Перейти до вмісту

Суд Лінча

Повідомлень в темі: 96

Опитування: Чи можна виправдати лінчування? (27 користувачів проголосувало)

Оцінка ставлення до цього явища.

1. "Так" (7 голосів [25.93%])

Процент голосів: 25.93%

2. "Ні" (9 голосів [33.33%])

Процент голосів: 33.33%

3. "Залежно від обставин" (11 голосів [40.74%])

Процент голосів: 40.74%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 30.07.2008 – 12:23

В умовах, коли державна влада неспроможна забезпечити виконання судової функції законними методами, суд Лінча - єдиний вихід для досягнення справедливості.
Щоправда, не зовсім зрозуміло, чому саме "Лінча". Якесь чужинське запозичення... У нас в народі дуже давня своя традиція таких судів, за часів Русі, козаччини, гайдамаччини, махновщини...
  • 0

#22 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 30.07.2008 – 12:43

Перегляд дописуpinguiarium (30.07.2008 12:39) писав:

а морди то у всіх які задоволені ;)
  • 0

#23 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 30.07.2008 – 13:38

Перегляд дописуDart (30.07.2008 12:39) писав:

Суди вищої інстанції =)
А хто контролює їх справедливість, коли видно, що й вони підкуплені?
  • 0

#24 NAU

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.07.2008 – 13:42

ніхто нічого не конторолює. всюди хаос і корупція. я за суд лінча
  • 0

#25 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 30.07.2008 – 14:07

Перегляд допису†Azazello_696† (30.07.2008 11:47) писав:

Пані, якщо у Вас нема арґументованої відповіді на мої запитання, то не треба вдаватися в софістику. Злочин не = вбивству. Ритися в законах в кримінальному судочинстві немає сенсу, тому що закон всього один - Кримінальний Кодекс України. То я так від вас і не почула щодо механізму, тобто як Ви собі уявляєте цю процедуру?
Перепрошую, тобто вбивство - то не є злочином??? Оригінально...
Я нічого не маю проти Кримінального кодексу. Проте закони найбільше порушують ті, хто добре їх знає. Так наскільки же реальним добитися справедливого вироку від суду, коли то й же суд є продажним? Як жити, поважаючи Кримінальний кодекс, в країні, де всім правлять гроші?
Щодо механізму. Не знаю поки що. То за хвилину спречань в емоційному стані не робиться. Але те, що це є реальним, я вірю.
А щодо того, як я собі те уявляю, то не повірите, але навіть дуже уявляю. Елементарний приклад, яких в нашому житті чимало. Є село. В селі живе кілька п"яниць-крадіїв. Крадуть все, що лише можна поцупити. Додумались навіть на вудочку курей ловити. В людей терпіння лопнуло. Зібрались громадою, добряче нам"яли боки п"яницям і пригрозили, що ще бодай дрібничка в селі пропаде, їм капець. В селі більше нічого не пропало. А п"янички мусіли відселятись звідти. Так ось.
Другий приклад. Є у нас в сусідньому селищі така "бригада". Не буду детально пояснювати хто і що, але вони взялись наводити порядок в себе, в селищі. Той, хто щось вкрав, набив когось, шантажував когось і тепе, беруть, знімають штани, капітально пасками шмагають по дупі, знімаючи це все на відео. "Порушник", звичайно, не піде жалітись нікуди, бо стидно. І робити більше такого не буде, бо йому пригрозили, що касету пустять по руках. Діє.

Перегляд дописуSotnik (30.07.2008 13:23) писав:

В умовах, коли державна влада неспроможна забезпечити виконання судової функції законними методами, суд Лінча - єдиний вихід для досягнення справедливості.
Щоправда, не зовсім зрозуміло, чому саме "Лінча". Якесь чужинське запозичення... У нас в народі дуже давня своя традиція таких судів, за часів Русі, козаччини, гайдамаччини, махновщини...
Повністю погоджуюсь.
  • 0

#26 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 30.07.2008 – 15:02

Цитата

Перепрошую, тобто вбивство - то не є злочином??? Оригінально...
пані, не перекручуйте мої слова будь-ласка, вбивство злочин, а коли я написала, що злочин не = вбивству, то малося на увазі, що існує ще купа злочинів окрім вбивств.

Цитата

Я нічого не маю проти Кримінального кодексу. Проте закони найбільше порушують ті, хто добре їх знає. Так наскільки же реальним добитися справедливого вироку від суду, коли то й же суд є продажним? Як жити, поважаючи Кримінальний кодекс, в країні, де всім правлять гроші?
Я не буду сперечатися з тим, що наша судова влада знаходиться у жахливому стані, АЛЕ! я особисто знаю випадки, коли люди таки добивались справедливого рішення суду! І далеко не всі судді є продажними покидьками!

Цитата

Щодо механізму. Не знаю поки що. То за хвилину спречань в емоційному стані не робиться. Але те, що це є реальним, я вірю.
Ось з цього і почнемо, що поки що - суцільні емоції, а простої віри мало, необхідно такий механізм спочтаку розробити, а тоді стверджувати. А якщо не поважати КК і закон, то що ж ви хочете від судової влади? Починати треба з себе! І кщо нічого не робити, а тільки нити про безлад, то ясно, що нічого не зміниться. За свої права треба боротись, але памятати, що любе право тягне за собою обовязок.

Цитата

А щодо того, як я собі те уявляю, то не повірите, але навіть дуже уявляю. Елементарний приклад, яких в нашому житті чимало. Є село. В селі живе кілька п"яниць-крадіїв. Крадуть все, що лише можна поцупити. Додумались навіть на вудочку курей ловити. В людей терпіння лопнуло. Зібрались громадою, добряче нам"яли боки п"яницям і пригрозили, що ще бодай дрібничка в селі пропаде, їм капець. В селі більше нічого не пропало. А п"янички мусіли відселятись звідти. Так ось.
Другий приклад. Є у нас в сусідньому селищі така "бригада". Не буду детально пояснювати хто і що, але вони взялись наводити порядок в себе, в селищі. Той, хто щось вкрав, набив когось, шантажував когось і тепе, беруть, знімають штани, капітально пасками шмагають по дупі, знімаючи це все на відео. "Порушник", звичайно, не піде жалітись нікуди, бо стидно. І робити більше такого не буде, бо йому пригрозили, що касету пустять по руках. Діє.
Олеська, в таких випадках це може діяти, АЛЕ! Не може все завжди так просто бути! Є злочини набагато складніші, ситуації набагато заплутаніші, ну не можна всі злочини так просто вирішити. НЕ МОЖНА!
Є така штука як суд присяжних, законодавчо в нас дозволена, це вихід цивілізованих країн.

П.С. як застосовувати суд Лінча, скажімо до таких злочинів: Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислюваних машин, автоматизованих мереж чи сереж електрозвязку, фіктивне банкрутсво, незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банкуртсва, втрата документів, що містять державну таємницю....тощо.

Повідомлення відредагував Azazelle: 30.07.2008 – 15:10

• 0

#27 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 15:23

Перегляд дописуAzazelle (30.07.2008 16:02) писав:

пані, не перекручуйте мої слова будь-ласка, вбивство злочин, а коли я написала, що злочин не = вбивству, то малося на увазі, що існує ще купа злочинів окрім вбивств.
Цікаво... Куди вже перекручувати.. Фразу "злочин не рівняється вбивству" як ще можна розцінити? Ви вчили математику? Зокрема "від перестановки доданків сума не міняється"? Це я беру вже так, щоби не було, на Вашу думку, перекручування Ваших же слів.
Злочинів маса. Вбивство - такий самий злочин, як і крадіжка, як і тероризм, як і багато інших. Наприклад, взяти трагедію на Скнилівському летовищі. Через "молодєцтво", як сказав один російський генерал, льотчиків загинуло маса людей. То не пряме вбивство. Але ж хіба ці сволочі не заслуговують на суд родичів, які втратили через чиюсь дурість по кілька представників їх родини одразу?!

Цитата

Я не буду сперечатися з тим, що наша судова влада знаходиться у жахливому стані, АЛЕ! я особисто знаю випадки, коли люди таки добивались справедливого рішення суду! І далеко не всі судді є продажними покидьками!
А я знаю чимало випадків навпаки, коли людина не те, що не добивалась справедливого рішення суду, а і сама пропадала десь. Чи будемо покладатись на окремі випадки чесних суддів? Та й не вірю, що вони хоч десь існують.

І ще. А що, всі лінчування були несправедливі?

Цитата

Ось з цього і почнемо, що поки що - суцільні емоції, а простої віри мало, необхідно такий механізм спочтаку розробити, а тоді стверджувати.
Не знаю, що Вас так зачепило, але на емоціях ми всі тут. Тут кожен висловлює власну думку. І все. Це всього лиш форум, балачка...

Цитата

Олеська, в таких випадках це може діяти, АЛЕ! Не може все завжди так просто бути! Є злочини набагато складніші, ситуації набагато заплутаніші, ну не можна всі злочини так просто вирішити. НЕ МОЖНА!
Ніхто ж не каже, щоб це була єдина можлива судова гілка.
І дуже прошу: не кричіть. Вас лінчувати тут ніхто не збирається. Розслабтесь.)
  • 0

#28 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 30.07.2008 – 15:48

Цитата

Цікаво... Куди вже перекручувати.. Фразу "злочин не рівняється вбивству" як ще можна розцінити? Ви вчили математику? Зокрема "від перестановки доданків сума не міняється"? Це я беру вже так, щоби не було, на Вашу думку, перекручування Ваших же слів.
Я пояснила, що я мала на увазі. Математику, вчила ,і навіть уявіть собі логіку.

Цитата

Злочинів маса. Вбивство - такий самий злочин, як і крадіжка, як і тероризм, як і багато інших. Наприклад, взяти трагедію на Скнилівському летовищі. Через "молодєцтво", як сказав один російський генерал, льотчиків загинуло маса людей. То не пряме вбивство. Але ж хіба ці сволочі не заслуговують на суд родичів, які втратили через чиюсь дурість по кілька представників їх родини одразу?!
Дякую, що просвітили, про це я Вам власне і намагалася пояснити. Тільки він не такий самий, злочини бувають різної тяжкості.

Цитата

А я знаю чимало випадків навпаки, коли людина не те, що не добивалась справедливого рішення суду, а і сама пропадала десь. Чи будемо покладатись на окремі випадки чесних суддів? Та й не вірю, що вони хоч десь існують.
І ще. А що, всі лінчування були несправедливі?
Ви уважно читали, що я написала? Я сказала, що наша судова система знаходиться у жахливому стані. Але, тим не менше чесні судді є. Як людина в якої викладають судді, можу сказати, що такі судді справді є, хоч і мало.

Цитата

Не знаю, що Вас так зачепило, але на емоціях ми всі тут. Тут кожен висловлює власну думку. І все. Це всього лиш форум, балачка..
.
Мене особисто нічого не зачепило, але висловлюючи думку треба її аргументувати. Я запитала про механізм, його нема, про що може йти мова?

Цитата

Ніхто ж не каже, щоб це була єдина можлива судова гілка.
І дуже прошу: не кричіть. Вас лінчувати тут ніхто не збирається. Розслабтесь.)
Аха, знову ж таки, а які конкретно злочину такою гілкою мають розгялдатися, і хто в кінці кінців буде входити до такого суду? А якщо в людини нема родичів чи друзів? Суцільні, а якщо...Нюансів занадто багато. За лінчування не хвилююся, бо я вірю в те, що буква Закону, має бути дотримана. От коли всі так будуть вважати, не буде потреби обговорювати такі теми. Проблема лежить набагато глибше, ніж корупція в судовій владі, проблема в відсутності правосвідомості і правової культури. Хто дає хабарі - люди. Хто вчиняє злочини - люди. Хто працює суддями - люди. Такі ж самі люди, як і ті, хто може гіпотетично вершити так званий суд Лінча. Починати треба з себе.

Повідомлення відредагував Azazelle: 30.07.2008 – 15:50

• 0

#29 Dart

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 16:10

Перегляд дописуNAU (30.07.2008 14:42) писав:

ніхто нічого не конторолює. всюди хаос і корупція. я за суд лінча
Корупція лише там де ми її допускаємо і провокуємо. Ви маєте змогу вийти до магазину, купити хліба і повернутися додому живим - ви не заєте що таке хаос.

Перегляд дописуБілий Дракон (30.07.2008 14:38) писав:

А хто контролює їх справедливість, коли видно, що й вони підкуплені?
Європейський суд, ну і на крайняк Суд Божий.

Повідомлення відредагував Dart: 30.07.2008 – 16:10

• 0

#30 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 30.07.2008 – 16:18

Так, справді, якщо всіх контролює суд Божий, тоді зрозуміло, чому у нас такий хаос. Бо занадто багато порядків! Тобто багато хто встановлює свій порядок.
  • 0

#31 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 16:23

Перегляд дописуDart (30.07.2008 17:10) писав:

Корупція лише там де ми її допускаємо і провокуємо. Ви маєте змогу вийти до магазину, купити хліба і повернутися додому живим - ви не заєте що таке хаос.

Європейський суд, ну і на крайняк Суд Божий.
Якщо суд відбере у тебе все майно, як роблять рейдери. Сподіватимешся на суд божи?
  • 0

#32 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 30.07.2008 – 16:28

Перегляд дописуБілий Дракон (30.07.2008 17:23) писав:

Якщо суд відбере у тебе все майно, як роблять рейдери. Сподіватимешся на суд божи?
нє, підем всім селом відбирати :)
  • 0

#33 Dart

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 16:29

Перегляд дописуБілий Дракон (30.07.2008 17:23) писав:

Спочатку на Європейський =)
  • 0

#34 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 16:30

Перегляд дописуDart (30.07.2008 17:29) писав:

Спочатку на Європейський =)
Скількох українських підприємців захистив від рейдерів європейський суд?
  • 0

#35 Dart

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 16:37

Перегляд дописуБілий Дракон (30.07.2008 17:30) писав:

Скількох українських підприємців захистив від рейдерів європейський суд?
Не менше ніж суд Лінча.
  • 0

#36 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 17:02

Перегляд дописуDart (30.07.2008 17:37) писав:

Не менше ніж суд Лінча.
Про суди лінча ми знаємо. Наведи факти свого твердження.
  • 0

#37 Dart

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 17:21

Перегляд дописуБілий Дракон (30.07.2008 18:02) писав:

Про суди лінча ми знаємо. Наведи факти свого твердження.
В Україні лінчування заборонено, отже таким методом жодному підприємцю допомоги надано не було. Офіційної статистики звернень украінців до COE не маю, аче чув що Україна посідає одне з перших місць за скаргами до Європейського суду. З цього робимо висновок що лінчування, на щастя, програє цивілізованим методам вирішення суперечок.
  • 0

#38 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 18:19

Перегляд дописуDart (30.07.2008 18:21) писав:

В Україні лінчування заборонено, отже таким методом жодному підприємцю допомоги надано не було. Офіційної статистики звернень украінців до COE не маю, аче чув що Україна посідає одне з перших місць за скаргами до Європейського суду. З цього робимо висновок що лінчування, на щастя, програє цивілізованим методам вирішення суперечок.
На першому місці за скаргами. Але кожна скарга розглядається РОКАМИ. За цей час врадене підприємство розграблять. А навіть, якщо справа буде на користь споживача, то завжди можна подати оскарження. Шансів на позитивний результат в Є. суді прямують до нуля.

Суди лінча ніколи і ніде не були дозволені. Але вони показали свою ефективність у США. Колись там чиновники були такі ж безкарні, як і в нас.

Тут справа менталітету. Американці тих часів не терпіли такого відношення до себе. У них тоді було сильне прагнення до свободи.
А наш народ готовий стерпіти все. За часи кількохстолітньої окупації в українців виробився рабсько-толерантний менталітет :). А тих, хто прагнув свободи (козаків, стрільців, УПА), перебили. У вас, залишилися гени вільних людей?
  • 0

#39 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 19:07

Перегляд дописуAzazelle (30.07.2008 16:48) писав:

Ви уважно читали, що я написала? Я сказала, що наша судова система знаходиться у жахливому стані. Але, тим не менше чесні судді є. Як людина в якої викладають судді, можу сказати, що такі судді справді є, хоч і мало.
.
Мене особисто нічого не зачепило, але висловлюючи думку треба її аргументувати. Я запитала про механізм, його нема, про що може йти мова?
Так і думала, що Ви маєте якесь відношення до тієї структури! Звичайно, Вам хочеться вірити у чесність суддів. Повірте, всім хочеться в те вірити. Проте жити ілюзіями, принаймні, мені не доводиться. В мене немає багатого татка, який би окружив мене казкою і оберігав би від злого і підступного світу. Я бачу, що робиться круг мене. Бачу несправедливість і стикаюсь з нею якщо не кожен день, то принаймні часто. Чому я маю закривати рота? Тому, що дівчинка, яка вчиться на юриста, наказала мені? Помиляєтесь. Я маю власну думку і маю право її висловлювати. Чи не так?

Цитата

Проблема лежить набагато глибше, ніж корупція в судовій владі, проблема в відсутності правосвідомості і правової культури. Хто дає хабарі - люди. Хто вчиняє злочини - люди. Хто працює суддями - люди. Такі ж самі люди, як і ті, хто може гіпотетично вершити так званий суд Лінча. Починати треба з себе.
Я завжди з себе починаю, чого пораджу і Вам.
Погоджусь, що судді теж люди. Зі своїми проблемами, потребами, турботами... Вони також якось мусять виживати, годувати сім"ї. Саме звідси і починаються проблеми (хабарі). Хіба що суддя не матиме сім"ї (як католицькі священики) - не буде сенсу брати хабарі, бо просто нікого буде забезпечувати. Але ж ми розуміємо, що це дурня. Тому не один суддя (навіть маючи власні принципи) змушений був скоритись тим, хто в нашій країні "поза законом", тим, хто вище.

Перегляд дописуБілий Дракон (30.07.2008 19:19) писав:

На першому місці за скаргами. Але кожна скарга розглядається РОКАМИ. За цей час врадене підприємство розграблять. А навіть, якщо справа буде на користь споживача, то завжди можна подати оскарження. Шансів на позитивний результат в Є. суді прямують до нуля.

Суди лінча ніколи і ніде не були дозволені. Але вони показали свою ефективність у США. Колись там чиновники були такі ж безкарні, як і в нас.

Тут справа менталітету. Американці тих часів не терпіли такого відношення до себе. У них тоді було сильне прагнення до свободи.
А наш народ готовий стерпіти все. За часи кількохстолітньої окупації в українців виробився рабсько-толерантний менталітет :). А тих, хто прагнув свободи (козаків, стрільців, УПА), перебили. У вас, залишилися гени вільних людей?
Повністю погоджуюсь. Особливо щодо вільних людей.
  • 0

#40 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 19:15

Суддя не повинен мати сім’ї. Суддя не повинен мати розкішного майна окрім необхідного.
Суддей можна робити із дитдомівських дітей.
Судді мають бути кастою, яку боятимться і поважатимуть.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних