Перейти до вмісту

Деградація

Повідомлень в темі: 70

#41 Вік

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1280 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 22.05.2006 – 17:40

Перегляд дописуLvM (22.05.2006 16:06) писав:

П'ю небагато а краду тільки інтелектуальну власність бо вважаю що будь-яка інформація має бути загальнодоступною і безплатною.:happy1:
щодо інфи: тоді створюй її сам і роздавай безкоштовно, а я погляну на скільки тебе вистачить! : )
особисто я, де можна стараюсь не купувати піратське, це насамперед стосується української музики, українських комп'ютерних ігр (таких вже нема, на жаль) і решту українcького… щодо забугрового ПЗ, то ну нафіг… я ще скільки не заробляю, щоб такі гроші платити :/
  • 0

#42 Viktor

НЕВГАМОВНИЙ

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 566 повідомлень
  • Місто:Львів, L'viv, Lwow, Leopolis, Lєmberg, Lion

Відправлено 22.05.2006 – 18:27

Перегляд дописуFreelancer (12.05.2006 15:09) писав:

Маю питання до Вас, шановні: хтось з присутніх на форумі українців п'є, краде?

п'ю воду, чай, каву, соки, компоти, пиво - переважно.
А красти- ні в якому разі!!!
  • 0

#43 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 23.05.2006 – 13:07

Перегляд дописуViktor (22.05.2006 19:27) писав:

п'ю воду, чай, каву, соки, компоти, пиво - переважно.
А красти- ні в якому разі!!!

Ага.. і того віндовса з якого ти постив цей мессадж ти не крав... тобі просто вже спижжений принесли. І інтернет експлорер 20 ЮСД коштує, і в тебе він стоїть.... чогось мені навіть здається, шо БАТ, яким тут всі люблять забирати пошту такош не куплений. Давайте не бум, ПЗ крадуть фсі на всьому просторі СНД.
  • 0

#44 Їжачок

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 17.07.2006 – 22:52

багацько українців(не будемо казати з якого регіону :lol: )хочуть щоб їми управляли,при чому управляв хтось сильний-бо вони не люблять приймати рішення самостійно.Ех...не даром Мойсей євреїв 40 років по пустелі водив....рабів через 40 років серед них не зосталось.
  • 0

#45 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.07.2006 – 23:19

Мені подобається бачення Густава Водічки. :-)

Перегляд дописуParsokon (10.05.2006 10:13) писав:

а мені здається, все лише погіршало.... з мого покоління люди знають, що гроші можуть все. а це основна проблема...
Вони не знають, що гроші не можуть всього - оце справді проблема. ;-)
p.s. Крім того, вони також не усвідомлюють сутність грошей. :-)

Перегляд дописуOlexandr (11.05.2006 19:36) писав:

От саме це і є головною проблемою – відсутність сформованої нації. Все інше похідне від цього.
В умовах суцільної глобалізації наша нація чи не виграє... як на мою думку.

Повідомлення відредагував zav: 17.07.2006 – 23:19

• 0

#46 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 17.07.2006 – 23:21

Перегляд дописуzav (18.07.2006 00:19) писав:

Перегляд дописуParsokon (10.05.2006 10:13) писав:

а мені здається, все лише погіршало.... з мого покоління люди знають, що гроші можуть все. а це основна проблема...
Вони не знають, що гроші не можуть всього - оце справді проблема. ;-)
p.s. Крім того, вони також не усвідомлюють сутність грошей. :-)
о)
ви мені нагадали, що я мала там виправити слово "знають" на "думають" ; ).
  • 0

#47 збоченийФРЕШ

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень
  • Місто:Ч Е Р Н і В Ц і

Відправлено 02.06.2007 – 23:55

не бентежить деградація - бо її не має, все одно є ті. хто розвивається...
  • 0

#48 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 05.06.2007 – 18:35

Давайте жити знову як до приходу росіян на нашу землю - без закріпачення і без колгоспів... ми досі носимо в собі комплекс неповноцінності...

"Ех...не даром Мойсей євреїв 40 років по пустелі водив....рабів через 40 років серед них не зосталось."
(цитата) Їжачок

А оце дуже слушний допис!!! Поки ми не почнемо мислити вільно, а не як кріпаки чи колхознікі. Отоді й буде тєма на Вкраїні!!!
  • 0

#49 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 13.06.2007 – 12:21

Хм... кожна нація унікальна і розвиток її унікальний... Ми не виняток... Так зараз Криза, але нам не потрібно плакати за втраченою духовністю... В кризові моменти в українців завжди відбувався сплеск національного духу... найближче з історії це 60-ники... тому, як казав росіянин, але досить мудрий чувак Гумілов, основне не втратити своєї пасіонарності,себто національного духу... А нашою свободою ми навчимось користуватись, коли справді освідомим її присутність. Бо краще з нею аніж без неї...

Перегляд дописуFreelancer (17.03.2006 17:15) писав:

Почав читати, і наткнувся на таке:
"наша дорослість, національне змужніння ще попереду." і якось мені це ніяк не клеїться з назвою Деградація, і взагалі нащо так називати книгу? І яке змужніння може бути при деградації?) Думаю, назва, яка відображає сучасну дійсність може бути така: Криза.
І ось в чому її позитив, попри все:
"Важкі часи і пригнічення необхідні, щоб народ гартував психологічні м’язи."
Френк Герберт, “Дюна”
Ще хочу відмітити, що цілком погоджуюсь із твоєю думкою... І не тільки тому що також читала Дюну... :angry12:
  • 0

#50 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.06.2007 – 13:40

Стосовно деградації - досить вийти на вулицю і озирнутися.
Основна причина: Україна - аграрна країна, українці за менталітетом - селяни. Це означає любов до власного шматка землі та будинку, що стоїть на ньому. Саме це коріння нації - селяни, нищилось ще з часів Русі і остаточно було знищене за СРСР. Відродити його, як на мене, в сучасних умовах вже неможливо, тобто українська ментальність вмерла і зараз лише її кісточки біліють то тут, то там в людях і скоро зникнуть. Народиться якась нова, яка - ще невідомо, хоча все йде до того, що нового нічого не буде, а самі українці розчиняться або в європейській спільноті, або в російській, в залежності від того, хто переможе в перетягування нашої країни замість линви.
Тому на деградацію народу можна лише дивитись, плакатись, співчувати, але зарадити вже ніхто не зможе. За це потрібно сказати "дякую" з останніх історичних постатей панові Хмельницькому, який обрав долю України таким чином, прирікши її на розчинення в сусідах замість розбудови власної держави.

Перегляд дописуFreelancer (22.05.2006 18:40) писав:

українських комп'ютерних ігр (таких вже нема, на жаль)

Та ну.

Перегляд дописуFreelancer (22.05.2006 18:40) писав:

щодо забугрового ПЗ, то ну нафіг… я ще скільки не заробляю, щоб такі гроші платити :/

Зате можна обирати безкоштовні варіанти. Он в гілці про запис СД скільки людей користується безкоштовними "записувачами"? А скільки сидить на піратському Неро?

Перегляд дописуhobit (23.05.2006 14:07) писав:

Давайте не бум, ПЗ крадуть фсі на всьому просторі СНД.

Давайте не бум....міряти усіх по собі.
  • 0

#51 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 13.06.2007 – 14:13

А ніщо, шо у форумі сидіти і теревені правити = теж деградація?
  • 0

#52 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 16.06.2007 – 13:05

Перегляд допису-=VJ=- (13.06.2007 14:40) писав:

українці за менталітетом - селяни. Це означає любов до власного шматка землі та будинку, що стоїть на ньому. Саме це коріння нації - селяни, нищилось ще з часів Русі і остаточно було знищене за СРСР.
Ще згадайте Америку і їх мрію втілену в життя у вигляді власних будинків в пригороді і скажіть що вони теж селяни :yes: .
Любов до власного шматка землі та будинку на ньому загальносвітова риса всіх неурбанізованих людей в кожній країні. Нажаль не у всіх країнах можна той шматок отримати. І коли чуєш що селяни чекають зняття заборони на продаж власних паїв, це жахає. Люди не відчувають коштовності тієї землі. Але в передмісті Києва це вже відчули майже всі. Більше б таких стало, хто знає 'що сотка рідної землі дорожча за старий мерседес і в майбутньому буде дорожча за новий'.
Щодо винищення селян, то при СРСР це був соціальний клас що вижив найбільше, процент українців в інших 'класах' значно нижчий і вони там не відіграють базової ролі, не становлять більшості.
  • 0

#53 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 16.06.2007 – 19:03

Перегляд дописуLvM (22.05.2006 15:54) писав:

Проблема в системі.
З заходу на нас суне глобалізація, зі сходу тисне Росія, влада як завжди влада, народу як завжди все рівно до того що відбувається, основне щоб їсти що було і дах над головою, а що твориться в світі то не його проблеми. І все це взаємно створює існуючий лад. Те суспільство яке ми маємо. З нещадним впливом ЗМІ, політиків і грошей.
Світ поступово перетворюється в олігархію, де гроші вирішують все.

Вирішення проблем - зміна існуючої системи, існуючого ладу.

Я бачу тільки один вихід такої зміни. Зміна свідомості людей. Подолання інформаційної блокади, глобалізації, яка перетворює людей на зомбі. Розкрити очі. Подивитися що навколо коїться. Зробити висновки і прийняти якісь дії. Кожному.

Більше думати про нашу країну, менше про себе. Тоді і країна зміниться і світ навколо неї. Але як показує час мало хто це робить.
1. Очі всім не розкриєш. Щонайменше 60% людей буде робити не думаючи, бо для декого подумати - це набагато важче, аніж 10 років жалітися на "погану владу" та "деградацію".
2. Систему простіше захопити. І не буде громадянських воєн та кровопролиття.

Перегляд дописуhobit (23.05.2006 14:07) писав:

Ага.. і того віндовса з якого ти постив цей мессадж ти не крав... тобі просто вже спижжений принесли. І інтернет експлорер 20 ЮСД коштує, і в тебе він стоїть.... чогось мені навіть здається, шо БАТ, яким тут всі люблять забирати пошту такош не куплений. Давайте не бум, ПЗ крадуть фсі на всьому просторі СНД.
Хай живе Linux та Open Office? Як на мене, піратство - це та річ, що допомагала цивілізаціям у занепаді не просто вийти з глибокої діри, а й стати на чільні позиції у світі. Приклади: починаючи від Давньої Греції, завершуючи Японією. І тут краще користуватися чужим краденим (читайте, грабуй награбоване), а не гуманітаркою. :angry2:

Перегляд дописузбоченийФРЕШ (3.06.2007 00:55) писав:

не бентежить деградація - бо її не має, все одно є ті. хто розвивається...
Питання в тому, хто розвивається: ми чи вони? :angry1:

Перегляд допису-=VJ=- (13.06.2007 14:40) писав:

Стосовно деградації - досить вийти на вулицю і озирнутися.
Основна причина: Україна - аграрна країна, українці за менталітетом - селяни. Це означає любов до власного шматка землі та будинку, що стоїть на ньому. Саме це коріння нації - селяни, нищилось ще з часів Русі і остаточно було знищене за СРСР. Відродити його, як на мене, в сучасних умовах вже неможливо, тобто українська ментальність вмерла і зараз лише її кісточки біліють то тут, то там в людях і скоро зникнуть. Народиться якась нова, яка - ще невідомо, хоча все йде до того, що нового нічого не буде, а самі українці розчиняться або в європейській спільноті, або в російській, в залежності від того, хто переможе в перетягування нашої країни замість линви.
Тому на деградацію народу можна лише дивитись, плакатись, співчувати, але зарадити вже ніхто не зможе. За це потрібно сказати "дякую" з останніх історичних постатей панові Хмельницькому, який обрав долю України таким чином, прирікши її на розчинення в сусідах замість розбудови власної держави.
1. Народ, що не вміє пристосовуватися до потреб сучасності неодмінно зникне. Якщо слідувати Вашій логіці, можна також стверджувати, що Японія - також аграрна країна. Адже, до 19 століття це була феодальна та аграрна країна. Пам'ятаю, пан zav наводив цікаве посилання на книгу "Психологія мас", де була цікава цитата: "Можна зробити з негра чи японця бакалавра чи адвоката, але це буде лише зовнішньо, всередині він залишиться таким же ж самим дикуном, як і його однофамільці" (вибачаюся наперед за неточність цитати). Книга була написана у 19 столітті. Скажіть це тепер...
2. Якщо так розібратися, то всяка національна ментальність купу разів вмирала. Вмерла у Німеччині після заміни цехової системи мануфактурною, а потім фабричною, вмерла у Московії після заборони Петром Кривавим носіння бороди, вмерла у США після сексуальної революції... І це так у кожного народу. Ментальність - це не щось таке стале, щоб через зникнення її, говорити про смерть народу.
3. Можна і виплутатися. Треба:
а) забити на мораль: або вони нас, або ми їх.
б) піратство врятує Україну. Ціна визначає ситуацію на ринку, а, отже, піратська продукція, яка є дешевшою виграє.
в) негайно заповнити УСІ соціальні ніші, які зараз невпевнено мавпуються з-за кордону. Нам потрібні свої попсовики, менеджери, спекулянти, торгівці на ринках і т. д.
  • 0

#54 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.06.2007 – 21:38

Перегляд дописуtrim (16.06.2007 14:05) писав:

Ще згадайте Америку і їх мрію втілену в життя у вигляді власних будинків в пригороді і скажіть що вони теж селяни :angry1: .

А Ви як думали? Нагадати, хто складав основну масу переселенців? Нагадати, куди поділося, наприклад, 50% ірландських селян, які втікали від голоду на своїй батьківщині?

Більше б таких стало, хто знає 'що сотка рідної землі дорожча за старий мерседес і в майбутньому буде дорожча за новий'.

Дякую, дякую. Я й зараз ніяк не можу назбирати на ту сотку, а так взагалі помру бомжем. От вже не знаю, як і подякувати краще.

Щодо винищення селян, то при СРСР це був соціальний клас що вижив найбільше, процент українців в інших 'класах' значно нижчий і вони там не відіграють базової ролі, не становлять більшості.

Вижив - так. Його наполовину винищили фізично, на іншу - культурно. Щодо того, що інші класи винищили до ноги, поки що мова не ведеться - ці класи виростали з селянства, як росте дуб від коріння. Нема коріння - нема дуба.

Перегляд дописуГетьман (16.06.2007 20:03) писав:

Якщо слідувати Вашій логіці, можна також стверджувати, що Японія - також аграрна країна.

А Ви що хочете сказати про країну, яка виробляє молока та вирощуе рису (замість нашої пшениці) стільки ж, скільки вся Україна з її унікальними чорноземами і мільйонами чоловік, що задіяні в с-г?

Перегляд дописуГетьман (16.06.2007 20:03) писав:

Якщо так розібратися, то всяка національна ментальність купу разів вмирала. Вмерла у Німеччині після заміни цехової системи мануфактурною, а потім фабричною, вмерла у Московії після заборони Петром Кривавим носіння бороди, вмерла у США після сексуальної революції... І це так у кожного народу. Ментальність - це не щось таке стале, щоб через зникнення її, говорити про смерть народу.

А ніхто про смерть народу і не казав, прошу відноситися уважніше до контексту :angry2: Говорилося про розчинення. Де тепер німецька унікальність?
  • 0

#55 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 18.06.2007 – 13:13

Подібні репліки і суперечки чомусь пробивають мене на "ха-ха". Бачили мультик про Вуді - вудпеккера? Ото отак я сміюся :angry2: . Я перефразую приказку українську "чого бідний? - бо розумний!". Занадто багато суперечок і замало дій.
-=VJ=-, маючи доступ до інтернету, я б на вашому місці не нарікав на життя. За свої роки, мені всього-навсього 19, я ні разу не нарікав на своє фінансове становище, на свою зарплату, на те, що хочу бананів, а купити нема за що, чи на подерту підлогу у вітальні (а таке було)... І через ц. з кожним роком живеться краще. Діждавшись поки песиміти повиїжджають з України. ми браття, всі дружно заживемо на всю губу - землі і хавки більше нам буде :angry1:
  • 0

#56 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 18.06.2007 – 20:41

як тут у когось було написане, той день,котрий ми не познаємо чогось нового,ми деградуємо.
а взагалі,люди деградують в одному,наприклад в духовному плані,зате в науковому розвиваються.
І то,частинами. Десь навпаки. Тут таке питання...
  • 0

#57 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.06.2007 – 07:01

Перегляд допису4esterfielter (18.06.2007 14:13) писав:

Подібні репліки і суперечки чомусь пробивають мене на "ха-ха". Занадто багато суперечок і замало дій.

Підкажу - бо занадто багато самовпевненості через незнання життя в усіх його проявах. Воно проходить, коли людина зустрічається зі справжніми проблемами, а не з тим, що мама сьогодні не приготувала борщ, тому треба собі підсмажити яєшню. Тоді відразу приходить розуміння, що жодні дії, що в твоїх можливостях, нічого не дадуть.

маючи доступ до інтернету, я б на вашому місці не нарікав на життя

З якого це часу інтернет став мірилом рівня життя, якщо не секрет?
Хоча... Зрозуміло, знову ж та сама причина, звісно.

За свої роки, мені всього-навсього 19, я ні разу не нарікав на своє фінансове становище, на свою зарплату, на те, що хочу бананів, а купити нема за що, чи на подерту підлогу у вітальні (а таке було)...

Значить поки що щастило. Тільки не треба це приписувати собі чи країні.

І через ц. з кожним роком живеться краще. Діждавшись поки песиміти повиїжджають з України. ми браття, всі дружно заживемо на всю губу - землі і хавки більше нам буде :rolleyes:

Ну, пожити може й вийде. До того часу, наприклад, доки не прийде якась серйозна хвороба. А там вже й прийде розуміння...
  • 0

#58 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.06.2007 – 10:35

Перегляд допису-=VJ=- (19.06.2007 08:01) писав:

Ну, пожити може й вийде. До того часу, наприклад, доки не прийде якась серйозна хвороба. А там вже й прийде розуміння...
А хто пошле хворобу, часом не той старозавітній Бог, якого Ви не любите?
  • 0

#59 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 19.06.2007 – 12:22

Перегляд допису-=VJ=- (19.06.2007 08:01) писав:

Підкажу - бо занадто багато самовпевненості через незнання життя в усіх його проявах. Воно проходить, коли людина зустрічається зі справжніми проблемами, а не з тим, що мама сьогодні не приготувала борщ, тому треба собі підсмажити яєшню. Тоді відразу приходить розуміння, що жодні дії, що в твоїх можливостях, нічого не дадуть.
З якого це часу інтернет став мірилом рівня життя, якщо не секрет?
Хоча... Зрозуміло, знову ж та сама причина, звісно.
Значить поки що щастило. Тільки не треба це приписувати собі чи країні.
Так, я не зрозумів, ви ще досі в Україні??? Щось повільно вам візу відкривають.

Я варю борщ собі сам!!! Не прискіпуйтесь, пане! Я сам заробляю цілком і повністю собі на життя. Інтернет - то так, до слова. На ньому можна економити. Ну небагато, але все одно... А про те, що можливість купити бананів є - це заслуга моя, моїх батьків і країни, яка хоча б ці заморські хрюкти імпортує...
Про яку хворобу йдеться, я не допетраю?

Повідомлення відредагував 4esterfielter: 19.06.2007 – 12:24

• 0

#60 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.06.2007 – 21:17

Перегляд дописуLMax (19.06.2007 11:35) писав:

А хто пошле хворобу, часом не той старозавітній Бог, якого Ви не любите?

Ні, звісно.
До того ж - як можна не любити те, чого нема? :rolleyes:

Перегляд допису4esterfielter (19.06.2007 13:22) писав:

Так, я не зрозумів, ви ще досі в Україні???

Аякже. Живу я тут, і поки що нікуди не збираюся - можливостей нема.

Я сам заробляю цілком і повністю собі на життя.

Правда? :D Дах над головою теж куплено за власноруч зароблені гроші? :D

моя, моїх батьків і країни, яка хоча б ці заморські хрюкти імпортує...

От бачте - навіть для бананів батьки потрібні.
А країна... У країни жодних заслуг нема, бо це не держава їх імпортує, а приватні особи, яким ця держава не дає працювати, тому більшість тих бананів - контрабанда. Власне тому вони і коштують дешевше українських яблук удвічі - і це теж "заслуга" держави.

Про яку хворобу йдеться, я не допетраю?

Та буть-яку. Хоча б апендицит. Я вже не кажу про щось серйозніше на зразок відмови нирок чи печніки - про такі страшні речі навіть згадувати не хочеться в нашій країні, бо в умовах нашої медицини це гарантована смерть.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних