Перейти до вмісту

Расизм

Повідомлень в темі: 609

#281 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 30.04.2009 – 21:24

в парижі, в сша є чорні квартали... де безпечніше ходити? В білих кврталах чи в чорних? от вам і відповідь чому вони інакші
  • 0

#282 G27

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 470 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 30.04.2009 – 21:29

Перегляд дописуФабрегас (30.04.2009 22:24) писав:

в парижі, в сша є чорні квартали... де безпечніше ходити? В білих кврталах чи в чорних? от вам і відповідь чому вони інакші

а чорні квартали є.. але не всі негри такі, як в тих чорних кварталах про які ви говорите..та й подивіться на білих на те які вони, дуже багато гірші за тих негрів з чорних кварталів..

Повідомлення відредагував G27: 30.04.2009 – 21:31

• 0

#283 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 30.04.2009 – 21:30

Перегляд дописуФабрегас (30.04.2009 21:24) писав:

Походив би ти в нашому кварталі в Україні, і якісь ті чуваки не негри, хіба використовують методику Майкла Джексона.
  • 0

#284 електромайонез

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Рівне

Відправлено 30.04.2009 – 22:21

Перегляд дописуФабрегас (30.04.2009 22:18) писав:

не такі вони, інакші... бити не треба... треба зробити щоб не їхали сюди
взяти хоч українські команди по футболу - і в Шахтарі і в Динамо у складі багацько футболістів і різних національностей і різних рас. Ті ж Бангура і Вілліанс захищають честь нашої країни на міжнародних турнірах. А ти кажеш щоб не їхали. Чому люди які дійсно несуть користь для нашої країни і її міжнародного іміджу мають страждати через чиїсь зашкарублі расись кі погляди?
  • 0

#285 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 22:26

Перегляд дописуелектромайонез (30.04.2009 22:21) писав:

Чому люди які дійсно несуть користь для нашої країни і її міжнародного іміджу мають страждати через чиїсь зашкарублі расись кі погляди?
Це ви в King Oni спитайтесь. Є така людина на Теревенях, і професію відповідну має.
  • 0

#286 the_one_and_the_only

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 22:26

яку вам користь несе негр, який розносить заразу і продаєкеди на метро Лісовій?
  • 0

#287 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 22:27

Перегляд дописуелектромайонез (30.04.2009 23:21) писав:

взяти хоч українські команди по футболу - і в Шахтарі і в Динамо у складі багацько футболістів і різних національностей і різних рас. Ті ж Бангура і Вілліанс захищають честь нашої країни на міжнародних турнірах. А ти кажеш щоб не їхали. Чому люди які дійсно несуть користь для нашої країни і її міжнародного іміджу мають страждати через чиїсь зашкарублі расись кі погляди?
Вони захищають честь країни за великі гроші) А такі які сюди їдуть, щоб потім продавати тут шаурму на базарі, і з часом можливо ходити по темних вуличках групками і шукати до кого би то причепитись - таких нам не треба
  • 0

#288 електромайонез

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Рівне

Відправлено 30.04.2009 – 22:30

Перегляд дописуФабрегас (30.04.2009 23:27) писав:

Вони захищають честь країни за великі гроші) А такі які сюди їдуть, щоб потім продавати тут шаурму на базарі, і з часом можливо ходити по темних вуличках групками і шукати до кого би то причепитись - таких нам не треба
правильно - в нас і своїх бабусь, що торгують пиріжками з кошаками, і гопоти, яка робить трус по чужим кишеням вистачає. Наші кращі?? До нас же і нормальні люди приїжджають - отримати освіту, зробити яку не яку карє'ру - що поганого в таких прагненнях?
  • 0

#289 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 22:34

Перегляд дописуФабрегас (30.04.2009 22:27) писав:

Вони захищають честь країни за великі гроші)
Ага. І нема в Україні українських міліонерів. І Земля квадратна, і вода немокра, і комп'ютер подарував тато на 10-річчя.
  • 0

#290 the_one_and_the_only

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 22:52

на ленінградській площі у Києві посеред білого дня ходила купка хачів, яка лякала людей пістолетом. я з другом розігнали їх підсрачниками, а вони нас кастетами віддубасили. і таких емігрантів більшість.
  • 0

#291 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 22:58

Перегляд дописуелектромайонез (30.04.2009 23:30) писав:

правильно - в нас і своїх бабусь, що торгують пиріжками з кошаками, і гопоти, яка робить трус по чужим кишеням вистачає. Наші кращі?? До нас же і нормальні люди приїжджають - отримати освіту, зробити яку не яку карє'ру - що поганого в таких прагненнях?
Якби до нас приїжджали тільки нормальні, а ненормальні ні, (бо ненормальних в нас і своїх хватає) - я був би тільки за))) Але так виходить що наші нормальні їдуть робити карєру на Захід а до нас їдуть продавати шаурму
  • 0

#292 the_one_and_the_only

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 23:03

наші їдуть робити кар'єру штукатура в Португалію, так Фабрегасе? відмінність в тому, що наші штукатури сидять в гіспаніях як миши в норах, а чорні почувають тут себе хазяїми землі цієї.
  • 0

#293 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 23:11

Перегляд дописуthe_one_and_the_only (1.05.2009 00:03) писав:

наші їдуть робити кар'єру штукатура в Португалію, так Фабрегасе? відмінність в тому, що наші штукатури сидять в гіспаніях як миши в норах, а чорні почувають тут себе хазяїми землі цієї.
Я не мав на увазі в Португалію та Іспанію збирати апельсини, тих хто справді майстер своєї справи і кого забирають з руками і ногами на Захід
  • 0

#294 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6693 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 01.05.2009 – 11:52

Перегляд дописуелектромайонез (30.04.2009 15:50) писав:

а як же джаз?! як на мене вагомий доказ того що негри теж внесли свою долю в створення музичних шедеврів
ГГ, від євреїв теж єдина нешкидлива користь - це музика... всі інші їх надбання тільки на шкоду людям...
  • 0

#295 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 01.05.2009 – 11:54

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (1.05.2009 11:52) писав:

ГГ, від євреїв теж єдина нешкидлива користь - це музика... всі інші їх надбання тільки на шкоду людям...
Особливо теорія відносності та джинси.

Повідомлення відредагував yushchenko: 01.05.2009 – 12:02

• 0

#296 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 01.05.2009 – 12:26

Перегляд дописуФабрегас (30.04.2009 23:58) писав:

Якби до нас приїжджали тільки нормальні, а ненормальні ні, (бо ненормальних в нас і своїх хватає) - я був би тільки за))) Але так виходить що наші нормальні їдуть робити карєру на Захід а до нас їдуть продавати шаурму

Ну тут вже треба винити державу, яка не може забезпечити робою по спеціальності своїх громадян, і не може забезпечити їм нормальну заробітну плату.
  • 0

#297 the_one_and_the_only

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 01.05.2009 – 13:48

Ага.держава своїх не забезпечує, зате до нацменів в нас уся повага і можливості.
  • 0

#298 Вєлєсвєт

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 05.05.2009 – 13:33

Перегляд дописувеснянка (30.04.2009 18:08) писав:

А це повага?ви,пане, настільки неосвічений чи настільки расист,щоб жити на стереотипах та стереотипами поганяти?А якщо ваша дитина стане наркодилером чи злочинцем, ви теж будете приписувати це впливові інших рас?чи визнаєте помилку у своєму вихованні та оточенні?За міжнародним стереотипом-українець-перебіжчик-підлабузник,який любить сало і якого хата скраю...

Шановна Веснянко, мені хватає освіти, щоб бачити ту правду, на яку ви закриваєте очі - а саме расове питання. Боротьба за існування між расами існувала і існує, незалежно від того хочеться Вам цієї боротьби чи ні! В цій боротьбі не було і не може бути правильних чи не правильних методів, оскільки переможців судити буде нікому, переможців взагалі не судять! Ви не задумувались над питанням, чому українець не може приїхати в Арменію і торгувати там варениками, а от хач може приїхати на Україну і продавати тут свої хачапурі. Ви задумувались чому майже всі представники верховноїради України не є по національності українцями? Чому кругом в структурах управління нашою країно так багато жидів? І чому саме такий стереотип сприйняття українців у світі, який ви тут описали? І ще, кому вигодно щоб був такий стереотип, і гірш того, щоб українці самі цей стереотип наслідували? Кому вигідно щоб українці не відчували своєї належності до білої раси, а асимілювались з хачами, неграми, китайцями? Задумайтесь і прозріть свої духовні очі в глиб своєї свідомості! Я не призиваю Вас до самокопання, а раджу поглянути на проблеми без затемнених окулярів віри христової, бо відомо, що християнство учить, що не існує ні еліна, ні славянина ні іудея. А я Вам кажу, що расове протистояння було є і буде, доки існують раси. А не буде в Україні жидів, негрів та інших кольорових, то не буде і расизму. Ви дорікаєте мені, що я мислю стереотипами, то скажіть, чим мислете Ви, як не стереотипом, що не важливо до якої раси належить людина, лиш би гарною людиною була? Колись я теж мислив примірно за таким сценарієм, але мій життєвий досвід який складався не тільки з перемог, але й з помилок, навчив мене і показав, що інші раси не хворіють толерантністю по відношенню до нас - представників білої раси! А якщо ми будемо справно ковтати пилюлі расової толерантності, то інші раси швидко і справно сплюндрують вищеописаними методами наші молоді покоління. Тому я волію знищиити проблему в її зачатку, аніж потім ковирятися в причинно-наслідковому літописі. Якщо моя дитина, стане на хибний шлях із за свавілля представників інших рас, то це вина цих представників цих рас і мій обовязок в такій ситуації - це допомогти моїй дитині вирватись з полону, звільнити її від кривди і покарати чужинців! Якщо будут кривдити моїх рідних, то мова про толерантність і принцип підстав ліву щоку коли бють по правій не є і не йтиме!!! Око за око і зуб за зуб!
  • 0

#299 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 05.05.2009 – 13:41

Перегляд дописуyushchenko (1.05.2009 12:54) писав:

Особливо теорія відносності та джинси.
Теорія відносноті написана слов"янкою Марич (дружина Енштейна з долею схожею на долю Лесі Українки) та вкрадена жидівством
  • 0

#300 Вєлєсвєт

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 05.05.2009 – 13:44

Перегляд дописуyushchenko (30.04.2009 22:21) писав:

Інакші, ги, а всі українці клони.

Щоб не їхали сюди...Не розумію, чому?

Тому, що в противному разі шановний пане Ющенко, Вам доведеться поміняти тризуб на макаку яка вертиться біля банану, бо тризуб в чорношкірій країні, то вже буде не толерантно по відношенню до кольорових.

Повідомлення відредагував Вєлєсвєт: 05.05.2009 – 13:47

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних