Перейти до вмісту

Расизм

Повідомлень в темі: 609

#261 Вєлєсвєт

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 15:42

Перегляд дописуелектромайонез (30.04.2009 15:50) писав:

а як же джаз?! як на мене вагомий доказ того що негри теж внесли свою долю в створення музичних шедеврів

А Ви особисто, слухаєте такі шедеври? І потім, джаз ніколиб не відбувся як напрямок в музиці, якби негрів не завозили в америку, де відбувався вплив білої музичної культури на чорну.
  • 0

#262 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Одеса

Відправлено 30.04.2009 – 15:51

Перегляд дописуФабрегас (30.04.2009 15:57) писав:

я підтримую таку ідеологію де треба захищати все своє (національне), на перше місце ставити все українське, але ні в якому разі не вбивати жидів і негрів тільки через те що вони приїхали сюди до нас в країну...
А якщо держава не проводить правильної міграціонної політики? То що робити?
Вихід лишаєься один залякувати і вбивати...
Чорні мають жити на своїй батьківщині, там розвивати свою культуру, будувати свої власні держави, як японці...
А сюди хай приїзджають по ділових стосунках, але не трахаються з нашими дегенератками і не плодять дітей...
Я наприклад непроти щоб японці побудували тут нові заводи, але не оселялись тут...
До речі в Японії створені такі умови, що білим там нічого робити
  • 0

#263 Вєлєсвєт

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 15:53

Перегляд дописуФабрегас (30.04.2009 15:57) писав:

я підтримую таку ідеологію де треба захищати все своє (національне), на перше місце ставити все українське, але ні в якому разі не вбивати жидів і негрів тільки через те що вони приїхали сюди до нас в країну...
Не буде в Україні кольорових, не буде і расизму! Будете з ними сюсюкатись, вони будуть вважати Вас за слабку безвольну істоту в якої можна відібрати все. Жидів доречі, їх релігія іудаїзм учить, що все майно, вся власність, яка в користуванні гоїв(тобто нас з Вами, - представників білої раси) - це власність їхня, тільки вона тимчасово знаходиться в нашому користуванні, і їх задача - це відібрати назад собі все те чим користуємось ми бо по їх релігії воно вважається їхнім. А ще в талмуді записано, що кращого з гоїв потрібно вбити! Тож цяцькайтесь і сюсюкайтесь з ними, наздоров"я, тільки коли негр продаватиме наркотики вашому сину, коли хач згвалтує вашу доньку, а жид забере шляхом махінацій все що належало Вам!!! От тоді буде пізндно!

Повідомлення відредагував Вєлєсвєт: 30.04.2009 – 15:55

• 0

#264 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 30.04.2009 – 16:01

Перегляд дописуДобронрав (30.04.2009 16:51) писав:

А сюди хай приїзджають по ділових стосунках, але не трахаються з нашими дегенератками і не плодять дітей...
Мене теж дратує коли ходиш по місті і всякі чорні араби гуляють з нашими дівчатами. Просто треба зробити атк щоб вони сюди не приїжджали, і все... Щоб за законом тут були створені кращі умови для нас ніж для іноземців. Надіюсь "Свобода" в парламенті наробить шуму з цього приводу
  • 0

#265 Вєлєсвєт

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 16:10

Хто з присутніх дивився фільм "Брат 2"? Думаю всі бачили. Там є сюжет коли герой потрапляє в чорний квартал і його тирять просто за те що він білий і посмів зайти на територію на якій живуть чорношкірі!!! Не знаю як тим хто толерантно ставиться до негрів, а мені щось не дуже хочеться щоб в Неньці Україні були чорні квартали. Я проти! І всім нашим реперам які носять на футболках чорні фізіономії реп читців, мені хочеться побажати прогулятись по таких чорних кварталах, без охорони і вогнепальної зброї. Кажуть тумаки ума не добавляють, але дурь з голови вибивають!
  • 0

#266 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 16:16

Перегляд дописуВєлєсвєт (30.04.2009 17:10) писав:

Хто з присутніх дивився фільм "Брат 2"? Думаю всі бачили. Там є сюжет коли герой потрапляє в чорний квартал і його тирять просто за те що він білий і посмів зайти на територію на якій живуть чорношкірі!!! Не знаю як тим хто толерантно ставиться до негрів, а мені щось не дуже хочеться щоб в Неньці Україні були чорні квартали. Я проти! І всім нашим реперам які носять на футболках чорні фізіономії реп читців, мені хочеться побажати прогулятись по таких чорних кварталах, без охорони і вогнепальної зброї. Кажуть тумаки ума не добавляють, але дурь з голови вибивають!
та не буде в нас чорних кварталів. Вони сюди масово не поїдуть. Треба прийняти відповідні закони і чим швидше тим краще і не будуть їхати
  • 0

#267 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 30.04.2009 – 16:26

Перегляд дописуВєлєсвєт (30.04.2009 16:42) писав:

А Ви особисто, слухаєте такі шедеври? І потім, джаз ніколиб не відбувся як напрямок в музиці, якби негрів не завозили в америку, де відбувався вплив білої музичної культури на чорну.
Що ж ви проповідуєте таке ж поганство,яке зараз у негрів в африці, і при цьому не бачите між собою спільних рис?Цікавий підхід,одначе.Ну і хіба це не нацизм???
П.С.Слухаю джаз і вважаю його за один із найчудовіших напрямків негритянської музики.

Повідомлення відредагував веснянка: 30.04.2009 – 16:27

• 0

#268 Вєлєсвєт

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 16:56

Перегляд дописувеснянка (30.04.2009 17:26) писав:

Що ж ви проповідуєте таке ж поганство,яке зараз у негрів в африці, і при цьому не бачите між собою спільних рис?Цікавий підхід,одначе.Ну і хіба це не нацизм???
П.С.Слухаю джаз і вважаю його за один із найчудовіших напрямків негритянської музики.
Король рок-н-ролу - всерівно Елвіс Преслі! А джаз, слухайте, на здоров'я. Тільки дітей від негрів не народжуйте(жарт) :rolleyes: А взагалі то я вже говорив, що поважаю представників інших націй і рас, з тою умовою, що вони живуть в своїй квартирі (країні) а не набиваються до мене (в мою Батьківщину) в співмешканці.

Повідомлення відредагував Вєлєсвєт: 30.04.2009 – 16:59

• 0

#269 the_one_and_the_only

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 17:02

Той хто проповідує вам толерантність, сам ніколи до себе у хату жида з негром не візьме, а ви зомбовані ідею про вселюдську толерантну рівніть(хоча більшість з вас проклинає комунізм) волаєте про те який хлороший негрик, що в кількості 15 чоловік гвалтує Галю і дає тумаків Івану в нашій же країні. Молодці!
  • 0

#270 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 17:08

Перегляд дописуВєлєсвєт (30.04.2009 16:53) писав:

А ще в талмуді записано, що кращого з гоїв потрібно вбити! Тож цяцькайтесь і сюсюкайтесь з ними, наздоров"я, тільки коли негр продаватиме наркотики вашому сину, коли хач згвалтує вашу доньку, а жид забере шляхом махінацій все що належало Вам!!! От тоді буде пізндно!
А це повага?ви,пане, настільки неосвічений чи настільки расист,щоб жити на стереотипах та стереотипами поганяти?А якщо ваша дитина стане наркодилером чи злочинцем, ви теж будете приписувати це впливові інших рас?чи визнаєте помилку у своєму вихованні та оточенні?За міжнародним стереотипом-українець-перебіжчик-підлабузник,який любить сало і якого хата скраю...
  • 0

#271 the_one_and_the_only

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 17:11

Перегляд дописувеснянка (30.04.2009 18:08) писав:

За міжнародним стереотипом-українець-перебіжчик-підлабузник,який любить сало і якого хата скраю...
поки українець терпить жида з негром і волосугрудником так воно і є
  • 0

#272 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 17:13

Перегляд дописувеснянка (30.04.2009 18:08) писав:

За міжнародним стереотипом-українець-перебіжчик-підлабузник,який любить сало і якого хата скраю...
Якби самі українці не розказували анекдоти про себе і не так спокійно говорили про такі стереотипи, то так би не було
  • 0

#273 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 17:16

Перегляд дописуthe_one_and_the_only (30.04.2009 18:02) писав:

Той хто проповідує вам толерантність, сам ніколи до себе у хату жида з негром не візьме, а ви зомбовані ідею про вселюдську толерантну рівніть(хоча більшість з вас проклинає комунізм) волаєте про те який хлороший негрик, що в кількості 15 чоловік гвалтує Галю і дає тумаків Івану в нашій же країні. Молодці!
Ну тоді я є расистом щодо окремих людей,а не щодо окремих націй,рас чи прошарків суспільства.

Перегляд дописуthe_one_and_the_only (30.04.2009 18:11) писав:

поки українець терпить жида з негром і волосугрудником так воно і є
ну тоді - якщо твій сусід - вар"ят з божевільним поглядом, то ти теж такий)))
  • 0

#274 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 17:34

Цитата

ну тоді - якщо твій сусід - вар"ят з божевільним поглядом, то ти теж такий)))
а в мене сусідка гонить самогонку, то виходить шо я тоже " в тємє " ? :rolleyes:
  • 0

#275 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 30.04.2009 – 20:29

Перегляд дописуВєлєсвєт (29.04.2009 16:13) писав:

1. Кожна нація і кожна раса являє в природі свою цінність, обмін досвідом між ними корисний але їх змішування це шлях до `деградації і дегенерації!

2. Україномовний негр то певно практичний і кмітливий індивід,
Послідовність і бездоганність Вашої логіки вражає.

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (30.04.2009 14:41) писав:

Але поки що мені роздуми цього пана здаютсья логічними.
А мені здається, що хтось не вчитується в дописи.
  • 0

#276 G27

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 470 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 30.04.2009 – 21:12

Не проти негрів, не проти китайців, жидів і тд..мені вони жити не мішають..Слухаю реп, слухаю джаз мені подобається ця музика, до самої раси ставлюсь нейтрально..вони такі ж люди як ми тільки з іншим кольором шкіри от і все, невже за це потрібно їх гнати з країни, чи бити ,чи ще щось?
  • 0

#277 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 21:18

Перегляд дописуG27 (30.04.2009 22:12) писав:

Не проти негрів, не проти китайців, жидів і тд..мені вони жити не мішають..Слухаю реп, слухаю джаз мені подобається ця музика, до самої раси ставлюсь нейтрально..вони такі ж люди як ми тільки з іншим кольором шкіри от і все, невже за це потрібно їх гнати з країни, чи бити ,чи ще щось?
не такі вони, інакші... бити не треба... треба зробити щоб не їхали сюди
  • 0

#278 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 21:21

Перегляд дописуФабрегас (30.04.2009 21:18) писав:

Інакші, ги, а всі українці клони.

Щоб не їхали сюди...Не розумію, чому?
  • 0

#279 G27

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 470 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 30.04.2009 – 21:22

Перегляд дописуФабрегас (30.04.2009 22:18) писав:

чим вони вам мішають? мені нічим, як писав вище такі самі люди як ми тільки колір шкіри інший..
  • 0

#280 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 21:23

Перегляд дописуG27 (30.04.2009 21:12) писав:

Аякже. Людина, якщо відрізняється від іншої їй обов'язково треба фейс підправити.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних