Перейти до вмісту

Расизм

Повідомлень в темі: 609

#61 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 538 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 30.07.2008 – 08:53

Знайома колись зауважила, що всі кажуть мол фраза Лейна - то расизм. Але ніхто й ніколи не мав би претензій до переробленої отакої фрази:

Ми повинні забезпечити існування наших людей і майбутнє для ЧОРНИХ дітей.

І де расизм?
  • 0

#62 alec

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень
  • Місто:Костопіль

Відправлено 30.07.2008 – 09:35

Хоча я трохи недолюблюю євреїв і чурок, за окремі їх особливості . . . але вважаю, що всі ми люди, і всі мають право на нормальне, спокійне життя . . .
  • 0

#63 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 30.07.2008 – 09:44

Цікаві все ж таки люди...якщо немає представників іншої раси чи національності, вони спрямовують свою агресію на приїзджих з інших міст чи на жителів сусідніх сіл...і чим ми тобі відрізняємося від звірів?
Всі люди однакові, ні в кого немає якоїсь іншої частини тіла як в нас і всі ми складаємося з однієї речовини....А чи було б вам цікаво жити, якби всі були однакові? Мені б не було цікаво...
  • 0

#64 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 10:01

Перегляд дописуAmili (30.07.2008 10:44) писав:

Цікаві все ж таки люди...якщо немає представників іншої раси чи національності, вони спрямовують свою агресію на приїзджих з інших міст чи на жителів сусідніх сіл...і чим ми тобі відрізняємося від звірів?
Всі люди однакові, ні в кого немає якоїсь іншої частини тіла як в нас і всі ми складаємося з однієї речовини....А чи було б вам цікаво жити, якби всі були однакові? Мені б не було цікаво...

Речовини... Срака банька... Є Ліберія, Нігерія, Конго, Камерун... Чудові рідні для них землі... Батьківщина, йопсєль...
  • 0

#65 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6684 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 30.07.2008 – 16:37

Цитата

і чим ми тобі відрізняємося від звірів?
- от тільки не треба зводити наклеп на звірів. вони поводяться природньо.
Чи те, що собаки ганяють котів, то теж расизм?
якщо вже заговорили про звірів:
Казку про Мауглі всі знають? людина жила серед вовків, і вовки його любили. Чому? Тому що він жив по вовчи!
Як там? "З воками пий по вовчи вий?" Чи може Рись бути в вовчій стаї? Навряд, бо коти живуть по котячи, і не стануть жити по вовчи.

Так само і чужинці серед нас. Вони чужинці не тому, що колір шкіри інакший, а тому що образ життя інакший. І живучи серед нас, не змінюючи свого стилю життя, вони псують на стиль, і цілком природньо викликають обурення.

Але більше обурення в мене викликає явище коли ми один одному горлянки гриземо за права чужинців над нами знущатись. Расизм - то теж жидівська провокація, щоб відвернути від себе увагу.

так само, як і про Мауглі, трапляється й інші ситуації. Різниця людини від тварини в тому й полягає, що в людини немає встановлених знань і вмінь з народження. Людина може бути вихована, навчена з чистого листа, в багатьох видах суспільсв, багатьох видів ссавців.

І між расами людськими теж. Якщо дитина певної раси змалку виховується іншою расою, то і стає такою. Наприклад так як в худ.фільмі "внук Гагаріна"
  • 0

#66 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 31.07.2008 – 22:22

Щось я нині подумала над тією темою трохи з іншого боку.
Яка в принципі різниця, якого кольору шкіри людина? Мабуть то все звичайні стереотипи: негри в нас асоціюються з рабами, індійці - з дикими племенами та вождями, китайці - з дешевими товарами і майже безкоштовною силою, чукчі - з оленями, холодом і примітивністю, араби - з тероризмом і теде. Тобто, щоби не стати расистами потрібно або відкинути всі стереотипи, або стерти історію світу і почати жити життя на планеті заново.
  • 0

#67 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 31.07.2008 – 22:32

Навіть якщо ми змусимо себе відмовитись від стереотипів, хіба від цього араби перестануть займатися тероризмом, у чукчей потеплішає, всі негри в Африці позлазять з пальм, китайці почнуть випускати якісніші товари, а євреї перестануть лихварити?
Тому вважаю, що це не стереотипи, а історично усталена практика. Кожен народ має свої риси. Вони нам можуть або подобатися, або ні. Але це їхні національні надбання. І ми повинні їх поважати і визнавати право цих народів мати свої національні традиції. Але тільки у них вдома! Там хай роблять що хочуть. А тут, в Україні діють наші національні традиції...
  • 0

#68 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 31.07.2008 – 22:37

Перегляд дописуReltih floda (29.07.2008 23:46) писав:

справа у тому що мій друг був нігером!

Перегляд дописуReltih floda (29.07.2008 23:54) писав:

зараз він просто згвалтовна купка лайна!
от і казочці кінець :)
буф друга-нєгра
тілько його побили – нетреба нам більше такий друх!
:rolleyes:

Перегляд дописуОлеська (31.07.2008 23:22) писав:

Щось я нині подумала над тією темою трохи з іншого боку.
Яка в принципі різниця, якого кольору шкіри людина? Мабуть то все звичайні стереотипи: негри в нас асоціюються з рабами, індійці - з дикими племенами та вождями, китайці - з дешевими товарами і майже безкоштовною силою, чукчі - з оленями, холодом і примітивністю, араби - з тероризмом і теде. Тобто, щоби не стати расистами потрібно або відкинути всі стереотипи, або стерти історію світу і почати жити життя на планеті заново.
треба не зтирати а відроджувати
за всіми цими стереотипами, ми вже ненадаємо особливого змісту слову “раса”
збереження своєї раси потрібно, аби не виродитися, не стати виродками
наче якимось народом вже практикувався такий підхід
якщо не вбити, то виродити
  • 0

#69 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 31.07.2008 – 22:41

Перегляд дописуSotnik (31.07.2008 23:32) писав:

Навіть якщо ми змусимо себе відмовитись від стереотипів, хіба від цього араби перестануть займатися тероризмом, у чукчей потеплішає, всі негри в Африці позлазять з пальм, китайці почнуть випускати якісніші товари, а євреї перестануть лихварити?
Тому вважаю, що це не стереотипи, а історично усталена практика. Кожен народ має свої риси. Вони нам можуть або подобатися, або ні. Але це їхні національні надбання. І ми повинні їх поважати і визнавати право цих народів мати свої національні традиції. Але тільки у них вдома! Там хай роблять що хочуть. А тут, в Україні діють наші національні традиції...
До того я і вела. Як при тому всьому перебороти в собі расиста? Чи може іноді ми плутаємо "расизм" з "націоналізмом", не бажаючи терпіти у власній країні іноземців?
  • 0

#70 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 31.07.2008 – 22:55

Ми нічого не плутаємо! :rolleyes:
Це різні там ліберали і толерасти плутають. І нас намагаються заплутати. Дехто на це ведеться.
  • 0

#71 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 01.08.2008 – 12:01

Перегляд дописуG27 (29.07.2008 01:50) писав:

Чому дуже часто на цьому форумі я зустрічаю расистів? люди чим вам неподобаються Негри Китайці і тд? Ви хочаб з одним Негром Китайцьом знайомі? Якщо ні, то чому до них таке ставлення?
Цікаве питаннячко! Це всього навсього стереотипи набуті роками! А насправді то всі ми однакові, справа в тому, що жаття навчило нас відрізняти один одного і розкладувати різницю по поличках, навіть не підозрюючи той факт, що насправді ти, він, вони і я - однакові і всі ми одно, коли це людство збагне, то і дихати буде легше! :rolleyes: А поки, що маємо, те маємо! :)
  • 0

#72 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6684 повідомлень

Відправлено 01.08.2008 – 15:40

Цитата

А насправді то всі ми однакові, справа в тому, що жаття навчило нас відрізняти один одного і розкладувати різницю по поличках, навіть не підозрюючи той факт, що насправді ти, він, вони і я - однакові

батьки і суспільство навчили, виховали нас різними. і тут питання не в кольорі шкіри, а в вихованні. Он кавказці не дуже відрізняються зовнішньо, проте традиції свої бережуть приїхавши сюди. А от ми своїх не бережемо. Бо для нас берегти свою культуру - то расизм.
  • 0

#73 Втікачка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Його серця...

Відправлено 01.08.2008 – 16:07

не вважаю себе расисткою.... люди бувають різними (поганими, хорошими, мінливими) і це не залежить від кольору шкіри чи чогось подібного.
  • 0

#74 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 01.08.2008 – 17:47

Перегляд дописуalec (30.07.2008 10:35) писав:

Хоча я трохи недолюблюю євреїв і чурок, за окремі їх особливості . . . але вважаю, що всі ми люди, і всі мають право на нормальне, спокійне життя . . .

... v SVOJIJ krajini i zi sobipodibnymy

Перегляд дописуВтікачка (1.08.2008 17:07) писав:

не вважаю себе расисткою.... люди бувають різними (поганими, хорошими, мінливими) і це не залежить від кольору шкіри чи чогось подібного.

zgidna, vyrodky je sered vsix ras i narodiv, tak samo, jak i normalni dobri prykolni ludy
  • 0

#75 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 01.08.2008 – 17:57

Расизм заполонив весь світ. Ви ніколи не звертали уваги на те, що шахи - гра расистів? У ній білі завжди мають перевагу над чорними за рахунок першого ходу. Так культивується расистська теорія про вищість білої раси над чорною. Шахи - це зло. Геть шахи!
  • 0

#76 Reltih floda

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 01.08.2008 – 18:00

Перегляд дописуАтеїст (1.08.2008 18:57) писав:

Расизм заполонив весь світ. Ви ніколи не звертали уваги на те, що шахи - гра расистів? У ній білі завжди мають перевагу над чорними за рахунок першого ходу. Так культивується расистська теорія про вищість білої раси над чорною. Шахи - це зло. Геть шахи!
А як тобі ця пекельна гра більярд? Білий шарик у кінці гри знищуе чорний!

Повідомлення відредагував Reltih floda: 01.08.2008 – 18:01

• 0

#77 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень

Відправлено 01.08.2008 – 18:00

Перегляд дописуCCCP (1.08.2008 13:01) писав:

навіть не підозрюючи той факт, що насправді ти, він, вони і я - однакові і всі ми одно, коли це людство збагне, то і дихати буде легше! :rolleyes: А поки, що маємо, те маємо! :wub:
....а зараз давайте запросимо якось генія математичних наук /так і буть, хай він буде нєгром :wub:/ і поряд з ним поставимо дибіла /пофіх якої раси, бо цього добра в усіх вистачає/ :)
для початку....
:)
  • 0

#78 Extrimal

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень
  • Місто:Тута:)

Відправлено 02.08.2008 – 09:23

А в мене расизм є лише до москалів! Я не знаю звідки, але він лякає навіть мене!!! А до людей з іншим кольором шкіри-нема, недивлячись на те, що через один необережний анігдот я заробив репутацію злісного расиста!
  • 0

#79 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6684 повідомлень

Відправлено 02.08.2008 – 10:22

Цитата

а зараз давайте запросимо якось генія математичних наук /так і буть, хай він буде нєгром smile.gif/
- а *цензура*!!! де ти знайдеш генія-негра? всі самі вчані генії - жиди!
  • 0

#80 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень

Відправлено 02.08.2008 – 10:33

Перегляд дописуDarkLordVillis (2.08.2008 11:22) писав:

- а *цензура*!!! де ти знайдеш генія-негра? всі самі вчані генії - жиди!
так це ж я просто
з огляду на політкоректність
:rolleyes:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних