Перейти до вмісту

Расизм

Повідомлень в темі: 609

#421 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 04.08.2009 – 15:20

Перегляд дописуДобронрав (4.08.2009 16:08) писав:

Своє бидло то окрема розмова...А тут чорна нелюдь, що намагається окупувати Україну. До речі якби наш зарізав азера, то це б кваліфікували як напад на грунті расової, національної та релігійної нетерпимості :) А ця потвора отримає максимум 6 років, як неповнолітній
якщо вже на то пішло то спочатку з себе (з свого бидла) треба починати.......
якби наш вбив азера, як ви кажете то треба б було ще довести, що то був напад саме на грунті расової, національної чи релігійної нетерпимості.... а це не так вже й легко..... потрібні свідчення що факт такої неприязні був...... ну наприклад сказані в тій ситуації (чи коли інде) фрази накштал - "А тут чорна нелюдь, що намагається окупувати Україну"......

Перегляд дописуzav (4.08.2009 16:07) писав:

У 17 років брелком завалити дорослого дядька - огояк! Учинок ганебний, проте від цього не менш героїчний.
p.s. А тут ще в сусідній темі про вікривачки дехто жартував, я пам'ятаю!
та які там жарти..... з цього виходить тільки, що брєлки теж зброя і їх треба вилучити........ до того ж як не зміняє мені память хтось згадував, що ножем вбити важче ніж з гумострілу......... ви ба - виявляється й ножа не треба......
  • 0

#422 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 04.08.2009 – 15:22

Перегляд дописуТемний ангел (4.08.2009 15:13) писав:

Наведи приклади окупації. А ті сотні тисяч, що зараз в Італії, Іспанії, Португалії, які поїхали туди, бо їх діти вимруть з голоду, якщо вони залишаться у своїй "неньці", виходить "біла нелюдь" і окупанти, згідно твоїх слів? Бачимо тріску в оці брата свого, а колоди в своєму бачити не хочемо.
держава має захищати інтереси українців повсюди, за кордоном можна давити на терпимість і толерастію, а в Україні робити з точністю до навпаки. І покиньте ви цю християнську пропаганду, з тріскою...В даному випадку я бачу на тілі України паразитів-чужинців яких потрібно виводити...І мені абсолютно байдуже як їх виведуть...чи викинуть за кордон чи знищать в дизенфекційній камері "циклоном"
  • 0

#423 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 04.08.2009 – 15:23

діло слідства в топік!
я думаю мужик наїхав на хлопця, а той в свою чергу молодець, покарав бидло.
хоча можливо все було навпаки...
  • 0

#424 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 04.08.2009 – 15:26

Перегляд дописуДобронрав (4.08.2009 16:22) писав:

держава має захищати інтереси українців повсюди, за кордоном можна давити на терпимість і толерастію, а в Україні робити з точністю до навпаки. І покиньте ви цю християнську пропаганду, з тріскою...В даному випадку я бачу на тілі України паразитів-чужинців яких потрібно виводити...І мені абсолютно байдуже як їх виведуть...чи викинуть за кордон чи знищать в дизенфекційній камері "циклоном"
А я бачу на тілі України українців - паразитів, правда вони в маршрутках не їздять - нижче майбаха не беруть, і сидять, як пухлини, то на Банковій, то на Грушевського, в облдержадміністраціях кожної області, в райрадах і т.д. От їх дійсно, вже давно пора "видаляти".
  • 0

#425 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 04.08.2009 – 15:31

теми з’єднав........... і так ясно до чого дійде

Перегляд дописуДобронрав (4.08.2009 16:22) писав:

не можливо проводити міжнародну політику, вимагаючи терпимості і толерантності для українців за кордоном і проводячи зворотню політику у себе, стосовно іноземців. все має бути побудовано на взаємоповазі і обопільному виконанню міжнародних вимог та конвенції щодо прав людини, які є непохитними.......... інакше, роблячи як ви радите, як раз таки українців у всьому світі за бидо й вважатимуть......
  • 0

#426 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень

Відправлено 04.08.2009 – 15:34

Перегляд дописуТемний ангел (4.08.2009 15:26) писав:

А я бачу на тілі України українців - паразитів, правда вони в маршрутках не їздять - нижче майбаха не беруть, і сидять, як пухлини, то на Банковій, то на Грушевського, в облдержадміністраціях кожної області, в райрадах і т.д. От їх дійсно, вже давно пора "видаляти".
А хіба ви своїх паразитів не обирали на виборчих дільницях? Отож самі винні тому і не нарікайте...А чорних сюди ніхто не запрошував...
  • 0

#427 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 04.08.2009 – 15:49

Перегляд дописуДобронрав (4.08.2009 16:34) писав:

А хіба ви своїх паразитів не обирали на виборчих дільницях? Отож самі винні тому і не нарікайте...А чорних сюди ніхто не запрошував...
та невже.... а я працював 2 роки разом з азербайджанцем якого ще в радянські часи запросили як фахівця саме для роботи на українському підприємстві. він особисто приніс більше користі для того підприємства ніж пересічний українець...... і нічого поганого ні про нього ні про його родину сказати не можу, навпаки - дуже гарна людина. зараз він вже близько 25 років живе й працює в Києві - і що йому тепер, зриватись з обжитого місця, кидати все включаючи роботу (а тут і житло і колектив і вислуга років) і повертатись бо бачте комусь мариться що всі "чорножопі" то паразити? чи чекати коли його чи його дітей циклоном якийсь щизовренічно налаштований фанатик потравить? скажу відверто - в разі чого, я б особисто за ту людину голову проломив, і не дивився б кому - негру, росіянину, німцю, біларусу чи українцю.....
  • 0

#428 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.08.2009 – 23:15

Щойно дивився "Свідок": там все доволі "кумедно" виявилося...
Свідки події розповіли на камеру, що наш парубок штовхнув юного азербайджанця при виході з маршрутки, той висловив незадоволення таким ставленням, на що наш обізвав іноземця "чуркою"... ну, й отримав навзаєм ножиком двічі. Ножик у пластиковому пакеті теж показували - дебелий такий ножичок, хоч і розкладний, і кваліфікований як брелок, і цілком дозволений до вільного продажу - така собі штрикалка без упора навіть.
Таки азербайджанець нівроку наочно показав нашим нацюкам, де їхнє місце, угу.
  • 0

#429 CAM

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень
  • Місто:гАмерИка

Відправлено 06.08.2009 – 04:08

Напав гоп на айзера?
  • 0

#430 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 06.08.2009 – 08:33

Перегляд дописуCAM (6.08.2009 04:08) писав:

Напав гоп на айзера?
не гоп а бидлота............ теж напевно ляпнув щось накштал "чорножопа нелюдь, що намагається окупувати Україну"........ от по рогам і отримав
  • 0

#431 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 06.08.2009 – 09:51

Перегляд дописуbendera.UA (6.08.2009 09:33) писав:

не гоп а бидлота............ теж напевно ляпнув щось накштал "чорножопа нелюдь, що намагається окупувати Україну"........ от по рогам і отримав

більшість українців, обізваних хохлом, не стала б ножичком штрикати
  • 0

#432 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень

Відправлено 06.08.2009 – 09:58

Перегляд дописуSergiy_K (6.08.2009 10:51) писав:

А заріжеш якогось окупанта і залишишся крайнім
  • 0

#433 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 06.08.2009 – 11:01

Перегляд дописуSergiy_K (6.08.2009 10:51) писав:

Ви по одному азербайджанцеві судитимете про більшість? Клуто...
Та й хохол - це образа людини окремої нації, а чурка - образа людини як такої. Розрізняйте, га? Все-одно, що нігером обізвати самі знаєте кого.
p.s. "Чу́рки — уничижительное прозвище представителей народов Средней Азии[1] и Кавказа в современном русском языке.[1]"© - ото нєфіґ було москальською лаятися, то й не мав би клопоту.

Перегляд дописуДобронрав (6.08.2009 10:58) писав:

Патамуша йолоп і думаєш, що ти лутше всєх знаєш, хто акупантъ і каґо резать.
  • 0

#434 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 06.08.2009 – 12:13

Перегляд дописуzav (6.08.2009 12:01) писав:

Ви по одному азербайджанцеві судитимете про більшість? Клуто...
Та й хохол - це образа людини окремої нації, а чурка - образа людини як такої. Розрізняйте, га? Все-одно, що нігером обізвати самі знаєте кого.
p.s. "Чу́рки — уничижительное прозвище представителей народов Средней Азии[1] и Кавказа в современном русском языке.[1]"© - ото нєфіґ було москальською лаятися, то й не мав би клопоту.
Так, різниця є. Перше - образа людини як представника нації, друге - як представника раси. Перше образливіше.
  • 0

#435 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 06.08.2009 – 12:37

Перегляд дописуSergiy_K (6.08.2009 09:51) писав:

ну ножиком не ножиком, а більшість взагалі промовчать наче так і треба........... а шкода - варто булоб по писку вліпити, а то звикли то зносити мовчки.......

Перегляд дописуДобронрав (6.08.2009 09:58) писав:

а ви не ріжте..... хто ж вас змушує сердешного....
  • 0

#436 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 06.08.2009 – 12:38

Перегляд дописуSergiy_K (6.08.2009 13:13) писав:

Так, різниця є. Перше - образа людини як представника нації, друге - як представника раси. Перше образливіше.
Тобто якщо обізвати всіх людей /крім себе, звісно ж/ ідіотам, то це ще біль-менше, проте якщо відокремити в ідіотизмі лише українців, то вже страшне? Ояєфіґєю!
  • 0

#437 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 06.08.2009 – 12:54

Перегляд дописуzav (6.08.2009 13:38) писав:

Тобто якщо обізвати всіх людей /крім себе, звісно ж/ ідіотам, то це ще біль-менше, проте якщо відокремити в ідіотизмі лише українців, то вже страшне? Ояєфіґєю!
Не всіх людей, а лише окремих людей кавказької національності. Ояє..й далі!
  • 0

#438 Ярослав4

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень
  • Місто:Планета Земля

Відправлено 14.08.2009 – 12:29

Перегляд дописуG27 (29.07.2008 01:50) писав:

Чому дуже часто на цьому форумі я зустрічаю расистів? люди чим вам неподобаються Негри Китайці і тд? Ви хочаб з одним Негром Китайцьом знайомі? Якщо ні, то чому до них таке ставлення?
а може хтось дальтонік ;)
  • 0

#439 Горік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 14.08.2009 – 20:40

Я взагалі то не расист. Але не люблю хасидів(Течія іудаїзму). Я живу в місті Умань. Вони кожен рік в вересні приїзджають справляти новий рік за своїм календарем(бо тут іх цадик похований). На 90 тис населення приїзджає 10-15 тис хасидів. Це час кошмару. Я не знаю чи хтось в нашому місті їх любить. Місто перетворюється на смітник. Добре що вони живуть в одному районі біля синагоги. Повне місто міліції. Після 11 годин вечора по вулиці краще не ходити, або паспорт носити з собою. Хасиди наших людей вважають за другий сорт. Лише вони вибрані богом. Що б вони не втворили їм міліція і слова не каже. А сказати хасику щось що йому не сподобається, то ще й на пару суток закрити можуть в КПЗ. Були випадки коли хаси міліціонера нашого побили. То їм нічого не було. Люди квартири їм здають, то вони можуть там таке натворити. Раніше памятаю бували випадки коли вони срали в платочок і через балкон на землю кидали(іноді на перехожих). Або понасирають в каструлю і заховають в тумбочку подалі.
От скажіть як я повинен до них відноситись.
  • 0

#440 CAM

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень
  • Місто:гАмерИка

Відправлено 14.08.2009 – 23:33

Горік, твоє до них ставлення цілком нормальне і природне. Почуття відрази до брудної невихованої худоби. Дивуюсь, як Уманці взагалі їх терплять.
Так що поздоровляю - ти антисеміт. :(

Так само як і я. Ну а я ще і расист. І то з грунтовною базою.
Мій перший менеджер був негр зі Сйерра Леоне. Ставлення його до білих, а особливо до пост-совєтікус було неможливим до витримання.
Ну а в Америці мій расизм уже укріпився і цацвів у всій красі.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних