Перейти до вмісту

Расизм

Повідомлень в темі: 609

#561 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 24.08.2011 – 14:16

Перегляд дописуArmando (24.08.2011 14:38) писав:

Чорні(земля) більш сильні фізично та мають велику життєву енергію.
Червоні (вода) можуть легко знаходити контакт з тваринним світом і жити в гармонії з рослинами та тваринами.
Жовті (вітер) мають розвинуте логічне мислення та технократії.
Білі (вогонь) відкривачі та дослідники а також ... завойовники(що вже поробиш).
Взагалі якщо подивитись на білу расу до неї відносяться не тільки українці, росіяни, німці, французи, турки, кавказці та інші :prapor3:.
Теорія нормальна... Але я її відштовхую... Всі ми однакові.
  • 0

#562 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.08.2011 – 16:34

Всі люди браття, окрім негрів та молдаван. :)
  • 0

#563 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 28.08.2011 – 21:51

Полистав кілька сторінок, прочитав кілька дописів...

Ну, не потисну я негрові руку. Неприємно. З монголоїдами легше - не така разюча зовнішня відмінність.
І суть не в кольорі шкіри, а в расі загалом. Не секрет, що представники різних рас відрізняються як фізіологічно, так і ментально.

Згоден з усіма "за" і "проти". На побутовому рівні - все гаразд. Можна вільно спілкуватися, мати справу, співіснувати.
Але, взявши в розрізі окремої території чи держави, з'являються разючі відмінності: білі тяжіють до білих, чорні до чорних, монголоїди до монголоїдів, з'являються усіляки "райони" та "квартали", вулиці, ринки, школи, ВУЗи, гуртожитки чорні, білі чи жовті. І немає нічого дивного в тому, що представник певної раси буде більше довіряти своєму "брату по крові", запропонує роботу, допоможе, дасть пораду, аніж іншому кольору шкіри.

Окреме питання - це генетика.
Давно доведено, що міжрасові шлюби народжують фізично міцне і здорове потомство. Але, починаючи з 3-го покоління, ймовірність спонтанних мутацій в 15! разів вища ніж серед представників однієї раси, захворювання гемофілією, діабетом, розумові розлади, безпліддя і т.п. Жінкам монголоїдної раси важко народжувати від європеоїдів - великий плід, часто застосовують кесаревий переріз.
Цікаво, що в чорно-білій парі ймовірність народження білого потомства - 25%. Чорна складова є домінантною, біла - рецесивною. Тобто, в міжрасових шлюбах біла складова завжди вироджується. І в мабутньому ймовірність побачити голубі чи зелені очі падає.

Сперечатися про міжрасові мутації можна довго. Але, расова толерастія стартувала на початку ХХ століття, тобто зовсім недавно! І оцінити масштаб генетичних змін в повному обсязі ще немає можливості. Припускаю, що в найближчому майбутньому ми можемо стикнутися з страшними наслідками глобалізації в расових питаннях, але буде вже пізно. Найбільше змішаних шлюбів, за різними джерелами, у США - 14-17%, не настільки багато, як нам демонструють з телеекрану.
З усіх обкладинок, упаковок, екранів телевізорів на нас дивиться щаслива сім'я: чорно-біла, біло-жовта і т.п. В усіх сучасних кінострічках напарники обов'язково кольорові: білий поліцейський і чорношкірий, різнокольорові друзі-військові...

На мою думку, з расовим питанням тісно пов'язане і питання телегонії - наукове вчення, яке полягає у тому, що спадкові ознаки першого статевого партнера самиці передаються усім її наступним нащадкам.

Отже, чи варто засуджувати расизм?

Повідомлення відредагував Maksym: 28.08.2011 – 21:53

• 0

#564 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 29.08.2011 – 08:32

Цитата

з'являються усіляки "райони" та "квартали"
Вони з'являються якраз через расизм. Люди бояться - от і групуються.

Перегляд дописуMaksym (28.08.2011 22:51) писав:

І немає нічого дивного в тому, що представник певної раси буде більше довіряти своєму "брату по крові", запропонує роботу, допоможе, дасть пораду, аніж іншому кольору шкіри.
Розумний керівник завжди віддаватиме перевагу якісному спеціалісту, інакше - його діяльність швидко загнеться.

Цікаво, що в чорно-білій парі ймовірність народження білого потомства - 25%. Чорна складова є домінантною, біла - рецесивною. Тобто, в міжрасових шлюбах біла складова завжди вироджується. І в мабутньому ймовірність побачити голубі чи зелені очі падає.
І що з того? Колір шкіри - пристосування до клімату, в сучасних побутових умовах - не є істотним. Людство генетично є дуже спорідненим, люди з різних континентів мають менше генетичних відмінностей ніж шимпанзе з різних частин Африки.
Роль грає лише культурний чинник. Якщо в нашому суспільстві виживає більш нетерпима культура - то тут справа у суспільстві, от культурна різниця (себто національна) - набагато важливіша. Не колір шкіри має бути визначальним (я бачив чимало негрів, які є щирішими українцями ніж дехто з тих, хто відписався у цій темі), а сама людина. Серед китайців та турків подекуди зустрічаються набагато більш адекватні люди ніж серед деяких моїх співгромадян. І знаєте що? А би стояв вибір кого залишити в країні - я б залишив більш адекватних людей, а дибілів по типу нашого президента випроводив смачним ударом по сраці.

На мою думку, з расовим питанням тісно пов'язане і питання телегонії - наукове вчення, яке полягає у тому, що спадкові ознаки першого статевого партнера самиці передаються усім її наступним нащадкам.
То ти в таке віриш? Тоді ти приєднуєшся автоматично до тої частини мого списку, яка іде на виселення.
  • 0

#565 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 29.08.2011 – 10:28

Перегляд дописуPavlo_Taiko (29.08.2011 08:32) писав:

Вони з'являються якраз через расизм. Люди бояться - от і групуються.

Групуються люди аж ніяк не через страх.
Доки існує конкуренція в суспільстві - доти існуватимуть дискримінаційні прояви. Без расизму хіба що можуть мурахи одного мурашника чи бджоли одного вулика співіснувати. Хоча, як у бджіл так і у мурах до чужинців ставлення одне - смерть.

Я не пропагую насильство, я констатую факти!

Свого часу я проходив строкову службу в наших колгоспних військах, в частині було багато молдаван та румунів. Це були іншопланетяни: навіть гімну України не знали, читали та писали румунською, по телефону спілкувалися з рідними румунською і т.п. Не важко здогадатися хто в мене вкалував, коли я заступав черговим роти. От і було кому лайно носити і брудну роботу виконувати.
Я більш ніж впевнений, що на моєму місці ти б поступав аналогічно, відправляв би якогось Енея працювати, а не друзяку зі Сколе, і все твое рівноправ'я б швиденько випарувалося. А будь у тебе чорношкірий під рукою - лайно б прибирав він.

Суть питання не в тому проти кого ти будеш, а ЗА кого ти будеш. Розумієш?

Повідомлення відредагував Maksym: 29.08.2011 – 10:34

• 0

#566 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 30.08.2011 – 08:33

Перегляд дописуMaksym (29.08.2011 11:28) писав:

Групуються люди аж ніяк не через страх.
В штатах до нападів на китайців ніяких китайських кварталів не було.

Це були іншопланетяни: навіть гімну України не знали, читали та писали румунською, по телефону спілкувалися з рідними румунською і т.п. Не важко здогадатися хто в мене вкалував, коли я заступав черговим роти. От і було кому лайно носити і брудну роботу виконувати.
Я більш ніж впевнений, що на моєму місці ти б поступав аналогічно,
О - ще один привід занести тебе в частину списку на виліт. І ні - я б не поступив аналогічно. Я б розділив румунів на адекватних та ні (ну якщо б не знайшлося - тоді так, пішли б усі). А гімн - неадекватів заставив би вивчити через "темну", бо це підривало б авторитет роти серед начальства, а це погано.

Суть питання не в тому проти кого ти будеш, а ЗА кого ти будеш. Розумієш?
Я за адекватних людей. Ну і звідси випливає автоматично, що я проти неадекватів. Так - їх дуже багато серед емігрантів, але колір шкіри чи національність не мають бути визначальними. Визначальним має бути адекватність людини. Серед українців теж купа неадекватів, від яких теж непогано було б позбутися.

А будь у тебе чорношкірий під рукою - лайно б прибирав він.
Те що у мене не було б рівноправя - 100%, рівність прав, серед нерівних по адеквату людей - це лайно. Тільки знову ж таки критерієм була б адекватність людини.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 30.08.2011 – 08:34

• 0

#567 Viktor

НЕВГАМОВНИЙ

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 566 повідомлень
  • Місто:Львів, L'viv, Lwow, Leopolis, Lєmberg, Lion

Відправлено 30.08.2011 – 10:03

питання!

наскільки реально бути націоналістом :) і не бути расистом?
  • 0

#568 iris

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 30.08.2011 – 10:05

Перегляд дописуViktor (30.08.2011 11:03) писав:

питання!

наскільки реально бути націоналістом :) і не бути расистом?
питання дурне.
  • 0

#569 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 30.08.2011 – 11:03

Перегляд дописуPavlo_Taiko (30.08.2011 08:33) писав:

О - ще один привід занести тебе в частину списку на виліт.

Посміхнуло.
Певні ти собі уявляєш, що я постійно в штанах флектарн, берцях, підтяжках і обов'язково в боковій кишені бійцівські рукавиці і ніж.
Та плював я на расову дискримінацію загалом та апартеїд зокрема. Проблеми чорношкірих та ін. мене аж ніяк не хвилюють. Це все "розмова на тему".
Я не схвалюю і не заперечую расизм - я констатую факти. Скільки б не підписували хартій та декларацій, расова боротьба не припиниться. Як не припинялася останні 500 років. Біла людина завжди шукала виправдання за сотні років рабства та експлуатації азіатів, слов'ян, чорношкірих. Спочатку відштовхувались від відсутності душі у нижчих рас, потім аргументували об'ємом черепної коробки та розумовими здібностями. А тут теологи, дарвіністи та євгеніки постаралися на всі сто.

Останні таблички "White only" в кафе, транспорті, громадських закладах США познімали тільки в середині 60-х років! І що змінилося? Думаєш чорношкірі це забудуть: гноблення, приниження, позбавлення громадянських прав? Ні, не забудуть. І цей період вони вивчають не з підручників історії, а з розповідей батьків і рідні. А батьки ще добре пам'ятають яким "хорошим" може бути білий.
Слід навчитися розрізняти психологію окремо взятого індивіда та психологію натовпу. І тут я мову веду аж ніяк не про окремих людей.

Соціальна нерівність - двигун прогресу та основна рушійна сила світу цього. Панівна група в будь-якому суспільстві, завжди найде засоби і виправдання, щоб не допустити до розподілу ресурсів решту суспільства. Якщо всі будуть одного кольору шкіри - дискримінаційними ознаками виступатимуть соціальний статус, рівень освіти, колір волосся, повнота, чи форма носу.

Проведемо теоретичний експеримент: заселимо на безлюдний острів сотню мільярдерів. Ніби все в порядку, майновий ценз не відіграє ніякої ролі при таких статках, мала б панувати рівність та толерантність. Але, насмілюся припустити, що там розгориться така боротьба за ресурси, майнові права, владу, панування і можливість вирізнитися, що бойовики з Сьєрра-Леоне куритимуть нервово в куточку.

Та й з рештою, поняття расизму вигідно всім: як кольоровим так і білим. Білим це дає можливість почуватися вище кольорових за однакових соціальних умов. Кольорові, в свою чергу, всі свої невдачі виправдовують кознями білих. Мол, провалив співбесіду - це не наслідок недостатньої підготовки та професійних знань, а упереджене ставлення зі сторони білого! Це як Нельсон Мандела, який вважав, що расистом може бути тільки білий. Неправда, забобони є у всіх: білих, чорних, жовтих, червоних.

Павло, навіть якщо ти винайдеш вакцину, яка зрівняє рівень меланіну в шкірі всього людства, в момент протестувати почнуть руді, кучеряві чи зеленоокі.
  • 0

#570 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 30.08.2011 – 19:57

Перегляд дописуMaksym (30.08.2011 12:03) писав:

Посміхнуло.
Певні ти собі уявляєш, що я постійно в штанах флектарн, берцях, підтяжках і обов'язково в боковій кишені бійцівські рукавиці і ніж.
Ні, я уявляю тебе десь так:
Зображення
Втім - як і всіх інших користувачів інтернету, тому можеш не перейматися - нічого особистого.
Якщо ти не помітив - наші позиції не такі вже й різні, просто я не хочу висипати золото разом з піском (адекватні люди в наш час - рідкість, і я знаю чимало таких серед азіатів та мусульман), і не забути викинути і власне лайно (серед українців також повно людей, мамам яких я б порадив зробити аборт і ніколи не забувати про контрацепцію).

Останні таблички "White only" в кафе, транспорті, громадських закладах США познімали тільки в середині 60-х років! І що змінилося? Думаєш чорношкірі це забудуть: гноблення, приниження, позбавлення громадянських прав? Ні, не забудуть. І цей період вони вивчають не з підручників історії, а з розповідей батьків і рідні. А батьки ще добре пам'ятають яким "хорошим" може бути білий.
Ну я теж дуже прискіпливий до москалів. І я не можу звинувачувати тих людей.

Біла людина завжди шукала виправдання за сотні років рабства та експлуатації азіатів, слов'ян, чорношкірих.
Ти не вважаєш слов'ян - білими? Ну ти втретє проколовся. Останній пришиблений, який не відносив слов'ян до європейців - дуже погано кінчив.

Соціальна нерівність - двигун прогресу та основна рушійна сила світу цього. Панівна група в будь-якому суспільстві, завжди найде засоби і виправдання, щоб не допустити до розподілу ресурсів решту суспільства.
Саме тому решті суспільства варто думати як позбавити владу верхівку, а не чубитись поміж собою. Розділяй та володарюй - так здається казав Мінг нещадний?

Проведемо теоретичний експеримент: заселимо на безлюдний острів сотню мільярдерів. Ніби все в порядку, майновий ценз не відіграє ніякої ролі при таких статках, мала б панувати рівність та толерантність. Але, насмілюся припустити, що там розгориться така боротьба за ресурси, майнові права, владу, панування і можливість вирізнитися, що бойовики з Сьєрра-Леоне куритимуть нервово в куточку.
Бував на Окінаві? Там звісно не мільярдери - однак народ теж не бідний. Поки повідомлень про громадські заворушення там - я не чув.

Та й з рештою, поняття расизму вигідно всім: як кольоровим так і білим.
Четвертий привід розрубати тебе на маленькі частинки і відправити мамі у коробках від взуття.

Павло, навіть якщо ти винайдеш вакцину, яка зрівняє рівень меланіну в шкірі всього людства, в момент протестувати почнуть руді, кучеряві чи зеленоокі.
Ну по перше винаходити цю вакцину - вже ідіотизм та марна витрата ресурсів, а по-друге: якось слов'яни прожили без того пару тисяч років. А ще була багатонаціона Персія, мавританія і декілька сотень інших веселих міжрасових та міжнаціональних соціумів, які досить мирно співіснували.
Людина, для якої колір шкіри чи нація є визначальним чинником - заслуговує на шлях до біоректору через концентраційні табори.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 30.08.2011 – 20:26

• 0

#571 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 30.08.2011 – 20:28

Коротше кажучи: все що ти написав - діє лише на неадекватів. І так - їх більшість, тому треба намагатись знищити неадекватів та підвищити кількість нормальних людей, а не виходити з тотальної переваги дибілів.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 30.08.2011 – 20:29

• 0

#572 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 30.08.2011 – 20:52

Павло, мариш ідеальним суспільством? Утопіст.

Цього ти ніколи не досягнеш, поки не викоріниш з свідомості усього населення земної кулі такі пороки як: жадоба, заздрість, гординя, лінощі, егоїзм та ін.
Поки існуватиме суспільство, доти одні будуть змушувати інших виконувати свою роботу. Така природа людей, радше негативна сторона здатності мислити.

А щодо адекватності? Назви хоч один соціальний інститут, сформований на основі адекватного підбору?

У мене таке враження, що ти сперечаєшся ради суперечки. Або не хочеш бачити реального стану речей. Можливо, переконав себе в тому, що в світі все гаразд, і свято в це віриш.
  • 0

#573 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 01.09.2011 – 18:44

Перегляд дописуMaksym (30.08.2011 21:52) писав:

Павло, мариш ідеальним суспільством?
Марю масовими розстрілами неадекватів. Хай засвітить ніч полум'я вогнищ!

Цього ти ніколи не досягнеш, поки не викоріниш з свідомості усього населення земної кулі такі пороки як: жадоба, заздрість, гординя, лінощі, егоїзм та ін.
Мені вистачить одного: тупості.

А щодо адекватності? Назви хоч один соціальний інститут, сформований на основі адекватного підбору?
Радіофізичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка.

У мене таке враження, що ти сперечаєшся ради суперечки.
Я не сперечаюсь - я висловлюю свою точку зору.

Можливо, переконав себе в тому, що в світі все гаразд, і свято в це віриш.
І тому хочу знищувати неіснуючих неадекватів (наближення до "все гаразд" може бути лише при повній їх відсутності)? Чи не бачиш ти неспівпадіння параграфів у своєму твердженні?.

жадоба, заздрість, гординя, лінощі, егоїзм та ін.
Ти так кажеш про ці речі, ніби це щось погане.

Повертаючись до теми нашої розмови, хотів би повторити ще раз: критерієм відношення до людини має бути не її соціальний статус, не колір шкіри, не національність, а власне сама людина як особистість, її користь для суспільства та вміння співіснувати зі суспільством.
  • 0

#574 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 01.09.2011 – 21:57

Перегляд дописуPavlo_Taiko (1.09.2011 19:44) писав:

Марю масовими розстрілами неадекватів. Хай засвітить ніч полум'я вогнищ!

Слава Супермена спати не дає?
Захотілось бавитись в героя-одинака?

Перегляд дописуPavlo_Taiko (1.09.2011 19:44) писав:

Повертаючись до теми нашої розмови, хотів би повторити ще раз: критерієм відношення до людини має бути не її соціальний статус, не колір шкіри, не національність, а власне сама людина як особистість, її користь для суспільства та вміння співіснувати зі суспільством.

Слово в слово з з теорії наукового комунізму.

Все вищесказане мною в цьому дописі - чистий сарказм. Надіюсь, це не буде сприйматися в образу.

Я так міркую: якщо якась дія періодично повторюється у певному проміжку часу з однаковим причинно-наслідковим зв'язком, то на основі логічних виводів формуємо правило для середовища та за умов, коли дана дія відбувається.
От, якщо останні кількасот рочків людство нагло ділило себе на основі расових ознак, чому б це не вважати правилом поведінки людства загалом?

Павло, культ особистості, коли в абсолют буде зводитись сама людина, побудувати в даний час неможливо. Тому я і назвав тебе утопістом.
Питання об'єктивного поділу суспільства на основі якісних характеристик особистості, займає світлі голови вже не одну сотню років. Ти трошки спростив це все діло, і вивів принцип "адекватності". Але, всі ці світлі голови так і не відповіли на питання: які ж критерії поділу мають бути?

І знову все впреться в просту дилему: найталановитіший скрипаль не змайструє найпростішої скрипки.
  • 0

#575 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 02.09.2011 – 05:43

Перегляд дописуPavlo_Taiko (30.08.2011 21:28) писав:

неадекватів. І так - їх більшість, тому треба намагатись знищити неадекватів та підвищити кількість нормальних людей, а не виходити з тотальної переваги дибілів.
Оце головна ознака расизму :gryzin: - об’явити якусь групу людей неадекватами та бажати їх знищити :) :D
  • 0

#576 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6667 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 02.09.2011 – 08:30

та ні, то основна ознака маразму. расизм то просто твердження, що несхожому на мене не місце поряд зі мною.
  • 0

#577 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 02.09.2011 – 21:03

Перегляд дописуMaksym (1.09.2011 22:57) писав:

Слава Супермена спати не дає?
Захотілось бавитись в героя-одинака?
Не треба проектувати свої комплекси на інших людей.

Слово в слово з з теорії наукового комунізму.
Ти вивчав теорію наукового комунізму? Я не певен - я таким не цікавлюсь, однак я ніде не казав про відмову від капіталізму.

Все вищесказане мною в цьому дописі - чистий сарказм. Надіюсь, це не буде сприйматися в образу.
В мене така манера спілкування, нічого поганого в тому не бачу.

От, якщо останні кількасот рочків людство нагло ділило себе на основі расових ознак, чому б це не вважати правилом поведінки людства загалом?
А ще вірило що у океані водяться русалки та що можна вигнати демонів просверливши отвір в голові. Щоправда в таких країнах де зароджувались основи сучасної науки, як наприклад Мавританія, ніякого расизму не було. Якщо ж ти маєш на увазі саме те, що люди помічають різницю між расами - ну так, вони ж не сліпі.

Павло, культ особистості, коли в абсолют буде зводитись сама людина, побудувати в даний час неможливо.
Культ особистості - це трошки інше. І так, нині існує засилля неадекватів, однак все проходить.

Питання об'єктивного поділу суспільства на основі якісних характеристик особистості, займає світлі голови вже не одну сотню років. Ти трошки спростив це все діло, і вивів принцип "адекватності". Але, всі ці світлі голови так і не відповіли на питання: які ж критерії поділу мають бути?
Здебільшого тому що світлим головам просто начхати, вони вирішують більш фундаментальні проблеми. А критерії можна встановити - чому ж ні? Наприклад людина, яка бажає привнести якомога менше незручностей навколишнім, яка не шкодить суспільству, яка приносить якусь користь - людина хороша, гідна. В усілякому разі це набагато розумніше за поділ за кольором шкіри, довжиною члену чи кольором очей.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 02.09.2011 – 21:05

• 0

#578 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 02.09.2011 – 21:07

Перегляд дописуPavlo_Taiko (2.09.2011 22:03) писав:

І так, нині існує засилля неадекватів, однак все проходить.
Тааак, і коли це все пройде?
Всю історію людства пишуть "неадеквати", проливають кров, ведуть війни, намагаються реалізувати свою збочену фантазію і забаганки в світовому масштабі. По великому рахунку, в історії земної кулі не було ні одного року без воєн! Як це назвати?

Вдалий приклад - наша теперішня влада: елементарне бажання наживи та абсолютної влади над іншими.

Ще приклад: "Війна з тероризмом може стати найдорожчою в історії США"
http://ua.euronews.net/2011/08/30/trying-t...al-cost-of-war/

Що це за війна така? Війна за самоствердження, реалізація збочених, неадекватних, антигуманних цілей групки в кількасот "рівніших" за решту супергромадян. Які вколотили собі в бошки, що вони можуть вчити цілий світ як правильно жити!

І де тут адекват? Хоча б задатки?

Повідомлення відредагував Maksym: 02.09.2011 – 21:13

• 0

#579 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 02.09.2011 – 21:24

Щодо неадекватів - вони і так чудово справляються з винищенням один одного. Просто суспільство їм заважає. От якби суспільство викидало неадекватів за свої межі, кажучи їм - один з одним ви вільні робити що вам заманеться, то найбільші неадеквати довго б не протягнули. Проблема тільки в тому, що неадеквати - покищо фундаментальна більшість майже в будь-якому суспільстві, і такі кроки можуть буть раціональними лише зі збільшенням кількості нормальних людей.

Перегляд дописуMaksym (2.09.2011 22:07) писав:

Тааак, і коли це все пройде?
Я схожий на пророка?

Всю історію людства пишуть "неадеквати", проливають кров, ведуть війни, намагаються реалізувати свою збочену фантазію і забаганки в світовому масштабі.
Війни ведуть не тільки неадеквати. Взяти хоча б Александра Македонського - дуже гідна з усіх поглядів людина, одночасно був завойовником левової частини світу.

І де тут адекват? Хоча б задатки?
А хто сказав що він там має бути?
  • 0

#580 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 02.09.2011 – 22:06

Скажи випадковому перехожому, що найближчі 20 років ні один втомлений хлопака в касці, бронику, розгрузці, РДсі, з зацарапаним стволом не ступить на землю іншої держави - певні, роздасться гучний сміх у відповідь. А коментарі, що в найближчі 20 років в збройних конфліктах загинуть 80 млн. людей - сприймуться нормально. Це реалії нашого життя. І ніяких задатків до зміни ситуації на краще не спостерігається.

А роздуми на тему: "як би жилося на світі без неадекватів" сприймаються мною, чисто як спекуляції з приводу "життя без цунамі" чи "життя без землетрусів" - це все мрії. От і з'являються всілякі міфічні історії про майбутній четвертий перехід, новий виток історії і т.п.

Часто історики кажуть, що в ХХ сторіччі Сатана відверто правив бал (противникам релігії - торжество абсолютного зла). Це факт. За весь "післявоєнний" мирний період ХХ сторіччя, загинуло більше душ ніж в прямих бойових зіткненнях часів ДСВ. Це нормально?

Та й зараз, в нафтових, газових, алмазних конфліктах, в процесі "насадження демократії", покласти в гріб 50-100 тис. душ - раз плюнути і розтерти. Можливо, людство справді запрограмоване на самознищення. І кінець вже близький.

За таких умов, критерій відбору один: 7,62х54. Все. І те, що в даний час на наших вулицях не стоять кулеметні розрахунки, ще нічого не означає.
Невже хтось думає, що людство, яке може вбивати свого брата мільйонами, буде толерантно ставитися до релігії, національності чи кольору шкіри? Абсурд!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних