Перейти до вмісту

Стихійне лихо і його наслідки

Повідомлень в темі: 192

#41 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 27.07.2008 – 20:57

Перегляд дописуzav (27.07.2008 21:32) писав:

Якщо хтось оселився біля річки, то най не дивується потопам. Влада тут до чого?
Я неподалік Либиді живу, і якщо мене затопить - на владу не лаютимусь, бо сам винен.
1) Майже всі великі міста та села розташовані біля річок. Київ не виключення.
2) Подивіться фізичну карту України . Неозброєним оком видно що густота річок на Західній Україні значно вища ніж в середньому по країні.
3) Подивіться на кліматичну карту України. Опадів на Західній Україні більше ніж в середньому по країні, додати до цього ще й особливості місцевого рельєфу і отримує високу вірогідність повіні через те що все з гір стікає в ріки.

То що всю Західну України треба відсилити ? Те що ви живете в Києві, неозначає що всі інші дурники бо живуть біля гір де річок багато.

А про Либідь вже б краще мовчали, потім який замкнутий в бетонну труну апріорі загрозою бути не може.
  • 0

#42 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 27.07.2008 – 21:43

Перегляд дописуzav (27.07.2008 20:32) писав:

Я неподалік Либиді живу, і якщо мене затопить - на владу не лаютимусь, бо сам винен.
Влада тут до того, що її робота - піклуватися про громадян. Але ж влада зайнята = річниця хрещення русі...
  • 0

#43 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 27.07.2008 – 22:00

Перегляд дописуzav (27.07.2008 20:32) писав:

звичайно небудете , а допомогу то будете хотіти щоб держава надала , і тоді ваша думка зміниться
так це значить неможна селитися біля річок , а якщо поселитися то жити в постійному страху ??? а як жити людям що живуть біля моря ? там потрібно щоб море піднялось на 10-12 метрів і крим затоплено
  • 0

#44 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 27.07.2008 – 22:07

Перегляд дописуMarcos (27.07.2008 21:57) писав:

То що всю Західну України треба відсилити ? Те що ви живете в Києві, неозначає що всі інші дурники бо живуть біля гір де річок багато.
Пане Marcos'е, давайте розберемося: скільки людей постраждало? Й у відсотках теж, будь ласка.
Я новини не дуже дивився, але не вірю, ща зараз на заході України те, що було кілька років тому в Новому Орлеані...

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (27.07.2008 23:00) писав:

звичайно небудете , а допомогу то будете хотіти щоб держава надала , і тоді ваша думка зміниться
так це значить неможна селитися біля річок , а якщо поселитися то жити в постійному страху ??? а як жити людям що живуть біля моря ? там потрібно щоб море піднялось на 10-12 метрів і крим затоплено
А як люди 200-1000 років тому селилися й жили, га? І як тоді вдала допомагала, а? Обміркуйте.
p.s. Я теж не проти, абимені "влада" допомаглся у скрутну хвилину, але я вірю лише в дива і в себе, "і пам'ятаю слова товариша Сталіна: дива не стаються"©.

Повідомлення відредагував zav: 27.07.2008 – 22:08

• 0

#45 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень

Відправлено 27.07.2008 – 22:10

геніальна думкка пане Заве...але нічого що слава Богу зараз не тисяча-двісті років тому...умови життя різні=)))
  • 0

#46 rusan

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 27.07.2008 – 23:14

Народ, будьте ж трохи толерантними. Ну яка влада могла знати, що рівень води у ріках підніметься на 2-3 метри абсолютного максимуму? А спробуйте довести необхідність зробити дамбу вище, якщо вода раніше до такого рівня ніколи не піднімалась. Самі б тут кричали про відмивання грошей. Немає в реалі абсолютного білого і чорного. Стихія є стихія. Ось тепер влада повинна надавати допомогу. Урядовці вже у Карпатах і Юля і Ющенко. Не можуть же вони над усіма парасольки тримати. А місцева влада де? Оперативні заходи у відомстві саме місцевої влади.
  • 0

#47 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 27.07.2008 – 23:39

Перегляд дописуzav (28.07.2008 00:07) писав:

Пане Marcos'е, давайте розберемося: скільки людей постраждало? Й у відсотках теж, будь ласка.
Я новини не дуже дивився, але не вірю, ща зараз на заході України те, що було кілька років тому в Новому Орлеані...
хм..вибачте у МЧС не працюю, тому такою інфою не володію. При чому тут новий Орлеан ? Ви хочете сказати що якщо ніхто не загинув, то все гаразд, нефіг скаржитись ?
  • 0

#48 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 28.07.2008 – 07:29

я в шоці ві дописів деяких...Влада до чого? А вона нам взагалі до чого? Коли впав літак з москаликами то Ющенко траур по країні оголосив, а тут лихо спіткало добрячу частину народу і шо? Вони святкування проводять? Їм нІколи приїхати на місце події і подивитись, канєшно...цілий день за руку отця Варфоломея водив...Я людина віруюча, але коли стається біда то про які свята може йти мова? Спочатку рятуємо людей, худобу а тоді разом святкуємо. Кажете місцева влада винна в розкраданні коштів? Але кошти ЦІЛЬОВОГО призначення і хто як не влада повинна була прослідкувати використання цих коштів? Де служби: податківці, КРУ, відділ по розкраданню (колись ОБХСС називався забула як зара), решта ....? Як торговців на ринку то є кому шугати, чи підприємця, що намагається якось видряпатись в цьому безпрєдєлі, а тут де?
Для тих, хто живе на березі Либідя, то вам не зрозуміти Якобза чи Баміка в яких вода на городі...І то ще пощастило...А в декого худоба реве бо їсти нічого дати, птиця тоне...вода то спаде...а далі?а антисанітарія? Так, пане зав...добре співчувати Орлеану лежачи в ліжку...а ви спробуйте поспівчувати людині з Чернівців, яка всі кошти вклала в товар, взяла позику в банку щоб якось розкрутитись і калинівський ринок під водою...., а % йдуть....сидить і волосся рве на голові....А ви поспівчувайте бабці що жила за рах городу і корівки....людині, в якої весілля а на місці шалашу - озеро...Весілля може раз в житті буває...і що? Їх вина що не там вродились чи не тих батьків обрали?....Блін...краще не заводьте мене, пане Зав...Дивитись як небо прорвало, як знайомі шукають притулку і одночасно як Юльця в рожевому платтячку масним голосочком вітає зі святом - повбивала б....
  • 0

#49 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 28.07.2008 – 07:56

Народ - ауууууууу...........
Є там хто живий з Західної України. Тримайтесь товариство - по при всі сварки через політиків і їх дії думаю кожен підтвердить, що подумки ми з вами і вболіваєм за найшвидше покращення становища................ Сам тільки сьогодні в ночі повернувся до цивілізації, тому й гадки не мав, що там у вас коїться................. З ранку в п’ятницю правда говорив з колегами з західної - казали, що заливає, але що до такого дійде й гадки ніхто не мав.
  • 0

#50 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 28.07.2008 – 08:22

Перегляд дописуЛастiвочка (28.07.2008 08:29) писав:

я в шоці ві дописів деяких...Влада до чого? А вона нам взагалі до чого? Коли впав літак з москаликами то Ющенко траур по країні оголосив, а тут лихо спіткало добрячу частину народу і шо? Вони святкування проводять? Їм нІколи приїхати на місце події і подивитись, канєшно...цілий день за руку отця Варфоломея водив...Я людина віруюча, але коли стається біда то про які свята може йти мова? Спочатку рятуємо людей, худобу а тоді разом святкуємо. Кажете місцева влада винна в розкраданні коштів? Але кошти ЦІЛЬОВОГО призначення і хто як не влада повинна була прослідкувати використання цих коштів? Де служби: податківці, КРУ, відділ по розкраданню (колись ОБХСС називався забула як зара), решта ....? Як торговців на ринку то є кому шугати, чи підприємця, що намагається якось видряпатись в цьому безпрєдєлі, а тут де?
Для тих, хто живе на березі Либідя, то вам не зрозуміти Якобза чи Баміка в яких вода на городі...І то ще пощастило...А в декого худоба реве бо їсти нічого дати, птиця тоне...вода то спаде...а далі?а антисанітарія? Так, пане зав...добре співчувати Орлеану лежачи в ліжку...а ви спробуйте поспівчувати людині з Чернівців, яка всі кошти вклала в товар, взяла позику в банку щоб якось розкрутитись і калинівський ринок під водою...., а % йдуть....сидить і волосся рве на голові....А ви поспівчувайте бабці що жила за рах городу і корівки....людині, в якої весілля а на місці шалашу - озеро...Весілля може раз в житті буває...і що? Їх вина що не там вродились чи не тих батьків обрали?....Блін...краще не заводьте мене, пане Зав...Дивитись як небо прорвало, як знайомі шукають притулку і одночасно як Юльця в рожевому платтячку масним голосочком вітає зі святом - повбивала б....
Повністю погоджуюсь. Не до святкувань зараз.
  • 0

#51 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 28.07.2008 – 08:50

Перегляд дописуMarcos (27.07.2008 18:38) писав:

офф-топ видалено

та чомусь гроші на будівництво дамб й інших захисних споруд справно виділяються для Зах. України, а от куди вони йдуть, то вже питання інше. Після потужних повеней минулих років, влада давала гроші....але як затоплювало, так і затоплює.
Ніхто нічого нікому не давав. Повірте, я знаю. Принаймні в моєму населеному пункті, який знаходиться на березі річки Прут, береги ж в аварійному стані.
  • 0

#52 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 28.07.2008 – 09:14

Цитата

За останніми даними Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, внаслідок стихійного лиха у західних областях України загинуло 22 особи.

Як повідомили в МНС, 23-26 липня внаслідок сильних грозових дощів та погіршення погодних умов протягом останньої доби станом на 7 год. 28 липня на території Львівської, Закарпатської, Тернопільської, Чернівецької та Івано-Франківської областей залишаються підтопленими 40 тис. 601 житловий будинків та 33 тис. 882 га. сільськогосподарських угідь, пошкоджено 360 автомобільних та 561 пішохідних мостів, розмито 680,61 км. автомобільних доріг.

Зокрема, у Львівській області - підтоплено 7 тис. 989 житлових будинків та 1 тис. 213 га. сільськогосподарських угідь, пошкоджено 21 автомобільний міст, розмито 28,3 км. автодоріг, знеструмлено 17 населених пунктів.

В Тернопільській області підтоплено 268 житлових будинків.

У Закарпатській області підтоплено 163 житлових будинки та 2 тис. га. сільськогосподарських угідь, пошкоджено 3 автомости.

У Чернівецькій області - підтоплено 8 тис. 811 житлових будинки, 3 тис. 135 га. сільськогосподарських угідь, без електропостачання залишилось 26 населених пунктів, пошкоджено 8 автомобільних та 41 пішохідний мостів.

Варто зазначити, що Івано-Франківська область найбільше постраждала від негоди. Тут підтоплено 488 населених пунктів, 22 тис. 930 житлових будівель, 28 тис. 321 га. сільськогосподарських угідь, пошкоджено та підтоплено 329 автомобільних та 409 пішохідних мостів, в тому числі один на автодорозі державного значення, пошкоджено 579,6 км. автомобільних доріг, відключено від енергопостачання 107 населених пунктів.

В МНС зазначають, що головним завданням рятувальників та влади залишається пошук та надання допомоги населенню, яке потерпіло внаслідок негоди. Зусиллями рятувальних сил в складних погодних умовах врятовано 2 тис. 758 осіб, евакуйовано 6 тис. 105 осіб та відселено 13 тис. 703.

Стихія забрала життя 22 осіб, з них 6 дітей (Івано-Франківська область - 15 осіб, з них 5 дітей; Чернівецька область - 7 осіб, з них 1 дитина).
http://ua.korrespond.../ukraine/536231
мда......
  • 0

#53 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 28.07.2008 – 09:39

Вигляд з поїзда:

Прикріплений файл  01.jpg   78.22К   6 Кількість завантажень:
Прикріплений файл  02.jpg   48.38К   7 Кількість завантажень:

Прикріплений файл  03.jpg   46.66К   8 Кількість завантажень:
Прикріплений файл  04.jpg   47.15К   5 Кількість завантажень:

Прикріплений файл  05.jpg   68.14К   6 Кількість завантажень:
  • 0

#54 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 28.07.2008 – 10:46

Щиро співчуваю всім мешканцям затоплених районів... Тримайтеся, народ!
Влада себе дійсно показала не кращим чином... Та що там "не кращим"... Погано вона себе показала. Яка є - так і показала.
Знали ж прогноз погоди! Так замість того, щоб заздалегідь швиденько мобілізувати всі наявні резерви по країні - вони, падлюки, моляться і чекають, доки заливати перестане... І втихаря розпродають спеціальну військову техніку по 1 гривні, замість того, щоб пристосувати її під рятувальну.
Якби всі ті опади вилилися не на західні області, а на Київ - тоді б я повірив в божу справедливість...

ПеС. Мене також вразила байдужість Варфоломея І до стихійного лиха... Міг би для годиться хоча б помолитись, або хоча б пару слів співчуття промовити привселюдно.

Повідомлення відредагував Sotnik: 28.07.2008 – 10:54

• 0

#55 Русалка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 28.07.2008 – 11:34

Який жах, люди, як я вам співчуваю, держіться там :blink:
від влади нічого не діждешься я так зрозуміла :P , я в шоці, хліб-6 гривень, ось вже й наживаються, і куди влада дивиться :P
  • 0

#56 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 28.07.2008 – 11:34

Перегляд дописуSotnik (28.07.2008 11:46) писав:

ПеС. Мене також вразила байдужість Варфоломея І до стихійного лиха... Міг би для годиться хоча б помолитись, або хоча б пару слів співчуття промовити привселюдно.
Та їм же, блін, не до таких дрібниць... тут вже б боженька мусив допомагати :blink:
  • 0

#57 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 28.07.2008 – 11:53

Перегляд дописуzav (27.07.2008 18:34) писав:

Стихії в Україні рідкість, тому влада до них не готова.
Ну, таким чином можна виправдати неготовність до будь - чого - вибухи на АЕС - теж рідкість, то що, і до них не бути готивими? Бачив кадри, де в будинків лише частина даху видніється над водою, можна уявити, що буде з усіма меблями в кімнатах, з усім, що люди наживали роками. Я давно вже не прихильник Ющенка, але він сказав, що у бюджеті не було виділено жодної копійки на протипаводкові заходи, а Юля хоче зібрати позачергову сесію, бо, прикриваючись проблемами людей знову буде піднімати питання змін до бюджету, яке Президент і так заветує. На людських негараздах і далі роблять політику.
  • 0

#58 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 28.07.2008 – 12:58

Перегляд дописуMarcos (28.07.2008 00:39) писав:

хм..вибачте у МЧС не працюю, тому такою інфою не володію. При чому тут новий Орлеан ? Ви хочете сказати що якщо ніхто не загинув, то все гаразд, нефіг скаржитись ?
За знайдені відомості вельми дякую.
Від себе додам дві тези: "за два дні в регіоні випала місячна норма опадів", "у зоні лиха перебуває міністр з надзвичайних ситуацій Володимир Шандра" /новина від 26.07/, "вся урядова команда, практично весь уряд прибули сьогодні до Івано-Франківська, щоб з`ясувати обсяги лиха, яке сталося сьогодні" /новина від учора/.
Я хочу сказати, що затопило сільську місцевіть, а не місто. Ще хочу сказати, що в селі люди будуть там, де хочуть, тому, вибачте на слові, "не треба на владу нарікати".

Перегляд дописуЛастiвочка (28.07.2008 08:29) писав:

По-перше, особисті трагедії літньої жінки, котра живе "на одну пенсію" і вуйка, котрий "на свій ризик" зайнявся підприємницькою дільністю мене не обходять! І владу теж! Влада дала жінці пенсію, а вуйку Господарський кодекс, решта ж - їхні особисті проблеми! Влада в даному випадку ні до чого! /Вуйку в допомогу ще підтвердження наявності умов формажору від Торгівельної палати України./
По-друге, їхня вина, що шалаш там збудували! Чи пані Ластівочка вирішила закинути владі ще й те, що вона не слідкує за погодою в країні й не запопігла зливам? Ну, спробуйте. Тоді починайте із відновлення дії протиградових загоів.
По-третє, не справа Президента рятувати людей. Юльці, якщо вона як керівник уряду відповідає за діяльність МНС - закид приймаю. Проте, мені здається, завчасне укріплення берегів проблема не МНС.
Головне ж питання: чи були підстави на виділення грошей для укріплення берегів річок, дамб тощо; якщо підстави були, то чи виділив уряд гроші; якщо уряд гроші виділив, то куди їх поділи місцеві адміністрації.
Решта - це вереск, галас, паніка й решта пєару, тому нецікаво аж ніяк.

Перегляд дописуSotnik (28.07.2008 11:46) писав:

Влада себе дійсно показала не кращим чином... Та що там "не кращим"... Погано вона себе показала. Яка є - так і показала.
Так отож!
Мене найбільше дивує, що це відкриття для більшості дописувачів теми.
Хочете щоби щось було - зробіть це, а не плякайтеся! Плякатися я сам умію нівроку гарно. Тіко це нефіґа не допомагає!

Перегляд дописуТемний ангел (28.07.2008 12:53) писав:

Ну, таким чином можна виправдати неготовність до будь - чого - вибухи на АЕС - теж рідкість, то що, і до них не бути готивими?
АЕС, на відміну від погоди, проектують і будують люди.
p.s. Закид вселенському патріарху Варфоломею - це взагалі якась хвантастика, на підґрунті істерики.
p.p.s. http://novynar.com.ua/politics/32990

Повідомлення відредагував zav: 28.07.2008 – 13:20

• 0

#59 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 28.07.2008 – 15:17

Перегляд дописуzav (28.07.2008 13:58) писав:

p.s. Закид вселенському патріарху Варфоломею - це взагалі якась хвантастика, на підґрунті істерики.
Яка істерика? Я спокійний, як танк!
А звичайнісіньки норми моралі і порядності ще ніхто не відмінив. Навіть для вселеньского патріарха.
За всіх часів в таких випадках прийнято було висловлювати співчуття, пропонувати допомогу. Не на словах, а на ділі.
Ну, а від церковників яке діло? Хай хоч помоляться, щоб природа вгамувалася та щоб втрати були меншими...

А владі однозначно нєзачод! Ющенко в минулому році пожежу в Криму власноручно гасив? Хай і зараз бере цаберку і вичерпує калюжі, якщо більш ні на що не здатний.
Подивимось ще, як з матеріальною допомогою та компенсаціями справа складеться...

Повідомлення відредагував Sotnik: 28.07.2008 – 15:21

• 0

#60 MaryAnn

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 221 повідомлень
  • Місто:Smila

Відправлено 28.07.2008 – 16:51

так, так я теж приєднуюсь! хочу підтримати всіх, кого, нажаль, спіткало таке нещастя! тримайтеся, все буде добре!
особисто у мене в Івано-Франківській області живуть дідусь з бабусею, у них в середині будинку стояла вода по кісточки - жах! Слава Богу вода спадає! все наладиться, я в це вірю!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних