Перейти до вмісту

Дівчата

Повідомлень в темі: 86

Опитування: Дівчата міняють хлопців як шкарпетки:) (73 користувачів проголосувало)

Дівчата міняють хлопців як шкарпетки:)

1. Молодці діФки! (11 голосів [15.07%])

Процент голосів: 15.07%

2. Правильно роблять! (15 голосів [20.55%])

Процент голосів: 20.55%

3. Я така! (9 голосів [12.33%])

Процент голосів: 12.33%

4. Своя відповідь(вказати) (38 голосів [52.05%])

Процент голосів: 52.05%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.01.2009 – 23:23

Перегляд дописуyushchenko (12.01.2009 21:30) писав:

Але природою не передбачено презервативу. По ідеї жінка має здійснити статевий акт і піти собі виношувати дитину. А чоловік він нічим необтяжений, може здійснювати коітуси скільки завгодно. Тому жінка не призначена фізично для постійної зміни партнерів, це антиприродньо.
Це тобі б так хотілося. По природі ще викидні бувають. Потягала дівчина мішків з картошкою і - упс!- викидень. Якшо ж в стародавін часи жінка народжувала дитину,то це ше не значить,шо вона її виховувала. до того ,ж судячи з усого ти не знаєш, що таке матріархат і звідки це взагалі пішло:ggggg:

Перегляд дописуyushchenko (12.01.2009 21:48) писав:

ГомоСапіенс Маша була зацікавлена в продовженні роду і постійному чоловікові, щоб мамонтів полював. Тому ніколи не зраджувала з ГомоСапіенс Вовою. Бо в противному випадку їй прийшлось би самій полювати мамонтів. Також ГомоСапіенс Вова не хотів бачити кам*яну сокиру Пєті у себе в голові. :happy1:
В часи мамонтів взагалі ,здається ,общинами жили чи стадами,як там правильно.Поняття сім"ї зявилося з капіталізаціює,тобто коли зявився товарний надлишок,почали установлюватися торгово-економічні відносини. Сім"я складалася з чоловіка і ,ну наприклад 20 жінок і всіх їхніх дітей.Але це не значило,що жінка не могла піти гульнути у іншу сім"ю з іншим чоловіком.
  • 0

#62 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 12.01.2009 – 23:51

Перегляд дописуSensssorika (12.01.2009 23:23) писав:

Це тобі б так хотілося. По природі ще викидні бувають.
Тобто природа навмисне придумала розмноження статевим шляхом, щоб потім викидні робити. Мені здається це не так. А випадки невдалої вагітності не можна відносити до кінцевої мети самої ж вагітності, бо інакше вона втрачає зміст.

Перегляд дописуSensssorika (12.01.2009 23:23) писав:

В часи мамонтів взагалі ,здається ,общинами жили чи стадами,як там правильно.Поняття сім"ї зявилося з капіталізаціює,тобто коли зявився товарний надлишок,почали установлюватися торгово-економічні відносини. Сім"я складалася з чоловіка і ,ну наприклад 20 жінок і всіх їхніх дітей.Але це не значило,що жінка не могла піти гульнути у іншу сім"ю з іншим чоловіком.
Бачиш ти вже застосовуєш слово "гульнути", а не "гуляти" направо і наліво. В тих словах різний рівень "гуляння" в кількісному відношенні.
І виходить , що в прадавні часи не існувало ревнощів? Це чисто винахід капіталізації. Завжди існували любовні чи сексуальні відносини з одним партнером, і завжди жінка вважалсь зрадницею в випадку "гуляння" на стороні. Суспільство переслідувало тих жінок, бо вони фактично кидали сім*ю і дітей напризволяще. Жінка є моногамною , а чоловік полігамним. Що і доводить твій приклад про 20 жінок у одного чоловіка.

Жінка має одну яйцеклітину, яка має бути заплідненою, фактично для природи це і є основною метою сексу.
  • 0

#63 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 13.01.2009 – 02:09

Перегляд допису~Гуцул~ (27.07.2008 17:02) писав:

Що ви думаєте?Є такі?Як ви до них відноситесь?Чи нормально це?

Думаю шо мені паралельно
Є.
До відносин не доходило, тому хз.
А шо таке нормально?
  • 0

#64 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Львів

Відправлено 13.01.2009 – 09:17

Перегляд допису_saljama_ (12.01.2009 18:09) писав:

На базі чого ти робиш висновок, що таких небагато?

На основі власних спостережень.
Не кожний мужчина буде дуже радий "зустрічі" з такою леді. Хіба що, тільки для сексу на певний період часу.
Хлопці! Вам буде приємно, що ваша дівчинка вже переспала з половиною ваших знайомих, а тепер потрапила до вас в руки?
  • 0

#65 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.01.2009 – 09:28

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (13.01.2009 09:17) писав:

Не кожний мужчина буде дуже радий "зустрічі" з такою леді. Хіба що, тільки для сексу на певний період часу.
Хлопці! Вам буде приємно, що ваша дівчинка вже переспала з половиною ваших знайомих, а тепер потрапила до вас в руки?
секс то секс, спала і що? небачу нічого страшного, тай були в мене схожі стосунки, нормально було, правда розійшлися але по іншій причині, вона тепер одружена, нормальна сімя, так що неварто вішати ярлики.
  • 0

#66 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 13.01.2009 – 10:15

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (13.01.2009 09:17) писав:

не бачу зв"язку між "таких не багато" і "не кожний буде радий". Штамп на штампі. Не бачу проблеми в тому, щодівчина/жінка має велики досвід у сексі. Може вона просто знає, що хоче і саме це отримує. Це все так суб"єктивно... Така поведінка може бути як виявом бл.......ва, так і звільненням від стереотипів суспільства.
  • 0

#67 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 15.01.2009 – 21:23

до попередньої дискусії пару зауважень: ревнощі чисто біологічна фішка, навіть у тварин присутні, а матріархат - феміністична вигадка :)

Перегляд дописуОлеська (5.09.2008 10:11) писав:

Не знаю, як хто, але мені затуркані чоловіки нецікаві. З таким чоловіком я би не змогла жити.
але будь готова до того, що незатурканому чоловіку затуркана тьотка нецікава, це буде пачєсному :)

Перегляд допису_saljama_ (13.01.2009 10:15) писав:

Не бачу проблеми в тому, щодівчина/жінка має велики досвід у сексі. Може вона просто знає, що хоче і саме це отримує. Це все так суб"єктивно... Така поведінка може бути як виявом бл.......ва, так і звільненням від стереотипів суспільства.
а без ", так" не получаєццо? <_<
  • 0

#68 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.01.2009 – 23:58

Дівчата, які люблять секс, теж часто перебирають і не з "кожним" підуть))
А взагалі, дівчата... суспільна мораль і окремі дяді-любителі свіжатинки нам і так уже створили купу сексуальних заборон у повному обсязі, тож не створюйте самі собі додаткових обмежень <_<
  • 0

#69 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 24.06.2009 – 14:08

Перегляд допису_saljama_ (13.01.2009 11:15) писав:

Не бачу проблеми в тому, щодівчина/жінка має велики досвід у сексі. Може вона просто знає, що хоче і саме це отримує. Це все так суб"єктивно... Така поведінка може бути як виявом бл.......ва, так і звільненням від стереотипів суспільства.
типу як в фільмі "Траса 60" )) Шукає свій ідеал і ніяк не може знайти))))) <_<
  • 0

#70 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.06.2009 – 15:37

Перегляд допису~Гуцул~ (27.07.2008 18:02) писав:

Що ви думаєте?Є такі?Як ви до них відноситесь?Чи нормально це?

Не розумію і не поважаю.
Як на мене - ненормально.

Перегляд дописуHalka (27.07.2008 18:20) писав:

Хлопчики а Ви святі і божі? Як ставляться до нас, так і ми у відповідь.

Починайте ще грабувати у відповідь, гвалтувати у відповідь і вбивати у відповідь. Насамкінець можна самвбитися - теж у відповідь.

Перегляд дописуHalka (27.07.2008 18:20) писав:

більшість знайомих, які так живуть - стали такими саме через те що їх також швидко "поміняли".

Ніхто їх не просив бути такими дурними, щоб "швидко" кидатись під когось.
  • 0

#71 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.06.2009 – 15:40

Нормально ставлюсь - живуть в своє задоволення як і я!...Серед таких дівчат потім дуже багато успішних бізнес-вумен буває...
  • 0

#72 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 18:03

Тю, а де варіант: "Я вірна"?
  • 0

#73 Файна цьотка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 166 повідомлень
  • Місто:Лемберг

Відправлено 19.07.2009 – 15:49

Три варіанти голсівання майже однакові. Голосувала за "свою відповідь"
  • 0

#74 Лія

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 19.07.2009 – 16:39

Перегляд дописуAmili (30.07.2008 11:16) писав:

Не належу до таких дівчат. Краще буду сама, ніж отак. Вивчаю хлопців на етапі дружби, якщо мене щось в ньому не задовільняє, дальше за дружбу нічого не буде.

Погоджуюсь!!!
Краще ні з ким, ніж аби з ким!
  • 0

#75 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 19.07.2009 – 17:19

мені пофіг до чужих "шкарпеток". головне, щоб мої не зносИлись
  • 0

#76 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 24.07.2009 – 19:21

знайома одна казала, шо її подругу хлопець кислотою облив, за те, що покинула))
ну аха, така садиська фігня повсякденна, та всеодно приємно, коли чуєш це від реальних людей ;)

пс
голосував за Правильно роблять!
:D

Тему почистила. ВакуОлька
  • 0

#77 Самотня

Писар

• Користувачі
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 19.03.2010 – 09:13

З одного боку, можу сказати, що я саме така, бо дуже часто міняю хлопців, і так і не можу знайти те, що мені потрібно (а коли все-таки знаходжу, то чомусь швидко втрачаю :ggggg: ). З іншого боку - якби я все-таки знайшла одну-єдину людину, з якою ми б кохали одне одного - нафуя мені були б потрібні усі інші...

ВакуОлька: Усне попередження за порушення п.п. 2.2.2. ( Заборонено вживати ненормативну лексику та її модифікації (штибу х@j, blja, тощо). Лайка допускається лише в цитатах з літературних текстів в разі крайньої необхідності)
  • 0

#78 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 19.03.2010 – 09:34

Перегляд дописуСамотня (19.03.2010 09:13) писав:

З одного боку, можу сказати, що я саме така, бо дуже часто міняю хлопців, і так і не можу знайти те, що мені потрібно (а коли все-таки знаходжу, то чомусь швидко втрачаю :ggggg: ). З іншого боку - якби я все-таки знайшла одну-єдину людину, з якою ми б кохали одне одного - нафуя мені були б потрібні усі інші...
Для того, щоб хтось зацікавився тобою як особою, а не як тілом, необхідно над собою працювати. І тоді, ці індивідуальні напрацювання будуть тим за що тебе люди оцінять, чим будуть захоплюватись. Часта зміна партнерів
це негативна характеристика перш за все для тебе... твоєї соціальної поведінки... не ображайся на відвертих і емоційних форумчан... признай, що в багатьох темах... можливо не задумуючись ти поступаєш як провокатор... думаю
що подібно проявляєш себе і вреальному житті. Тобі потрібно допомогти. Форумчани вже це роблять... хто як уміє. Не
ображайся, будь вдячною... не спіши розкидатись образами, не задумуючись... попробуй бути уважнішою... і... не спіши... нема куди.
  • 0

#79 Самотня

Писар

• Користувачі
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 19.03.2010 – 21:16

Цитата

Лайка допускається лише в цитатах з літературних текстів в разі крайньої необхідності)[/color]
"Бля, я хуею" © Вася Пупкин.

Перегляд дописуПастух (19.03.2010 10:34) писав:

Для того, щоб хтось зацікавився тобою як особою, а не як тілом, необхідно над собою працювати. І тоді, ці індивідуальні напрацювання будуть тим за що тебе люди оцінять, чим будуть захоплюватись. Часта зміна партнерів
це негативна характеристика перш за все для тебе... твоєї соціальної поведінки... не ображайся на відвертих і емоційних форумчан... признай, що в багатьох темах... можливо не задумуючись ти поступаєш як провокатор... думаю
що подібно проявляєш себе і вреальному житті. Тобі потрібно допомогти. Форумчани вже це роблять... хто як уміє. Не
ображайся, будь вдячною... не спіши розкидатись образами, не задумуючись... попробуй бути уважнішою... і... не спіши... нема куди.
Дякую за поради! Я обов"язково до них прислухаюся ))
  • 0

#80 кокоджамбо

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень
  • Місто:Sh{i}t

Відправлено 24.03.2010 – 20:30

Прикол в тому, що можна вважати себе "шкарпеткою", а можна вважати цей звязок розвагою - погуляли, по тр*хались і розішлись.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних