Перейти до вмісту

Стихійне лихо і його наслідки

Повідомлень в темі: 192

#121 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 20.12.2008 – 03:01

Люди, як рятуватися? Може є якесь альпіністське спорядження?
Дуже хочеться нормально по вулиці ходити.
  • 0

#122 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 20.12.2008 – 10:54

Вибачте за оффтоп.
З однієї сторони давить держава на нас, з іншої погані міліціянти, судді, злочинність. А тепер ще й погода взялася давити народ :). Складається враження, що всі вони зговорились проти народа, і природа в їхній долі.
  • 0

#123 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 20.12.2008 – 11:19

Перегляд дописуjakobz (20.12.2008 01:22) писав:

тю, блін. Ожеледицею хваляться...а в нас..а в нас...а в нас повінь була! дурна тема.звеняйте
Ну, ясно, що якщо тема не про цицьки чи про пиво, то вона вже дурна. А те, що в нас біда, то всім пофіг...

Якщо таке і далі продовжуватиметься у нас, на Вінниччині, оголосять надзвичайний стан. Лікарні вже переповнені.
  • 0

#124 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 20.12.2008 – 11:27

Перегляд дописуОлеська (20.12.2008 11:19) писав:

Ну, ясно, що якщо тема не про цицьки чи про пиво, то вона вже дурна. А те, що в нас біда, то всім пофіг...

Якщо таке і далі продовжуватиметься у нас, на Вінниччині, оголосять надзвичайний стан. Лікарні вже переповнені.
:)
Ну дик тре дороги сіллю чи піском посипати.Людям обережніше ходити і також шось із взуттям робити.є багато способів.
  • 0

#125 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 20.12.2008 – 11:31

Перегляд дописуjakobz (20.12.2008 11:27) писав:

:)
Ну дик тре дороги сіллю чи піском посипати.Людям обережніше ходити і також шось із взуттям робити.є багато способів.
Так тому тема і створюється.) У нас, для прикладу, лише одна купа піску біля будинку. Та й вона замерзла. І навіть якщо нею посипати біля будинку, через кілька годин по тому вже знову намерзне. Ось так.
А сіль добряче роз"їдає взуття. Та й не накупишся.

До речі, такі поради щодо взуття: якщо слизька підошва, то можна або одягнути шкарпетку поверх взуття, або намастити підошву суперклеєм і одразу в пісок.
  • 0

#126 hike

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень
  • Місто:Звідки не вертаються...

Відправлено 20.12.2008 – 11:51

Перегляд дописуОлеська (20.12.2008 11:31) писав:

...До речі, такі поради щодо взуття: якщо слизька підошва, то можна або одягнути шкарпетку поверх взуття...
:) :) це напевно класно виглядає, але якщо нема іншого виходу - то краще так, ніж звернути собі шию :happy1:
  • 0

#127 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.12.2008 – 12:13

Щозими таке відбувається вже багато років під ряд. Бо зима вже не зима, а лише китайська підробка.
Просто замість снігу піде мокрий сніг, або дощ. А тоім опа і морозець. А на ранок сракопад.
Ну нічо переживаємо якось.
А машинам як раз легше, бо на дорогах така штука довго не тримається.
Та і пішоходи за пару годин собі стежечку витоптують.
Щодо людей. Ну що сказати. Зимове взуття має бути зручним і стійким (ні мартінзи ні стіли не ковзають, навіть натяку не було). Хочете скакати на підборах — шукайте персонального водія.
  • 0

#128 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.12.2008 – 15:23

Мені якось ожеледиця по барабану.Я ходжу на височезних каблуках і ніколи не падаю)) вчіться кататися на ковзанах і тримати рівновагу)
  • 0

#129 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 20.12.2008 – 15:27

Перегляд дописуSensssorika (20.12.2008 15:23) писав:

Мені якось ожеледиця по барабану.Я ходжу на височезних каблуках і ніколи не падаю)) вчіться кататися на ковзанах і тримати рівновагу)

та ясно що тобі по барабану, в Одесі то дощ...
  • 0

#130 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.12.2008 – 15:51

Перегляд дописуВареник (20.12.2008 15:27) писав:

та ясно що тобі по барабану, в Одесі то дощ...
Я на два міста живу. Одеса то...кляте місто)Приїхала додому,вчора гуляла з подругою- разів 20 її підхоплювала. А я ше з нею на ковзанку збиралася йти. Ага,-щас! піде вона... Я кататимусь,а вона біля бортику годину стоятиме))
  • 0

#131 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 20.12.2008 – 16:16

Ожеледиця - то жахіття. Це добре, що в містах ще комунальники посипають час від часу піском дороги..а в селі? До школи мені треба було йти під гору...от і уявіть собі як я "дерлася" туди в ожеледь. Тішуся хоч тим, що в нас падає дощ, але температура не мінусова.
Не радила б тільки ходити дівчатам на каблуках...хіба-що вони вміють кататися на ковзанах як Sensssorika :rolleyes:
  • 0

#132 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 20.12.2008 – 16:36

ожеледиця то звісно не приємно але і + в цьому є, наприклад я вже давно хотів сходити на ковзанку, а тут опа... виходиш з дому і відразу ковзанка - кльово! :rolleyes:

:happy1:
  • 0

#133 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 663 повідомлень

Відправлено 20.12.2008 – 16:46

а в Львові даже морозу нема, і снігу нема, і ожеледиці нема...
  • 0

#134 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 20.12.2008 – 18:02

У нас в Кузнецовську також росить дощ і тепло ,снугу вже давно не бачили аж скучили за ним трохи , правда через чотири годину їду в київ , оце пригоди будуть

Повідомлення відредагував LoNeLy RoMaNtiC gIrl: 20.12.2008 – 18:03

• 0

#135 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 20.12.2008 – 19:37

О так вчора класно було Єдине шо мене рятувало, то ноут в портфелі за спиною. Він як чарівний артефакт з Лінєйки не давав мені падати)) Як іти вниз по вудиці Янгеля(КПІшники знають) то можна спокійно проковзувати по метрів десять. Ожне задоволення.
  • 0

#136 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 20.12.2008 – 20:47

ставайте на ковзани!!:rolleyes:і всьо буде ок. дякуємо погоді - у нас ожеледиці нема.
  • 0

#137 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 20.12.2008 – 21:25

Перегляд дописуОлеська (19.12.2008 18:10) писав:

На вулиці - просто жах, що робиться. Льдова шкірка не дає два кроки ступити. Машини не виїжджають. Жах.

Це ппц!!!! Відколи прийшла знадвору - мною тіпає! ;) Цей грьобаний лід вже дістав!!! :rolleyes: Сьогодні щоб дібратись до магазину довелось майже через сміттєві баки лізти бо нормальний шлях перетворився в ковзанку по якій хіба що рачки тре повзти. Потім проходили зі знайомими повз школу...Вони пройшли нормально а я як даунітос вцепилась в ворота школи, майже крізь сльози завиваючи : "Ну переведііііііііть, ну будь лааааскааааааа". Ну хоча б вони нагиржались... :happy1:
  • 0

#138 ---

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 20.12.2008 – 21:34

в четвер ввечері теж гепнувся. швидко встав і пішов. бо хтось прямував назустріч.
виявилось, що мене впізнали)))))

файно, коли йдеш і дерева риплять.
такий цікавий звук.
  • 0

#139 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 20.12.2008 – 22:00

Перегляд дописуДарця_Борхес (20.12.2008 21:25) писав:

Це ппц!!!! Відколи прийшла знадвору - мною тіпає! ;) Цей грьобаний лід вже дістав!!! :rolleyes: Сьогодні щоб дібратись до магазину довелось майже через сміттєві баки лізти бо нормальний шлях перетворився в ковзанку по якій хіба що рачки тре повзти. Потім проходили зі знайомими повз школу...Вони пройшли нормально а я як даунітос вцепилась в ворота школи, майже крізь сльози завиваючи : "Ну переведііііііііть, ну будь лааааскааааааа". Ну хоча б вони нагиржались... :happy1:
Балдю від твого стилю написання - читаєш і хочеться читати.) Спробуй писати щось більше.)

По темі. Я теж вчора до магазину йшла і почувалась коровою на льоду. Той шлях, що проходжу звично за три хвилини, йшла хвилин десять-п"ятнадцять. Зате дітям нині радості було!... І на ковзанці санками, і у футбол по льду - нове щось.)))

Перегляд дописуdector (20.12.2008 21:34) писав:

файно, коли йдеш і дерева риплять.
такий цікавий звук.
Гірше, коли вони великими гіляками біля тебе розкидаються.)
  • 0

#140 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.12.2008 – 22:04

а я сьоня політала...ось мені цікаво що буде коли ми будемо кінець сесії здавати?? :rolleyes:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних