Перейти до вмісту

Чому дівчатам так подобаються старші хлопці, інколи, набагато старші? що вони у них бачать?

Повідомлень в темі: 475

#41 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.07.2008 – 23:12

Ну що ж, добралася і до цієї теми.
Кажу навіть по собі. Так, дівчатам подобаються старші хлопці. Чому? Можна дати пару фраз чи категорій, але це все-таки складно відповісти.
Не бачу нічого поганого в тому, що дівчина хоче старшого і більш забезпеченішого мужчину біля себе бачити. Так, шукає опори, і тим більше, якщо вже їй надоїло гуляти (тим більше суспільством завжди ущемлялося "гуляння" жінок), надійного чоловіка. Це ж інстинкт збереження роду.
І нема чого нити тут хлопцям одноліткам. Ці ж багаті чоловіки теж колись були пациками-голодранцями (не всі, звісно, но без образ), досягли всього, що потрібно їм в житті, і заслужили повне право вибирати собі гарних молоденьких. І не думайте, що молоденькі дівчата такі дурні, як здаються.
Тому замість того, щоб нити, які ми (дівчата) тут погані, працюйте над собою в усіх сферах, щоб бути успішними - тоді й самі зможете вибирати, старших чи менших.
  • 0

#42 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 24.07.2008 – 23:16

Перегляд дописуalec (23.07.2008 14:06) писав:

Тобто головне, по твоїм словам, - щоб був захист )))) а на стосунки - пос...ть))) :happy1:

тДля жінки захист - це компонент у стосунках. ти, очевидно, не знав, раз так по-тупому витрактував мої слова
  • 0

#43 rusan

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Полтава

Відправлено 28.07.2008 – 14:02

Хлопчики, не ображайтесь. Просто досвід -велике діло. Ну не міг я в в свої 18-25 років завести дівчину одним поглядом чи легеньким дотиком. А зараз можу, причому запросто. Кількість переросла в якість. Філософія одначе.
  • 0

#44 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 28.07.2008 – 14:34

Перегляд дописуrusan (28.07.2008 15:02) писав:

Хлопчики, не ображайтесь. Просто досвід -велике діло. Ну не міг я в в свої 18-25 років завести дівчину одним поглядом чи легеньким дотиком. А зараз можу, причому запросто. Кількість переросла в якість. Філософія одначе.
Дядьку, та шо нам хлопчикам до Вас братися, ти напевно кожного дня "заводиш" по декілька дівчат поглядом. Нам смертним до Вас далеко братися!!!
  • 0

#45 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 28.07.2008 – 19:09

Прикольно... я в свої 18-ть могла завести хлопця з одного погляду :blink:

Мабуть причина в тому, що дівчата швидше дорослішають, чи не так?
  • 0

#46 rusan

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 28.07.2008 – 23:03

Перегляд дописуБоБриК (28.07.2008 15:34) писав:

Дядьку, та шо нам хлопчикам до Вас братися, ти напевно кожного дня "заводиш" по декілька дівчат поглядом. Нам смертним до Вас далеко братися!!!
Я приблизно так само іронізував, будучи молодим. Молоде вино теж грає і цьому є свій смак. Витримане вино має свій смак. Молоде вино п'ють кожного дня а витримане лише з поважних причин. Просто це різні речі, різні періоди життя і кожен з періодів має свої родзинки.
  • 0

#47 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 28.07.2008 – 23:03

в 18-25 років не міг дівчину завести? Ги, дак якшо тобі вже 40 - то нафіг їх тепер заводити? В молоді роки треба було, а тепер тіки жінку треба заводити з цилюлітною сракою.
Нє-нє-нє, лєгєнда пра супєр-мужикоф не проконає :blink:
  • 0

#48 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 29.07.2008 – 09:53

Перегляд дописуОлеська (28.07.2008 20:09) писав:

Прикольно... я в свої 18-ть могла завести хлопця з одного погляду :blink:
Ой, хлопця так важко завести...))) Вони тільки і чекають одного такого погляду щоб ... ну як сказати, виконати свій природній обовязок!)))

Перегляд дописуrusan (29.07.2008 00:03) писав:

Я приблизно так само іронізував, будучи молодим. Молоде вино теж грає і цьому є свій смак. Витримане вино має свій смак. Молоде вино п'ють кожного дня а витримане лише з поважних причин. Просто це різні речі, різні періоди життя і кожен з періодів має свої родзинки.
Нескромне питання: скілька Вам років? Бо тут мене цікавість прямо замучила) Бо пости в темі такі наче вам 40-50 років)
  • 0

#49 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 29.07.2008 – 11:11

Флуд і оффтоп стерто.
  • 0

#50 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 29.07.2008 – 23:24

Перегляд дописуБоБриК (29.07.2008 10:53) писав:

Ой, хлопця так важко завести...))) Вони тільки і чекають одного такого погляду щоб ... ну як сказати, виконати свій природній обовязок!)))
Можна подумати, що дівчата чекають іншого ;) Не смішіть мої шкарпетки! :D
  • 0

#51 Milen

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 01.08.2008 – 11:21

Дівчата шукають старших хлопців тому що в них більший.............досвід
  • 0

#52 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 01.08.2008 – 22:53

Чому? Тому що значно приємніше знати, що хлопець розплачується за тебе ВЛАСНИМИ грошима, а не коштами своїх батьків. А чомусь історично склалося, що більшість підлітків звикли грати цілими днями в ВОВ та просити гроші батьків. "Малалєток" розводять зазвичай і такі ж малолітні хлопці. Тоді ж іде пантування типу хто, де, коли й з ким переспав. У старших, частіше всього (не факт, що завжди!!!) такого немає=) Але все в межах розумного. Та й люди всі різні.
  • 0

#53 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.08.2008 – 01:05

от я розумію, коли пацан в тебе, нормальний мужик, салдат рєбьонка нє обідєт:P

ха ха ха

даринка, цікаво, які історичні події вплинули на такі тенденції?
  • 0

#54 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 03.08.2008 – 01:08

Katod, придиратися до слів погано)
  • 0

#55 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 03.08.2008 – 01:19

у старших – /теоретично :P / шняга більша
от і фсьо
:ggggg:
  • 0

#56 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 03.08.2008 – 01:25

Тут справді все діло у досвіді.З віком до нас приходить мудрість (до кожного своя).Цей досвід відображається і на стосунках із дівчиною,оскільки ти знаєш свої помилки і свої плюси.Але не будем забувати і той факт,що все залежить від самого хлопця,а також дівчини.Бувають же випадки,шо стосунки підтримуються від школи (до того ж між однолітками) і до глибокої старості.Ось так. :P
  • 0

#57 Санька Колосок

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 376 повідомлень

Відправлено 03.08.2008 – 09:28

А я думаю що дівкам треба старший хлопець вчив їх жити!
У мене знакома спала з усіма, от тепер залетіла, бо її одногодкі пацикі не любили презервативи. А був би у неї старший, так вона б не ходила по руках.
Ми вибираємо менших щоб виховати!

Все це фігня, що з віком шняга більша)
В лікарню зверну вся 16 річний хлопець зі скаргою на те, що у нього стояк на 25 см, от так то)))
  • 0

#58 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 03.08.2008 – 10:08

Хлопчики, не ображайтесь. Просто досвід -велике діло. Ну не міг я в в свої 18-25 років завести дівчину одним поглядом чи легеньким дотиком.
Ну знаєш, ти то ше не більшість. Ніхто тобі не винен, шо ти так пізно навчився.

І до чого тут шняга. Якшо дівчина така, шо скаче від одного до іншого, то ясно, шо про шнягу і думає, а про таке поняття як кохання вона і не знає. В неї вголові лише з ким би то наступну ніч провести.

Повідомлення відредагував Pit: 03.08.2008 – 10:09

• 0

#59 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 03.08.2008 – 17:07

Перегляд дописуСаньок (3.08.2008 10:28) писав:

А я думаю що дівкам треба старший хлопець вчив їх жити!
У мене знакома спала з усіма, от тепер залетіла, бо її одногодкі пацикі не любили презервативи. А був би у неї старший, так вона б не ходила по руках.

Повчальна історія... :ggggg: Але все ж думаю, що якщо в дівчини шлюха захована не дуже добре в середині нутра і весь час проситься на зовні, то їй пофіг, з ким спати з ровесниками, старшими чи молодшими...

Цитата

Ми вибираємо менших щоб виховати!

А ось це істинно. :P
  • 0

#60 GONщик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.08.2008 – 23:52

я завжди проти цього на мою думку має біти різниця до 3 років. санька слова я нерахую шо то так є. а зустрічаються з старшими томушо тіпа модна діваха..... тіпа в старшого більший..... ІТД. а це все шо вони думають то нетак! моя колишня переконалась на мні шо з старшим більше небуде зустрічатись.а на ту тему можу багато написати....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних