Перейти до вмісту

Чому дівчатам так подобаються старші хлопці, інколи, набагато старші? що вони у них бачать?

Повідомлень в темі: 475

#81 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.09.2008 – 21:40

Перегляд дописуalec (23.07.2008 09:30) писав:

Я все якось не можу зрозуміти, чому більшість дівчат надає перевагу старшим хлопцям)))) Всів ж знають, що хлопці люблять "розводить малолєток"))))) а вони дурні ведуться . . . ;)
,,Чоловік в 17 років- ідіот, в 18- бовдур, до 20 він розвивається до придурка, в 25 він простофіля, в 30- ні те ні се...і лише в славне сорокаріччя він стає звичайним дурнем,, Рей Бредбері)))
  • 0

#82 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 18.09.2008 – 22:18

Тут стільки узагальнень))) Всі люблять старших, всі люблять малалєток розводити..)) Так що всі насправді люблять? Помоєму все залежить від випадку і від індивідуальностей осіб.. І взагалі я знаю декількох дівчат, яким молодші подобаються)) Лоліт теж є достатньо, але уагальнювати таке помоєму не варто...
П.С. А ще є достатньо щасливих пар однолітків))
  • 0

#83 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 18.09.2008 – 22:57

Ну старші їм подобаються , бо напевне дівчата швидше стають дорослішими. Тобто рівень психофізичного розвитку 20-и річної дівчини можна співставити з рівнем 25-и річного хлопця. Банально , але факт. Звичайно, існують винятки.
  • 0

#84 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2314 повідомлень

Відправлено 18.09.2008 – 23:29

До речі хлопців теж до однолітків не тягне. Спочатку до дуже старших, потім до дуже молодших.
Дівчат тягне тільки до старших, молодших за себе ми не хочемо псувати.
  • 0

#85 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Павутина

Відправлено 19.09.2008 – 11:35

А ось і практична відповідь:

Перегляд дописуLady Erato (15.09.2008 16:49) писав:

ну від п. Бендери мабуть, бо це нестрашно, і досвід в нього, і впенвненість, і надійність і порядність...

• 0

#86 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 19.09.2008 – 12:15

Мені теж колись подобались старші хлопці (до 6 років), а тепер маю молодшого на рік ;)
  • 0

#87 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:села

Відправлено 19.09.2008 – 17:52

у мене більшість хлопців була на чотири п*ять років від мене старша і вийшло з ними все норм поки звісно не закінчилось))
а я можу дати відповідь чого мені особисто не хочеться однолітка
не хочу вчити якогось сопляка цілуватись і все тут
вже спробувала не сподобалось
  • 0

#88 Юля Ільчишин

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень

Відправлено 19.09.2008 – 20:40

Перегляд дописуalec (23.07.2008 10:10) писав:

ну приблизно на років 5-7
ого..ненавиджу таких..вони завжди себе будуть вважати розумнішими і в дівчини ніколи не буде свого слова=(
краще з такими не водитись..це моя думка=)

Повідомлення відредагував kEDa: 19.09.2008 – 20:41

• 1

#89 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 19.09.2008 – 20:47

Перегляд дописуHalka (19.09.2008 00:29) писав:

До речі хлопців теж до однолітків не тягне. Спочатку до дуже старших, потім до дуже молодших.
Дівчат тягне тільки до старших, молодших за себе ми не хочемо псувати.
то ти ще недоросла, до того віку, коли не те що старші вже немічні, а і однолітки вже ні на що нездатні. от тоді вам захочеться і юного невмілого, але здорового, чомусь научити
  • 0

#90 Пан Сєня Миколайович

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 237 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 19.09.2008 – 20:54

ну мені здається що дівчата ідуть до старших хлопців у віці 13-17 (+- 1рік) тому що в тому віці дівчата трохи попереду у своєму розвитку, а хлопцям ще хочеться і на компі пошпілить і в футбол поганять, а трохи пізніше (з 15-16) парням вже припікає до дівчат і вони вже становлять для своїх одноліток-дівчат цікавішими.. десь в 11му класі (17-18 років) вже дівчата не дуже на старших дивляться, можна вже і на свої подивитись ;) ну а після 18 вже на роки взагалі ніхто не дивиться, головне що собою є той чи інший хлопець
  • 0

#91 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.09.2008 – 21:31

ви не берете до уваги одного....Мені до вподоби самостійні чоловіки. Людина котра працює і сама себе забезпечую.Живе НЕ з батьками.а це як правило Чоловіки віком від 25 років. Хоча і вони трохи..замалі)
  • 1

#92 Пан Сєня Миколайович

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 237 повідомлень

Відправлено 19.09.2008 – 22:15

Перегляд дописуРена (19.09.2008 22:31) писав:

ви не берете до уваги одного....Мені до вподоби самостійні чоловіки. Людина котра працює і сама себе забезпечую.Живе НЕ з батьками.а це як правило Чоловіки віком від 25 років. Хоча і вони трохи..замалі)
а ну може і таке бути)) це тіпа щоб не чекати коли батьки на дачу поїдуть або сусідам по кімнаті пиво на ставити ;)
тут вже кожному своє і суб'єктивне, але Ваші вподобання ("Людина котра працює і сама себе забезпечує") на Ваш вік (18, якщо вірити анкеті) не дуже розповсюджені серед Ваших однолітків, як мені здається.
  • 0

#93 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.09.2008 – 15:02

Перегляд дописуПан Сєня Миколайович (19.09.2008 23:15) писав:

а ну може і таке бути)) це тіпа щоб не чекати коли батьки на дачу поїдуть або сусідам по кімнаті пиво на ставити :)
батьки- це останнє що мені хочеться знати про мого хлопця)))

Перегляд дописуПан Сєня Миколайович (19.09.2008 23:15) писав:

тут вже кожному своє і суб'єктивне, але Ваші вподобання ("Людина котра працює і сама себе забезпечує") на Ваш вік (18, якщо вірити анкеті) не дуже розповсюджені серед Ваших однолітків, як мені здається.
А я з однолітками і не зустрічалась ніколи. Мені з ними не те що незручно...НУДНО)) так,мені 18 років. Але це не заважає бути розумною. Дітей я люблю. Але я не хочу з ними зустрічатися. а однолітків ще й виховувати треба. Ну такі вже вони))Інтереси сучасної молоді залишають бажати кращого.Це стосується не лише хлопців,а молоді взагалі. ну що поробиш якщо мені до вподоби нехай вже може і без вищої освіти- я сама її поки що не маю-,але людина котра вміє мислити. З старшими чоловіками в мене набагато більше спільного знайдеться ніж з однолітками. ,,Ренка,ти кльовая чікса,пайдьом папьйом півка,атарвьомся где-нібудь,нє ламайся,ну ти ж уже взрослая дєвачка,, - мене такий хід подій не влаштовує.До того ж пиво я не п'ю. Виключно зелений чай,соки та мінералку))) Коли ти старший,ти вже розумієш що таке обов'язки...та взагалі багато чого розумієш інакше ніж у ті ж самі 18 років) Щодо того,що старший чоловік пограється і викине- це не від віку залежить. Розумний чоловік ніколи жінку не кине. Він з нею розстанеться. До того ж таке ,,кидалово,, все-таки більш характерно для хлопців моєї вікової групи. Це по принципу ,,не нагулявся,,.))Звичайно,бувають виключення. Хлопець у 18 років може приємно здивувати,а 30-річний розчарувати. Всяке буває))
  • 0

#94 Пан Сєня Миколайович

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 237 повідомлень

Відправлено 20.09.2008 – 15:06

Перегляд дописуРена (20.09.2008 16:02) писав:

Звичайно,бувають виключення. Хлопець у 18 років може приємно здивувати,а 30-річний розчарувати. Всяке буває))
Точно-точно.))
  • 0

#95 Юля Ільчишин

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень

Відправлено 20.09.2008 – 16:54

Перегляд дописуРена (20.09.2008 16:02) писав:

а однолітків ще й виховувати треба. Ну такі вже вони))
всі люди різні і світобачення в них різне..буває шо і старших за себе треба вчити елементарних речей, хоча елементарними вони здаються тільки тобі..Когось саме це ніколи не цікавило, а вас навпаки цікавило і таким способом ви розвиваєте одне одного...От таке цікаве життя. Я б наприклад не змогла жити з людиною яка нічого не знає відмінного від того шо знаю я... :)
  • 0

#96 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.09.2008 – 17:34

Перегляд дописуkEDa (20.09.2008 17:54) писав:

всі люди різні і світобачення в них різне..буває шо і старших за себе треба вчити елементарних речей, хоча елементарними вони здаються тільки тобі..Когось саме це ніколи не цікавило, а вас навпаки цікавило і таким способом ви розвиваєте одне одного...От таке цікаве життя. Я б наприклад не змогла жити з людиною яка нічого не знає відмінного від того шо знаю я... :)
ти мене процитувала...але не зрозуміла змісту моїх слів. Інтереси і світобачення- це трошки різне. Якщо я люблю читати,то я і у 90 років буду любити читати (1. якщо доживу,2.якщо бачити буду,3.якщо література не скотиться до рівня ,,денної варти,, або Донцової :) ) А от світобачення...якщо я зараз думаю,що весь світ у моїх ніг,то навряд чи я так буду думати у 40. Бо може я у сорок якоюсь лохушкою буду,п'яничкою чи ще ЧИМОСЬ явно не вартим повагиі уваги))І ймовірність того шо в мене буде целюліт виключає можливість що біля цих ніг буде весь світ)) Досвід- то така штука яка з роками приходить.Інше діло розум.Він або є....або йти тобі все життя по зеленій доріжці шукаючи Гудвіна)))
  • 0

#97 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 20.09.2008 – 18:06

Перегляд дописуРена (18.09.2008 22:40) писав:

,,Чоловік в 17 років- ідіот, в 18- бовдур, до 20 він розвивається до придурка, в 25 він простофіля, в 30- ні те ні се...і лише в славне сорокаріччя він стає звичайним дурнем,, Рей Бредбері)))
Більшої нісенітниці,мабуть,не чув :)

Перегляд дописуОлеська (28.07.2008 20:09) писав:

Мабуть причина в тому, що дівчата швидше дорослішають, чи не так?

Перегляд дописуВертипузо (18.09.2008 23:18) писав:

Тут стільки узагальнень))) Всі люблять старших, всі люблять малалєток розводити..)) Так що всі насправді люблять? Помоєму все залежить від випадку і від індивідуальностей осіб.. І взагалі я знаю декількох дівчат, яким молодші подобаються)) Лоліт теж є достатньо, але уагальнювати таке помоєму не варто...
Цілком погоджуюся :) Не треба усіх рівняти під одну гребінку..
Хотілося б додати,що тут все залежить від індивідуальності та сумісності натур.
Та і природа,мабуть,грає не останню роль у цьому питанні.Так вже нею закладено,що жінка хоче захисту,безпеки для себе та дітей..А молодий хлопець,який ще не досить впевнено почуває себе у цьому світі,не може їй цього дати.До того ж нормальна жінка-це зазвичай м*яка,піддатилива натура,в якій тою ж природою закладено підкорення(вибачте мене,феміністки ;) )А природа\психолгоія чоловіка,така,що він намагається реалізувати свою владу у сім*ї,бути лідером,наставником.І знову ж таки молодий чоловік не може дати це дівчині-однолітці..
Хоча як і у всьому,тут також є свої відхилення,які залежать виключно від смаків та вподобань.От,наприклад,є такі дівчата,які навпаки хочуть домінувати над хлопцями і є такі хлопці,яким подобаєьбся це домінування.І зазвичай дівчина у таких браках є на років 5-10 старшою від хлопця...
  • 0

#98 Link

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 22.09.2008 – 15:09

Мені ніколи не подобалися хлопці старші за мене.І до чого тут вік чи досвід??Мені цікаво спілкуватися або з ровесниками або з молодшими на рік)) і начхати що вони відстають від мене в моральному і ще якомусь там розвитку..
Це все стереотипи,що хлопець має бути старший..Все залежить від конкретної людини.
Уявіть собі ситуацію:тобі сподобалась людина,тобі цікаво з нею спілкуватися,проводити час))І тут ти дізнаєшся що він молодший за тебе))І що тоді? Сказати вибач я не можу бути з тобою бо ти молодший??дурниці якісь.
  • 1

#99 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.09.2008 – 16:33

Перегляд дописуLink (22.09.2008 16:09) писав:

Уявіть собі ситуацію:тобі сподобалась людина,тобі цікаво з нею спілкуватися,проводити час))І тут ти дізнаєшся що він молодший за тебе))І що тоді? Сказати вибач я не можу бути з тобою бо ти молодший??дурниці якісь.
БУТИ з такою людиною я дійсно не зможу. Бо в в мене інтереси не такі як у моїх ровесників. Чи вони у розвитку відстають,чи то я за них(ровесників) духовно років на 10 старша. От і виходить що з більшістю ровесників як з дітьми спілкуєшся)) до тго ж ,,спілкуватись,,- не ,,зустрічатись,,. Якщо мені приємний один хлопець,інший...ну не зусрічатися ж мені з обома?))хоча.... :prapor3:
  • 0

#100 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 22.09.2008 – 17:50

Цитата

А я з однолітками і не зустрічалась ніколи. Мені з ними не те що незручно...НУДНО)) так,мені 18 років. Але це не заважає бути розумною. Дітей я люблю. Але я не хочу з ними зустрічатися. а однолітків ще й виховувати треба. Ну такі вже вони))Інтереси сучасної молоді залишають бажати кращого.Це стосується не лише хлопців,а молоді взагалі. ну що поробиш якщо мені до вподоби нехай вже може і без вищої освіти- я сама її поки що не маю-,але людина котра вміє мислити. З старшими чоловіками в мене набагато більше спільного знайдеться ніж з однолітками. ,,Ренка,ти кльовая чікса,пайдьом папьйом півка,атарвьомся где-нібудь,нє ламайся,ну ти ж уже взрослая дєвачка,, - мене такий хід подій не влаштовує.До того ж пиво я не п'ю. Виключно зелений чай,соки та мінералку))) Коли ти старший,ти вже розумієш що таке обов'язки...та взагалі багато чого розумієш інакше ніж у ті ж самі 18 років) Щодо того,що старший чоловік пограється і викине- це не від віку залежить. Розумний чоловік ніколи жінку не кине. Він з нею розстанеться. До того ж таке ,,кидалово,, все-таки більш характерно для хлопців моєї вікової групи. Це по принципу ,,не нагулявся,,.))Звичайно,бувають виключення. Хлопець у 18 років може приємно здивувати,а 30-річний розчарувати. Всяке буває))
Із усім погоджуюся. Правда, виникає резонне питання: а що від Вас "розумні і такі, що відбулися у житті" чоловіки можуть розраховувати отримати навзамін? Бо ж "дорослі інтереси" - цього замало, як на мене...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних