Перейти до вмісту

Расизм

Повідомлень в темі: 609

#361 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 06.05.2009 – 20:56

Перегляд дописуAdios (6.05.2009 20:48) писав:

yushchenko
кхм.... окрім як безпітставно називати мене наркоманом, фашисто-расистом %) алкоголіком і агресором по темі більш нічого не можеш мені відповісти?? :rolleyes:
Ну, Ви перший почали з'їзжати з відповіді на питання про толерантне ставлення до людей, і на цю тему я вже писав, без відповіді чомусь.
Знову ж по темі, питання: Ви вважаєте антифашистів представниками сексуальних меншин? Поясніться будь-ласка, тільки не треба знову хі-хі-хі.

Ще раз, спеціально для Вас: "Толера́нтність — здатність індивіда сприймати без агресії думки, які відрізняються від власних, а також особливості поведінки та способу життя інших."

Що не зрозуміло, шановний? Чи потрібно кидатись, наприклад, на телевізор, якщо почуєш думки, які відрізняються від власних?

Я є агресивним антифашистом, антирасистом, тому що ці ідеології принесли багато біди людству, намагались знищити цілі народи, не цурались вбивати дітей та жінок, вчіть історію шановний. Чи для Вас захист жінки і дитини є проявом сексуального збочення? По-моєму навпаки. Думайте.

Повідомлення відредагував yushchenko: 06.05.2009 – 21:09

• 0

#362 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 06.05.2009 – 21:28

Перегляд дописуAdios (6.05.2009 21:48) писав:

bendera.UA
доречі про стеріотипи і жертв
давно вже помітив що за незрозумілих мені причин "жертви" расистів мають такий стеріотип:
якщо представники церкви божої разом зі своїм з шоколадним пастором збираються мітингувати, то десь неподалік обов’язково повинні бути й представники секс.меншинств %)
ну себто натовпом весиліше чи шо))
теж помічав- що як збирається натовп агресивно налаштованих особистостей (расисти, скіни, і т.д. не виключення) - то без бухло-нарко-стимулізаторів там не обходиться............... стериотип??? можливо.....

коротше - попередження лишається в силі. обговорення підтримуємо в нормальному руслі дискусії і не має потреби переходити на флейм!
  • 0

#363 Галина 77

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 71 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м.Калуш Ів.-Фр.обл.

Відправлено 06.05.2009 – 21:53

Расизм, А Ви Расист? - Ні :rolleyes:
До людей ні,а коли до політиків тіє,чи іншої країни відчуваєш неприязнь,це вважається расизмом?
  • 0

#364 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 06.05.2009 – 22:10

Перегляд дописуГалина 77 (6.05.2009 22:53) писав:

До людей ні,а коли до політиків тіє,чи іншої країни відчуваєш неприязнь,це вважається расизмом?
я то називаю алєргією на пафосні панти:ggggg:Особливо, українських вибраних
  • 0

#365 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 06.05.2009 – 22:11

Перегляд дописуГалина 77 (6.05.2009 21:53) писав:

Власне, за що і йдеться. За логікою расистів негри нехороші, бо ніби злочинці, причому чомусь закриваються очі на "білу" злочинність.

Випадок. По ТБ була програма, десь у 90-х.
Прихована камера на вулиці Києва. Стоїть легкова машина, під нею лежить амбал бандитської зовнішності, роблячи вигляд, що щось ремонтує. В багажнику лежать автомат Калашникова, гранати, пістолети, ножі в крові. Поряд, в 15 метрах стоїть міліціонер .
Ну і амбал звертається до перехожих щоб подали якийсь інструмент з багажнику. До одного, до другого... люди відкривають багажник і як ні в чому не бувало подають потрібний інструмент мужику під машиною. Що смішно - єдиним законослухняним громадянином виявився чорношкірий студент, тільки він підійшов обережно до міліціонера, щоб розповісти про "багаж" в машині.

Повідомлення відредагував yushchenko: 06.05.2009 – 22:13

• 0

#366 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 06.05.2009 – 22:25

yushchenko
хм... я у вікіпедію теж можу нацарапати що завгодно, а потім звідти цитувати скільки влізе ;)
...але толерантність, якщо дослівно – це терпіння)
мається на увазі терпіння образ – здається саме цьому і вчать зараз на уроках толерантності %)

а ще кажуть – яке запитання така і відповідь :ggggg:
це щоб не казати, що я з’їхав
навчіться правильно ставити запитання бо я щось невторопав до чого тут спалення?? %)

bendera.UA
згадана вами проблема /бухають-тусуються-ширяються/ дуже поширена далеко не лише серед расистів
ну наприклад, я ніколи не розумів, як можна годинами танцювати під транс?? %)
тому акцентувати увагу саме на них, як на джерелі проблеми лише через те що тема про расизм – це вже якось по-дитячому :rolleyes:
  • 0

#367 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 06.05.2009 – 22:39

Перегляд дописуAdios (5.05.2009 21:10) писав:

мльо) нелюблю довгих дописів))))
а щодо расистів – я ще незнаю як до них ставитись
але ота зграйка толерастів що кличуть себе а-фа /себто антифашисти, антирасисти - зараз, нажаль, це одне й теж саме/
Мабуть до цього має відношення. Тобто Ви прирівняли антифашистів до антирасистів. Отже, людей, що виступають проти фашизму, який відомий своїми пічками в Освенцімі і не тільки.

Перегляд дописуAdios (6.05.2009 22:25) писав:

yushchenko
хм... я у вікіпедію теж можу нацарапати що завгодно, а потім звідти цитувати скільки влізе :rolleyes:
Та Ви що. І скільки протримається Ваш допис, який має бути заснований на джерелах, гідних довіри?

Айяйяй, пане, Ви знову за своє, давайте не будемо голослівними.

Повідомлення відредагував yushchenko: 06.05.2009 – 22:36

• 0

#368 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 06.05.2009 – 23:24

yushchenko
я ще й повинен кожну літеру розжовувати і до ротика класти? ппц :rolleyes:
взагалі намагаюся говорити мовою зрозумілою для звичайних людей і навіть незнаю що тут ще можна було незрозуміти але гаразд, перша порція, як завжди, безкоштовна :ggggg:

як ви, вельмішановний пане, помітили, я там фразу нацарапав – зараз, нажаль, це одне й теж саме
слово "нажаль" підкреслює те, що мені прикро
за що прикро? а далі йдуть ще слова "це одне й теж саме" ;)
отже прикро за те, що це одне й теж саме - логічно?
ну і в початку фрази - "зараз"
тобто я поставив ці терміни у один ряд тому що основна маса їх не розрізняє /і вже безглуздо в цьому розбиратися/ але при цьому зауважив, що мені, прикро, що в наш час люди плутають ці терміни – здається тут нічого складного немає ;)

але складається враження що у напливі агресії, як то буває, вельмішановний пан забули про все що сказати хотіли, і вирішили просто доколупуватися до кожного мого слова %)

про вікіпедію – я не казав про створення сторіннок, але мав на увазі кнопочку Edit щонайменьше ;)
тому фразочки накшталт Айяйяй, пане, Ви знову за своє, давайте не будемо голослівними. залиште при собі

Пе.С.
ця дискусія стає все більшу тупою та пустою
і якщо вельмішановний пане й далі доколупуватиметься до кожного слова а не до суті всього сказаного, то ця дискусія взагалі зкотиться нанівець))
тому хоч головою об стіну бийтеся, а я гаяти час на ваші дитячі камєнти більше незбираюсь, о вельмішановний пане ;)

Пе.Пе.С.
штрафи на міня не вішать – відписався в тему і так вельмішановновно шо я проста німагу ;)
  • 0

#369 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 06.05.2009 – 23:33

Перегляд дописуAdios (6.05.2009 23:24) писав:

і якщо вельмішановний пане й далі доколупуватиметься до кожного слова а не до суті всього сказаного, то ця дискусія взагалі зкотиться нанівець))
тому хоч головою об стіну бийтеся, а я гаяти час на ваші дитячі камєнти більше незбираюсь, о вельмішановний пане :ggggg:
Ну і правильно. Не зная броду- не суйся в воду. Без образ.

А до моїх дитячих коментів можете доколупуватись, слава Богу думаю, перед тим , як щось нацарапати, на відміну від дорослих коментаторів. :rolleyes:

По темі: Расизм був невід'ємною складовою фашизму, так що вибачте супершановний експерт по написанню нічого.
  • 0

#370 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 07:52

Перегляд дописуAdios (6.05.2009 21:48) писав:

пейсах, інколи пасха або ще пасхет - здається хліб, в який пожидилися додати дріжжі))))
так пейси чи пейсах? Хоча що з пейсами що з пейсахом головне слово ввернути, а його значення не важливе.

Перегляд дописуAdios (7.05.2009 00:24) писав:

й далі доколупуватиметься до кожного слова а не до суті всього сказаного
Яка суть? Ви ж слова використовуєте як вам хочеться а не те що вони означають...
Ви б перед тим як в гугл так посилати і про вікіпедію розказувати хоч раз би самі ним скористалися.
А то мовою зрозумілою для людей він користується... гм...

во, дочитав що ж хлопєц мені в рєпі дописав і пойняв, що він навіть на пост бендера де про "Пейси" йому розписали не дивився...

дорогий Adios-е, як правило готують традиційну їжу НА Пасху а не в Пасху... і якщо ви мали на увазі, що там жиди дітей як традиційне блюдо на пейсах готували - то хоча б пишіть "зрозумілою"...

але загалом знання матеріалу хлопєц показав на 2 з мінусом...
  • 0

#371 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 08:11

Перегляд дописуAdios (6.05.2009 23:25) писав:

bendera.UA
згадана вами проблема /бухають-тусуються-ширяються/ дуже поширена далеко не лише серед расистів
ну наприклад, я ніколи не розумів, як можна годинами танцювати під транс?? %)
тому акцентувати увагу саме на них, як на джерелі проблеми лише через те що тема про расизм – це вже якось по-дитячому :ggggg:
А хто сказав ніби я акцентував, що ця проблема лише скінів? щось я такого не пригадаю. Лише висловив свої спостереження (власне як і ви шановний).
Ну а називати всіх хто не поділяє вашу думку "підарасами" - то не по дитячому? ;)

Перегляд дописуAdios (7.05.2009 00:24) писав:

вона була токою з початку.... бо довести щось зомбованій переконаній лише в своїй правоті і "білій виключності" людині в край важко мяко кажучи.....

Цитата

якої суті - "усє нігєри бібізяни і мають сидіти на пальмах а хто з цим не зголен підар" - це ви називаєте суттю?........ а ну да - про жидів ще забув додати... куда ж без них)))

Цитата

Пе.Пе.С.
штрафи на міня не вішать – відписався в тему і так вельмішановновно шо я проста німагу ;)
;) мАлАдєц - візьміть з полки пірАжОк ;)
спілкуватись в нормальному руслі не обзиваючи опонента ідіотом і кАзлом - то дійсно подвиг :rolleyes:
  • 0

#372 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 07.05.2009 – 09:07

Перегляд дописуZuzik (6.05.2009 17:23) писав:

Це питання НАШИХ дівчат і НАШИХ жлобів які на пиво не хочуть з карточки знімати...
Ну так, бо нема що знімати, тим більш зараз.

Перегляд дописуГалина 77 (6.05.2009 22:53) писав:

Ні.
Просто між активними представниками фашистів і антифашистів нема різниці.
І ті і інші в кожній дрібниці вбачають загрозу і вишукують кості в молоці.
Тому не сприймаю ні 1 ні інших ці ігри і революції дійсно до добра не приводять як з боку фашистів так і з боку антифашистів.
  • 0

#373 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 09:17

Перегляд дописуБоБриК (7.05.2009 10:07) писав:

Ну так, бо нема що знімати, тим більш зараз.
ви самі собі і відповіли... з однієї сторони наші (!) дівчата настільки жлобиві що за лишню банку пива віддадуться першому ж папуасу, а з другої наші (!) хлопці навіть на ту банку пива заробити не можуть (але все таки жлобляться скоріше)...
замість що б правити наше (!) виховання краще звичайно заборонити папуасів... і швидше і легше і думати не тра... плюс всі хороші лише папуаси погані...
З.І. Страуси... голову в пісок, лиш би на себе пальцем не показати...

Повідомлення відредагував Zuzik: 07.05.2009 – 09:19

• 0

#374 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 07.05.2009 – 10:19

Перегляд дописуyushchenko (6.05.2009 23:11) писав:

Випадок. По ТБ була програма, десь у 90-х.
Прихована камера на вулиці Києва. Стоїть легкова машина, під нею лежить амбал бандитської зовнішності, роблячи вигляд, що щось ремонтує. В багажнику лежать автомат Калашникова, гранати, пістолети, ножі в крові. Поряд, в 15 метрах стоїть міліціонер .
Ну і амбал звертається до перехожих щоб подали якийсь інструмент з багажнику. До одного, до другого... люди відкривають багажник і як ні в чому не бувало подають потрібний інструмент мужику під машиною. Що смішно - єдиним законослухняним громадянином виявився чорношкірий студент, тільки він підійшов обережно до міліціонера, щоб розповісти про "багаж" в машині.
Не в 90-х, а в 2000-х. Програма називається "Прихована камера" і негр підійшов до міліціонера тому що він того не зрозумів, крім того скоріше за все тільки в його країні можна вільно возити зброю в багажнику.
  • 0

#375 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 10:28

Перегляд дописуphobos (7.05.2009 11:19) писав:

Не в 90-х, а в 2000-х. Програма називається "Прихована камера" і негр підійшов до міліціонера тому що він того не зрозумів, крім того скоріше за все тільки в його країні можна вільно возити зброю в багажнику.
Не портьте цю душещіпатільну ідилічну історію своїми сумнівами! Всьо так і було. Були чорні, і були білі. Гарні хлопці, і пагані хлопці.
  • 0

#376 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 10:46

якщо говорити про злочинність серед іноземців (наголошую - не негрів чи арабів беспосередньо, а іноземців загалом) то цифри кажуть самі про себе (офіційний звіт МВС за 2008 рік) - з 207740 виявлених осіб, які вчинили злочини лише 1722 (0,8%) є іноземні громадяни при тому 1318 (76,5%) громадяни країн СНД (які до "мавп" відноситись не можуть) а саме Росії, Молдови та Азейбаржану (переважно "білі" брати наші). Питома вага ж злочинів вчинених іноземцями в громадських місцях складає 1,1% (2788 проти 56342). Набагато більше злочини вчиняють неповнолітні у стані алкогольного сп'яніння, а не "злі і дикі нігири"......
  • 0

#377 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 07.05.2009 – 10:47

Перегляд дописуZuzik (7.05.2009 10:17) писав:

ви самі собі і відповіли... з однієї сторони наші (!) дівчата настільки жлобиві що за лишню банку пива віддадуться першому ж папуасу, а з другої наші (!) хлопці навіть на ту банку пива заробити не можуть (але все таки жлобляться скоріше)...
замість що б правити наше (!) виховання краще звичайно заборонити папуасів... і швидше і легше і думати не тра... плюс всі хороші лише папуаси погані...
З.І. Страуси... голову в пісок, лиш би на себе пальцем не показати...
Зараз, в час загострення економічної кризи ще швидшими темпами захострюється соціальна, культурна криза.
Хоч Україна і дуже гарна держава, яка має видатних людей, але з таким менталітетом і сучасним рівнем культури нам нема що пертися "в люди", інколи такий сором бере на "наших". Здивував інцидент з Луценком. Пяний в дупу міністр зі своїм сином хотів вламатися в літак. Бидло та й годі. І скажіть будь-ласка кого впускати в єс? Тому нема чого дивуватися з наших дівчат, годних віддатися за бокал мартіні папуасу і нашим хлопцям, які жлобяться. Це не в папуасах проблема, а в державі і людях та їх відношенню одне до одного. Коли українець на українці хоче нажитися то пор іноземців я мовчу.
  • 0

#378 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6671 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 07.05.2009 – 11:46

Перегляд дописуbendera.UA (7.05.2009 11:46) писав:

якщо говорити про злочинність серед іноземців (наголошую - не негрів чи арабів беспосередньо, а іноземців загалом) то цифри кажуть самі про себе (офіційний звіт МВС за 2008 рік) - з 207740 виявлених осіб, які вчинили злочини лише 1722 (0,8%) є іноземні громадяни при тому 1318 (76,5%) громадяни країн СНД (які до "мавп" відноситись не можуть) а саме Росії, Молдови та Азейбаржану (переважно "білі" брати наші). Питома вага ж злочинів вчинених іноземцями в громадських місцях складає 1,1% (2788 проти 56342). Набагато більше злочини вчиняють неповнолітні у стані алкогольного сп'яніння, а не "злі і дикі нігири"......
А яка статистика, скільки відсотків іноземців перебувають на території України в середньому? Говорити, що 0,8% це "мало" можна лише порівнюючи з повною картиною - якщо взагалі всіх іноземців в Україні хоч 2%....

А ще би порахувати тих кавказців, що мають українське громадянство..
  • 0

#379 Галина 77

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 71 повідомлень
  • Місто:м.Калуш Ів.-Фр.обл.

Відправлено 07.05.2009 – 11:49

Перегляд дописуБоБриК (7.05.2009 11:47) писав:

Зараз, в час загострення економічної кризи ще швидшими темпами захострюється соціальна, культурна криза.
Хоч Україна і дуже гарна держава, яка має видатних людей, але з таким менталітетом і сучасним рівнем культури нам нема що пертися "в люди", інколи такий сором бере на "наших". Здивував інцидент з Луценком. Пяний в дупу міністр зі своїм сином хотів вламатися в літак. Бидло та й годі. І скажіть будь-ласка кого впускати в єс? Тому нема чого дивуватися з наших дівчат, годних віддатися за бокал мартіні папуасу і нашим хлопцям, які жлобяться. Це не в папуасах проблема, а в державі і людях та їх відношенню одне до одного. Коли українець на українці хоче нажитися то пор іноземців я мовчу.
культурна криза.- ось це відповідь,на питання про расизм ;) не має культури,не має поваги до іншого народу,до інших людей(які не такі,як інші).
Тому нема чого дивуватися з наших дівчат, годних віддатися за бокал мартіні папуасу- а це залежить від дівчини і її виховання в сімї :) В мене в житті був випадок - я вчилася у Львові і там за мною намагався приударити китаєць ;) і намагався подарки дарувати (спортивний костюм ПУМА ;) ;) ;) )так я від нього бігала і ховалася,бо ще тоді бачила своїм хлопцем,чи чоловіком ВИКЛЮЧНО УКРАЇНЦЯ :)
У мене патріотичний дух :ggggg: :rolleyes:
  • 0

#380 Вєлєсвєт

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 11:52

Перегляд дописуbendera.UA (6.05.2009 14:45) писав:

дякую що роз’яснили що таке талмуд - тепер буду знати, а то думав, що то "журнал мурзілка аля ізраель"))))
цікаво, а ви самі його читали? може ще й в оригіналі?)))) що так впевнено про це говорите..... скажу відразу - сам, увесь не читав, (так само як і коран і біблію повністю не осилив)....... але ваші слова дуже віддають тими які можна прочитати на будь якому юдофобному сайті чи збіговіську....

О, то пан відвідує антисіоністські сайти, вельми файно! То прочитайте ось це, думаю у пана достатньо витримки щоб осягнути глибину даного документу. :rolleyes:

КАТЕХІЗИС (ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ) ЄВРЕЯ В СРСР.(Видано в Тель-Авіві в 1958 р. Передається з незначними скороченнями)

Євреї! Любіть один одного, допомагайте один одному. Допомагайте один одному, навіть якщо ненавидите один одного! Наша сила - у єдності, у цьому застава наших успіхів, наш порятунок і процвітання. Багато народів загинули в розсіюванні тому, що в них не було чіткої програми дій і почуття ліктя. Ми ж завдяки почуттю колективізму пройшли через століття й народи, збереглися, препомножилися й зміцніли. Єдність - це ціль, вона ж і засіб до досягнення мети. Допомагайте один одному, не бійтеся бути націоналістами. Наш націоналізм інтернаціональний і тому вічний. У нього відкриті двері євреям всіх національностей, всіх віросповідань, всіх партій. Щирий інтернаціоналізм тільки той, що кревними узами пов'язаний з єврейством, все інше - провокація й обман.
Формуйте свої національні кадри. Кадри вирішують усе. Кадри сьогодні - це наше завтра. Кожна лабораторія, кожна кафедра, кожен інститут повинні стати кузнею наших національних кадрів. Готовте єврейську молодь прийняти естафету поколінь. Нехай кожне покоління неєвреїв зіштовхується з нашою глибоко ешелонованою обороною. Для цього необхідно якомога раніше висувати на керівні посади наших молодих людей, доводячи їхню зрілість і геніальність. Нехай поки це не так, вони дозріють на посаді. У наступності покоління - наша сила, наша стабільність, наше безсмертя.Мир твердий, у ньому немає місця філантропії. Кожен народ - коваль свого щастя. Не наша справа піклуватися про російські національні кадри. Якщо вони не думають про себе, чому ми повинні думати про них? Не беріть приклад з росіян й арабів, які живуть спостережливо, сподіваючись на авось. Не чекайте милості від природи - взяти їх наше завдання. Створюйте свої колективи й нехай ці колективи виштовхують неєвреїв. Пам’ятайте: всі високооплачувані, впливові, прибуткові посади - все це наш національний прибуток. Пам’ятайте, що кожен неєврей, дорісший до нашого рівня, може зайняти місце, що могло б належати кожному з наших.
Росіяни нездатні глибоко мислити, аналізувати й робити глибокі узагальнення. Вони подібні до свиней, які живуть, ввіткнувшись рилом у землю, не підозрюючи, що є небо. Вони сприймають всі явища занадто поверхово, занадто конкретно, вони не бачать факти в їхній послідовності, у їхніх зв'язках, вони не здатні думати, узагальнювати й абстрагуватися. Для них кожен випадок - тільки випадок, як би часто він не зустрічався. Усе, що знають і вміють вони, уміємо й знаємо ми. Те, що знаємо й почуваємо ми, їм знати й почувати не треба. Усе, що вони мають, - це їхня межа. Усе, що маємо ми, - це наш засіб до досягнення більшого. Усе, що вони мають сьогодні, - це наше в їхньому тимчасовому користуванні. Взяти в них те, що нам заповідане богом, - це наше завдання.
Росіяни вперті, але вони не мають достатню завзятість у досягненні мети. Вони ледачі, тому завжди поспішають. Всі проблеми вони намагаються вирішити одним махом. Вони зневажають малим заради великої вирішальної перемоги. Ми сповідуємо тактику малих перемог, хоча й не проти більших. Мала перемога - теж перемога!
Росіяни заздрі, вони ненавидять своїх побратимів, коли ті висуваються із сірої маси. Надайте їм можливість розірвати цих висуванців - вони із задоволенням розірвуть. Будьте завжди арбітрами, ставайте в позу миротворців, захищайте ”нещасних”, проти яких ополчюєтся юрба, але лише настільки, щоб прославитись добрими й об'єктивними. Трохи витримки, і ви займете місце того, котрого тільки що розтерзали.
Росіяни не вміють просити, вважаючи це приниженням, а самі без того принижені й бідні. Ми говоримо: ”Усяке приниження благо, якщо воно дає вигоду”. Немає аморальних речей, якщо вони сприяють твердженню й процвітанню нашого народу. Ціль висвітлює засоби.
Росіяни дурні й грубі. Свою дурість і брутальність вони йменують чесністю, порядністю й принципами. Невміння пристосовуватися й міняти своє поводження залежно від ситуації, відсутність гнучкості розуму вони називають ”бути самим собою”, ”принциповістю”. Гої дурні й грубі настільки, що не вміють навіть брехати.
Постійно пам’ятайте про межі, які ставлять собі гої, їхнє мислення зашкарубнуло в цих межах. Вони не здатні вийти за них. У цьому їхнє нещастя, у цьому наша перевага. Говоріть і робіть так, як цього не допускає їхня мораль, як цього не допускають їхні поняття. Робіть те, що здається їм неможливим, неймовірним. Вони не повірять у те, що ви здатні на слова й учинки, на які вони не здатні.
Говоріть і поступайте впевнено, напористо й агресивно, епотажно й приголомшливо. Більше шуму й словесної мішури, більше незрозумілого й наукоподібного. Нехай ламають голову в пошуках раціональних зерен у наших ідеях, нехай шукають і знаходять у них те, чого там немає. Завтра ми дамо нову їжу їхнім примітивним умам.
Не важливо, що ви говорите – важливо, як ви говорите. Ваша самовпевненість буде сприйнята як переконаність, амбіції – як височина розуму, манера повчати й поправляти – як перевага. Крутіть їм мозки, роздувайте нерви! Придушуйте волю тих, хто вам заперечує. Компрометуйте вискочок і горланів, натравлюйте самолюбство юрби на скептиків. У бесідах і диспутах використовуйте риторичні прийоми, які перебувають на грані пристойності. Росіяни цього довго витримати не можуть. Уникаючи скандалів, вони йдуть, звільняючи вам місце... Особливим шиком вони вважають ляснути дверима й піти. Надайте їм цю можливість! Увічлива нахабність – от наш девіз!
Обвинувачуйте в антисемітизмі тих, хто намагається викрити вас. Клейте їм ярлик антисемітів і ви побачите, з яким задоволенням інші гої підхоплять цю версію. Взагалі ж всі росіяни антисеміти, але як тільки ви приклеїте цей ярлик одному - він стає беззахисним, тому що всі інші кидають його нам у жертву й знищують своїми руками. А ми поставимо клеймо на наступну жертву.
Грайте на сердолюбстві росіян. Зображуйте із себе бідних і нещасних, викликайте до себе жалість і симпатію, розпускайте слухи про народ – вічний страждалець, про гоніння в минулому й дискримінації в сьогоденні. Тактика ”бідного єврея” перевірена тисячоріччями! Нехай росіяни мають менше вас, однаково вони допоможуть мати нам більше. Росіяни люблять бути благодійниками й заступниками. Візьміть від них те, що вони можуть дати: з паршивої вівці хоч вовни жмут!
Інформуйте один одного про усе, що може представити нам шкоду або користь. Інформація – це свята святих! Гроші, кадри й інформація – три кити, на яких ґрунтується наше благополуччя! Священний обов'язок, борг кожного єврея, довести до відома іншого єврея про те, що мають намір робити гої. Сьогодні ти допоміг мені, завтра я допоможу тобі - у цьому наша сила.
Бог заповів нам володіти миром – ми їм володіємо. Наше завдання – утримати мир у наших руках. Тримайте у своїх руках засоби пропаганди й інформації: преса, радіо, телебачення, кіно. Потрібно й далі проникати в апарат партійного й державного керування. Навколо будь-якого питання формуйте суспільну думку з обліком наших національних інтересів. З будь-якої дрібниці можна зробити проблему, а із проблеми - дрібницю. Жоден суспільний процес не можна пускати на самоплив. Якщо він не принесе нам користь, спускайте його на гальма або направляйте його проти ворогів наших - гоїв. Будь-яке починання повинні очолювати ми, щоб вести його в потрібному напрямку.
У будь-якому колективі беріть владу у свої руки й управляйте їм у наших інтересах. Адміністративну й творчу частину виробничого процесу повинні виконувати ми. Нехай гої забезпечують чорнову, матеріально-технічну базу нашої творчості. Нехай вони стежать за чистотою наших приміщень й охороняють плоди наших праць. Нехай вони будуть не вище вахтера або прибиральниці.
Не допускайте до творчості росіян! Це завжди буде нам докором. У вигляді виключення можна допустити гоїв неросійського походження. І не бійтеся прославитися націоналістами: ілюзію інтернаціоналізму нам забезпечить наявність осіб змішаної національності з домішкою єврейської крові або, у найгіршому разі, представники нацменшин. Якщо у вас є вакансії - беріть тільки єврея. Якщо не можете зробити цього, ліквідуйте посаду. Якщо не можете зробити ні того, ні іншого - беріть азіата. Якщо немає такого, беріть поляка, українця або, у найгіршому разі, білоруса - у цих свої рахунки з росіянами. Після невеликої обробки вони стануть вашими союзниками.
Не руйнуйте відкрито пам'ятників російської старовини, але й не відновлюйте їх. Пройдуть роки й вони самі зруйнуються. А хулігани й ”аматори старовини” їх розтаскають по цеглинках. Народ без історії, як дитина без батьків, і з нього можна виліпити все, що необхідно.
Тримайте під безустанним контролем кожен крок впливових і перспективних росіян. Якщо не вдається блокувати й ”засушити” молодих і перспективних росіян, робіть їх керованими. Залучайте їх у свої компанії, створюйте навколо них щільне кільце єврейського оточення, позбавляйте їх усіх контактів і знайомств крім вас. Змушуйте їх женитися на єврейських жінках і тільки після цього відкривайте їм ”зелену вулицю”. Допомагаючи таким росіянам, ви вносите вклад у справу нашої єврейської громади. Відтепер їхня зарплата - наш національний прибуток. Заради своїх дітей вони втратять свої ”цивільні права”, почуття й розум, у всякому разі, не зможуть бути антисемітами. Співжиття з єврейською жінкою - це один зі способів залучення талановитих росіян у сферу нашого впливу й сферу наших інтересів.
І остання рада. Будьте пильні, іспанська інквізиція й німецький фашизм не повинні повторитися. Гасіть в зародку будь-які спроби протиставити нас суспільству, знищуйте анти єврейські тенденції на самому початку, у якому б виді вони не виникали. Фашизм - явище не випадкове, він виникає там, де ми недооцінюємо прагнення місцевого народу бути хазяїном своєї землі. Фашизм підспудно зріє у всіх народах. На наше щастя різні народи приходять до нього в різний час і під різними назвами.
Скуповуйте, викрадайте й знищуйте, не допускайте до перевидання добутків, що розкривають нашу тактику й стратегію, що представляють євреїв у дурному світлі. Народи гоїв не повинні пам'ятати й знати фактичні причини єврейських погромів і гонінь. Із цих питань вони повинні знати тільки наше трактування.
Особливу увагу приділяйте непокірливим, упертим, які не хочуть схилити голови перед нашою перевагою, не хочуть працювати на нас і протидіють нашій практиці й політиці. З таких людей рано або пізно формуються антисеміти. Не дозволяйте вирости з маленьких антисемітів більшим погромникам! Нехай вони в зародку зачахнуть із їхньою впертою ідеєю національного достоїнства. Викривайте їх, компрометуйте під будь-яким приводом, по будь-якому приводі, ополчайтесь проти них всім наявним . Поки вони самотні, їм не встояти проти нашого колективізму, проти нашого натиску. Нехай вони тисячу разів праві у своїх дріб'язках – однаково вони винуваті, заважаючи нам. Волайте до громадськості й адміністрації, тягніть їх у парткоми, міліцію, якщо можна – у суд. Якщо ви старші, обвинувачуйте в порушенні поваги до старших, якщо рівня за віком – обвинувачуйте в порушенні принципів братерства й обов'язково інтернаціоналізму. Ефективність цих прийомів перевірена багатьма поколіннями. Головне – обвинуватити. Нехай вони виправдовуються. Той, хто виправдовується, – уже наполовину винуватий!
Або наш порядок, або повна дезорганізація. Там, де хочуть обійтися без нас, повинен бути хаос! Робіть так, щоб безпорядок тривав доти, поки змучені гої, зневірившись, не попросять нас взяти владу у свої руки й забезпечити їм спокійне життя. Гої повинні працювати під нашим керівництвом і приносити нам користь. Той, хто не приносить нам користі, повинен бути вигнаний. Поза нашими інтересами немає суспільної користі! Той, хто не з нами, - той проти нас! Око за око! Зуб за зуб! Так учив Мойсей, так жили наші предки. Так будемо жити й ми. Помста - священне почуття, воно виховує характер, утверджує людину. Вивергніть із себе почуття покірності й смиренності стосовно гоїв.
Гасла християнського милосердя, смиренності, приниженості й самозречення залишіть дурним гоям – вони гідні саме цього. Серед гоїв проповідуйте, насаджуйте християнські ”чесноти”, самі ж залишайтеся непримиренними в душі й твердими. Будьте непримиренними в душі до ворогів наших! Якщо ви їм простите малу образу сьогодні, завтра вони нанесуть вам більшу. Не звикайте до образ самі й відбивайте в інших хист робити їх вам.Нехай гої вмовляють один одного обережності, помірності й гнучкості стосовно вас. Нехай вони обережно стримують наш натиск. Ми повинні діяти рішуче й швидко, ставлячи їх завжди перед фактом, що звершився. Ніколи не послабляйте натиск. Чим жорсткіший опір гоїв, тим значніші наші витрати, тим вищі повинні бути наш доход і наші нагромадження. Наш сьогоднішній прибуток повинен окупати можливі втрати в майбутніх погромах, які час від часу відбуваються в кожній країні. Нехай гої сьогодні платять за те, що десь візьмуть частину свого назад.
Ми завжди повинні бути готові піти від гніву й ненависті гоїв, піти туди, де нас приймуть у розрахунку пожвавити економіку нашими капіталами. Періодична зміна країн у пошуках більш сприятливих умов для існування є частиною нашої стратегії. У цьому полягає символ ”вічного жида” - Агасфера - невичерпного оптиміста й вічного мандрівника. Але піти ми повинні, якщо треба буде, не бідними й хворими, а здоровими й багатими. Гроші - це наші ноги. Ми зміщаємо свій центр ваги туди, куди попередньо переведені наші гроші, наш капітал. Зміцнівши матеріально в країнах розсіювання, зібравши з них свою данину, час від часу ми збираємося на землі своїх предків для того, щоб зміцнити наш дух, наші сили, наші символи, нашу віру в єдність.
Ми збираємося для того, щоб знову розійтися. І так в усі століття.

Повідомлення відредагував Вєлєсвєт: 07.05.2009 – 12:06

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних