Перейти до вмісту

Дівчата

Повідомлень в темі: 86

Опитування: Дівчата міняють хлопців як шкарпетки:) (73 користувачів проголосувало)

Дівчата міняють хлопців як шкарпетки:)

1. Молодці діФки! (11 голосів [15.07%])

Процент голосів: 15.07%

2. Правильно роблять! (15 голосів [20.55%])

Процент голосів: 20.55%

3. Я така! (9 голосів [12.33%])

Процент голосів: 12.33%

4. Своя відповідь(вказати) (38 голосів [52.05%])

Процент голосів: 52.05%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м. Львів

Відправлено 05.09.2008 – 09:43

Перегляд дописуВарвара (3.09.2008 00:25) писав:

Хлопців змінювала доволі часто, через те, що пізнавши їх, мені ставало не цікаво. Нічого нового вони в собі, ні в мені не відкривали. Стосунки заходили в кут, не було розвитку.
Скажу свою особисту думку щодо таких речей. Як на мене, то всі ті слова про відкривання нового, довічну загадковість хлопців і дівчат, постійну новизну і цікавість є не більше, ніж просто словами. Яка загадковість може бути у людей, що прожили в шлюбі 30 років? Я не говорю про шлюби багатих людей, які можуть дозволити собі навколосвітні подорожі і кохання на екзотичних пляжах, коли гроші стають засобом , який допомагає вносити певний екстрім у стосунки, але то ніколи добром не кінчається, а про пересічних, звичайних людей. Так, коли люди зустрічаються, то вони не знають добре один одного, є певна цікавість, загадковість, а потім дізнаються фактично все, та, в принципі, для того і зустрічаються, щоб людина не принесла в майбутньому спільному житті якихось сюрпризів. Коли чоловік шукає можливостей забезпечити сім'ю і тяжко працює, то тут вже не до великої загадковості. Все - одно таємничість зникає з часом і з цим потрібно примиритися. Чув інтерв'ю однієї жіночки, яка казала, що зустрічатися з надміру сором'язливими хлопцями не цікаво, але одружуватися варто лише на такому, бо життя - це не шалені ночі кохання і серенад, а жорстока штука і коли хлопець буде ще морочити голову дівчині, чи дівчина хлопцеві питаннями про загадковість і таємничість, то шлюб розлізеться по швах. Настають будні, взаємні компроміси і пристосування, без яких не буде жодних стосунків. І дівчині слід буде змиритися часом з тим, що, наприклад, хлопець захоче подивитися футбол, а не поговорити з нею, а хлопцеві з певними жіночиими капризами.

Повідомлення відредагував Темний ангел: 05.09.2008 – 09:51

• 0

#42 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 05.09.2008 – 10:06

Зараз зустрічаюсь з хлопцем вже 3 роки, зараз стосунки серйозні, а до того було багато несерйозних. Звичайно було якесь нещасливе кохання, і я його компенсувала зустрічами з якимись хлопцями просто, щоб вбити час і не бути самій. Тому вважаю, що дівчата міняють часто хлопців, бо нема справжнього кохання, принаймні взаємного і щасливого, хочеться його знайти, думаєш, от з оцим наступним точно щось вийде, але не виходить - і пошуки продовжуються далі...
  • 0

#43 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 05.09.2008 – 10:11

Перегляд дописуТемний ангел (5.09.2008 10:43) писав:

Скажу свою особисту думку щодо таких речей. Як на мене, то всі ті слова про відкривання нового, довічну загадковість хлопців і дівчат, постійну новизну і цікавість є не більше, ніж просто словами. Яка загадковість може бути у людей, що прожили в шлюбі 30 років? Я не говорю про шлюби багатих людей, які можуть дозволити собі навколосвітні подорожі і кохання на екзотичних пляжах, коли гроші стають засобом , який допомагає вносити певний екстрім у стосунки, але то ніколи добром не кінчається, а про пересічних, звичайних людей. Так, коли люди зустрічаються, то вони не знають добре один одного, є певна цікавість, загадковість, а потім дізнаються фактично все, та, в принципі, для того і зустрічаються, щоб людина не принесла в майбутньому спільному житті якихось сюрпризів. Коли чоловік шукає можливостей забезпечити сім'ю і тяжко працює, то тут вже не до великої загадковості. Все - одно таємничість зникає з часом і з цим потрібно примиритися. Чув інтерв'ю однієї жіночки, яка казала, що зустрічатися з надміру сором'язливими хлопцями не цікаво, але одружуватися варто лише на такому, бо життя - це не шалені ночі кохання і серенад, а жорстока штука і коли хлопець буде ще морочити голову дівчині, чи дівчина хлопцеві питаннями про загадковість і таємничість, то шлюб розлізеться по швах. Настають будні, взаємні компроміси і пристосування, без яких не буде жодних стосунків. І дівчині слід буде змиритися часом з тим, що, наприклад, хлопець захоче подивитися футбол, а не поговорити з нею, а хлопцеві з певними жіночиими капризами.

Не знаю, як хто, але мені затуркані чоловіки нецікаві. З таким чоловіком я би не змогла жити.
  • 0

#44 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 05.09.2008 – 10:20

Перегляд дописуОлеська (5.09.2008 11:11) писав:

Не знаю, як хто, але мені затуркані чоловіки нецікаві. З таким чоловіком я би не змогла жити.
Справа не в затурканості, затурканість в мене асоціюється з лінивством і з чоловіками, які навіть квітів дівчині подарувати після одруження не хочуть. А я говорив про певне згасання пристрасті з часом і появи звикання, відчуття затишку і комфорту. Та і все залежить від людини. Як кажуть, "кожен баняк має свою покришку" :happytwo: Я знаю жінок, які будучи розумними і неординарними шукали собі протилежних за характером чоловіків, бо в них була та певна пофігістичність і лінь, якої бракувало їм. Кожен хоче бачити в партнерові те, що, можливо, не притаманне йому.
  • 0

#45 MaryAnn

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 221 повідомлень
  • Місто:Smila

Відправлено 05.09.2008 – 17:03

Перегляд дописуДарця_Борхес (27.07.2008 18:07) писав:

Вважаю, що міняти хлопців як шкарпетки - розпусно. :prapor3: Відношусь негативно. Хоча серед знайомих є такі.... :)
так, я згодна! нажаль, зараз багато таких дівчат є.......а я не така....і так не можу......
  • 0

#46 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 663 повідомлень

Відправлено 05.09.2008 – 17:18

будто хлопці дівок не міняють) дискримінація! наганяють тут на вас! одного хлопця обідили, а наганяють вже на всіх дівок! капець!
  • 0

#47 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 05.09.2008 – 18:32

а сенс міняти хлопців як шкарпетки?
мені потрібна тільки одна "пара шкарпеток", які люблять та цінують мене, в яких я маю підтримку...
  • 0

#48 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 07.09.2008 – 20:00

якщо мінять як шкарпетки, то щось не влаштовує:або натирають, або не міцні, або ще там якась фігня не влаштовує. Знайдеться потрібна пара - все припинеться
  • 0

#49 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 11.01.2009 – 00:40

Такі справді є й хлопці, і дівчата, але то кожного особистий вибір, як поводитися.
  • 0

#50 ---

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 11.01.2009 – 18:14

Варіанти відповідей у голосуванні практично одні і ті ж.
до теми:
http://ukrbash.org/quote/8680

грубо, але інколи це так.
  • 0

#51 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.01.2009 – 12:56

Перегляд дописуdector (11.01.2009 18:14) писав:

грубо, але інколи це так.

Грубо, але влучно. На жаль.
  • 0

#52 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.01.2009 – 13:03

Перегляд дописуДуховна необмеженість (5.09.2008 19:32) писав:

а сенс міняти хлопців як шкарпетки?
мені потрібна тільки одна "пара шкарпеток", які люблять та цінують мене, в яких я маю підтримку...
А як ви дізнаєтесь, що це саме та "пара шкарпеток", яка вам потрібна? Тільки порівнявши з іншими.. Чи не так??? Все пізнається в порівнянні
  • 0

#53 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 12.01.2009 – 17:55

Перегляд допису~Гуцул~ (27.07.2008 17:02) писав:

Що ви думаєте?Є такі?Як ви до них відноситесь?Чи нормально це?

Мені здається, що є кілька варіантів причини, через яку дівчата змінюють хлопців. Перша- це, можливо, пошук більш достойного і кращого варіанту. Друга - це просто така природа деяких дівчат. Вони шукають самозадоволення, впевненість в тому, що вони зможуть зустрічатися з тим, з ким, захочуть. Але, є ще варіант, який висвітлює прекрасну половину людства не з найкращого боку - це пошук найкращого сексу, найкращого коханця. А коли, він їй банально набридає - вона його змінює. Але, хочу вас потішити хлопці! Таких небагато! Тому ви повинні навчитися їх розгледіти вчасно!
  • 0

#54 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 12.01.2009 – 18:09

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (12.01.2009 17:55) писав:

Але, хочу вас потішити хлопці! Таких небагато! Тому ви повинні навчитися їх розгледіти вчасно!
На базі чого ти робиш висновок, що таких небагато?
  • 0

#55 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.01.2009 – 18:17

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (12.01.2009 17:55) писав:

Але, є ще варіант, який висвітлює прекрасну половину людства не з найкращого боку - це пошук найкращого сексу, найкращого коханця. А коли, він їй банально набридає - вона його змінює.
Чого б це з ненайкращого боку? По-моєму, секс- дуже важлива і гарна сторона у стосунках. Якшо ця сторона починає глючити і приїдатися- самий раз її змінити.
Хоча,тут краще кинути,аніж зраджувати)
  • 0

#56 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 12.01.2009 – 20:41

Перегляд дописуSensssorika (12.01.2009 18:17) писав:

Чого б це з ненайкращого боку? По-моєму, секс- дуже важлива і гарна сторона у стосунках. Якшо ця сторона починає глючити і приїдатися- самий раз її змінити.
Хоча,тут краще кинути,аніж зраджувати)
Найкращий друг таких дівчат - презерватив. До винайдення цього "гумового дива" жінки не мали можливості міняти хлопців , як шкарпетки. Отже вам потрібно возвести презерватив в статус ідола, возхваляти основний чинник сексуальної революції.
  • 0

#57 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.01.2009 – 21:17

Перегляд дописуyushchenko (12.01.2009 20:41) писав:

Найкращий друг таких дівчат - презерватив. До винайдення цього "гумового дива" жінки не мали можливості міняти хлопців , як шкарпетки. Отже вам потрібно возвести презерватив в статус ідола, возхваляти основний чинник сексуальної революції.
А ти знаєш коли був винайдений презерватив?)) Ще в давньому єгипті "прєдохранялісь" використовуючи товсту кишку рогатої худоби. Так шо декілька тисяч років жінки можуть "міняти чоловіків" як їм завгодно:happy1:
Я вважаю,що це чоловікам треба створити культ утримання від сексу.
  • 0

#58 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 12.01.2009 – 21:30

Перегляд дописуSensssorika (12.01.2009 21:17) писав:

А ти знаєш коли був винайдений презерватив?)) Ще в давньому єгипті "прєдохранялісь" використовуючи товсту кишку рогатої худоби. Так шо декілька тисяч років жінки можуть "міняти чоловіків" як їм завгодно:happy1:
Я вважаю,що це чоловікам треба створити культ утримання від сексу.
Але природою не передбачено презервативу. По ідеї жінка має здійснити статевий акт і піти собі виношувати дитину. А чоловік він нічим необтяжений, може здійснювати коітуси скільки завгодно. Тому жінка не призначена фізично для постійної зміни партнерів, це антиприродньо.

Крім того, повноцінний презерватив "для мас" винайдено тільки в XVI столітті . До того це було розкішшю обраних.
  • 0

#59 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 12.01.2009 – 21:37

Перегляд дописуyushchenko (12.01.2009 21:30) писав:

Але природою не передбачено презервативу. По ідеї жінка має здійснити статевий акт і піти собі виношувати дитину. А чоловік він нічим необтяжений, може здійснювати коітуси скільки завгодно. Тому жінка не призначена фізично для постійної зміни партнерів, це антиприродньо.

Крім того, повноцінний презерватив "для мас" винайдено тільки в XVI столітті . До того це було розкішшю обраних.
а секс під час вагітності в давнину ніхто не відміняв. чи ти думаєш, що Гомо Сапіанс-Маша лежачи в шкурах з Гомо-Сапіанс-Пєтьою казала йому: "Ні, не можна, бо я місяць тому залетіла від Г.-С.-Вови - прєзіків не було!"
  • 0

#60 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 12.01.2009 – 21:48

ГомоСапіенс Маша була зацікавлена в продовженні роду і постійному чоловікові, щоб мамонтів полював. Тому ніколи не зраджувала з ГомоСапіенс Вовою. Бо в противному випадку їй прийшлось би самій полювати мамонтів. Також ГомоСапіенс Вова не хотів бачити кам*яну сокиру Пєті у себе в голові. :happy1:

Повідомлення відредагував yushchenko: 12.01.2009 – 21:51

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних