Перейти до вмісту

Стихійне лихо і його наслідки

Повідомлень в темі: 192

#61 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 28.07.2008 – 18:15

Перегляд дописуzav (28.07.2008 13:58) писав:

Ще хочу сказати, що в селі люди будуть там, де хочуть, тому, вибачте на слові, "не треба на владу нарікати".
Заве, хто вам таке мудре сказав? Відколи це люди будують там де хочуть? Саме влада визначає, де можна будувати, а де ні!Для того існує архітектура. і створюються проеки будівництва, які ЗАТВЕРДЖУЮТЬСЯ особою "вищестоячою".
  • 0

#62 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 28.07.2008 – 18:42

Перегляд дописуjakobz (28.07.2008 19:15) писав:

Заве, хто вам таке мудре сказав? Відколи це люди будують там де хочуть? Саме влада визначає, де можна будувати, а де ні!Для того існує архітектура. і створюються проеки будівництва, які ЗАТВЕРДЖУЮТЬСЯ особою "вищестоячою".
Як це хто сказав? Хіба хтось може сказати мудріше, ніж сам пан Зав? Таке відчуття, ніби він говорить з космосом, а всі інші мають слухати його і лише його, бо він глаголить істину.

Співчуття - теж чимала допомога, коли немає чим реально допомогти.
Можна ще було б перевести гроші у фонд (не вловила, чи створено такий) допомоги постраждалим від цієї повені. Чи допомогти речами. Чи запросити до себе хоч на тимчасове перебування тим, хто залишився без даху над головою. Ну, не знаю, багато чим можна було б допомогти, якби не бути таким черствим.
Я запросила до себе додому, в кого проблеми наразі з проживанням. Це був не жарт. Можу допомогти речами.
  • 0

#63 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.07.2008 – 08:06

Перегляд дописуjakobz (28.07.2008 19:15) писав:

Ви знущаєтеся. Хоча ваша думка мені зрозуміла.
Панна Олеська, мене давно дивує думка, що співчуття - допомагає. Співчуття дає марний спокій лише тим, хто жаліється. А жалітися - це найпростіше з того, що можна зробити, потрапивши в скрутне становище.
Учора дивився новини: міністр НС розповідав цікаве про масштаби повені, про кількість залучених до подолання її наслідків людей, про кількість урятованих та евакуйованих людей, про заходи вищого керівництва країни тощо.
Ще розглядав фізичну мапу України за порадою пана Marcos'а. Дійсно, Франківщині трохи непощастило - і з Карпат ллє, і з Поділля. Ще би мапу повені подивитися десь... Але передбачити стихійні лиха щороку важче, тому звинувачення чинній владі я вважаю необґрунтованими.
Обґрунтованими можуть бути звинувачення кому-небудь псування природного ландшафту Карпат /вирубування лісів, наприклад/, котрі сприяли повені /хоча стверджувати не буду/.
  • 0

#64 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 29.07.2008 – 09:56

Перегляд дописуzav (29.07.2008 09:06) писав:

Обґрунтованими можуть бути звинувачення кому-небудь псування природного ландшафту Карпат /вирубування лісів, наприклад/, котрі сприяли повені /хоча стверджувати не буду/.
Дещицю цих лісів вирубали люди, які там живуть, а решту вирубала та сама влада, чи особи, які були під її прикриттям. А ще в Івано - Франківській області проводили незаконний забір гравію - возили машинами прямо з берегів річок.
  • 0

#65 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 29.07.2008 – 10:08

Перегляд дописуzav (29.07.2008 09:06) писав:

Ви знущаєтеся.
Взагалі то Якобз констатував факти а не знущався.
Щось ви пане ЗАв владу так вигороджуєте, мабуть депутатом хочете стати в майбутньому...

Повідомлення відредагував БоБриК: 29.07.2008 – 10:09

• 0

#66 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.07.2008 – 10:14

Перегляд дописуNerevar (29.07.2008 10:41) писав:

Дійсно. Бо просто як то кажуть "зима прийшла як завжди несподівано, тобто 1 грудня". Великі атмосферні маси води взялись нізвідки, можна сказати раптово утворились над нашою територією. І їх ніхто не замітив))
Правильно кажете, тільки не плутайте опади з повенями.

Перегляд дописуБоБриК (29.07.2008 11:08) писав:

Взагалі то Якобз констатував факти а не знущався.
Я вам так скажу: не вірю. Я не вірю, що будуючи з чого є під руцями, наперед затверджується якийсь проект. Або так він затверджується, або такий то проект. Не вірю. Ведіть свідків - тоді переконаєте. Про архітектуру в селі - це взагалі, вибачте на слові, нонсенс.

Перегляд дописуБоБриК (29.07.2008 11:08) писав:

Щось ви пане ЗАв владу так вигороджуєте, мабуть депутатом хочете стати в майбутньому...
Це хіба коли самогубством вирішу покінчити, то стану й одразу стрілятимусь.
  • 0

#67 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 29.07.2008 – 10:16

Перегляд дописуzav (29.07.2008 11:14) писав:

Я вам так скажу: не вірю. Я не вірю, що будуючи з чого є під руцями, наперед затверджується якийсь проект. Або так він затверджується, або такий то проект. Не вірю. Ведіть свідків - тоді переконаєте. Про архітектуру в селі - це взагалі, вибачте на слові, нонсенс.
Ну може десь в глухому-глухому селі. Просто в обхід влади ніяк, або на лапу дати або зробити все по-правильному. Але не в обхід.
  • 0

#68 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 29.07.2008 – 10:39

Перегляд дописуzav (29.07.2008 11:14) писав:

Про архітектуру в селі - це взагалі, вибачте на слові, нонсенс.
Ну ви ж ніби розумна людина, Заве, а таку фігню городите. Та не в селі архітектура, в районі. Без їхнього дозволу навіть гараж не вибудуєш. Свідків треба? Та от він я, з села ;)Може вам ше скан, плану будівництва відправити?
  • 0

#69 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 29.07.2008 – 12:13

читаємо...

Цитата

Масштабна повінь на заході України є наслідком вирубування лісів у Карпатах.

Таку думку висловив Німецькій хвилі директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко.

Зокрема, еколог повідомив, що втративши за останні 40 років значну частину лісового покриву, українські Карпати нездатні утримувати вологу. Вода швидко стікає на долини, створюючи масштабні екологічні лиха, вважає Володимир Борейко.

Він також зазначив, що сусідні з Україною Польща, Словаччина та Румунія вже усвідомили цю небезпеку й припинили промислове вирубання лісу в Татрах і Карпатах. Натомість в Україні ліс вирубується від початку 60-х років минулого століття.

Володимир Борейко зазначив, що кілька років тому, після катастрофічних повеней на Закарпатті Верховна Рада так і не спромоглася затвердити законопроект про заборону вирубання лісу. За дану ситуацію еколог покладає відповідальність на структуру Держлісгоспу, який поєднує функції промислової заготівлі та збереження лісів
http://ua.korrespond.../ukraine/537489

• 0

#70 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 29.07.2008 – 13:20

Таким поясненням нікого не здивуєш ;) , але ліс все одно рубатимуть.
  • 0

#71 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 29.07.2008 – 13:23

НУ то тоді все буде як у фільмі "явління". Дерева почнуть виробляти імунінет від людей))
  • 0

#72 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.07.2008 – 13:31

Перегляд дописуbulbashka_aero (29.07.2008 14:20) писав:

Таким поясненням нікого не здивуєш ;) , але ліс все одно рубатимуть.
Це у будь-якому разі краще за звинувачення вищого керівництва країни у святкуванні 1020-ліття Хрещення Русі.

Повідомлення відредагував zav: 29.07.2008 – 13:50

• 0

#73 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 29.07.2008 – 19:42

у знайомих з Татарова(близько до міста Яремча) два дні не було світла, і була пошкодженна анетна мобільного зв'язку, біля них річка піднялась на 2,5 метри від норми. Вода почала помалу спадати.
Тепер весь удар стихії пересувається на Одеську область.
  • 0

#74 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 29.07.2008 – 21:20

Дністер в районі Галича піднявся на 7 метрів, в районі села Нижнів на 10 метрів. Я на весілля, щоб потрапити до молодої замість 50 км, намотав 170 км. Єдиний робочий міст через Дністер за Городенкою. Сьогодні відкрили міст в Нижнів.

В бабулі вода в хаті була до вікон (р. Прут). Скільки живе каже такої води не було, каже максимум вода йшла на город, а тут.. Куроч тепер всі меблі, дивани можна сміло викидувати і сіно і інше. незнаю як з городом. Десь на кінець тижня поїду до неї наводити лад.

Зразу за Снятином Черемош зливається із Прутом (В Заваллі навіть дамбу прорвало), тому район Чернівців приплив) Повертався сьогодні із тернопільської області - бачив затоплені села, де вода і досі стоїть в районі Дністра, ото люди попали..

Ну від влади одне що потрібно було - це пригнати дві-три пушки для розгону хмар. Але фіґ вам. Тра хрещення русі святкувати, а не запобігати повені. Тепер нехай розгрібають. Попоредні збитки завдані стихією вже обчислили в 3-4 мільярди гривень.
  • 0

#75 Reltih floda

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 29.07.2008 – 22:28

Перегляд дописуbamik (29.07.2008 22:20) писав:

Дністер в районі Галича піднявся на 7 метрів, в районі села Нижнів на 10 метрів. Я на весілля, щоб потрапити до молодої замість 50 км, намотав 170 км. Єдиний робочий міст через Дністер за Городенкою. Сьогодні відкрили міст в Нижнів.

В бабулі вода в хаті була до вікон (р. Прут). Скільки живе каже такої води не було, каже максимум вода йшла на город, а тут.. Куроч тепер всі меблі, дивани можна сміло викидувати і сіно і інше. незнаю як з городом. Десь на кінець тижня поїду до неї наводити лад.

Зразу за Снятином Черемош зливається із Прутом (В Заваллі навіть дамбу прорвало), тому район Чернівців приплив) Повертався сьогодні із тернопільської області - бачив затоплені села, де вода і досі стоїть в районі Дністра, ото люди попали..

Ну від влади одне що потрібно було - це пригнати дві-три пушки для розгону хмар. Але фіґ вам. Тра хрещення русі святкувати, а не запобігати повені. Тепер нехай розгрібають. Попоредні збитки завдані стихією вже обчислили в 3-4 мільярди гривень.
я не думаю, що щось залежало від влади, від повіні страждають і розвинуті краіни де влада набагато більш відповідальна і день хрещення там не святкували.
  • 0

#76 tHe_Eney

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 348 повідомлень
  • Місто:Косів

Відправлено 30.07.2008 – 12:13

ЗАВ, навіщо ти таке пишеш... то шо ти прочитав в інтернеті ч ипобачив по телеку про цю повінь це ше не значить шо ти можеш робити такі грунтовні висновки і розказувати шо то проблеми самих потопаючих... ти ж тут на був, ти взагалі поняття зеленого не уявляєш шо тут твориться... і наскільки великі масштаби проблеми.. буду говорити зв івано-франківську область, бо я тут живу.. реально, плаває вся область без виключення, просто якісь райони більше, а якісь менше... то шо пот левізорі кажуть шо там збитки сягають 1 млрд грн.. так то тільки в одному районі області... шо в містах і селах твориться після того як спала вода перераховувати не буду, бо мене на то не вистачить... скажу за Косів, і на сьогодні ще є магазини, офісі, будинки які цілодобово(!) викачують воду з приміщень, про підвали я взагалі мовчу....
  • 0

#77 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • 930 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 13:06

погані наслідки ;)
відміняється відпустка
і подорож з чудовими людьми :D
  • 0

#78 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 13:08

Перегляд дописуtHe_Eney (30.07.2008 13:13) писав:

ЗАВ, навіщо ти таке пишеш... то шо ти прочитав в інтернеті ч ипобачив по телеку про цю повінь це ше не значить шо ти можеш робити такі грунтовні висновки і розказувати шо то проблеми самих потопаючих... ти ж тут на був, ти взагалі поняття зеленого не уявляєш шо тут твориться... і наскільки великі масштаби проблеми.. буду говорити зв івано-франківську область, бо я тут живу.. реально, плаває вся область без виключення, просто якісь райони більше, а якісь менше... то шо пот левізорі кажуть шо там збитки сягають 1 млрд грн.. так то тільки в одному районі області... шо в містах і селах твориться після того як спала вода перераховувати не буду, бо мене на то не вистачить... скажу за Косів, і на сьогодні ще є магазини, офісі, будинки які цілодобово(!) викачують воду з приміщень, про підвали я взагалі мовчу....
я сам з Косова і там страшне шо творилось і твориться....the Еней знає тому,що він також звідти)
  • 0

#79 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 07.08.2008 – 09:56

Перегляд дописуzav (28.07.2008 13:58) писав:

По-перше, особисті трагедії літньої жінки, котра живе "на одну пенсію" і вуйка, котрий "на свій ризик" зайнявся підприємницькою дільністю мене не обходять! І владу теж! Влада дала жінці пенсію, а вуйку Господарський кодекс, решта ж - їхні особисті проблеми! Влада в даному випадку ні до чого! /Вуйку в допомогу ще підтвердження наявності умов формажору від Торгівельної палати України./
По-друге, їхня вина, що шалаш там збудували! Чи пані Ластівочка вирішила закинути владі ще й те, що вона не слідкує за погодою в країні й не запопігла зливам? Ну, спробуйте. Тоді починайте із відновлення дії протиградових загоів.
По-третє, не справа Президента рятувати людей. Юльці, якщо вона як керівник уряду відповідає за діяльність МНС - закид приймаю. Проте, мені здається, завчасне укріплення берегів проблема не МНС.
Головне ж питання: чи були підстави на виділення грошей для укріплення берегів річок, дамб тощо; якщо підстави були, то чи виділив уряд гроші; якщо уряд гроші виділив, то куди їх поділи місцеві адміністрації.
Решта - це вереск, галас, паніка й решта пєару, тому нецікаво аж ніяк.

Так отож!
Мене найбільше дивує, що це відкриття для більшості дописувачів теми.
Хочете щоби щось було - зробіть це, а не плякайтеся! Плякатися я сам умію нівроку гарно. Тіко це нефіґа не допомагає!
Мій любий ЗАВе, ми говоримо з вами на різних мовах.
Є така категорія людей, що їм все до дупи, але до тих пір поки їх та біда не торкнеться. Тоді вони чогось співають по-іншому. З приводу мого обурення щодо бездіяльності влади...
Ще раз питаю - які можуть бути святкування, коли є загальна біда?
З приводу влади - в черговий раз переконуюсь, що ми лише електорат для виборів
Хтось тут писав про розгін хмар...теж слушна думка, бо минулого року на Сорочинському ярмарку збирались досить таки величенькі хмари, то там їх розганяли цілий день..., бо Ющенко мав приїхати...всього лише на святкування...а тут шо? Тут з попами попід руку...Вони виїхали...так, але коли? Кажете не справа Президента такими речами займатись? А чия тоді? Нафіга та показуха? Ви мені шось толкуєте про пенсію і про господарський кодекс? Відчуття, що на вас погано впливає київський мер, не дивіться більше його виступів:happy1:
  • 0

#80 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 07.08.2008 – 10:08

Перегляд дописуЛастiвочка (7.08.2008 10:56) писав:

Ще раз питаю - які можуть бути святкування, коли є загальна біда?
І я в котре питаю: чим владі заважали святкування?

Кажете не справа Президента такими речами займатись? А чия тоді?
Органів місцевого самоврядування.

Нафіга та показуха? Ви мені шось толкуєте про пенсію і про господарський кодекс? Відчуття, що на вас погано впливає київський мер, не дивіться більше його виступів:happy1:
А ви читали Господарський Кодекс? Так почитайте:

Господарський Кодекс України сказав:

Стаття 42. Підприємництво як вид господарської діяльності
1. Підприємництво - це самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність, що здійснюється суб'єктами господарювання (підприємцями) з метою досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку.
А тепер поясніть, чому я маю повертати збитки підприємцю, якому не вистачило розуму застрахувати майно?

Повідомлення відредагував zav: 07.08.2008 – 10:15

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних