Перейти до вмісту

Чому дівчатам так подобаються старші хлопці, інколи, набагато старші? що вони у них бачать?

Повідомлень в темі: 475

#61 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6666 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 05.08.2008 – 13:23

Перегляд дописударинка (1.08.2008 23:53) писав:

Тому що значно приємніше знати, що хлопець розплачується за тебе ВЛАСНИМИ грошима, а не коштами своїх батьків.
от цікавий критерій вибору хлопця! тобто ти з тих дівчат, що знаймляться з хлопцем-мажором для того, щоб захомутать його батю-бізнесмена? Мильний серіал блін!

А крім грошей тебе більше ніщо не цікавить?
  • 0

#62 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 05.08.2008 – 13:35

Перегляд дописуGONщик (5.08.2008 00:52) писав:

я завжди проти цього на мою думку має біти різниця до 3 років. санька слова я нерахую шо то так є. а зустрічаються з старшими томушо тіпа модна діваха..... тіпа в старшого більший..... ІТД. а це все шо вони думають то нетак! моя колишня переконалась на мні шо з старшим більше небуде зустрічатись.а на ту тему можу багато написати....
А як ти будеш мати 40 років ти теж будеш хотіти таких"дівчат" як ти і притримуватися свого правила?
А тіпа модна діваха тіпа більший то все гон гонщику)) Тепер переключися з думок про своїх однокласниць на більш старших, дивися, от хлопцю 32 роки а дівчині 25, в даній моделі стосунків ти хоч сказати шо діваха модна, гонить і в нього більший ніж в тебе?
  • 0

#63 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 738 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 05.08.2008 – 13:44

мабуть оце питання (самої теми) виникає лише у молоді віком до 20 років...
тому що потім це переростається, оскільки життя виходить на інший рівень...і вік вже по суті не грає ролі...ну хіба що різниця дійсно велика...але для любові (як першочерговому значенню стосунків) підходить будь-яка різниця...
  • 0

#64 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 05.08.2008 – 14:02

Перегляд дописуПляма (5.08.2008 14:44) писав:

мабуть оце питання (самої теми) виникає лише у молоді віком до 20 років...
тому що потім це переростається, оскільки життя виходить на інший рівень...і вік вже по суті не грає ролі...ну хіба що різниця дійсно велика...але для любові (як першочерговому значенню стосунків) підходить будь-яка різниця...
Бач плямка, старі ми вже з тобою)))
  • 0

#65 GONщик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.08.2008 – 14:11

Перегляд дописуБоБриК (5.08.2008 14:35) писав:

А як ти будеш мати 40 років ти теж будеш хотіти таких"дівчат" як ти і притримуватися свого правила?
А тіпа модна діваха тіпа більший то все гон гонщику)) Тепер переключися з думок про своїх однокласниць на більш старших, дивися, от хлопцю 32 роки а дівчині 25, в даній моделі стосунків ти хоч сказати шо діваха модна, гонить і в нього більший ніж в тебе?
я мав на увазі дівчата до 18 років...
  • 0

#66 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 05.08.2008 – 14:15

Перегляд дописуБоБриК (5.08.2008 15:02) писав:

Бач плямка, старі ми вже з тобою)))
хе-хе... :ggggg:
невже тільки ми так думаєм?... :ggggg:
2 Гонщик: дівчата до 18 років самі не знають, чого хочуть)...По собі суджу)
А у старших хлопцях зазвичай бачать досвід, силу, захист...
  • 0

#67 GONщик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.08.2008 – 21:20

Перегляд дописуПляма (5.08.2008 15:15) писав:

хе-хе... :D
невже тільки ми так думаєм?... :unsure:
2 Гонщик: дівчата до 18 років самі не знають, чого хочуть)...По собі суджу)
А у старших хлопцях зазвичай бачать досвід, силу, захист...
хібашо досвід в сексі... :ggggg: сила в сіх є :happy1: а захист не проблема!
  • 0

#68 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 06.08.2008 – 11:02

Перегляд дописуGONщик (5.08.2008 22:20) писав:

хібашо досвід в сексі... :happy1: сила в сіх є :unsure: а захист не проблема!
НЕ скажи...Захистити вони інколи не можуть не то шо дівчат,але й самих себе...Самі за себе постояти не можуть,то як дівчина себе можу за таким почувати як за камяною стіною???Але на рахунок цього то роки тут абсолютно не грають ніякої ролі..ЗУстрічалась з хлопцем,йому 20 років було,і шо..То виходила шо я для нього була мамочкою і я його напастой шось там захищала,а зустрічалась з 18річним то я весь час знала,шо які б помилки яне зробила він мене захистить!Такшо вік тут ролі не грає.Так само із розумом...В 20 років може бути таке тупе,шо ти просто здивуешся невже таке буває,а в в 16 чи 18 навпаки майже всі розуми поїло!Так шо..Я особливо на вік уваги не звертаю..Але однолітка ще ні разу в житті не мала)))
  • 0

#69 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень
  • Місто:Миколаїв

Відправлено 06.08.2008 – 11:58

Перегляд дописуMarcos (23.07.2008 10:30) писав:

Тема - черговий крик душі покинутого чи відторгнутого мужчини молодих років.

Нормальна дівчина завжди хоче бачити біля себе дорослого( морально), самостійного, або хоча б відповідального чоловіка( хлопця). В
більшості випадків юнаки для такої штуки як " відносини" готові значно пізніше ніж дівчата.... а про оцих " гроші, машина", так вони зустрічаться і з молодшими можуть.
Згодна. :unsure:

Якщо дівчина кидається на "дорослий" гаманець, варто подумати, чи є сенс будувати з нею стосунки взагалі, у будь-якому віці.

Перегляд допису_saljama_ (23.07.2008 10:47) писав:

Для мене ідеальна різниця - років 10. До таго чоловіка хочеться тягнутися, його поважаєш. А за що поважати 18-річних? Що вони, за невеликим виключенням, досягли в житті?
Далі, щодо того, хто там кого розводить.
Чоловік - істота, що пермарнентно хоче сексу, хоч у 16, хоч у 20, хоч у 25)))). Тому, ще не ясно у якому віці хто більше розводить) стосунки "просто секс" формуються як і в 18, так і в 40, тому... ета брєд.

Як на мене, велика різниця у віці не дуже сприяє рівним стосункам, хоча б тому, що у вас різний досвід та різне світосприйняття. Незалежно від духовної сумісності та інтелектуального рівня розвитку.
Чесно кажучи, я не дуже вірю у кохання, наприклад, між 40літнім і 20літньою. Ну що його може в ній приваблювати? Не знала ще таких випадків, щоб не "просто секс"... Тобто, їм подобається енергетика молодості, яка в них самих вже за спиною. Але як цілісну людину тебе навряд сприймуть...

Цитата

А ще їм хочеться стабільності в стосунках, чи зможе дати їм це хлопець в віці 15-18 років? Рідко таке трапляється.

Перегляд дописуВід 23.07.2008 10:54

хм....теж саме і про дівчат сказати можна.
:happy1:
  • 1

#70 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 06.08.2008 – 12:12

Вік тут не при чому. Головне - це готовність хлопця до серйозних відносин. Але чомусь просліжується така тенденція, що цей вік у дівчат наступає дещо раніше ніж у хлопців. Тому дівчата інстинктивно тянуться до старших за віком хлопців.
  • 0

#71 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 06.08.2008 – 12:57

Перегляд дописуКсюшенька (6.08.2008 12:02) писав:

НЕ скажи...Захистити вони інколи не можуть не то шо дівчат,але й самих себе...Самі за себе постояти не можуть,то як дівчина себе можу за таким почувати як за камяною стіною???Але на рахунок цього то роки тут абсолютно не грають ніякої ролі..ЗУстрічалась з хлопцем,йому 20 років було,і шо..То виходила шо я для нього була мамочкою і я його напастой шось там захищала,а зустрічалась з 18річним то я весь час знала,шо які б помилки яне зробила він мене захистить!Такшо вік тут ролі не грає.Так само із розумом...В 20 років може бути таке тупе,шо ти просто здивуешся невже таке буває,а в в 16 чи 18 навпаки майже всі розуми поїло!Так шо..Я особливо на вік уваги не звертаю..Але однолітка ще ні разу в житті не мала)))
Ну то таке завжи було і буде, так як вік є важливим критеріє, але не визначним. Але в більшості випадків старші - мудріші. До речі, скільки тобі років, якщо не таємниця?))
  • 0

#72 МаЛа ВрЕдНа ЖаБа

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:далеко далеко...

Відправлено 06.08.2008 – 21:21

яка різниця який хлопець головне шоб любили одне одного!
  • 0

#73 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 06.08.2008 – 23:53

Не розумніші, а зазвичай більш досвідченні у житьєвих питання, але то дуже субьективна річ.

Повідомлення відредагував Everlast: 06.08.2008 – 23:57

• 0

#74 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 12.08.2008 – 19:59

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (23.07.2008 11:02) писав:

дівчата зустрічаються зі старшими лише тому що їм нецікаво зі своїми однолітками , як вже всім відомо хлопці морально відстають приблизно на два роки , а з більш старшими дівчатам цікавіше проводити час

От цікаво, а що таке "морально відстають"? :cool2:
По-перше, як на мене, справа не тільки і не стільки в тому, що дівчата випереджають хлопців у розвитку, а у тому, що вимоги до чоловіка у стосунках значно серйозніші. Жінка раніше готова до стосунків не лише тому, що вона дорослішає раніше, а тому, що її сфера відповідальності у відносинах є значно меншою, а обов'язки простішими. По-друге, жінкам цікаві чоловіки, що ПЕРЕВЕРШУЮТЬ їх за певними параметрами (розум, сила характеру, життєвий досвід і т. д.) - це ще більше схиляє шальки терезів на користь чоловіків старшого віку. І по-третє, жінки зацікавлені у чоловіках, що відбулися у житті - безумовно, у молодому віці реалізувати себе сповна досить нелегко.
ЗІ: моя колишня-і водночас майбутня (от так от, розумійте, як хочете :yes:) дружина за мене старша на 2 тижні. І попри те, чесно кажучи, відчуваю себе в якійсь мірі чи то її татом, чи то наставником :)
  • 0

#75 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 12.08.2008 – 22:11

Перегляд допису_saljama_ (23.07.2008 10:47) писав:

Для мене ідеальна різниця - років 10. До таго чоловіка хочеться тягнутися, його поважаєш. А за що поважати 18-річних? Що вони, за невеликим виключенням, досягли в житті?
от цікаво,а чим ти "відповіси" його успішності ?? що ти даш йому взамін на його досвід та успіх ??
  • 1

#76 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 12.08.2008 – 22:16

Перегляд дописуaAa(against all authority) (12.08.2008 23:11) писав:

от цікаво,а чим ти "відповіси" його успішності ?? що ти даш йому взамін на його досвід та успіх ??
Чуваааак, тупо плюс один! Деякі дівчата собі ціну набивають такими заявками, а потім дивишся- а воно пустишка пустишкою.

Повідомлення відредагував Nomad: 12.08.2008 – 22:17

• 1

#77 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 13.08.2008 – 03:42

Перегляд дописуaAa(against all authority) (12.08.2008 23:11) писав:

що ти даш йому взамін на його досвід та успіх ??
іпть)) оце ти гониш)) а що ж іще вона може да-а-а-ати?? :) :cool2:

лінощам немає меж)) :yes:
більшість так і хочуть
знайти гарного розумного досвідченого забезпеченого
щє шоб у ліжку усе сам робив))
і то щє подякуй, якщо такі дівулі залишаються аби прожити щасливє довгє життьо))))
....а не обдирають до ниток і йдуть шукать іншого досвідченого :cool2:

--
Пе.С.
а що заважає тому ж самому 18-річному дати стимул на великі досягнення?
  • 0

#78 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 13.08.2008 – 13:43

Якщо розглядати жінку в плані еволюції людини і зокрема побудови психіки в порівнянні з чоловіком то можна помітити, що природою вона перш за все пристосована для продовження людського роду.
Наприклад активація інтуітивного мислення в момент стресу у жінки відбувається набагато швидше ніж у чоловіка, що дає їй можливість забезпечити швидку локалізацію небезпеки у вигляді відходу і збереження роду. В той же час при стресі у чоловіка спочатку притуплюється інтуітивне мислення що робить його безстрашною стіною в момент захисту своєї другої половини після чого потенціал інтуїції різко зростає. Це результати досліджень Інституту самовідновлення Норбекова.
Якщо розлядати дане питання із цієї точки зору, то для дівчини одним із основних завдань у цьому світі є безпека її майбутніх поколінь, механізми реалізації якого закладені на генно-інстинктивному рівні і зокрема у принципі природного відбору.

Повідомлення відредагував 100000: 13.08.2008 – 13:47

• 0

#79 Альба

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 13.08.2008 – 16:37

Перегляд дописуTeren (12.08.2008 19:59) писав:

ЗІ: моя колишня-і водночас майбутня (от так от, розумійте, як хочете :rolleyes:) дружина за мене старша на 2 тижні. І попри те, чесно кажучи, відчуваю себе в якійсь мірі чи то її татом, чи то наставником :cool2:
2 тижні то ще не багато. І тепер ти бачиш, що дівчатам не завжди подобаються хлопці старші за них. Просто ми шукаємо людину яка може підтримати, захистити та зрозуміти. А вік тут ні до чого, якщо дійсно є кохання ).
  • 0

#80 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 15.09.2008 – 21:44

Перегляд дописуАльба (13.08.2008 17:37) писав:

ми шукаємо людину яка може підтримати, захистити та зрозуміти.
ну раз ви шукаєте всі ці якості то вам положена якась оптова знижка
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних