Перейти до вмісту

Сприйняття світу

Повідомлень в темі: 96

#61 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 26.09.2009 – 17:22

Перегляд дописуВасиль (26.09.2009 18:09) писав:

Існуванням світу зараз вже нікого не здивуєш. Мені поки що незрозуміло, як може виникнути світ без війни й насилля. Якось сенс існування без такої перспективи значно зменшується...
да, якщо ти дітоубивця, то в тебе є як мінімум два виправдання: це був самозахист, і дітей убивати просто
  • 0

#62 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 26.09.2009 – 17:28

Перегляд дописуЯНГОЛ З ЧОРНИМИ КРИЛАМИ (26.09.2009 16:25) писав:

... дух....і деякі науковці змогли його побачити....
Це ті шо LSD досліджували?
  • 0

#63 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 26.09.2009 – 17:31

Перегляд дописуIA32 (26.09.2009 18:28) писав:

Це ті шо LSD досліджували?
коли відзначаєш день велосипеда то без цього діла ніяк нізя, воно кардинально міняє сприйняття світу, зразу бачиш дух, і тих вчених разом з ним<_<
  • 0

#64 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 26.09.2009 – 17:34

Перегляд дописуKatod (26.09.2009 18:22) писав:

да, якщо ти дітоубивця, то в тебе є як мінімум два виправдання: це був самозахист, і дітей убивати просто
Мене якось пригнічує тей факт, що влада у всіх країнах світу спирається на насилля. А що, зовсім неможливо будувати суспільне життя на засаді виключення влади насилля?
  • 0

#65 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 26.09.2009 – 17:44

Перегляд дописуВасиль (26.09.2009 18:34) писав:

Мене якось пригнічує тей факт, що влада у всіх країнах світу спирається на насилля. А що, зовсім неможливо будувати суспільне життя на засаді виключення влади насилля?
для того щоб перестати вірити в зло, треба мати досить широке світобачення, яке буде охоплювати всі процеси,
щоб виключити насилля, як основу влади, треба що всі люди враз помудрішали, а цього небуде дуже і дуже довго
чому я написав ЗЛО, тому що карають тих хто переслідував свої інтереси незаконним шляхом, правктично, для тих проти кого здійснено злочин, злочинець злий, а він же не злий, він просто робив для себе добро не зважаючи на добро інших
коли всі люди будуть дбати про добро один одного, а не тільки за своє, тоді і буде гармонія, як в буддизмі

Повідомлення відредагував Katod: 26.09.2009 – 17:45

• 0

#66 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 26.09.2009 – 18:03

Перегляд дописуKatod (26.09.2009 18:44) писав:

коли всі люди будуть дбати про добро один одного, а не тільки за своє, тоді і буде гармонія, як в буддизмі
Думаю, що про своє добро кожен подбає сам, а от про уникнення влади насилля люди щось не дуже піклуються! Принаймні, мені так здається.
  • 0

#67 Янгол з чорними крилами

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.09.2009 – 20:00

Перегляд дописуKatod (26.09.2009 17:17) писав:

да да, а я думаю, що таке глубоке і недосяжне, а це оказуються карти, прям діла
коли я дислюсь в таку глубіну, то бачу Ніцше

і будьласка, вкажи, ким це всіма, і як вони довели, треба якось все це конкретизувати, і назви тих науковців які змогли його побачити
і ще так цікаво, твій початок начебто доведення дуже смішно звучить " і всеж таки"<_<, наче хтось каже, нє нє нє, всьо зовсім навпаки, і якщо ти збираєшся доводити свої тези, то як ти їх будеш доводити тим, хто не вірить в зло?
і ще цікаво, як можна просто так, зходу уявити вітер, для цього треба спочатку мати поняття повітря
і ще цікаво, виходить була собі матерія, так би мовити, без смаку, без кольору, без запаху, і тут хтось в неї вприснув дух?
а дух це матерія?
чи це теорія приклад легковажного нуля, який сам собі буде дорівнювати коли хоче і скільки хоче?

думаю, для кращого розуміння треба знайти Коату, який скаже: Овпен йор майнд, і я зразу зрозумію, що вся бадяжка забадяжена в піраміідальних шахтах марса
хмм...знач ти не віриш взло??чи ти це про загальну массу?) я думаю немає вже таких людей,які не вірять в зло...тому, що воно навколо нас...над нами,під нами,а зрештою і в самих нас!
і так...відповілдь на одне з твоїх питань, якщо ти не маєш поняття про повітря, то вибач мене, ми не в першому класі і я не збираюсь пояснювати закони природи....а взагалі, вітер, це умовне поняття,створене мною для легшого розуміння!
По-друге...все почалось з духа...і як він виник,де і коли ніхто і досі довести не може....існє багато теорій,щодо цього....найпоширеніша,що дух - це Бог....і у різних віруваннях він присутній....якщо маєш маєш свій комплекс варіацій,звідки виник дух,прошу дуже просвіти...я чесно кажучи,у створенні духа конкратоного виснвку не зробила....але впевнена,що спочатку був дух,а потім матерія...

і так...дух це НЕ матерія....
маєш кращу?доведи,нічого не маю проти!
І не думай,що я малоосвідчена малолітня ідіотка))
  • 0

#68 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 26.09.2009 – 20:14

Перегляд дописуЯНГОЛ З ЧОРНИМИ КРИЛАМИ (26.09.2009 21:00) писав:

...все почалось з духа...і як він виник,де і коли ніхто і досі довести не може....існє багато теорій,щодо цього....найпоширеніша,що дух - це Бог....і у різних віруваннях він присутній....якщо маєш маєш свій комплекс варіацій,звідки виник дух,прошу дуже просвіти...я чесно кажучи,у створенні духа конкратоного виснвку не зробила....але впевнена,що спочатку був дух,а потім матерія...

Думаю, що таким духом була еволюція. Еволюція - це не матерія, а форма.
  • 0

#69 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 26.09.2009 – 20:53

Перегляд дописуЯНГОЛ З ЧОРНИМИ КРИЛАМИ (26.09.2009 21:00) писав:

хмм...знач ти не віриш взло??чи ти це про загальну массу?) я думаю немає вже таких людей,які не вірять в зло...тому, що воно навколо нас...над нами,під нами,а зрештою і в самих нас!
і так...відповілдь на одне з твоїх питань, якщо ти не маєш поняття про повітря, то вибач мене, ми не в першому класі і я не збираюсь пояснювати закони природи....а взагалі, вітер, це умовне поняття,створене мною для легшого розуміння!
По-друге...все почалось з духа...і як він виник,де і коли ніхто і досі довести не може....існє багато теорій,щодо цього....найпоширеніша,що дух - це Бог....і у різних віруваннях він присутній....якщо маєш маєш свій комплекс варіацій,звідки виник дух,прошу дуже просвіти...я чесно кажучи,у створенні духа конкратоного виснвку не зробила....але впевнена,що спочатку був дух,а потім матерія...

маєш кращу?доведи,нічого не маю проти!
І не думай,що я малоосвідчена малолітня ідіотка))
ти однако кардинально зла, тому напевне крила чорні<_<
чому я запитав про вітер і все інше, тому що... є такий фільм, трансформери, і його сюжет можна розказати приблизно так: вони йшли, а потім, так бабах, а потім він тарарах, і тут як щош, бубух, і тільки дим коромислом. Зрозуміло про що фільм?
так само з вітром, які умови потірбні щоб утворити два набігаючі потоки? в принципі це не проблема, достатньо, перепаду тиску, наприклад на межі аеродинамічної тіні, але, яка інтерпритація даного процесу? є турболенція і що? тарарах? чи бабах і дим коромислом? це як показувати яскраві слайди ніпрощо
то було поперше, а тепер а) ти так і не сказала про вчених, які доводять існування духа, мені цікаво знати реальні подробиці експериментів, так би мовити, герой повинен знати свій народ в лице
-щодо першородності духа, це звичайно питання переконання, хай воно буде, я просто як простий бувоєд хочу щоб всі кінці зходилися з кінцями в будьякій теорії
щодо зла, я думаю, легко помітити що його таки нема, якщо орзглянути просту ситуацію конфлікту інтересів, наприклад, дві людини, в однієї є яблуко, а в іншої нема, інша, хоче забрати яблуко, і забирає, звичайно перша ображена, але іншій добре, ніхто в даній ситуації не є злим, просто, та людина що забрала яблуко не думає про людину в якої воно є, в ідеаля треба булоб щоб вони пиділились

щодо духу і матерії, якщо хтось її фіксує і працює з нею, це вже матерія, бо як казав Лєнін: матерія це об"єктивна реальність, яка передається нам в почуття

останнє, я не думаю, що ти мала малоосвідчена ідіотка, я думаю що ти велика малоосвітчена ідіотка
  • 0

#70 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 27.09.2009 – 08:42

Я не існую, я просто живу з людьми... Я кохаю,мене кохають,я навчаюся, підробляю,мрію,світ для мене життя, бо як би не він мене не було б... А сприймаю я його у кольорах,треба радіти цьому, хоча у ньому є темні кольори... Я щасливий що живу!!!!!!
  • 0

#71 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 27.09.2009 – 11:11

Офтоп видалила. Катоду і Янголу з чорними крилами усне попередження.
  • 0

#72 Invictus

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 320 повідомлень
  • Місто:зиготи

Відправлено 04.10.2009 – 22:07

Підпис.
  • 0

#73 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 05.10.2009 – 01:17

Всесвіт має мати якийсь початок оскільки не буває такого що безкінечно щось щось створювало. Отже, відповідно до онтологічного аргументу має бути істота вище якої нічого і ніхто не може бути яка дала початок нашому Всесвіту де ми зараз живем... Себто Бог чи якась найвища Істота має існувати.
  • 0

#74 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 05.10.2009 – 08:02

Перегляд дописуAmarok (5.10.2009 02:17) писав:

Всесвіт має мати якийсь початок оскільки не буває такого що безкінечно щось щось створювало. Отже, відповідно до онтологічного аргументу має бути істота вище якої нічого і ніхто не може бути яка дала початок нашому Всесвіту де ми зараз живем... Себто Бог чи якась найвища Істота має існувати.
Такою істотою є еволюція, яка все створила.
  • 0

#75 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 05.10.2009 – 12:20

Перегляд дописуManfred (5.10.2009 11:28) писав:

Цілком згоден з Amarok'ом.
Вірогідність того, що наш cвіт якось випадково сам собою сотворився приблизно така ж, як випадкове самостворення Боїнгу на купі металобрухту )))
А звідки Ви взяли, що в основі еволюції є випадковість, а не закономірність? Наприклад, сучасний Всесвіт виник внаслідок нестабільности вакууму до Великого Вибуху. Детальніше тут.

Повідомлення відредагував Василь: 05.10.2009 – 12:21

• 0

#76 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 05.10.2009 – 12:23

Перегляд дописуManfred (5.10.2009 11:28) писав:

Цілком згоден з Amarok'ом.
Вірогідність того, що наш cвіт якось випадково сам собою сотворився приблизно така ж, як випадкове самостворення Боїнгу на купі металобрухту )))
ці постулати безпідставні, ймовірінсть вірогідності двох протилежних точок зору на початку дискусії рівна 50%
щодо початків і кінців, це питання віри, можна вірити в безкінечність, а можна в неї не вірити, існування одного як і іншого неможливо довести
ну і щодо боінгу, є такі формації в природі які нагадують людям багато пвсякденних речей, а ці об"єкти виникли під дією сил природи, як ті ж самі амінокислоти
  • 0

#77 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 05.10.2009 – 12:43

Перегляд дописуВасиль (5.10.2009 13:20) писав:

А звідки Ви взяли, що в основі еволюції є випадковість, а не закономірність? Наприклад, сучасний Всесвіт виник внаслідок нестабільности вакууму до Великого Вибуху. Детальніше тут.

Як видно с наведеної паном Тестером публікації, до Великого Вибуху Вакуум, тобто первинний вселенський конденсат, не був ізотропним, яким він є тепер, а був анізотропним.

Не можу себе уявити анізотропний Вакуум. Але можу уявити собі потужний анізотропний потяг до чогось. :happytwo:
  • 0

#78 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 05.10.2009 – 12:58

Перегляд дописуОгiрок (5.10.2009 13:43) писав:

Як видно с наведеної паном Тестером публікації, до Великого Вибуху Вакуум, тобто первинний вселенський конденсат, не був ізотропним, яким він є тепер, а був анізотропним.

Не можу себе уявити анізотропний Вакуум. Але можу уявити собі потужний анізотропний потяг до чогось. :happytwo:

Дослідження реліктового випромінювання показують його анізотропність, так що до Великого Вибуху вакуум був анізотропним. Детальніше тут.

Перегляд дописуManfred (5.10.2009 13:51) писав:

Як на мене, всі ці питання знімає — неможливість винаходу "вічного двигуна".
Знімає яким чином? Вічний двигун є проблемою термодинаміки, а для дослідження Великого вибуху застосовуються й досягнення квантової фізики.
  • 0

#79 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 05.10.2009 – 13:59

Перегляд дописуManfred (5.10.2009 14:06) писав:

Він не є ніякою проблемою, а лише показником того, що матерія сама по собі не здатна до жодного саморозвитку, бо якби така здатність у неї існувала, то існувала би і можливість винаходу ВД ))
Це тільки з точки зору термодинаміки, бо вона не допускає еволюції в напрямку зменшення ентропії.

Перегляд дописуManfred (5.10.2009 14:06) писав:

Щодо теорії Великого вибуху, то найкрасномовнішим рядком мені здається наступний:
Точок зору є чимало, але істина таки одна!

Повідомлення відредагував Василь: 05.10.2009 – 14:00

• 0

#80 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 05.10.2009 – 14:59

Перегляд дописуManfred (5.10.2009 15:24) писав:

І ці инакші точки зору припускають створення ВД? Бо, як на мене, тільки його створення було би явним доказом здатности матерії до саморозвитку, все решта спекулятивні теорії безпідставні гіпотези.
Поясніть, яки чином це було б явним доказом саморозвитку, бо я щось не здогадуюсь!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних