Перейти до вмісту

Бійка за кохану

Повідомлень в темі: 84

#81 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.07.2009 – 11:56

Перегляд дописуMiguel (9.07.2009 12:40) писав:

Всім разом - не можна... перехресний вогонь, можна під таку роздачу попасти...)))))))))
Нє, ну правильно, так, як у фільмах показують: спочатку підходить один битись, далі інший і той, що бився один, виходить переможцем, ггг.)
  • 0

#82 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 09.07.2009 – 14:16

Перегляд дописуОлеська (9.07.2009 12:56) писав:

Нє, ну правильно, так, як у фільмах показують: спочатку підходить один битись, далі інший і той, що бився один, виходить переможцем, ггг.)
ага
"падхади па аднаму, я ваш мама делал"

головне не спутати дівчину з мамою
  • 0

#83 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 19.08.2009 – 08:39

Перегляд дописуОлеська (9.07.2009 12:56) писав:

По одному ніхто не підходить. Коли є така ситуаці що один на один, то добре, без лишніх проблем всьо рішається. А коли бригада виходить - то вже тре стрєлку набивати, і свою бригаду обдзвонювати. Поступатися не можна, навіть якщо дівчина виявилася останнім лайном - сама спровокувала бійку зустрічаючись з двома одночасно. Тут вже справа не в дівчині а в своїй гідності і в своєму егоїзмі. Якщо опонент - нормальний пацан, то потім він з нею також зістрічатися не буде, а якщо дурень - то буде зустрічатися з такою с№кою, яка буде гуляти на ліво і на право, і самозвеличуватися тим що за неї "пацани б'ються"... всяке буває. Всі минуться а ти залишишся, отож треба не дозволити нікому опускати тебе у власних очах.
  • 0

#84 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 26.09.2009 – 18:24

ну якшо хтось пристає - то можна помахатись, а якщо із-за понтів дівчини - то на сєвєр таку дівчину, а то є такі хлопці що і дівчина відгребе ше
  • 0

#85 Шмарко

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень
  • Місто:Делятин гуцульська хата.

Відправлено 26.09.2009 – 18:38

якось я зустрічався з одною такою панійкою. натовк пику її ухажорові, але потім вона з ним знов знюхалася, бо в його папіка дєнєг було немєряно. одно добре, що я дури позбувся, яка не розуміє, що в переможця дракі буде здоровіше потомство. ну й пішла вона гостинцем.

але як я їх випадково ще десь уздрю, то обом хлєбала начищу.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua