Перейти до вмісту

Расизм

Повідомлень в темі: 609

#301 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 05.05.2009 – 14:05

Перегляд дописуВєлєсвєт (5.05.2009 14:33) писав:

Шановна Веснянко, мені хватає освіти, щоб бачити ту правду, на яку ви закриваєте очі - а саме расове питання. Боротьба за існування між расами існувала і існує, незалежно від того хочеться Вам цієї боротьби чи ні! В цій боротьбі не було і не може бути правильних чи не правильних методів, оскільки переможців судити буде нікому, переможців взагалі не судять! Ви не задумувались над питанням, чому українець не може приїхати в Арменію і торгувати там варениками, а от хач може приїхати на Україну і продавати тут свої хачапурі. Ви задумувались чому майже всі представники верховноїради України не є по національності українцями? Чому кругом в структурах управління нашою країно так багато жидів? І чому саме такий стереотип сприйняття українців у світі, який ви тут описали? І ще, кому вигодно щоб був такий стереотип, і гірш того, щоб українці самі цей стереотип наслідували? Кому вигідно щоб українці не відчували своєї належності до білої раси, а асимілювались з хачами, неграми, китайцями? Задумайтесь і прозріть свої духовні очі в глиб своєї свідомості! Я не призиваю Вас до самокопання, а раджу поглянути на проблеми без затемнених окулярів віри христової, бо відомо, що християнство учить, що не існує ні еліна, ні славянина ні іудея. А я Вам кажу, що расове протистояння було є і буде, доки існують раси. А не буде в Україні жидів, негрів та інших кольорових, то не буде і расизму. Ви дорікаєте мені, що я мислю стереотипами, то скажіть, чим мислете Ви, як не стереотипом, що не важливо до якої раси належить людина, лиш би гарною людиною була? Колись я теж мислив примірно за таким сценарієм, але мій життєвий досвід який складався не тільки з перемог, але й з помилок, навчив мене і показав, що інші раси не хворіють толерантністю по відношенню до нас - представників білої раси! А якщо ми будемо справно ковтати пилюлі расової толерантності, то інші раси швидко і справно сплюндрують вищеописаними методами наші молоді покоління. Тому я волію знищиити проблему в її зачатку, аніж потім ковирятися в причинно-наслідковому літописі. Якщо моя дитина, стане на хибний шлях із за свавілля представників інших рас, то це вина цих представників цих рас і мій обовязок в такій ситуації - це допомогти моїй дитині вирватись з полону, звільнити її від кривди і покарати чужинців! Якщо будут кривдити моїх рідних, то мова про толерантність і принцип підстав ліву щоку коли бють по правій не є і не йтиме!!! Око за око і зуб за зуб!
Шановний пане Вєлесвєт.Я очі ні на що не закриваю, але повторюся вкотре, що я є расистом не до окремих рас, а до окремих людей.Тобто будь то хач, єврей, негр чи українець - якщо він паскуда,злочинець,убивця,крадій тощо, то хай його карають за законами тієї країни,в якій він скоїв злочин. Мені начхати на його національну та расову приналежність, якщо він врятував моїй дитині життя чи просто виявився Людиною з великої букви..Це чистісіньке ототожнення людей і рас.Ви стереотипно мислите,і саме такі люди і створюють стереотипи в негативній конотації.Думки в нас збігаються хіба в тому, що я теж вважаю, що той, хто кривдитиме моїх рідних, то толерантності навіть до корінного українця у мене не буде,якщо він зробить зло моїй сім"ї.Щодо державотворців у Раді - балотуйтеся туди і щось нарешті змініть, а не проповідуйте шовінізм за монітором під маскою Вєлесвєта.
  • 0

#302 the_one_and_the_only

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 05.05.2009 – 14:13

Веснянко, чому, коли біла людина дає негру під зад, це вважаєтся расизмом, а коли чорна робить те саме по відношенню до білої, то це не расизм?
  • 0

#303 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 05.05.2009 – 14:21

Перегляд дописуthe_one_and_the_only (5.05.2009 15:13) писав:

Веснянко, чому, коли біла людина дає негру під зад, це вважаєтся расизмом, а коли чорна робить те саме по відношенню до білої, то це не расизм?
Тому що здавна білу расу вивищували над всіма іншими,вважали за благородну і те пе, білі не тільки давали добряче по задах чорним, але й гнобили їх рабством.

Цитата

Походження сучасного расизму

Расизм (сучасний) як іделогія виник в добу колоніалізму коли европейські держави захопили значні території населенні людьми різко відмінних від европейців антропологічних типів. Виникла потреба з одного боку пояснити чому всюди у світі європейці захоплюють чужі країни, а не навпаки, а з іншого боку виправдати таку політику. Найпростіше пояснення полягало в проголошенні одної раси "повноцінною", а інших "неповноцінними", тобто по суті в позбавленні не европейців права називатися справжніми людьми, та пояснення переваги європейців як вродженої. Також є думка, що нелогічно пояснювати захоплення "чужих" територій ідеями расизму, оскільки мова йде про необхідність розширення життєвого простору для людей. Основою цієї думки є не расизм і не біологія, а географія. Слід зазначити, що саме сучасний расизм походить від европейського колоніального напряму, або ж виник під його впливом. Однак саме явище не є ані недавнім винаходом ані суто європейським. Як вид ксенофобії расизм притаманний людям здавна.
Мабуть,саме тому.Але всі розуміють, що річ у вузькому мисленні - хто кого.
Зрештою,я вже сказала свою думку по темі, the_one_and_the_only..Шукайте причину в людях, а не в їх кольорі шкіри.
  • 0

#304 the_one_and_the_only

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 05.05.2009 – 14:25

Перегляд дописувеснянка (5.05.2009 15:21) писав:

Зрештою,я вже сказала свою думку по темі, the_one_and_the_only..Шукайте причину в людях, а не в їх кольорі шкіри.
у Парижі одні адеквати живуть чорношкірі. :lol: чому біла людина почала хворіти толерастією?
  • 0

#305 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 05.05.2009 – 14:33

Перегляд дописуthe_one_and_the_only (5.05.2009 15:25) писав:

чому біла людина почала хворіти толерастією?
може розуму добавилось - хто зна)
якщо толерантність то хвороба - треба вивести штутчний штамп і рознести його по світу - може тоді в ньому менше гризні буде....
толерантність - передбачає рівність і має бути взаємною.
  • 0

#306 the_one_and_the_only

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 05.05.2009 – 14:38

а у європейців вона без відповіді :lol:
  • 0

#307 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 05.05.2009 – 15:01

якщо "європеєць" вважає й досі себе "великим білим хАзЯяном банга-банга" то яку відповідь він чутиме?
то як діалог глухого до радіо!
  • 0

#308 the_one_and_the_only

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 05.05.2009 – 15:09

я про те що європеець вважає себе хазяїном Європи, куди їде чунга-чанга. Відчуйте різницю.
  • 0

#309 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 05.05.2009 – 15:16

Перегляд дописуthe_one_and_the_only (5.05.2009 16:09) писав:

я про те що європеець вважає себе хазяїном Європи, куди їде чунга-чанга. Відчуйте різницю.
ну нашої "чунги-чанги" по європі тєж до фіга і трішки розкидано - не від гарного ж життя напевно на заробітки їдуть - то раз.

а по друге - і франція і бельгія відкрила спрощений вїзд і отримання громадянства для мешканців країн - колишніх своїх колоній. Спокутують "гріхи" батьків таким чином напевно, бо свого часу "гарно похазяйнували" там їжовими рукавичками....  
  • 0

#310 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 05.05.2009 – 15:20

Перегляд дописуbendera.UA (5.05.2009 16:16) писав:

ну нашої "чунги-чанги" по європі тєж до фіга і трішки розкидано - не від гарного ж життя напевно на заробітки їдуть - то раз.

а по друге - і франція і бельгія відкрила спрощений вїзд і отримання громадянства для мешканців країн - колишніх своїх колоній. Спокутують "гріхи" батьків таким чином напевно, бо свого часу "гарно похазяйнували" там їжовими рукавичками....  
Та хай собі спокутують...Тільки нам ці чорні не потрібні...і так забагато їм подарували за рахунок українців в радянські часи...
Привезли боксити, посиділи в карантині, прогулялись по Одесі з екскурсоводом і вперед додому...не до повій, а додому
  • 0

#311 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 05.05.2009 – 15:23

Перегляд дописуДобронрав (5.05.2009 16:20) писав:

...не до повій, а додому
а хто ж тоді підтримуватиме відчізніного виробника в часи кризи  :) то ж "іноземні інвестиції" називається :lol:
  • 0

#312 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 05.05.2009 – 15:30

звичайно не від гарного життя... але це не зобов’язує тих хто трішки краще живе годувати тих хто гірше. ключове слово не зобов’язує
.

ну й дурні. все їхнє "сите життя" дякуючи батькам і побудовано.
  • 0

#313 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 05.05.2009 – 16:00

Перегляд дописуZuzik (5.05.2009 16:30) писав:

звичайно не від гарного життя... але це не зобов'язує тих хто трішки краще живе годувати тих хто гірше. ключове слово не зобов'язує
а хто перепрошую зобовязує? не було б попиту не було б пропозиції - то закон ринку. їх там без будь яких зобовязань за "копійки" по їх иіркам нанімають - то хто в тому винен, найманець чи роботодавець? 

Цитата

ну й дурні. все їхнє "сите життя" дякуючи батькам і побудовано.
отож, дякуючи батькам і за рахунок експлуатації тих самих колоній..... взаємозвязок улавлюєте?
  • 0

#314 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 05.05.2009 – 16:10

Перегляд дописуbendera.UA (5.05.2009 17:00) писав:

отож, дякуючи батькам і за рахунок експлуатації тих самих колоній..... взаємозвязок улавлюєте?
саме так і є... але саме тому і дурість тепер роздавати те все наексплуатовано наліво-направо і плавно йти в напрямку до стану тих же колоній...
  • 0

#315 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 05.05.2009 – 16:37

Zuzik - цікаво, а якщо у спадок вам дістанеться купа бабла тупо вкраденого в іншиш (ще й з численною кров’ю), віддати його (або його частину) то для вас теж ДУРІСТЮ буде?
  • 0

#316 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 05.05.2009 – 16:56

Перегляд дописуbendera.UA (5.05.2009 17:37) писав:

Zuzik - цікаво, а якщо у спадок вам дістанеться купа бабла тупо вкраденого в іншиш (ще й з численною кров’ю), віддати його (або його частину) то для вас теж ДУРІСТЮ буде?
звичайно :lol:
Особливо, якщо "віддавання" нічим ЇХНЄ становище не покращить...
  • 0

#317 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 05.05.2009 – 17:02

ну ясєн болт..... береж то чуже, а віддавати рідненьке треба....
  • 0

#318 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 05.05.2009 – 17:06

Перегляд дописуbendera.UA (5.05.2009 18:02) писав:

ну ясєн болт..... береж то чуже, а віддавати рідненьке треба....
їхні батьки теж кров’ю і потом тоту Африку з Азією колонізували і захоплювали... а теперішні дітки беруть і тупо роздають... тому я й кажу - дурість.
  • 0

#319 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6653 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 05.05.2009 – 19:03

толерантність - то велика помилка жидів. думали в такий спосіб зробити білих людей покірнішими, але натомість привели до вимирання білу расу, а заразом і свій народ теж... Хоча он в Африці якесь племя вже заявили, що вони Жиди, що потомки Соломона, так що Звичайним нашим жидам скоро капець!
А все починалося з тої афери з Гітлером - думали так одним махом дискредитують ідею арійства, сонячний знак свастики, отримають імунітет шляхом ілюзії хололкосту... але отримали побічний ефект, який веде до їх неминучої загибелі - толерантність....
  • 0

#320 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 05.05.2009 – 19:46

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (5.05.2009 19:03) писав:

толерантність - то велика помилка жидів.
Велика помилка деяких "нежидів" - нести маячню.

Спеціально для Вас, вчіться трохи, це корисно для загального розвитку:
"Толера́нтність — здатність індивіда сприймати без агресії думки, які відрізняються від власних, а також особливості поведінки та способу життя інших."

Перегляд дописуДобронрав (5.05.2009 13:41) писав:

Теорія відносноті написана слов"янкою Марич (дружина Енштейна з долею схожею на долю Лесі Українки) та вкрадена жидівством
Вкрадена під покровом ночі, далеко занесена, в землю закопана і кущами замаскована.

Ви знаток Вікіпедії одначе, поважаю. Вам сюди для початку.

Перегляд дописуВєлєсвєт (5.05.2009 13:44) писав:

Тому, що в противному разі шановний пане Ющенко, Вам доведеться поміняти тризуб на макаку яка вертиться біля банану, бо тризуб в чорношкірій країні, то вже буде не толерантно по відношенню до кольорових.
А по-моєму в нас і так макак вистачає, білих.

Перегляд дописуДобронрав (5.05.2009 15:20) писав:

прогулялись по Одесі з екскурсоводом і вперед додому...не до повій, а додому
А Ви що, ревнуєте до повій? Перепрошую за питання.

Повідомлення відредагував yushchenko: 05.05.2009 – 19:58

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних