Перейти до вмісту

Расизм

Повідомлень в темі: 609

#221 електромайонез

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Рівне

Відправлено 22.04.2009 – 13:11

Перегляд дописуДобронрав (22.04.2009 14:06) писав:

Їм нема що тут робити...виключення може складати лише приїзд по ділових справах та навчання на закритих територіях, або підписка про відмову від шлюбів та статевих стосунків

Я притримуюсь тої думки, що до інших треба відноситись так, як би ти хотів щоб відносились до тебе. Маю купу знайомих, що з тих чи інших причин живуть тривалий час закордоном. І мені б не хотілось щоб до них відносились як до *нижчих* чи *гірших*. Тебе ж ніхто не примушує одружуватись з кимсь з них - а кому хочеться - їх право. Чим вони тобі особисто заважатимуть жити?
  • 0

#222 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 22.04.2009 – 13:13

В силу об"єктивних причин серед їх представників злочинців і бидла більше в процентному відношенні ніж серед корінного населення.Але давайте шановні не будемо надмірно узагальнювати бидло і злочинці є серед усіх рас і націй так само як і нормальні люди.Однозначно міграцію слід жорстко контролювати і обмежувати.Але поки ми самі не почали в більшості шанувати свою країну чому її мають шанувати зайди?Вони всього навсього беруть приклад з нашої гопоти,хабарників чиновників і т п.Коли наприклад наша "арійська" гопота сприйма наших дівчат як шмати м"яса я не бачу чим вона краще від приєжджих арабів(і не треба казати що через те що вона наша).

Перегляд дописуелектромайонез (22.04.2009 14:11) писав:

Я притримуюсь тої думки, що до інших треба відноситись так, як би ти хотів щоб відносились до тебе.
Дивлячись до кого.Якщо людина веде себе нормально і переймає наш спосіб життя і традиції(у кращому їх розумінні)то ставитись треба гарно але нажаль це меншість випадків.А якщо людина урод в моральному і інших планах то її слід завернути однозначно
  • 0

#223 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Одеса

Відправлено 22.04.2009 – 13:22

Перегляд дописуБілий Дракон (22.04.2009 14:04) писав:

Якщо ти грубо ділиш на європеоїдів, монголоїдів і негроїдів, то євреї належать до нашої раси :)
А якщо за більш розширеним визначенням, то ми наляжемо переважно до альпської і динарської рас.
Але варіанти відповідей некоректні.
Я не ділив білу расу на підгрупи, бо це вже зайве :) Бо всі їхні представники, що проживають тут маюь стати українцями.
Що стосується жидів, то вони не належать до жодної з рас :) По клімову, це взагалі дегенеративний ген якийсь :)

Цитата

Коли наприклад наша "арійська" гопота сприйма наших дівчат як шмати м"яса я не бачу чим вона краще від приєжджих арабів
А це вже тема окремої розмови, і наші рідними унтерменшами (наркоманами, пьяницями, просто бидлотою) теж щось треба робити, загроза від них Україні не менша ніж від негрів на жаль ;)
  • 0

#224 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 22.04.2009 – 13:27

Перегляд дописуДобронрав (22.04.2009 14:06) писав:

Їм нема що тут робити...виключення може складати лише приїзд по ділових справах та навчання на закритих територіях, або підписка про відмову від шлюбів та статевих стосунків
:) як ви собі то уявляєте ????

Ніж дурниці молоти почитайте краще Конституцію України (ст.ст. з 26 по 35 включно) та Міжнародну Конвенцію про захист прав людини і основоположних свобод ратифіковану в Україні 17 липня 1997 року. Якщо вже індефікуєте себе українцем - то поважайте її закони....

п.с. - до речі опитування дійсно по калічному складено...
  • 0

#225 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 22.04.2009 – 13:35

Маюь бути стерилізовані :)
та ну, шо ви )))

Я трошки расистка...тому не взахваті від темношкірого населення України..але :) стерилізовані :)

Повідомлення відредагував Carrion: 22.04.2009 – 13:36

• 0

#226 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 22.04.2009 – 15:54

ВІКІПЕДІЯ

Цитата

Раси́зм (англ. racism; нім. Rassismus; угор. rasszizmus/ fajgyűlölet; моск. расизм.) – світогляд, а також політичні теорії і практики що на ньому грунтуються, які засновано на уявленні про поділ людей на біологічно різні групи на основі видимих особливостей зовнішнього вигляду як то колір шкіри, структура та колір волосся, риси обличчя, будова тіла і т.п., тобто на раси, і різному ставленні до людей та їх спільностей у залежності від їх приналежності до цих груп (рас). Згідно расистських теорій, люди різних рас розрізняються за соціально-біологічною поведінкою. Тобто до зовнішніх ознак "прив'язуються" важливі психологічні, розумові та фізичні особливості,

Я так розумію питання расизму це питання міри. Тобто всі ми розуміємо що в негрів і білих різні фізичні й розумові здібності, але для нас вони настільки незначні, що ними нехтуємо. Расисти вважають ці відмінності визначальними й перебільшують їх значення. Антирасисти з позицій гуманности брешуть нам, що ніяких відмінностей нема. Насправді виховання і освіта відіграє більше ніж спадковість, але й спадковість - це факт.

Цитата

або робляться грубі антинаукові, неправдиві узагальнення на зразок: "усі негри ліниві", "усі жиди жадібні" і т.п.
Це вже опримітивлювання. Це щось на зразок того, що сказати: біологія не наука - це розглядання фотографій клопів. Кожній групі властиві певні ознаки. Якщо певні особливості мають навіть такі групи як шкільні класи, співробітники, то абсурдно заперечувати це в таких усталених групах як нації та раси. Звісно не всі вони передаються спадково, але ж і спадковість заперечувати було б ненауково.

Цитата

Ця різниця, як стверджують послідовники расистських теорій, зумовлена механізмами спадковості, і не зникає повністю у результаті виховання, соціалізації і інших культурних процесів.
Це що, спроба заперечити спадковість?

Характер, визначає рівень гормонів, він вже закладений при народженні. Гормовни неможливо повністю поміняти, можна скорегуваи поведінку. Людина не тільки соціяльний, але й біологічний продукт.
Очевидно, що дослідження рас не можуть бути неупередженими як з одного боку так і з иншого. Отже нав’язаною є позиція, при якій на обговорення расових відмінностей накладено табу, навіть якщо це неупереджене обговорення без ненависті й приниженя инших рас.
На мій погляд це антинауково і дико.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 22.04.2009 – 15:57

• 0

#227 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 22.04.2009 – 15:59

Люблю свою країну,поважаю інші,але москалів що в Україні живуть і українців зневажають-вбити мало)
  • 0

#228 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 22.04.2009 – 16:19

Монголоїди відрізняються від європеоїдів і негроїдів саме иншою мімікою, яка співпадає у останніх.
  • 0

#229 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 22.04.2009 – 16:24

Цитата

Наскільки відомо українці належать до однієї раси
люди, здається))
  • 0

#230 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 22.04.2009 – 16:28

Перегляд дописуДобронрав (22.04.2009 14:22) писав:

Я не ділив білу расу на підгрупи, бо це вже зайве :cool1: Бо всі їхні представники, що проживають тут маюь стати українцями.
Що стосується жидів, то вони не належать до жодної з рас :) По клімову, це взагалі дегенеративний ген якийсь :)

А це вже тема окремої розмови, і наші рідними унтерменшами (наркоманами, пьяницями, просто бидлотою) теж щось треба робити, загроза від них Україні не менша ніж від негрів на жаль :)
Немає чіткої межі між расами. Саме тому і є підгрупи ;)
  • 0

#231 Вєлєсвєт

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 23.04.2009 – 13:30

Колись негрів завозили в Америку, зараз президент штатів - негр. Хто з присутніх хоче щоб президентом Неньки України був негр чи людина іншої раси? Особисто я не хочу! Глибоко поважаю всі не білі раси, якщо вони живуть на своїй історичній батьківщині, а не лізуть в мою Батьківщину.

Повідомлення відредагував Вєлєсвєт: 23.04.2009 – 13:31

• 0

#232 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 23.04.2009 – 13:44

Перегляд дописуВєлєсвєт (23.04.2009 14:30) писав:

Колись негрів завозили в Америку, зараз президент штатів - негр. Хто з присутніх хоче щоб президентом Неньки України був негр чи людина іншої раси? Особисто я не хочу! Глибоко поважаю всі не білі раси, якщо вони живуть на своїй історичній батьківщині, а не лізуть в мою Батьківщину.
Президент США — мулат.

Я не проти бачити Гайтану президентом :cool1:
  • 0

#233 larysa

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень
  • Місто:Kyiv-Bukovyna

Відправлено 23.04.2009 – 14:06

Абсолютно впевнена в тому, що якби добродії Вєлєсвєт та Добронрав мали змогу відвідати краї проживання "не білих рас :cool1:", ставлення до представників "не білих рас" змінилося. Хоча хто його зна... Тут індивідуальні проблеми типу конкретної фобії. Просто раджу звернутися до спеціаліста психіатра. Й справді ніхто нікого не примушує одружуватися з кимось, хто може злякати кольором шкіри та чужими звичаями, традиціями. Дійсно опитування - хрінь, вибачте :)

За Гайтану! підтримую
  • 0

#234 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 23.04.2009 – 14:11

відповів посмішніше, до опитування не ставлюся серйозно.
кацапські перевдягнені маріонетки вже вкотре провокують теревені
  • 0

#235 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 23.04.2009 – 14:12

Колись негрів завозили в Америку, зараз президент штатів - негр......
ключеве слово - вивозили..... і не питали хтять вони того чи ні. пращури афроамериканьців поневолі заробили кровавим потом право нащадків бути повноправними громадянами. А як ви такий ратник прав "корінних мешканців" чого не переживаєте за гамерику, що там ще не було жодного червоношкірого президента - адже індіанці є місцевими мешканцями? ну а білі...... білі пАнАєхАлі тут (тобто там).

процедура отримання українського громадянства а як результат і отримання права бути обраним президентом чітко прописана і є цілком логічною і демократичною - хто проти - сорі..... спробуйте вирішити то в правовому руслі)))
  • 0

#236 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.04.2009 – 16:11

Перегляд дописуБілий Дракон (23.04.2009 14:44) писав:

Президент США — мулат.

Я не проти бачити Гайтану президентом ;)
А я не розумію приколу, коли передачі по телевізору про погоду або якісь інші ведуть мулатки, негри або інші раси. Бо щирого українця, який би говорив українською без якогось (переважно російськомовного) акценту, на телебаченні днем з вогнем не знайдеш. Тож у мене ностальгія за українцями в Україні.

Та й у керівництві державою їх мало. Тож наразі або ми наближаємося до тотального вимирання, або щось з цим треба зробити.
  • 0

#237 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 25.04.2009 – 16:17

Нормальне відношення. Нічого не маю проти мулаток щирих українок, навпаки , дуже навіть "за". Вони вписуються в відомий український фразеологізм "До кольору до вибору ". Тобто, споконвічна українська народна творчість передбачає вільне срийняття негритянок, як представниць українського етносу.
  • 0

#238 GreenScape

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Дрогобич/Київ

Відправлено 25.04.2009 – 19:55

Головне щоб не бидло і москалі, а з іншими ми точно приживемось, не така ми вже і расистьська нація.

Моя думка: не було б на світі москалів, не було б у нас ніякого расизму. Просто дивишся на негрика,а бо чурку, які кацапською говорять, і ототожнюєш їх із москалем. ІМХО

Повідомлення відредагував GreenScape: 25.04.2009 – 19:55

• 0

#239 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 25.04.2009 – 20:12

Перегляд дописуGreenScape (25.04.2009 20:55) писав:

Головне щоб не бидло і москалі, а з іншими ми точно приживемось, не така ми вже і расистьська нація.

Моя думка: не було б на світі москалів, не було б у нас ніякого расизму. Просто дивишся на негрика,а бо чурку, які кацапською говорять, і ототожнюєш їх із москалем. ІМХО
Ну..тут вже річ не в кольорі шкіри, а в тому - хто віками нас мучив геноцидами, війнами й асиміляцією.Була би то африканська країна - було б у багатьох таке ж саме ставлення.Хоча в кожного свої особливості.
По темі - інші раси в Україні то є таки інші раси і вони у мене не асоціюються з Україною,хай якою чистою українською вони розмовляють.Хоч і не маю нічого проти мулатів,монголів тощо на ТБ,у вишах,на вулицях...
  • 0

#240 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6679 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 25.04.2009 – 20:22

Перегляд дописуБілий Дракон (23.04.2009 14:44) писав:

Президент США — мулат.

Я не проти бачити Гайтану президентом ;)
президент США - бусурманин :) і як тепер американські жиди будуть пояснювати своїм платникам податків, що їхній ворог - бусурмани??!!! ;)

Я не проти трахнути Гайтану, але президентом бачити її не хочу. Краще її бачити в своєму ліжку, ну можна й на екрані.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних