Перейти до вмісту

Расизм

Повідомлень в темі: 609

#581 iris

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 03.09.2011 – 07:15

Перегляд дописуMaksym (2.09.2011 23:06) писав:

Невже хтось думає, що людство, яке може вбивати свого брата мільйонами, буде толерантно ставитися до релігії, національності чи кольору шкіри? Абсурд!
З цього випливає що або ти схвалюєш "вбивства мільйонів братів", або засуджуєш расизм чи інші прояви нетерпимості схожі на нього. Одне діло шось там констатувати, інше мати своє ставлення до цього. Тобі огидні негри? Значить ти такий же слимак як і ті хто "вбивають міліонами". Просто вони преуспіли більше ніж ти: ти руминів гнобив в армії і мудрствуєш на форумах о расовій несовмістімості, а вони ну наприклад фоткали голих арабів в буцегарні. Наприклад.
  • 0

#582 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2145 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 03.09.2011 – 10:26

Скажи випадковому перехожому, що найближчі 20 років ні один втомлений хлопака в касці, бронику, розгрузці, РДсі, з зацарапаним стволом не ступить на землю іншої держави - певні, роздасться гучний сміх у відповідь.
Скажи що в тебе яйця розміром з голову - почуєш те саме. І що з того?

А роздуми на тему: "як би жилося на світі без неадекватів" сприймаються мною, чисто як спекуляції з приводу "життя без цунамі" чи "життя без землетрусів" - це все мрії.
Ні - це майбутнє. Кількість неадекватів всю історію зменшувалась - с перепадами, як після занепаду еллінізму, але зменшувалась. Людина яка хоч трохи розбирається в чисельних методах зможе цю залежність проінтерполювати, і виявить, що кількість неадекватів буде зменшуватися. А якщо трішки допомогти тому процесу - це відбуватиметься швидше.

За весь "післявоєнний" мирний період ХХ сторіччя, загинуло більше душ ніж в прямих бойових зіткненнях часів ДСВ. Це нормально?
Враховуючи, що на той період чисельність людства була більшою за будь який попередній момент часу - я бачу тут деяку взаємозалежність. Неадекватів поменшало, просто вони все ще зберігають контрольний пакет акцій, і треба їх цього позбавити.

Невже хтось думає, що людство, яке може вбивати свого брата мільйонами, буде толерантно ставитися до релігії, національності чи кольору шкіри?
Якщо позбутися неадекватів по типу тебе - так.

Ще раз наголошую - поділ за кольором шкіри чи довжиною члену чи наявністю бороди - це минуле, це справа таких неадекватів як ти, а наша справа, справа нормальних людей, вас неадекватів обмежувати в свободі виявлення вашої неадекватності. От і все.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 03.09.2011 – 10:22

• 0

#583 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 03.09.2011 – 14:55

А ти не з добрих людей.
Павло, а тобі на думку не спадає, що зараз ти сортуєш кого в трудові табори, а кого в газові камери? Вловлюєш саркастичну нитку?

І за якими такими ознаками ти виключив мене з переліку "нормальних людей" та почепив ярлик неадеквата? Певне, тільки тому, що я стверджую про невиліковну хворобу людства загалом? І звідки в тебе право законодавче чи Богом дане, обмежувати свободи інших?

Зіг хайль! Будуй собі крематорій.
  • 0

#584 Окщерко

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 03.09.2011 – 16:21

Перегляд дописуMaksym (3.09.2011 15:55) писав:

І за якими такими ознаками ти виключив мене з переліку "нормальних людей" та почепив ярлик неадеквата?
Хтось тут недавно говорив про те як гнобив румунів у війську?
  • 0

#585 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 03.09.2011 – 20:09

Перегляд дописуОкщерко (3.09.2011 17:21) писав:

Хтось тут недавно говорив про те як гнобив румунів у війську?

По-перше, яким чином це стосується питання?
По-друге, хто не носив онуч - не зрозуміє. Взаправду, не зрозуміє того ідіотизму, тупості, водночас позитиву та гумору. Це як пояснювати людині, що ніколи не вживала алкоголю відчуття стану алкогольного сп'яніння. Скільки теорії не давай, не пояснюй хімічні процеси в організмі, без досвіду результат "нуль". З Вашого питання я насмілився зробити висновок, що Ви того дурдому уникнули.
  • 0

#586 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 04.09.2011 – 08:39

Перегляд дописуMaksym (3.09.2011 21:09) писав:

По-друге, хто не носив онуч - не зрозуміє.
А ви впевнені, що людина яку ви гнобили у війську, не розрядить свій АК-74 у вашу спину у першому ж бою, бо ви нанесли йому більшу душевну(психічну) травму, ніж гіпотетичний ворог?
Є люди, що ніколи не пробачають образ.

Повідомлення відредагував Armando: 04.09.2011 – 08:42

• 0

#587 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 04.09.2011 – 21:54

А ти не з добрих людей.
Твої слова ранять мене.

Павло, а тобі на думку не спадає, що зараз ти сортуєш кого в трудові табори, а кого в газові камери? Вловлюєш саркастичну нитку?
Лише позбувшись толерастії ми позбудемось неадекватів.

І за якими такими ознаками ти виключив мене з переліку "нормальних людей" та почепив ярлик неадеквата?
Я тобі вже чотири навів. Читай уважніше те що я пишу, май бодай якусь повагу.

Ну так, коли ти гнобиш - це правильно, а коли тебе - це погано. Типовий підхід неадекватів.

І звідки в тебе право законодавче чи Богом дане, обмежувати свободи інших?
Радій що того права в мене поки немає, інакше був би ти на черзі до біореактору, разом з іншими неадекватами.

Зіг хайль! Будуй собі крематорій.
Ну я би заставив вас будувати. І не хвилюйся, якщо що - тебе повідомлять.

Перегляд дописуArmando (4.09.2011 09:39) писав:

А ви впевнені, що людина яку ви гнобили у війську, не розрядить свій АК-74 у вашу спину у першому ж бою, бо ви нанесли йому більшу душевну(психічну) травму, ніж гіпотетичний ворог?
Є люди, що ніколи не пробачають образ.
А ти впевнений що той бій він не в льосі десь перечекає?

З Вашого питання я насмілився зробити висновок, що Ви того дурдому уникнули.
Я того дурдому не уник, але ніякого позитиву я щось не відчув. І після того ти все ще захищаєш неадекватів? Ну-ну. Толерастія нас далеко заведе.
  • 0

#588 iris

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 04.09.2011 – 23:59

расисти в Америці - це темний бік їхньої білозубої історії, расисти в Україні - це йододефіцит.
  • 0

#589 clinique

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 25.09.2011 – 16:37

У мене друг - "китаєць". Я його обожнюю!!! Подруга колись зустрічалася з "китайцем"... Не розумію я упередженого ставлення до них.

Повідомлення відредагував clinique: 25.09.2011 – 16:38

• 0

#590 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 27.09.2011 – 09:14

Перегляд дописуclinique (25.09.2011 17:37) писав:

У мене друг - "китаєць". Я його обожнюю!!! Подруга колись зустрічалася з "китайцем"... Не розумію я упередженого ставлення до них.
Китайці здебільшо адекватні, доки ти з ними не починаєш говорити про комунізм та партію. Корейці з південної Кореї - також народ нічо, от тільки пити з ними не сідайте - вони якусь хитру гидоту жруть перед прийомом і вранці всі як скельце. Японця зустрів одного лише, але чувак кльовий - коли в КПІ побачив кабінку в параші доверху набиту сміттям - навіть оком не повів - по типу так і треба. Люди адекватні є скрізь, просто в деяких культурах їх значно менше.
  • 0

#591 ТітіК

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 311 повідомлень
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 27.09.2011 – 10:51

Я за мир у всьому світі, за єднання народів, за любов до ближнього і дального і за порятунок жирафів усього світу. Неадекватні люди є скрізь, в кожній расі і укрїнці не є виключенням... Як на мене - расизм пережиток минулого... Я не антифашист і не ксенофоб... Я люблю свою країну і людей з уього світу... І, як на мене, життя без кордонів (як географічних так і наших внутрінніх) це і є мир...
  • 0

#592 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 27.09.2011 – 17:40

Перегляд дописуТітіК (27.09.2011 11:51) писав:

І, як на мене, життя без кордонів (як географічних так і наших внутрінніх) це і є мир...
Кордони штука корисна - вони дозволяють не впускати неадекватів на територію країни. Щоправда - здебільшого останнім часом, саме ця функція кордонів - дуже погано діє.
  • 0

#593 ТітіК

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 311 повідомлень
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 28.09.2011 – 10:31

Перегляд дописуPavlo_Taiko (27.09.2011 18:40) писав:

Кордони штука корисна - вони дозволяють не впускати неадекватів на територію країни. Щоправда - здебільшого останнім часом, саме ця функція кордонів - дуже погано діє.
Ця функція кордонів завжди погано діяла - котрабанда, работоргівля і т. п....
  • 0

#594 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 29.09.2011 – 09:55

Перегляд дописуТітіК (28.09.2011 11:31) писав:

Ця функція кордонів завжди погано діяла - котрабанда, работоргівля і т. п....
Контрабанда - це проблеми геть іншої функції. І чому ж? В радянські часи діяла досить непогано, щоправда задача була прямо протилежною.
  • 0

#595 Andyk

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 05.01.2012 – 01:45

Те що що є відмінності між расами (будова тіла, форма черепа, маза мозку, колір шкіри і.т.д ) це факт, тому казати що ми всі однакові це безглуздо.
Хоч і науково ще не доказано що негри менш розумні ніж білі (європеоїдна раса) статистика свідчить саме про це. Наприклад дуже мало видатних чорних вчених, філософів чи шахматистів і майже всі країни Африки нерозвинуті.
Те що негри кращі в боксі, баскетболі чи біганню, через те що в них краща будова тіла саме для цих видів спорту, мало хто заперечить. Але коли йдеться мова про інтелект то це вже зразу расизм, зневага до негрів і.т.д. Подвійні стандарти...

Відмінності в расах треба визнавати, але не треба забувати що всі ми один вид - людина і треба розуміти що насправді расові відмінності невеликі і статистичні так що роздувати їх собі на вигоду не треба, є негри розумніші від нас так само як і гірші в баскетболі...

Доречі расизм походить від ксенофобії, це впринципі її екстремальна форма, коли вже ненавидиш представників інших рас тільки через те що вони інші, іншої раси. :angry12:

Повідомлення відредагував Andyk: 05.01.2012 – 01:50

• 0

#596 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 05.01.2012 – 10:27

Перегляд дописуAndyk (5.01.2012 01:45) писав:

Те що що є відмінності між расами (будова тіла, форма черепа, маза мозку, колір шкіри і.т.д ) це факт, тому казати що ми всі однакові це безглуздо.
Хоч і науково ще не доказано що негри менш розумні ніж білі (європеоїдна раса) статистика свідчить саме про це.
Скажіть, а чому ви із европеоїдами порівнюєте, адже статистика свідчить, що найрозумніші азіати. :angry12: . А европеоїди, так просто, можливо трохи менше дурні за негроїдів, а можливо навіть і дурніші.
  • 0

#597 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 05.01.2012 – 10:30

Перегляд дописуkalamar (5.01.2012 10:27) писав:

Скажіть, а чому ви із европеоїдами порівнюєте, адже статистика свідчить, що найрозумніші азіати. :angry12: . А европеоїди, так просто, можливо трохи менше дурні за негроїдів, а можливо навіть і дурніші.
звідки Ви це взяли?
  • 0

#598 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 05.01.2012 – 12:43

Перегляд дописуОлеська (5.01.2012 10:30) писав:

звідки Ви це взяли?
а він на форумах різних сидить, і на теревенях дуже малий відсоток азіатів :angry12:

а серйозно, я думаю kalamar міг взяти з особистого досвіду, так як зараз в науці дуже багато монголоїдів (якщо бути точним в плані расової дискримінації), індуси, в"єтнамці, пакистанці складають левову частку сучасної науки
  • 0

#599 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 08.01.2012 – 23:36

Перегляд дописуAndyk (5.01.2012 01:45) писав:

близько 100 000 років тому наша раса була на порозі вимирання. Залишилось близько тисячі особин нашого виду. Тому генетично ми дуже схожі - більше ніж більшість тварин одного виду. Інше питання полягає в культурі виховання. І от де дійсно точиться війна - це в культурній площині. Представники схожих культур будуть намагатися перетворити культуру супротивника на свою, при цьому будуть його ненавидіти. Представники культур що відрізняються будуть намагатися знищити представників інших культур. Ми так влаштовані.
  • 0

#600 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1746 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 09.01.2012 – 01:34

Перегляд дописуKatod (5.01.2012 12:43) писав:

а він на форумах різних сидить, і на теревенях дуже малий відсоток азіатів ;)

а серйозно, я думаю kalamar міг взяти з особистого досвіду, так як зараз в науці дуже багато монголоїдів (якщо бути точним в плані расової дискримінації), індуси, в"єтнамці, пакистанці складають левову частку сучасної науки
індуси і пакистанці - це не те що не монголоїди, це арійці насправді. тож все як треба - арійці рулєз. ;)

Перегляд дописуОлеська (5.01.2012 10:30) писав:

звідки Ви це взяли?
ну з статистики ж! читаймо уважніше такі неуважні ці європеоїди. :angry1:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних