Перейти до вмісту

Расизм

Повідомлень в темі: 609

#21 NAU

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 29.07.2008 – 13:12

Перегляд дописуDynkan 113 (29.07.2008 10:40) писав:

гроші?
;) :D :D :D :ggggg: :ggggg: :ggggg: :ggggg: :ggggg:
  • 0

#22 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень

Відправлено 29.07.2008 – 13:42

Про расизм в Україні заговорили зовсім недавно. І це має під собою підстави. Я засуджую тих людей, що "мочать" іноземців лише за кольоровою ознакою. Не тільки колір шкіри вирізняє прибульців. Найперше, що іх вирізняє - це мета, з якою вони приїхали сюди. Дехто приїхав щоб навчатись, або як інтурист, або у справах міжнародної співпраці... Ці люди зазвичай поводять себе цивілізовано і не викликають в свій бік якогось невдоволення. Є й інші "візитери". Наші органи МВС "шифруються" і не видають справжній стан справ із злочинністю, яку коять прибульці. Але можна про це судити з інформації, яка не є таємницею в інших країнах:

Цитата

- 85% засуджених за зґвалтування в Швеції – це іммігранти або діти іммігрантів.
- 82% поставших перед судом молодиків у Данії в 2004 році мали іноземне походження.
- 65% визнаних винними у зґвалтуванні в Норвегії класифіковані, як незахідні іммігранти; у 80% випадків їхніми жертвами були норвежки.
-55% ув’язнених у Голландії у 2004 році були іммігрантами; принаймні 30% ув’язнених походять з територій з небілим населенням. Центральне Бюро Статистики (CBS) стверджує, що 9% заарештованих народились в Суринамі, біля 9% походять з голландських Антильських островів та Аруба, 7% - марокканці та 5% - турки.
-50% злочинців у більшості регіонів Італії – нелегальні іммігранти.
-47% ув’язнених в Данії за важкі злочини, такі як вбивство, спроба вбивства та зґвалтування – походять з іммігрантського середовища.
-40% всіх бельгійських ув’язнених у 2005 році були іммігранти з країн третього світу; найбільш численні з них марокканці, алжирці та турки.
-40% всіх злочинів в Росії в 2003 році офіційні власті приписують іммігрантам, переважно з країн, що розвиваються.
-30% всіх серйозних злочинів, здійснених на Кіпрі, були за участю іноземців. Біженці “надмірно представлені” в цій статистиці.
-25% ув’язнених в Данії – це або іммігранти, або їх прямі нащадки.
-25% всіх злочинів у Швеції за період з 1997 по 2001 рік здійснені іммігрантами.
За підрахунками Національної Ради з Питань Запобігання Злочинності іммігранти в Швеції в чотири рази імовірніше будуть схоплені за вбивство або розбій, чим корінні шведи. Також в три рази імовірніше за нанесення тілесних ушкоджень та у п’ять разів імовірніше за сексуальні злочини.
http://observer.sd.o...ws.php?id=11196
Так що не всі люди однакові і не всі брати. Злочинність має колір! http://observer.sd.o...ews.php?id=7773
В рамках міжнародного ворожого проекту "толерантність" здійснюється розмиття, нівелювання національних цінностей, самосвідомості, культури, традицій народів. Втрачається відчуття "свій-чужий", "добре-погано", "добро-зло". Про це свідчать дописи деяких форумчан в цій темі. Не стану перебирати на себе божу функцію і давати їм оцінку. Нагадаю лише, що традиція бити підлих чужинських зайд в нашому народі сягає сивої давнини. Згадаймо хоча б князя Святослава, або славних запорожців, або гайдамаків і опришків... І досить недавній приклад - УПА.
Отже, зроблю якийсь висновок з написаного. Якщо іноземці (незалежно від кольору шкіри) приїздять сюди на деякий час з дружньою метою - то ми їм завжди будемо раді. Якщо ж пруться з метою поживи і анексії, насадження своїх моральних і світоглядних принципів - то таких зайд били, б'ємо і будемо бити!

ПеС. А взагалі то я не расист. В роки навчання прожив з негром вдвох в одній кімнаті рік. Я його назива "нічі" (чорний по-їхньому), а він мене "білий". Нічого так товаришували...
  • 0

#23 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 29.07.2008 – 14:21

я не расистка , немає різниці якого кольору в людини колір шкіри головне щоб вона хорошою була
  • 0

#24 Унікальний тачілбан

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Місто:Київ....іногда в Хмельницькій області

Відправлено 29.07.2008 – 14:48

Я не расист. І відношуся до китайців та негрів цілком нормально. Але я помітив якщо наприклад українець ненавидить свого сусіда українця то це нічого. (якщо за щось ненавидить). А якщо (так само за щось) ненавидить наприклад українець негра то це вже расизм. І якщо негр ненавидить українця то це не рахується як расизм. Расизм - це коли ненавидять просто так. Тобто за коліром шкіри і т.д.
  • 0

#25 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 29.07.2008 – 14:57

та власне, расизм - це коли представників певної раси або національності вважають нижчим...

Мене, власне, часто кумарить, коли роздувають великий скандал через те, що вбили чорношкірого або араба. І забувають при цьому, скільки білих щодня убивають безкарно.
Але зараз в нашій - історично доволі лояльній до чужинців - державі спостерігається все більше проявів расизму. Можливо, держава повинна провадити якусь політику щодо переселенців... чи ми повинні...
Та й взагалі було б непогано, якби всі до всіх добре ставилися ;) (ото я розмріялася)
  • 0

#26 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 29.07.2008 – 15:00

День сказав:

Межа толерантності

Здорове суспільство орієнтує людей не на вимушене терпіння одне одного, а на взаємну повагу

Ігор КАГАНЕЦЬ, журнал нової еліти «Перехід-IV»

МАЛЮНОК АНАТОЛІЯ КАЗАНСЬКОГО / З АРХІВУ «Дня»

Нещодавно в Києві визначено переможців конкурсу «ЗМІ за толерантність та консолідацію українського суспільства». Дещо раніше гучно відсвяткували Міжнародний день толерантності. На початку року засновано джазовий фестиваль «Мистецтво толерантності». Що ж це таке?

Якщо прагнеш зрозуміти явище, то спершу поглянь, з чого воно почалося. «Первинно латинське слово tolerantia означало пасивне терпіння, добровільне страждання, асоціювалось з такими поняттями, як біль, зло» — читаємо на сайті «Простір толерантності». Тобто це коли нам щось не подобається, але ми його до певного часу терпимо. Наприклад, коли хтось в автобусі надто голосно розмовляє. Пасажирам неприємно, але вони не подають вигляду і починають дружно ТЕРПІТИ. Ця їхня то лерантність триває доти, доки «балакун» не переходить допустиму межу. Тоді в людей уривається ТЕРПЕЦЬ і вони починають активно реагувати, захищаючи свій емоційний комфорт.

Нормальне суспільство орієнтує людей не на вимушене терпіння одне одного, а на взаємну повагу. Повага — це велика суспільна цiннiсть. Чим більше людину поважають, тим кращ е їй живеться. Це заохочує до самовдосконалення. Натомість толерантність не перед бачає жодних стимулів до розвитку, адже за будь-яких обставин до тебе ставитимуться байдуже- терпляче.

У медицині термін «толерантність» означає повну або часткову відсутність реакції на чужорідні речовини. Організм втрачає інстинкт самозбереження і стає байдужим до наявних загроз. З 90-х років медичний термін «толерантність» почали активно переносити на суспільство. В 1995 році генеральною конференцією ЮНЕСКО була навіть прийнята «Декларація принципів толерантності». Але з якогось дива цьому терміну надали протилежного значення: патологія була представлена як чеснота. Стаття 1 цього документа починається зі слів «Толерантність означає повагу...». Це якби хтось сказав «хвороба означає здоров’я» або «потворність означає красу». Мимохідь згадуєш Оруела з його «правда — це брехня», «незнання — сила». Адже очевидно, що терпіння і повага — це майже протилежні поняття: одна справа поважати людину, і зовсім інша — терпіти її.

Проникливі уми вже давно намагаються з’ясувати справжню мету глобального просування світогляду нереагування на чуже. Для позначення набутої патологічної байдужості до зовнішні х загроз навіть з’явився термін tolerastia (толерастія). Частина дослідників схиляється до думки, що пропаганда толерантності — це масштабна спецоперація з психологічної підготовки людства до грядущого вторгнення «чужих». Щоб не спрацював природний захист, заснований на розпізнаванні «свої—чужі», максимально розширюється «простір толерантності», тобто «діапазон терпіння». Якщо ж та ки проявляється суспільний імунітет, то апологети толерастії тут же на нього ставлять клеймо «к сенофобії». В результаті такого комплексного підходу вороже втручання починає сприйматися як щось нормальне.

Можна сперечатися, хто вони ці «чужі» — інопланетяни ч и все ж таки земляни. Безперечно одне: вони вже серед нас і готуються до рішучої атаки. Для людства, враженого толерастією, вторгнення «чужих» буде катастрофою. Наша проблема в тому, що ми не вважаємо їх чужими. Зате вони однозначно вважають чужими нас.

№215, субота, 8 грудня 2007
Джерело

Я це читала дуже давно, але пасує до теми. Щось у цьому є. Особисто я не расистка (я працювала у в'єтнамця в ресторані з потравами Далекого Сходу - до речі, вони дуже смачні ;) ) і приязно ставлюся до людей іншого кольору шкіри, визнання чи націоналності доти, доки до мене так само вони ставляться.
Але расизм буде завжди, так вже є створений цей світ.
  • 0

#27 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.07.2008 – 16:35

Перегляд дописуУнікальний тачілбан (29.07.2008 15:48) писав:

І якщо негр ненавидить українця то це не рахується як расизм.
Так започатковується психологія раба. І впроваджується рабська свідомість.
Що ви скажете коли жінка піде до негра бо внього на кілька сантиметрів довший? ;)

Повідомлення відредагував trim: 29.07.2008 – 16:36

• 0

#28 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 29.07.2008 – 16:54

Расизм, це ще не означає, що якась раса краща або вища за інші. Термін було спотворено післч другої світової війни, як і купа іншого.
Ксенофобія — природна реакція місцевого населення на агресію з боку приїзджих. Приїзджими можуть бути, як з іншого району, так і з іншого континенту. Але чим вони більше відрізняються, тим сильніша реакція.
  • 0

#29 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 29.07.2008 – 16:55

Перегляд дописуtrim (29.07.2008 17:35) писав:

Так започатковується психологія раба. І впроваджується рабська свідомість.
? поясни, будь ласка = ніц не зрозуміла про рабів ;)

Перегляд дописуtrim (29.07.2008 17:35) писав:

Що ви скажете коли жінка піде до негра бо внього на кілька сантиметрів довший? :D
...так вона ж і до білого з тієї самої причини може піти = от вам і расизм...
  • 0

#30 Slavko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 29.07.2008 – 18:17

я не расист, скажу одразу. Всі ми рівні, всі люди брати і все таке... Але от реальна ситуація: у мене біля будинку є будівництво, там працюють якісь молдовани, вони там і живуть поряд в якихось вагончиках. Так от, коли ходять поодинці, то такі тихенькі, скромненькі, але якшо тусуються десь чоловік десять цих чурок, то іноді навіть страшно біля них іти, трохи не так глянеш(на їхню думку) і можуть так по голові надавати. Так от це вже так за*обує, шо аж страх. Чому я у себе вдома, у свойому дворі не можу спокійно вечором пройтись?
Так от до чого я веду. Хай їдуть, нехай. Хай працюють, але нєфіг нахабніти!!!
  • 0

#31 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.07.2008 – 18:30

А я расист ;) не в плані "бий нігерів", а в тому що раса таки дає відбиток(приблизно як порода собак, порівняння не дуже, але добре ілюструє що це не питання вищості, а питання сецифіки здібностей), я вже мовчу про місце народженя... мій брат прожив 8 років в Англії, то він дійсно расист, вважає всіх негрів мавпами, може має право, а от індуси наприклад каже страшні сноби, для них вихідець з СНД це нижча каста.... каже негрів і індусів в Англії (в Лондоні) більше ніж білих, здоровий расизм собсно і полягає в тому, щоб у нас такого не допустити.... а ота вся політкрекність від того просто що влада в багатьох країнах тупо боїться чорних, в виду їх агресивності і кількості, кому нафіг треба ті протести, хай собі гниють потихеньку в окремих кварталах. Всім ясно що на соціально корисний елемент вони смахують дуже і дуже слабо і не тре тут розказувати шо то вони просто такі бідолашні бо з бідних країн, порівняйте з чайна тауном . Яскравим прикладом реального відношення влади є те як Буш рятував чорношкірий Новий Орлеан, після того урагану

ЗІ Я люблю реп, мулаток, Африку, вуду і Боба Марлі якщо раптом хтось шось не то подумав

Повідомлення відредагував домовик: 29.07.2008 – 18:32

• 0

#32 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 29.07.2008 – 19:57

Перегляд дописуG27 (29.07.2008 01:50) писав:

Чому дуже часто на цьому форумі я зустрічаю расистів? люди чим вам неподобаються Негри Китайці і тд? Ви хочаб з одним Негром Китайцьом знайомі? Якщо ні, то чому до них таке ставлення?
багато чого залежить від того
що ти маєш на увазі під словом “Расизм”

доречі
а шо? нєгріф та китайціф тре любити?
і за що?
  • 0

#33 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 29.07.2008 – 20:05

В Америці провели опитування - і виявилось ,що серед чорних набагато більше расистів чим серед білих. Які висновки ?
  • 0

#34 Slavko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 29.07.2008 – 20:11

Перегляд дописуbublik (29.07.2008 21:05) писав:

В Америці провели опитування - і виявилось ,що серед чорних набагато більше расистів чим серед білих. Які висновки ?
ага, а ти ше згадай шо у тій Америці років 40-45 тому творилося от і зрозумієш причину

Повідомлення відредагував Slavko: 29.07.2008 – 20:11

• 0

#35 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 29.07.2008 – 20:18

bublik сказав:

В Америці взагалі дивна ситуація. В англійській мові є слово "nigger", яке є образливе для негрів. При чому самі негри його вживають між собою у значенні "пацан". Але коли це слово вимовить людина з білою шкірою - тоді це вважається расизмом. Тобто одним це слово дозволяється, іншим вже ні. На мою думку це є дискримінація в ім'я толеранції, що виключає дискримінацію. Ось, парадокс.
  • 0

#36 Slavko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 29.07.2008 – 20:23

Перегляд дописуПавлина (29.07.2008 21:18) писав:

В Америці взагалі дивна ситуація. В англійській мові є слово "nigger", яке є образливе для негрів. При чому самі негри його вживають між собою у значенні "пацан". Але коли це слово вимовить людина з білою шкірою - тоді це вважається расизмом. Тобто одним це слово дозволяється, іншим вже ні. На мою думку це є дискримінація в ім'я толеранції, що виключає дискримінацію. Ось, парадокс.
ну так от, при чому тут той приклад з Америкою, ми ж говоримо про форумчан
  • 0

#37 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 29.07.2008 – 20:43

Перегляд дописуSlavko (29.07.2008 20:23) писав:

ну так от, при чому тут той приклад з Америкою, ми ж говоримо про форумчан
Якщо говорити про твій приклад з молдаванами то це взагалі не расизм, це ксенофобія. Читай книжки і словники , скорше ти не в темі ,чим я. ;)
  • 0

#38 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень

Відправлено 29.07.2008 – 20:52

схоже в цій темі будемо термінами гратися....
  • 0

#39 Reltih floda

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 29.07.2008 – 22:37

декілька неділь назад, друга мого друга побили скінхеди за те що у нього була українська символіка, розбили дві пляшки об його макітру, після цього акту насилля його зовнішність лякае людей, а він боїться виходити на вулицю. нападники не понесли ніякої відповідальності. Є жага до насилля, а щоб його спрямувати треба лише знайти привід ті якось виправдовувати себе перед самим собою.
  • 0

#40 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень

Відправлено 29.07.2008 – 22:44

а до чого тут скіни? про них вже є тема
тимпаче скіни, якщо ж вони послідовники гітлера, повинні бути і послідовниками нацизму
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних