Перейти до вмісту

Расизм

Повідомлень в темі: 609

#321 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 05.05.2009 – 21:10

мльо) нелюблю довгих дописів))))
а щодо расистів – я ще незнаю як до них ставитись
але ота зграйка толерастів що кличуть себе а-фа /себто антифашисти, антирасисти - зараз, нажаль, це одне й теж саме/ зазвичай нетрадиційної сексуальної орієнтації, тому їх я ненавиджу і можливо лише через це буду підртимувати расистів
:lol:
  • 0

#322 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 05.05.2009 – 21:15

Перегляд дописуZuzik (5.05.2009 18:06) писав:

їхні батьки теж кров'ю і потом тоту Африку з Азією колонізували і захоплювали... а теперішні дітки беруть і тупо роздають... тому я й кажу - дурість.

я шота пропустив чи ми пАпуАси чогось не рАзумЄєм?

Перегляд дописуAdios (5.05.2009 22:10) писав:

але ота зграйка толерастів що кличуть себе а-фа /себто антифашисти, антирасисти - зараз, нажаль, це одне й теж саме/ зазвичай нетрадиційної сексуальної орієнтації, тому їх я ненавиджу і можливо лише через це буду підртимувати расистів
:)
ай працівний :lol:
  • 0

#323 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 05.05.2009 – 21:23

Перегляд дописуAdios (5.05.2009 21:10) писав:

але ота зграйка толерастів що кличуть себе а-фа /себто антифашисти, антирасисти - зараз, нажаль, це одне й теж саме/ зазвичай нетрадиційної сексуальної орієнтації,
Тобто, люди, що виступають проти спалювання дітей в пічках є людьми натрадиційної сексуальної орієнтації?

Перегляд дописуAdios (5.05.2009 21:10) писав:

але ота зграйка толерастів
Нічого собі зграйка, пів-Європи.
  • 0

#324 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень

Відправлено 05.05.2009 – 21:28

Перегляд дописуbendera.UA (5.05.2009 22:15) писав:

ай працівний :)
та нє - ледацюга звичайний))
чи то ви про що?? %)

Перегляд дописуyushchenko (5.05.2009 22:23) писав:

Тобто, люди, що виступають проти спалювання дітей в пічках є людьми натрадиційної сексуальної орієнтації?
аха))
наче то скіни дітей у пічках зпалювали))))))
звеселили, пане, звеселили :D

Перегляд дописуyushchenko (5.05.2009 22:23) писав:

Нічого собі зграйка, пів-Європи.
то може вони ще не з’ясували, якої вони орієнтації?? :lol:
  • 0

#325 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 05.05.2009 – 21:32

Перегляд дописуAdios (5.05.2009 21:28) писав:

аха))
наче то скіни дітей у пічках зпалювали))))))
звеселили, пане, звеселили :)
Мда...видать урожай маріхуани цього року хороший. Показую пальчик :lol: Смішно правда. Кури далі.
  • 0

#326 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень

Відправлено 05.05.2009 – 21:41

Перегляд дописуyushchenko (5.05.2009 22:32) писав:

Мда...видать урожай маріхуани цього року хороший. Показую пальчик :lol: Смішно правда. Кури далі.
bendera.UA - флейм видалив.
вчи історію!

взагалі-то в жидівських звичаях прийнято відловлювати чужорідних дітей і.... запікати їх у пейсах....

• 0

#327 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 05.05.2009 – 21:49

Перегляд дописуAdios (5.05.2009 21:41) писав:

вчи історію!

взагалі-то в жидівських звичаях прийнято відловлювати чужорідних дітей і.... запікати їх у пейсах....

Ги, тяжкий випадок видно, агресивний хлопчина. Таких якраз і беруть в расисти, в фашисти, за браком спалених алкоголем нейронів в мозку.
В тебе ще не все загублено, можуть допомогти. Послухай дружньої поради.
  • 0

#328 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 06.05.2009 – 07:59

Перегляд дописуAdios (5.05.2009 22:28) писав:

та нє - ледацюга звичайний))
чи то ви про що?? %)
я про нещасних жертв навязаних стереотипів, які вважають всіх негрів бібізянами, злочинцями і збоченцями, а всіх антирасистів підарасами)
  • 0

#329 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 06.05.2009 – 09:03

Перегляд дописуbendera.UA (5.05.2009 22:15) писав:

я шота пропустив чи ми пАпуАси чогось не рАзумЄєм?
гм... до чого тут папуаси? Ви питали чи віддав би я награбоване? І здається пробували сказати що добробут Європи значною мірою базується на експлуатації в минулому (та й тепер також) колоній. Я з цим згоден, але і експлуатувати колонії теж коштувало батькам теперішніх європейців поту і крові. А вони те що ті так дбайливо грабували зараз роздають вліво і вправо під тиском "спокути гріхів". Хіба ж не дурість?
  • 0

#330 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 06.05.2009 – 09:12

Перегляд дописуZuzik (6.05.2009 10:03) писав:

Хіба ж не дурість?
як на мене - історична справедливісь.... за все коли небуть і чим небуть доводиться розплочуватись....

yushchenko - попередження за провокативний офтоп в темі!
Adios - попередження за флейм і образи!

Будете продовжувати в тому ж дусі - обоє +10.

• 0

#331 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 06.05.2009 – 09:13

Перегляд дописуbendera.UA (6.05.2009 10:07) писав:

як на мене - історична справедливісь.... за все коли небуть і чим небуть доводиться розплочуватись....
звичайно приходиться... але нехай там вже історія свою справедливість наводить... а своїми руками дідівське надбання (ну прямо як і в нас) розтринькати - це дурість. ІМХО звичайно...
З.І. Вот Петька что я больше всего не навижу, так это расизьм и негров
З.З.І. Нажаль так і є :lol:
  • 0

#332 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 06.05.2009 – 09:17

Перегляд дописуAdios (5.05.2009 22:41) писав:

а можна з цього місця детальніше? рецептурки не має - як це в ПЕЙСАХ?

Цитата

ПЕЙСИ, -ів, мн. (одн. пейс, -а, ч.). Довгі непідстрижені пасма волосся на скронях у патріархальних євреїв.
якось не уявляю - як в волоссі запікати можна :lol: кулінари блін ортодоксальні...

Перегляд дописуZuzik (6.05.2009 10:13) писав:

звичайно приходиться... але нехай там вже історія свою справедливість наводить... а своїми руками дідівське надбання (ну прямо як і в нас) розтринькати - це дурість. ІМХО звичайно...
історія не жива істора - вона все робить чиїмись руками....
виходячи з вашої логіки, виплата німетчиною компенсацій громадянам України - жертвам нацистських констаборів та гастарбайтерам (праця яких використовувалась в роки війни в Германії) то теж дурість нусусвєтна чи як?
  • 0

#333 Вєлєсвєт

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 06.05.2009 – 09:47

Стосовно слів Adios що до вбивства жидами дітей, що належать до білої раси, читайте В.І.Даля "Записка о ритуальных убийствах", (легко знаходиться гоглом, ось деякі з ссилок, доречі - остання ссилка на християнський сайт).
http://libereya.ru/b...s/dal/index.htm
http://booklove.ru/pus_100493.html
http://patrio.org.ru...?showtopic=1697
  • 0

#334 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 06.05.2009 – 09:56

Перегляд дописуbendera.UA (6.05.2009 10:17) писав:

виходячи з вашої логіки, виплата німетчиною компенсацій громадянам України - жертвам нацистських констаборів та гастарбайтерам (праця яких використовувалась в роки війни в Германії) то теж дурість нусусвєтна чи як?
один із тих маленьких дуростей які потім переростають в "нусусвєтну" :lol:
але у випадку "виплати компенсацій" там не все так просто і легко. :) Щось же ж вони від того також мають.
Але це "відчуття вини" (що німців за нацизм, що американців за расизм) доведе їх до зубожіння і виродження... ІМХО звичайно...
Можливо вони зможуть втриматися на грані "толерантності" і при цьому проводити жорстку політику асиміляції...
  • 0

#335 Zolot

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 136 повідомлень
  • Місто:Мюнхен

Відправлено 06.05.2009 – 09:56

Перегляд дописуВєлєсвєт (5.05.2009 13:33) писав:

Шановна Веснянко, мені хватає освіти, щоб бачити ту правду, на яку ви закриваєте очі - а саме расове питання. Боротьба за існування між расами існувала і існує, незалежно від того хочеться Вам цієї боротьби чи ні! В цій боротьбі не було і не може бути правильних чи не правильних методів, оскільки переможців судити буде нікому, переможців взагалі не судять! Ви не задумувались над питанням, чому українець не може приїхати в Арменію і торгувати там варениками, а от хач може приїхати на Україну і продавати тут свої хачапурі. Ви задумувались чому майже всі представники верховноїради України не є по національності українцями? Чому кругом в структурах управління нашою країно так багато жидів? І чому саме такий стереотип сприйняття українців у світі, який ви тут описали? І ще, кому вигодно щоб був такий стереотип, і гірш того, щоб українці самі цей стереотип наслідували? Кому вигідно щоб українці не відчували своєї належності до білої раси, а асимілювались з хачами, неграми, китайцями? Задумайтесь і прозріть свої духовні очі в глиб своєї свідомості! Я не призиваю Вас до самокопання, а раджу поглянути на проблеми без затемнених окулярів віри христової, бо відомо, що християнство учить, що не існує ні еліна, ні славянина ні іудея. А я Вам кажу, що расове протистояння було є і буде, доки існують раси. А не буде в Україні жидів, негрів та інших кольорових, то не буде і расизму. Ви дорікаєте мені, що я мислю стереотипами, то скажіть, чим мислете Ви, як не стереотипом, що не важливо до якої раси належить людина, лиш би гарною людиною була? Колись я теж мислив примірно за таким сценарієм, але мій життєвий досвід який складався не тільки з перемог, але й з помилок, навчив мене і показав, що інші раси не хворіють толерантністю по відношенню до нас - представників білої раси! А якщо ми будемо справно ковтати пилюлі расової толерантності, то інші раси швидко і справно сплюндрують вищеописаними методами наші молоді покоління. Тому я волію знищиити проблему в її зачатку, аніж потім ковирятися в причинно-наслідковому літописі. Якщо моя дитина, стане на хибний шлях із за свавілля представників інших рас, то це вина цих представників цих рас і мій обовязок в такій ситуації - це допомогти моїй дитині вирватись з полону, звільнити її від кривди і покарати чужинців! Якщо будут кривдити моїх рідних, то мова про толерантність і принцип підстав ліву щоку коли бють по правій не є і не йтиме!!! Око за око і зуб за зуб!
,
Vse durnyci. Biolohichno i Ethnolohichno ne isnujut' lud'ski rasy. Ne zvazhajuche na te, shcho "bili" b nikoly ne peremohly "ras'ku vijnu". to shcho ty hovorysh, prosto durnyci. i mizh inshym, ukrainsi do "biloji rasy" i tak ne nalezhjat' bo skify, derevljany i pechenehy, to vse buly temnoshkiri, kosoochi plemja z chornym volosjam. a toj malyj vplyv varjahiv ne vystachaje navid' na odyn vidsotok arijstva.

Ja ne hochu kazaty, shcho ne isnujut' rizni plemja i kul'tury, ale hljan' lysh na ukrainu, skil'ky tam riznyh plemeniv i kultur. rusyny, huculy, bojky, volynjaky, halychany, polissjany, pontho-hreky, tatary, zaporizhci, azovci, kubanci i tak dali...

taksho ne hovory meni pro rasy, bo shcho todi hucul? jack russel terrier luds'kyj? a moskovyk to pit bull luds'kyj? durnyci ty pletesh, prosto durnyci.
  • 0

#336 Вєлєсвєт

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 06.05.2009 – 10:20

Перегляд дописуyushchenko (5.05.2009 20:46) писав:

Велика помилка деяких "нежидів" - нести маячню.

Спеціально для Вас, вчіться трохи, це корисно для загального розвитку:
"Толера́нтність — здатність індивіда сприймати без агресії думки, які відрізняються від власних, а також особливості поведінки та способу життя інших."

Вкрадена під покровом ночі, далеко занесена, в землю закопана і кущами замаскована.

Ви знаток Вікіпедії одначе, поважаю. Вам сюди для початку.

А по-моєму в нас і так макак вистачає, білих.

Толерантність - то наркотик, який убиває волю до об'єктивного сприйняття світу! Щодо енштейна, то Вам Ющенко, варто почитати ось це http://www.velesova-...l/einstein.html
А що до білих макак, то я так розумію, Ви мали на увазі "бидло" яке цікавиться тільки алкоголем і наркотиками? Чи може Ви мали на увазі тих хто добровільно розставляє ноги і підставляє свою дупу для чорних орангутангів? Чи може Ви мали на увазі тих, кому все всерівно, " а що, такаж людина як і ми!, хай забирає Україну, аби нас не трогав!",то перепрошую пане, кого Ви назвали "білими макаками"???

Перегляд дописуZolot (6.05.2009 10:56) писав:

,
Vse durnyci. Biolohichno i Ethnolohichno ne isnujut' lud'ski rasy. Ne zvazhajuche na te, shcho "bili" b nikoly ne peremohly "ras'ku vijnu". to shcho ty hovorysh, prosto durnyci. i mizh inshym, ukrainsi do "biloji rasy" i tak ne nalezhjat' bo skify, derevljany i pechenehy, to vse buly temnoshkiri, kosoochi plemja z chornym volosjam. a toj malyj vplyv varjahiv ne vystachaje navid' na odyn vidsotok arijstva.

Ja ne hochu kazaty, shcho ne isnujut' rizni plemja i kul'tury, ale hljan' lysh na ukrainu, skil'ky tam riznyh plemeniv i kultur. rusyny, huculy, bojky, volynjaky, halychany, polissjany, pontho-hreky, tatary, zaporizhci, azovci, kubanci i tak dali...

taksho ne hovory meni pro rasy, bo shcho todi hucul? jack russel terrier luds'kyj? a moskovyk to pit bull luds'kyj? durnyci ty pletesh, prosto durnyci.

А українською, слабо написати? Чи Ви пишеш з чорних кварталів США, під дулом пістолету і під диктовку окуреного маріхуаною нігера?
  • 0

#337 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 06.05.2009 – 10:52

Перегляд дописуZuzik (6.05.2009 10:56) писав:

один із тих маленьких дуростей які потім переростають в "нусусвєтну" :lol:
але у випадку "виплати компенсацій" там не все так просто і легко. :) Щось же ж вони від того також мають.
Але це "відчуття вини" (що німців за нацизм, що американців за расизм) доведе їх до зубожіння і виродження... ІМХО звичайно...
Можливо вони зможуть втриматися на грані "толерантності" і при цьому проводити жорстку політику асиміляції...
мда - імперсько-радянська логіка залишила свій відбиток.....

Перегляд дописуВєлєсвєт (6.05.2009 11:20) писав:

Толерантність - то наркотик, який убиває волю до об'єктивного сприйняття світу! Щодо енштейна, то Вам Ющенко, варто почитати ось це http://www.velesova-...l/einstein.html
а це тут до чого? чи ви на угад посилання тицяєте аби на щось послатись?

Цитата

А українською, слабо написати? Чи Ви пишеш з чорних кварталів США, під дулом пістолету і під диктовку окуреного маріхуаною нігера?
очі відкрийте - людина з Мюнхену пише............. знач під дулом шмайсєра якогось араба (якщо йти за вашою логікою)....... ви коли небуть пробували набрати текст кирилицею на клаві де не вона не передбачена?
  • 0

#338 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 06.05.2009 – 11:01

Перегляд дописуbendera.UA (6.05.2009 11:52) писав:

мда - імперсько-радянська логіка залишила свій відбиток.....
аякже. звичайно залишила. всі ми діти імперсько-радянського виховання. причому ті що народилися після 91-го ще більше від інших...
Але чи заперечуєте ви проблему виникнення чужорідних анклавів в Європі? Тих же мусульман арабського походження? Які нічого окрім місця проживання спільного з Європою не мають?
  • 0

#339 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 06.05.2009 – 11:16

Перегляд дописуВєлєсвєт (6.05.2009 10:47) писав:

Стосовно слів Adios що до вбивства жидами дітей, що належать до білої раси, читайте В.І.Даля "Записка о ритуальных убийствах", (легко знаходиться гоглом, ось деякі з ссилок, доречі - остання ссилка на християнський сайт).
http://libereya.ru/b...s/dal/index.htm
http://booklove.ru/pus_100493.html
http://patrio.org.ru...?showtopic=1697
от дивина)))) на тихпромивочно-мізговим інет-ресурсах і не таке написати можуть, може у вас посилання на "жидівський" сайт є де там до цього закликають)))) або кулінарний якийсь - я все ж таки не уявляю як в пейсах запікати можна :lol:

Ну, а що до Даля (відомого юдофоб) - фотак малувато))) 

Перегляд дописуZuzik (6.05.2009 12:01) писав:

Але чи заперечуєте ви проблему виникнення чужорідних анклавів в Європі? Тих же мусульман арабського походження? Які нічого окрім місця проживання спільного з Європою не мають?
я проблем не запаречую так само як і не стверджую. 
  • 0

#340 Вєлєсвєт

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 06.05.2009 – 11:16

Перегляд дописуbendera.UA (6.05.2009 11:52) писав:

а це тут до чого? чи ви на угад посилання тицяєте аби на щось послатись?

очі відкрийте - людина з Мюнхену пише............. знач під дулом шмайсєра якогось араба (якщо йти за вашою логікою)....... ви коли небуть пробували набрати текст кирилицею на клаві де не вона не передбачена?

Енштейн не створював теорію відносності, і ссилка приведена тут для того, щоб хто не в курсі прочитали і знали як було (вікіпедія ж частенько бідбріхує на користь жидів).
Стосовно людини з Мюнхена - я написав з жартом, але в шутці є доля шутки і не думаю, що там така велика проблема купити клаву з кирилицею.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних