Перейти до вмісту

Расизм

Повідомлень в темі: 609

#241 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2841 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 25.04.2009 – 20:32

вас вже не возбуждають білі дівчата?

не проти негрів в Україні, вони смішні.
  • 0

#242 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 25.04.2009 – 20:42

Перегляд дописуGreenScape (25.04.2009 19:55) писав:

Головне щоб не бидло і москалі, а з іншими ми точно приживемось, не така ми вже і расистьська нація.

Моя думка: не було б на світі москалів, не було б у нас ніякого расизму. Просто дивишся на негрика,а бо чурку, які кацапською говорять, і ототожнюєш їх із москалем. ІМХО
За теорією пана ГрінСкейпа: Якщо подивитись на 10 мільйонів українців, які не знають рідної мови, то україномовний негр є щирим українцем. Молодець, файна теорія.

Повідомлення відредагував yushchenko: 25.04.2009 – 20:44

• 0

#243 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.04.2009 – 22:54

Перегляд дописуyushchenko (25.04.2009 21:42) писав:

За теорією пана ГрінСкейпа: Якщо подивитись на 10 мільйонів українців, які не знають рідної мови, то україномовний негр є щирим українцем. Молодець, файна теорія.

Саме цікаве,що з цих 10 російськомовних мільйонів майже половина ненаведить москалів та вважає себе справжніми патріотами)))
  • 0

#244 GreenScape

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Дрогобич/Київ

Відправлено 26.04.2009 – 09:22

Згоден. Я спершу ототожнюю їх із москалями. Ну вибачайте, такий вже я є. Я вважаю, що обовязком патріота є знання української мови. І якщо я до нього звертаюсь українською хай і мені відповідає нею.
  • 0

#245 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 26.04.2009 – 10:02

Теми об"єднав.
Опитування прибрав як провокативне (до того ж його результати були цілком очевидні).

• 0

#246 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 26.04.2009 – 10:32

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (25.04.2009 21:22) писав:

президент США - бусурманин :) і як тепер американські жиди будуть пояснювати своїм платникам податків, що їхній ворог - бусурмани??!!! :prapor3:

Я не проти трахнути Гайтану, але президентом бачити її не хочу. Краще її бачити в своєму ліжку, ну можна й на екрані.
Президент США народився не на території США, що є правовою колізією :)
  • 0

#247 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 27.04.2009 – 13:01

Перегляд дописуGreenScape (26.04.2009 10:22) писав:

Згоден. Я спершу ототожнюю їх із москалями. Ну вибачайте, такий вже я є. Я вважаю, що обовязком патріота є знання української мови. І якщо я до нього звертаюсь українською хай і мені відповідає нею.

це досить цікаве питання. можливо я і не був би на стільки критичним. Те що вони насправді вважають себе українцями і люблять цю державу-це вже крок вперед. Важко одразу примусити говорити на рідній мові людей,які прожили більшість свого життя в совку. Але я знаю багато сімей,які говорили на російській мові, але коли в них народилися діти, принципово перейшли на українську. Також знаю декілька людей,які народилися в Росії, але більшість життя прожили в Україні і мають досить негативне ставлення до росіян...
  • 0

#248 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 27.04.2009 – 13:07

я не расистка...я просто негрів не люблю...
  • 0

#249 Вєлєсвєт

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 29.04.2009 – 15:11

Перегляд дописуБілий Дракон (23.04.2009 14:44) писав:

Президент США — мулат.

Я не проти бачити Гайтану президентом ;)

Якщо президентом Неньки буде Гайтана, то чекайте тотального засилля нігерів, пардон, їх потрібно буде тоді називати афро-українцями, а не нігерами, бо так говорити буде не толерантно по відношенню до чорношкірого населення (яке потім нам ще й заявить що воно корінне населення України!!!) Так от, при нігеризації України, особисто з Вашої сторони, Білий Дракон, буде не толерантно по відношенню до "корінного чорношкірого населення"називатись Білим Драконом! Тож вибирайте, або не є кольорових в Україні і ніц расизму і Ви Білий Дракон, або Ви перефарбовуєтесь на Чорного Дракона, чи Жовтого Дракона, чи ще якого небудь в залежності від кольору шкіри який буде домінувати в нашій країні коли її сплюндрують кольорові!
  • 0

#250 Вєлєсвєт

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 29.04.2009 – 16:13

Перегляд дописуелектромайонез (16.04.2009 20:22) писав:

мене расисти дратують - ненавидіти інших лише за те що в них шкіра іншого кольору?! Так не ми його вибираємо! Не важливо якою мовою ми говоримо - головне те що ми говоримо

Расизм - це інстинкт самозбереження, а не ненависть. Це відповідальність, яку ти як представник даної раси відчуваєш на собі перед пращурами і нащадками, за те, яка раса буде жити на землі де пролита кров твоїх предків. Не за те наші діди і прадіди свою кров проливали, щоб їх внуками керував якийсь Рабінович чи президентом була Гайтана! Змішування рас - це шлях до втрати національної свідомості і культури. Кожна нація і кожна раса являє в природі свою цінність, обмін досвідом між ними корисний але їх змішування це шлях до деградації і дегенерації! Життя - це вічна боротьба за існування, та раса яка відмовляється від боротьби не достойна на місце під Сонцем. Хочете Ви цього чи ні, але в природі виживає той, у кого сильніші інстинкти самозбереження і сильніша воля до життя. Якщо Ви не матимете інстинкту самозбереження своєї раси, то досить скоро Ви помітете що Ваші внуки не білошкірі, а Ваші кольорові правнуки будут зневажати Вас за Ваш білий колір шкіри! Якщо расистом не будете Ви, то расистами будуть ті, хто окупують толерантну і полишену всякого інстинкту расового самозбереження Неньку Україну! Тільки МИ всі разом зможемо зупинити кольорову чуму! Наші РІДНІ БОГИ вибрали нам білий колір шкіри, бо білий - це колір Сонця. Не посоромимо ж Богів і не зрадимо своїй расі.
Не потрібно "косити" під нігерів чи інших бабуінів і препідносити їхню культуру і традиції вище своїх, у нас є великі пласти своєї етнічної і расової культури. Всі значні досягнення в науці, літературі, музиці та інших сферах людської діяльності створені або білою расою, або під впливом білої раси! Назвіть мені композиторів класиків, там є хоч один нігер? Ні не ма, зато там є такі імена як Глінка, Римський-Корсаков, Чайковський, Бетховен, Бах та інші. теж саме і в літературі і в науці і в інших сферах. Тож гордіться тим що ви БІЛІ, і не плюндруйте кров своєї раси домішками бабуїнської крові!

Перегляд дописуyushchenko (25.04.2009 21:42) писав:

Україномовний негр то певно практичний і кмітливий індивід, який розуміє в яку країну він приїхав, але він не українець, так само як не може бути нігером українець який вивчить мову африканос.
  • 0

#251 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 29.04.2009 – 20:53

не можна бути расистом і судити людей за те що вони собі не вибирали. якщо хтось ненавидить негра за те що він чорний то це абсолютно неправильно. треба робити висновки про людину за її діяння а не за колір шкіри
  • 0

#252 the_one_and_the_only

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 29.04.2009 – 21:04

Мої знайомі з інтересами "ліберастія" толерантно ставились до кавказців, поки ціх же моїх знайомих не покалічили з пістолета хачі. Як ви думаєте за що? за просто так. підійшли і постріляли їм в колінні чашечки.
  • 0

#253 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 30.04.2009 – 12:15

А хіба в Барака Обами немає жидів у родоводі? По-моєму правило проти расизму ввели власне для того, щоб жоден з народів не постраждав від агресії якогось іншого народу. Тобто це вигідно для всіх.
Але найвигідніше це для сильних націй та народностей, бо вони можуть асимілювати інших, слабших і цілком мирно.
Власне така асиміляція стає можливою за толерантного ставлення та антирасизму, тож за цим теж варто пильнувати.
  • 0

#254 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 12:28

Перегляд дописуБлискавиця (30.04.2009 13:15) писав:

А хіба в Барака Обами немає жидів у родоводі?
Мама американка, тато з Кенії... не думаю))
  • 0

#255 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 30.04.2009 – 12:51

Перегляд дописуФабрегас (30.04.2009 12:28) писав:

Мама американка, тато з Кенії... не думаю))

Просто з урахуванням американських реалій він змушений бути шабесгоєм
Зображення
  • 0

#256 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 14:27

Перегляд дописуВєлєсвєт (29.04.2009 17:13) писав:

Расизм - це інстинкт самозбереження, а не ненависть. Це відповідальність, яку ти як представник даної раси відчуваєш на собі перед пращурами і нащадками, за те, яка раса буде жити на землі де пролита кров твоїх предків. Не за те наші діди і прадіди свою кров проливали, щоб їх внуками керував якийсь Рабінович чи президентом була Гайтана! Змішування рас - це шлях до втрати національної свідомості і культури. Кожна нація і кожна раса являє в природі свою цінність, обмін досвідом між ними корисний але їх змішування це шлях до деградації і дегенерації! Життя - це вічна боротьба за існування, та раса яка відмовляється від боротьби не достойна на місце під Сонцем. Хочете Ви цього чи ні, але в природі виживає той, у кого сильніші інстинкти самозбереження і сильніша воля до життя. Якщо Ви не матимете інстинкту самозбереження своєї раси, то досить скоро Ви помітете що Ваші внуки не білошкірі, а Ваші кольорові правнуки будут зневажати Вас за Ваш білий колір шкіри! Якщо расистом не будете Ви, то расистами будуть ті, хто окупують толерантну і полишену всякого інстинкту расового самозбереження Неньку Україну! Тільки МИ всі разом зможемо зупинити кольорову чуму! Наші РІДНІ БОГИ вибрали нам білий колір шкіри, бо білий - це колір Сонця. Не посоромимо ж Богів і не зрадимо своїй расі.
Не потрібно "косити" під нігерів чи інших бабуінів і препідносити їхню культуру і традиції вище своїх, у нас є великі пласти своєї етнічної і расової культури. Всі значні досягнення в науці, літературі, музиці та інших сферах людської діяльності створені або білою расою, або під впливом білої раси! Назвіть мені композиторів класиків, там є хоч один нігер? Ні не ма, зато там є такі імена як Глінка, Римський-Корсаков, Чайковський, Бетховен, Бах та інші. теж саме і в літературі і в науці і в інших сферах. Тож гордіться тим що ви БІЛІ, і не плюндруйте кров своєї раси домішками бабуїнської крові!

Україномовний негр то певно практичний і кмітливий індивід, який розуміє в яку країну він приїхав, але він не українець, так само як не може бути нігером українець який вивчить мову африканос.
Прикриваєте расизмом і рідновірством звичайнісінький нацизм :rolleyes:
  • 0

#257 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 30.04.2009 – 14:41

Перегляд дописувеснянка (30.04.2009 14:27) писав:

Прикриваєте расизмом і рідновірством звичайнісінький нацизм :rolleyes:
А з чим ви не згодні конкретно.
Я теж вважаю нацизм поганою ідеологією.
Але ж мисляча людина тим і відрізняється від віруючої, що все піддає сумніву.
Але поки що мені роздуми цього пана здаютсья логічними.
  • 0

#258 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 14:48

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (30.04.2009 15:41) писав:

А з чим ви не згодні конкретно.
Я теж вважаю нацизм поганою ідеологією.
Але ж мисляча людина тим і відрізняється від віруючої, що все піддає сумніву.
Але поки що мені роздуми цього пана здаютсья логічними.
Мене не влаштовує хвора логіка про виживання найсильніших (хоч то і вчення Дарвіна, але тут згадування звучить занадто шовіністично)...я взагалі проти якихось там поділів на касти,раси і прибамбаси.Тямуща(мисляча) людина відрізняється від справжнього вірянина тим, що вона дійшла вершини самознаходження (прошу не плутати зараз із всіма псевдохристиянами,московською єпархією та попами-батюшками).
Нацизм - то погана ідеологія для вас?Чому? в цьому контексті ви її підтримали.
  • 0

#259 електромайонез

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 30.04.2009 – 14:50

Перегляд дописуВєлєсвєт (29.04.2009 17:13) писав:

Всі значні досягнення в науці, літературі, музиці та інших сферах людської діяльності створені або білою расою, або під впливом білої раси! Назвіть мені композиторів класиків, там є хоч один нігер? Ні не ма, зато там є такі імена як Глінка, Римський-Корсаков, Чайковський, Бетховен, Бах та інші. теж саме і в літературі і в науці і в інших сферах. Тож гордіться тим що ви БІЛІ, і не плюндруйте кров своєї раси домішками бабуїнської крові!
а як же джаз?! як на мене вагомий доказ того що негри теж внесли свою долю в створення музичних шедеврів
  • 0

#260 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 14:57

я підтримую таку ідеологію де треба захищати все своє (національне), на перше місце ставити все українське, але ні в якому разі не вбивати жидів і негрів тільки через те що вони приїхали сюди до нас в країну...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних