Перейти до вмісту

Расизм

Повідомлень в темі: 609

#441 eliot

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 165 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:......

Відправлено 18.08.2009 – 09:39

Як на мене нормальні люди,хоча є різні люди,це все індивідуальне.Нормальну людину можна знайти навіть серед москалів)))(без образ)
  • 0

#442 sunny-girl

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Україна

Відправлено 18.08.2009 – 10:43

Перегляд дописуeliot (18.08.2009 09:39) писав:

Як на мене нормальні люди,хоча є різні люди,це все індивідуальне.Нормальну людину можна знайти навіть серед москалів)))(без образ)
і я з цим цілком погоджуюсь...москалі такі ж люди,як і ми...

якщо з людиною можна поспілкуватись нормально,то нема значення,хто він:китаєць,негр і т.д...
  • 0

#443 CAM

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень
  • Місто:гАмерИка

Відправлено 18.08.2009 – 23:11

Абсолютно згоден, в кожному народові є нормальні люди, а є і негідники й покидьки.
Питання в тому, яке процентне відношення одних до других.
Щиро надіюсь що поміж українців хороших людей більше.
  • 0

#444 sunny-girl

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 20.08.2009 – 15:54

Перегляд дописуCAM (19.08.2009 00:11) писав:

Абсолютно згоден, в кожному народові є нормальні люди, а є і негідники й покидьки.
Питання в тому, яке процентне відношення одних до других.
Щиро надіюсь що поміж українців хороших людей більше.
думаю,всі на це надіються... :angry12:
  • 0

#445 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.08.2009 – 12:17

Расизм Це нормальне явище любого живого організму, це ми спостерігаємо у дітей молодшого віку, які одразу поділяють людей на своїх і чужих, у тварин і звісно -в людей. Вже не варто казати за культуру, менталітет, сприйняття. Український расизм недостатньо розвинутий порівняно з жидівським, мусульманським,нігерським,. Спробуйте щось сказати проти української нації- вам нічого не буде, всі просто проковтнуть образу, зато в разі негативного вислову щодо представника нац меншини - засадять в тюрягу. А чув хтось про чорний расизм?
  • 0

#446 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 25.08.2009 – 12:28

Расисти-це, я навіть слова не знаю такого,чим гірше за тебе, расиста, нігер тобто чорний, єврей, мусульман,китаєць та інші, просто за те що вони думають не так як ти? У них є серце,яке б"ється, живуть на одній землі, це можна далі називати! Можна створити таку саму групу людей які ненавидітимуть расистів, і діятимуть так само, але ми станемо схожі на них, це правильно???
  • 0

#447 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.08.2009 – 12:57

Начебто сама не расистка. Вважаю, що всі люди мають право на існування, і мені вони жити не заважають.

Хоча іноді бувають перекручені випадки. От, до прикладу, коли негри боролися за права в Америці, то всі їх мучили, били, вбивали і т.д., а тепер, коли їхні права всюди захищено, то можуть траплятися ситуації, в яких негр може подати до суду, що його не взяли на роботу за расовою дискрімінацією, і завжди виграє. В таких випадках дискрімінація вигинається в іншу сторону...

Та як на мене, це просто результат отого первинного расизму: якщо існують сильні негативні почуття до когось чи чогось, рано чи пізно вони обернуться проти тебе ж.
  • 0

#448 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень

Відправлено 25.08.2009 – 13:36

Антирасисти ненавидять расистів за те, що вони не люблять представників інших нації-, натомість справжні расисти -ті ж самі чорні, іудеї, мусульмани ненавидять тих антирасистів лише за те , що вони є! Чи маємо ми вступатись за людей, які плюють нам в спину?

І чого українці мають захищати інородців на своїй же землі?
  • 0

#449 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 25.08.2009 – 13:41

Перегляд дописуЗа межею (25.08.2009 14:36) писав:

Антирасисти ненавидять расистів за те, що вони не люблять представників інших нації-, натомість справжні расисти -ті ж самі чорні, іудеї, мусульмани ненавидять тих антирасистів лише за те , що вони є! Чи маємо ми вступатись за людей, які плюють нам в спину?

І чого українці мають захищати інородців на своїй же землі?
Я так зрозумів ти расист,а якщо ти поїдеш до Польщі і на вулиці тебе перестрінуть расисти, ти будеш їм кричати: "Мужики, я свій!!!" І вони тебе не зачіпатимуть? Та всі ми однакові! інородці, ти для них такий самий!!!
  • 0

#450 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 25.08.2009 – 20:52

Перегляд дописуSHAHIST (25.08.2009 14:41) писав:

Я так зрозумів ти расист,а якщо ти поїдеш до Польщі і на вулиці тебе перестрінуть расисти, ти будеш їм кричати: "Мужики, я свій!!!" І вони тебе не зачіпатимуть? Та всі ми однакові! інородці, ти для них такий самий!!!
а ніх їхати в Польшу! а якщо їхати, то треба бути готовим до цього. Так як і вони пруця сюди, знаючи, що тут їм буде добре. Бо там цих нігерів мочать інші нігери в сотні раз частіше ніж тут скінхеди. нігеру серед скінхедів в 100 раз більше шансів вижити, ніж серед нігерів.
  • 0

#451 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 25.08.2009 – 21:25

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (25.08.2009 21:52) писав:

а ніх їхати в Польшу! а якщо їхати, то треба бути готовим до цього. Так як і вони пруця сюди, знаючи, що тут їм буде добре. Бо там цих нігерів мочать інші нігери в сотні раз частіше ніж тут скінхеди. нігеру серед скінхедів в 100 раз більше шансів вижити, ніж серед нігерів.
Ото сиди дома і нікуди не рипайся, бо по макітрі як настукають... Можна було б обійтися і без расизму, це як короста для ідеального світу,тобто одна із корост! Я б сам тих мочив би, бо вони не такі як я!
  • 0

#452 yasondinalt

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 13.09.2009 – 17:27

Я не расист, расисти - дебіли. Расизм - зло.

Зображення

Зображення
  • 0

#453 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень

Відправлено 13.09.2009 – 20:00

Перегляд дописуyasondinalt (13.09.2009 17:27) писав:

Я не расист, расисти - дебіли. Расизм - зло.

Зображення

Зображення
Твій підпис говорить про інше. .
  • 0

#454 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 14.09.2009 – 21:56

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (25.08.2009 21:52) писав:

Тоді пропоную вирішити математичну задачку: якщо тут з"явится десять нігерів, що можуть вбивати інших нігерів, то наскільки це небезпечно для для білих? :gryzin: А щоб такі задачки не вирішувати їх усіх потрібно депортувати до Африки
  • 0

#455 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 14.09.2009 – 23:02

Перегляд дописуДобронрав (14.09.2009 22:56) писав:

Тоді пропоную вирішити математичну задачку: якщо тут з"явится десять нігерів, що можуть вбивати інших нігерів, то наскільки це небезпечно для для білих? :gryzin: А щоб такі задачки не вирішувати їх усіх потрібно депортувати до Африки

А чого її вирішувати ? Расизм породжений іудейською та християнською ідеологією.
У іудеїв це сповна показано у Старому Заповіті. Жахливішої ненависті до інших народів і придумати важко.
Ну а зважаючи на те, що основна релігія українців є християнство, то прикладу расової ненависті їх Учитель повчає ось тут :

-"І ось жінка, хананеянка, прийшла з тих околиць і благала Його: "Господи, Сину Давидів, змилуйся наді мною ; дочка моя тяжко біснується".
-Але Він не відповідав їй ні слова. І учні Його, підійшовши просили Його : "відпусти їй , бо кричить услід за нами".
-Він же сказав у відповідь : " Я посланий тільки до овець дому Ізраіля".
-Вона ж підійшовши, вклонилась Йому і сказала: "Господи, допоможи мені!".
-Він же сказав у відповідь : "Не добре взяти хліб у дітей і кинути СОБАКАМ". (Матв. 15. 22-26).

Гарний образчик расизму - нічого не скажеш. І він не єдиний. А євреї "бідолашні" ще й ображаються, що їх так не люблять кругом. А хто ж їх примушував нав"язати світу свого Бога - Расиста, поділившого людство на синів : Хама, Яфета, Сима, знову таки, по расовому принципу ? Треба було усіх однаковими творити. то й не мали б такої проблеми - РАСИЗМ.

Повідомлення відредагував Безбожник: 14.09.2009 – 23:05

• 0

#456 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 16.09.2009 – 22:57

Так, я расист. Треба знищити всіх "негрів, китайців і те де"!

bendera.UA - усне (перше і останє) попередження за п. 2.4. Правил порталу
  • 0

#457 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 17.09.2009 – 09:55

Цитата

Так, я расист. Треба знищити всіх "негрів, китайців і те де"!
вбий всіх білих людей!)

• 0

#458 Dung

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 03.10.2009 – 19:47

Як каже мій друг : "Я не расист, але я не люблю негрів!" :)
Якось це почула вчителька біології, і розказала класній, що мій друг - расист, а та підійшла і почала проводити виховну роботу:ura:
  • 0

#459 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 11.10.2009 – 23:46

Не люблю циганів. Ні. Я їх не просто не люблю - я їх ненавиджу. Нероби, алкаші та наркомани перетворюють у пекло життя своє та життя своїх дітей, яких примушують шататися по вокзалам :rolleyes: Повбивав би..

• 0

#460 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • 939 повідомлень

Відправлено 19.10.2009 – 17:38

ні.
не расист і не расистКА.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1