Перейти до вмісту

Чому дівчатам так подобаються старші хлопці, інколи, набагато старші? що вони у них бачать?

Повідомлень в темі: 475

#441 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1460 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 15.06.2015 – 13:11

Перегляд дописуkitty_bon (14.06.2015 – 17:36) писав:

Ділюся досвідом))) вийшла заміж за мужика, старшого за мене на 8 років.
Переваги: цілі, стабільний прибуток, нагуляність, досвіченість, вихованість
Недоліки: слаба сексуальна активність, перетриманість, має вже піклуватсь про батьків а не вони про нього, обмеженість поглядів, занудство, стереотипність, швидко втомлюється
Наразі розлучена і зустрічаюсь з антиподом молодшим від чоловіа на 10 років
Переваги: відкритість новому, швидко навчається, завжди готовий, активне життя, мало їсть багать працює, швидко думає і діє
Недоліки: немає стабільного прибутку, максималіст

Як на мене то старший чи молодший то не є різниця)) головне, щоб людина була хороша))) є гарний вікдля чоловка близько 25 як на мене)))
kitty, подивилася на фото з сусідньої теми. По-моєму, ти просто зарано заміж пішла. Ще забагато шалу й неспокою))
  • 2

#442 murko

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 15.06.2015 – 15:49

Ділюся досвідом))) вийшла заміж за мужика, старшого за мене на 8 років.
Переваги: цілі, стабільний прибуток, нагуляність, досвіченість, вихованість
Недоліки: слаба сексуальна активність, перетриманість, має вже піклуватсь про батьків а не вони про нього, обмеженість поглядів, занудство, стереотипність, швидко втомлюється
Наразі розлучена і зустрічаюсь з антиподом молодшим від чоловіа на 10 років
Переваги: відкритість новому, швидко навчається, завжди готовий, активне життя, мало їсть багать працює, швидко думає і діє

Як на мене то старший чи молодший то не є різниця)) головне, щоб людина була хороша))) є гарний вікдля чоловка близько 25 як на мене)))
а що таке "перетриманість"? це як фарбу перетримати на волоссі?

взагалі, негарно ви так. нехай і на форумі, нехай і в межах теми, але відкрито говорити про недоліки колись рідної вам людини, ба, навіть про такі інтимні проблеми, як "слаба сексуальна активність" - не дуже зріло.

Повідомлення відредагував murko: 15.06.2015 – 15:57

• 1

#443 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 15.06.2015 – 18:15

Перегляд дописуmurko (15.06.2015 – 15:49) писав:

Майже. Це коли сперма стає жовта густа і несмачна, Кіті можна зрозуміти розумію.

Цитата

взагалі, негарно ви так. нехай і на форумі, нехай і в межах теми, але відкрито говорити про недоліки колись рідної вам людини, ба, навіть про такі інтимні проблеми, як "слаба сексуальна активність" - не дуже зріло.
Нема сексуально слабких чоловіків - є недостатньо мотивуючі жінки. :)
  • 0

#444 Порошенко наше все!

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 15.06.2015 – 21:55

Перегляд дописужировой ребенок (15.06.2015 – 18:15) писав:

Майже. Це коли сперма стає жовта густа і несмачна.
зміни нік на "ребенок-вафліст"
  • 1

#445 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 16.06.2015 – 00:15

Візьми і зміни, а ж твій клон.

Повідомлення відредагував жировой ребенок: 16.06.2015 – 00:19

• 0

#446 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 16.06.2015 – 14:23

Хм, у 25 як правило максималізм зникає, а стабільний прибуток якраз з'являється. Якщо мається на увазі стабільність, а не розмір прибутку)
Втім, то все справді відносно, адже є люди, які залишаються завжди молодими в душі, а є люди які завжди зануди. Крім того 35 років то ще не старість, такий вік не мав би впливати на активність, скоріше шлюб став причиною. Одноманітність набридає.

І не звертай увагу на всіляких перезрілих пуританок на цьому форумі.
  • 1

#447 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 625 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 16.06.2015 – 22:56

Перегляд дописуmurko (15.06.2015 – 15:49) писав:

насмішили)))

Перегляд дописуNameless One (16.06.2015 – 14:23) писав:

Хм, у 25 як правило максималізм зникає, а стабільний прибуток якраз з'являється. Якщо мається на увазі стабільність, а не розмір прибутку)
Втім, то все справді відносно, адже є люди, які залишаються завжди молодими в душі, а є люди які завжди зануди. Крім того 35 років то ще не старість, такий вік не мав би впливати на активність, скоріше шлюб став причиною. Одноманітність набридає.

І не звертай увагу на всіляких перезрілих пуританок на цьому форумі.

одноманітність? я далеко не пуританка))) окрім того за 5 років я змінилася досить суттєво зовнішньо і внутрішньо))

Перегляд дописуtaraBooka (15.06.2015 – 13:11) писав:

kitty, подивилася на фото з сусідньої теми. По-моєму, ти просто зарано заміж пішла. Ще забагато шалу й неспокою))

виходила заміж страшнішою, повнішою, дурнішою)))))) а на рахунок неспокою, то мої демони вирвались назовні лише зараз))))
  • 0

#448 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 17.06.2015 – 11:42

«а на рахунок неспокою, то мої демони вирвались назовні лише зараз))))»

Я неправильно сформулювала: зарано ще й зараз. Принаймні, мені здається, що пріорітети в тебе поки інші (це не критика, якщо що).
  • 0

#449 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 17.06.2015 – 12:04

Якщо демони вирвались - це добре, можна вважати сеанс екзарцизму вдалим.
  • 0

#450 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень

Відправлено 17.06.2015 – 19:28

Перегляд дописуtaraBooka (17.06.2015 – 11:42) писав:

«а на рахунок неспокою, то мої демони вирвались назовні лише зараз))))»

Я неправильно сформулювала: зарано ще й зараз. Принаймні, мені здається, що пріорітети в тебе поки інші (це не критика, якщо що).

просто в заміжжі ніц цікавого))))

Перегляд дописужировой ребенок (17.06.2015 – 12:04) писав:

Якщо демони вирвались - це добре, можна вважати сеанс екзарцизму вдалим.

вирвались, побуянили і спатоньки)))
  • 1

#451 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 18.06.2015 – 01:23

Перегляд дописуkitty_bon (17.06.2015 – 19:28) писав:

просто в заміжжі ніц цікавого))))
Якщо захочеш дітей народжувати, то доведеться одружитися.

А так, зараз майже вся молодь живе шлюбним життям, але без офіційного оформлення. Ну і ще, якщо це регіон зі старою мораллю, то там таке не пройде, щоб проводити разом час доведеться одружитися.

Ще мотив, одруження для дівчат це наче знак профпридатности, вони прагнуть собі його отримати. Але якщо вже один раз отримала, то вдруге уже сенсу немає.

Перегляд дописуkitty_bon (17.06.2015 – 19:28) писав:

вирвались, побуянили і спатоньки)))
Тоді це були не демони, а ватники :)
  • 0

#452 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.06.2015 – 08:05

Перегляд дописуShіver2005 (24.05.2015 – 17:21) писав:

Це точно. Полтавський пацан європеєць вас підтримує.

Ну точно не азіат. Як бачиш, "пожити трохи" виступає у ролі необхідної умови, однак вона не є достатньою.
  • 0

#453 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень

Відправлено 18.06.2015 – 10:39

Цитата

Якщо захочеш дітей народжувати, то доведеться одружитися.

то не є умова

Цитата

А так, зараз майже вся молодь живе шлюбним життям, але без офіційного оформлення. Ну і ще, якщо це регіон зі старою мораллю, то там таке не пройде, щоб проводити разом час доведеться одружитися.

взагалі пофіг))) в моєму місті процвітають взагалі "вільні" стосунки, тож шлюб то не є умова

Цитата

Ще мотив, одруження для дівчат це наче знак профпридатности, вони прагнуть собі його отримати. Але якщо вже один раз отримала, то вдруге уже сенсу немає.

взагалі дурня))) заміж виходила по великому коханню) не для того щоб комусь шось довести))) як піду вдруге, і якщо піду, то після як мінімум річного спільного проживання)

Цитата

Тоді це були не демони, а ватники :)

ОМГ, шо за нісенітниця? <_< не маєте уявлення, через що я пройшла))) і це не по темі))

Вік мужика не в паспорті а в голові)) можна бути в 20 мужиком, а можна в 35 бути недорощенною дитиною))
  • 0

#454 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 18.06.2015 – 17:06

Про демонів, я думав це жарт, тож пожартував у відповідь. Я ж справді не знаю що ти під ними мала на увазі.
Звісно, знати хочеться, але я так розумію ти не розкажеш. :)

Про профпридатність, уяви, якби ніхто не хотів з тобою одружуватися, мабуть в тебе б закралася думка, що щось негаразд. У тебе склалося инакше, тому, ти таке питання собі не задавала. Але стосунки - це дуже часто тест на профпридатність, наче торги - продаєш себе і купуєш когось. Чим класніший ти - тим більший у тебе вибір. Це не обов’язково мусить так бути, але дуже часто так є.

Стосовно одруження, то думаю дитині не дуже приємно буде рости без батька, чи в неузаконеному шлюбі.
  • 0

#455 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 18.06.2015 – 21:22

У сестри чоловік на 19 років за неї старший. До того зустрічалася із однолітками або зі старшими на декілька років. А з цим вони вже разом більше 10 років. Що вона в нім знайшла? Та просто рідну душу. Він харизматичний, сучасний. І коли з ним розмовляєш, то навіть думка про вік не виникає.
І хоча сестричка виглядає років на 10 молодше паспортного віку, разом вони є гармонійною парою.
  • 0

#456 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 19.06.2015 – 02:11

Перегляд дописуShіver2005 (18.06.2015 – 22:28) писав:

З боку це мабуть виглядає майже, як інцест.
В тому-то й річ, що ні)
  • 0

#457 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 19.06.2015 – 04:14

В мене є теорія психофізіологічних витоків цієї старшо_прихильності дівчат.

На картинці зображений Пріал - древньогрецький Бог статевого акту,
Прихований текст

В давні, нехороші часи (в яких люди перебували близько 100тис. років своєї , печальної історії. ). Коли самка людини (гомініда і т.д. ) доростала до сексуальної зрілості (вона могла народжувати дітей), більш-за-все , і в короткі строки , відбувалось її запліднення самцем, виходячи із групового способу життя людей, відповідно , виходячи із моїх уявлень про тогочасних людей.
  • Найбільший шанс запліднити самку, мав самець віком від 16, 18 років, так як в цей період довжина статевого члена самця достигала певного максимуму.
  • Самець в у 18-25 років, мав суттєву перевагу перед своїми , менш дорослими сексо-противниками, в плані мускульної маси, досвіду і агресивності.
  • Т.д. і т.п. , мені "ліньки" печатати .
Виходячи із цього , сформувався певний вроджений нейрогуморальний механізм у самок, що "вмикався" тільки при вияленні самця старшого віку (самка, для прикладу, восновному була приблизно 12-14 років , самець 18-25 років) . Цей нейрогуморальний механізм, був присутній і впливав на культуру, побут і звичаї людей, навіть теперішніх часів, де він трактується як щось психологічно-суспільне.

Ахахахаххахахаааааааааааааааааааааах. пардон. :8:
  • 0

#458 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 19.06.2015 – 15:05

Тут все просто. По-перше жінки зазвичай розвиваються швидше за чоловіків. Тобто, у підлітка чоловіка і підлітка жінки будуть трохи різні інтереси. Якщо мала дівчина хоче дорослих стосунків, то хлопець її віку не може їй цього дати, їй для цього треба дорослий чоловік. Якби молодих дівчат цікавило просто потрахатися, як більшість хлопців, то їх би влаштовував будь-який вік, можливо більш молоді особини мали б і більший попит, як це буває у чоловіків.

Від жінки мало вимагається - народити. Для цього все робить природа, достатньо просто статево дозріти. На чоловіка ж покладаються обов’язки по забезпеченню родини. Тут і стають в нагоді м’язова маса, досвід і так далі.
  • 1

#459 Aleksey222

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 23.06.2015 – 14:08

Перегляд дописуmilochka (23.07.2008 – 10:02) писав:

дівчата зустрічаються зі старшими лише тому що їм нецікаво зі своїми однолітками , як вже всім відомо хлопці морально відстають приблизно на два роки , а з більш старшими дівчатам цікавіше проводити час
Хлопці морально абсолютно не відстають. Це є зверхність по відношенню до хлопців. Проблема вся в тому, що без матеріального забезпечення нічого не вирішується, то молоді дівчата ведуться на гаманці багатих, старших за себе чоловіків. Кажуть, що хлопці морально відстають, а самі у житті не працюють та ще й хвастаються тим, що за багатих виходять заміж.
  • 0

#460 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 23.06.2015 – 19:43

Перегляд дописуAleksey222 (23.06.2015 – 14:08) писав:

Хлопці морально абсолютно не відстають. Це є зверхність по відношенню до хлопців. Проблема вся в тому, що без матеріального забезпечення нічого не вирішується, то молоді дівчата ведуться на гаманці багатих, старших за себе чоловіків. Кажуть, що хлопці морально відстають, а самі у житті не працюють та ще й хвастаються тим, що за багатих виходять заміж.
Та де там. Як згадаю себе у 18.... Я б тоді сам собі не дав.
  • 2

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних