Перейти до вмісту

Расизм

Повідомлень в темі: 609

#601 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2145 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 09.01.2012 – 12:04

Незнаю-незнаю, нобелівських лауреатів серед європейців більше буде. Точніше серед європейських =).

Ну і серед американських звісно.
  • 0

#602 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.01.2012 – 23:19

Перегляд допису_Ex (9.01.2012 01:34) писав:

ну з статистики ж! читаймо уважніше такі неуважні ці європеоїди. :angry1:
мабуть я дуже неуважно натякнула на те, щоби kalamar мені показав цю статистику.)
  • 0

#603 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1326 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 12.01.2012 – 02:01

Перегляд дописуPavlo_Taiko (9.01.2012 12:04) писав:

Незнаю-незнаю, нобелівських лауреатів серед європейців більше буде. Точніше серед європейських =).

але всі вони родом з українських.)))

Перегляд дописуОлеська (9.01.2012 23:19) писав:

мабуть я дуже неуважно натякнула на те, щоби kalamar мені показав цю статистику.)
він може ними вас завалити.
  • 0

#604 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6059 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 12.01.2012 – 08:25

ага. Ізраїль - він всюди. і в європі і в америці

А якби якийсь такий конкурс організували нігери, то у них би були свої критерії оцінки, за якими переважна кількість переможців були б нігери.
  • 0

#605 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 12.01.2012 – 19:58

Перегляд допису_Ex (12.01.2012 02:01) писав:

він може ними вас завалити.
ну так ждьомс. при тому чимало вже ждьомс.)

до речі, в якійсь мірі почуваюсь расисткою і коли дивлюсь історичні американські фільми з афроамериканцями (ну я ж культурно, нє?)) в ролях лицарів, мушкетерів тощо.
  • 0

#606 пульс землі

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 12.01.2012 – 22:51

Я не расист, і расистів не поважаю. ІМХО, ці люди вивалюють свої комплекси на інших. А тим більше можуть перегнути палку у спробах нашкодити чи образити не таких як вони.

Це тупо і на рівні бидляцтва.
  • 0

#607 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1326 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 13.01.2012 – 04:35

Перегляд дописупульс землі (12.01.2012 22:51) писав:

Я не расист, і расистів не поважаю. ІМХО, ці люди вивалюють свої комплекси на інших. А тим більше можуть перегнути палку у спробах нашкодити чи образити не таких як вони.

Це тупо і на рівні бидляцтва.
Ну чорний властілін їх чекає. :prapor3:

Перегляд дописуОлеська (12.01.2012 19:58) писав:

ну так ждьомс. при тому чимало вже ждьомс.)

до речі, в якійсь мірі почуваюсь расисткою і коли дивлюсь історичні американські фільми з афроамериканцями (ну я ж культурно, нє?)) в ролях лицарів, мушкетерів тощо.
Та він мабуть зайнятий, або пропустив. Нема й сумнівів в тому що дасть.

Я завжди завжди повертаюсь до цього одного. Якщо ви не білий англосаксонський протестант чи блакитноокий швед чи який інший нордичний арієць, то так само вас хтось вважатиме недолюдком. Памятайте про це, "в якійсь мірі расисти і расистки". Ви білі і не любите нігерів, але ви другосортні білі в очах тих, хто стоїть у всій цій раситській маячні на найвищому щаблі. Успіхи і неуспіхи, кількість вчених чи когось ще, - це все ж мабуть функція не раси, а чогось набагато складнішого. Коли напів негри єгиптяни будували піраміди і виглядали сиріуса, наші білі предки бігали по лісі за ведмедями чи від них. Білі були такою ж відсталою расою як зараз є негри. За ті кілька тисяч років расово ми мало змінилися. Отже вплинуло щоьс інше, шо центр цивілізації переповз в Європу. І зараз він рухається в жовтий китайський бескрай. ги.
  • 0

#608 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 13.01.2012 – 11:51

Перегляд допису_Ex (13.01.2012 04:35) писав:

Я завжди завжди повертаюсь до цього одного. Якщо ви не білий англосаксонський протестант чи блакитноокий швед чи який інший нордичний арієць, то так само вас хтось вважатиме недолюдком. Памятайте про це, "в якійсь мірі расисти і расистки". Ви білі і не любите нігерів, але ви другосортні білі в очах тих, хто стоїть у всій цій раситській маячні на найвищому щаблі. Успіхи і неуспіхи, кількість вчених чи когось ще, - це все ж мабуть функція не раси, а чогось набагато складнішого. Коли напів негри єгиптяни будували піраміди і виглядали сиріуса, наші білі предки бігали по лісі за ведмедями чи від них. Білі були такою ж відсталою расою як зараз є негри. За ті кілька тисяч років расово ми мало змінилися. Отже вплинуло щоьс інше, шо центр цивілізації переповз в Європу. І зараз він рухається в жовтий китайський бескрай. ги.
Ти не борець за справедливість. Так бачу, що тобі ще-небудь, аби "баба Яга против".

Абсолютно природньо, що хтось когось недолюблює. Навпаки: нерпиродньо, коли все в людини в рожевому кольорі, вона всіх любить, всіх обожнює і теде. Саме така людина, коли раптом скине ті рожеві окуляри, і починає вбивати зрештою тих самих, кого любить.
Я за те, щоби все було на своєму місці: біле - в Європі, жовте - в Азії, чорне - в Африці. Це не є расизмом. Бо я проти і того, як колись в свій час винищили індіанців білі. Я проти будь-якого виду загарбництва. Хочуть в гості - будь ласка. Але коли їх запрошують в гості, а вони забирають твоє... Візьміть хоча б ту саму Францію. Нащо вони допустили такий потік арабів? от і мають те, що мають. От вам в чистій формі толерастія.
  • 0

#609 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.01.2012 – 23:23

Перегляд допису_Ex (12.01.2012 02:01) писав:

але всі вони родом з українських.)))
Я це чув від багатьох людей, однак жоден з них так і не навів жодного переконливого джерела інформації. Як на мене - це радше шовіністичний міф ніж якийсь реальний факт.
  • 0

#610 Alhimik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень
  • Місто:Десь поміж раєм і пеклом: зверху - світло, знизу - тепло

Відправлено 14.01.2012 – 21:53

Перегляд допису_Ex (9.01.2012 01:34) писав:

індуси і пакистанці - це не те що не монголоїди, це арійці насправді. тож все як треба - арійці рулєз. :prapor3:
Тут є сенс казати лише про частину европеоїдної домішки (до того ж доволі архаїчної) в різних етносів цих країн.

Незнаю-незнаю, нобелівських лауреатів серед європейців більше буде.

Рекомендую всім участинкам суперечки, які зачипають питання інтелекту, "Линн Ричард. Расовые различия в интеллекте. Эволюционный анализ" - найкраще на даний час дослідження теми.
Що до так званого IQ то так, негри показують результати гірші за білих, а деякі азіатські етноси - на 5-10 пунктів переважають середньоевропейський рівень. Тільки варто розуміти що IQ оцінює лише частину людського розуму. Врешті автор сам визнає - IQ европейців меньше, але провідною силою цівілізації стали саме вони.
Зкачати книгу можно тут: RacialDifferences.rar - 23.6 МБ
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних