Перейти до вмісту

Чому дівчатам так подобаються старші хлопці, інколи, набагато старші? що вони у них бачать?

Повідомлень в темі: 475

#361 _Maryana_

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Файне місто Тернопіль

Відправлено 24.11.2010 – 22:47

Перегляд дописуkavalera (24.11.2010 23:10) писав:

Все правильно, буває навіть, коли вже не зовсім дівчатка увлікаються значно молодшими хлопчиками. Мухаха.
.....
забув один момент))....буває й так..що дівчинка не відповідає своєму віку.....доросла, а дурненька)).... :blink:
  • 0

#362 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1258 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 24.11.2010 – 23:01

Перегляд допису_Maryana_ (24.11.2010 22:47) писав:

.....
забув один момент))....буває й так..що дівчинка не відповідає своєму віку.....доросла, а дурненька)).... :blink:
+1000500
  • 0

#363 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 24.11.2010 – 23:01

Перегляд допису_Maryana_ (24.11.2010 21:47) писав:

.....
:cry: точно
Зображення

По темі - мій старший, а поводиться як дітьо, що робити?
  • 0

#364 _Maryana_

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Місто:Файне місто Тернопіль

Відправлено 24.11.2010 – 23:09

Перегляд дописуКрихітка (25.11.2010 00:01) писав:

:cry: точно
Зображення

По темі - мій старший, а поводиться як дітьо, що робити?
....ну так чоловіки і є дітьми....що 15, що 20, що 30))...їх треба балувати)) :blink:
  • 0

#365 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Місто:))

Відправлено 05.06.2011 – 09:48

Колись теж думала: "нащо молодим дівчатам старші чоловіки? а,подекуди,і набагато старші?" знайшла відповідь лише тоді,коли сама зустріла такого чоловіка.
він нічим не гірший за моїх ровесників,з ним так само весело,він розуміє мої жарти,є ЗАВЖДИ про що поговорити,він серйозний і відповідальний...а от в молодших МЧ переважно того не було.
  • 0

#366 nusay

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:родючий центр України

Відправлено 05.06.2011 – 10:05

Перегляд дописуСкажена ягідка (5.06.2011 10:48) писав:

Колись теж думала: "нащо молодим дівчатам старші чоловіки? а,подекуди,і набагато старші?" знайшла відповідь лише тоді,коли сама зустріла такого чоловіка.
він нічим не гірший за моїх ровесників,з ним так само весело,він розуміє мої жарти,є ЗАВЖДИ про що поговорити,він серйозний і відповідальний...а от в молодших МЧ переважно того не було.
Ну так мова йде про "половинки". Якшо це твоя половинка, ніхто не знає , чи він буде старшим, чи молодшим, чи однолітком. Проте багато дівчат бачу, які цілеспрямовано шукають таких-собі "татусів". Такі "пари" не коректні. Хача хто знає напевно?! Особисто я люблю справжніх чоловіків ))) і зараз для мене не важливо скільки йому років. Це прийшло досвідом. :) Хоча, якщо супутнику менше років, мені начеб-то теж )))
  • 0

#367 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Місто:))

Відправлено 05.06.2011 – 10:10

Бо коли є любов,то це просто різниця в кількості цифр в паспорті,не більше. Люблю,і байдуже що там пише.
  • 0

#368 nusay

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:родючий центр України

Відправлено 05.06.2011 – 10:14

Перегляд дописуСкажена ягідка (5.06.2011 11:10) писав:

Бо коли є любов,то це просто різниця в кількості цифр в паспорті,не більше. Люблю,і байдуже що там пише.
І я про те саме )))
  • 0

#369 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.06.2011 – 16:48

це спочатку дівчата випереджають у розвитку хлопців. але ж потім хлопці наздоганяють дівчат)

суджу по своїм подругам. деякі вже жаліються, шо їхні чоловіки лисіють,товстішають і просто старіють, мол, " і яйця вже не ті" .
дві подружки мають чоловіків на 30 років за них старших. одна і справді любить, вже 5 років з ним живе. а у іншої, я так думаю, черговий "пошук себе". ну і грошей. бо не бідний такий дядя попався, а подруга саме після розлучення,пфф
а. ше третя є. не подруга, так,знайома. в неї хлопцю приблизно 30 років.(в них різниця десь років 10, але я ніколи не знала кому скільки точно). не вшарю прєлєсті їхній стосунків. живуть окремо. вона з батьками,а він,здається,теж свого житла не має. сексом займаються "поки нікого нема вдома". ужс. ну це в 17 років тіпа екстремально, але не в їхньому ж віці :) дорослий такий дядя, а ніфіга в житті не добився. і взагалі палнєйший "безперспектинвняк", шо в она в ньому знайшла - хз. він їй там наче вірші якісь пише, а вона від радості пісяє.
мама цієї дівчини називає доньчиного кавалера "граблі", така з гумором тьотя)))
  • 0

#370 Elo4k@

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень

Відправлено 24.08.2011 – 10:58

Може хлопець і повинен трохи бути старшим,але не набагато....максимум років на 5....
Я зовсім не розумію коли йде дідусь,а за ним біжить краля 18-літня....
Аж гидко якось)
  • 0

#371 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 24.08.2011 – 14:21

У дівчат питай :prapor3:
  • 0

#372 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 24.08.2011 – 14:42

Ага, от я поясню точно, чого деяким дівчатам подобаються старпьори. Не всі старрпьори, наголошу, а багаті. Прикольно, правда? От треба йому обкрутити голову, одружити на собі і..... самі знаєте що. А потім прийняти спадщину. Прикольно.
  • 0

#373 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 24.08.2011 – 22:32

а в чому, власне предмет балаканини???
Ще здавна відомо, що у жінки найкращий період для стосунків з 13 до 19 років, а у чоловіка - після 25 років. Для цього є ряд природних особливостей. Всьо чьотко :prapor3:
  • 0

#374 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 25.08.2011 – 08:26

Перегляд дописукусти (24.08.2011 23:32) писав:

а в чому, власне предмет балаканини???
Ще здавна відомо, що у жінки найкращий період для стосунків з 13 до 19 років, а у чоловіка - після 25 років. Для цього є ряд природних особливостей. Всьо чьотко :prapor3:
Та було таке, шекспірівська Джульєтта ніби мала 14 років.
А тепер поговоримо про серйозні стосунки. От якщо людина, чи то дівчина, чи то хлопець не має ще навіть паспорта, то у неї ще дурка в голові. Які ще тут можуть бути серйозні стосунки? Ну побавитися коханням, часто його підміняють сексом. Але в такому віці людина ще не готова брати на себе відповідальність за своє життя. Отже нижню планку для дівчат - 13 років - як написано у цитованому дописі, явно треба вище підтягнути, та й верхню також.
Законодавством України для врегулювання серйозних відносин є тільки прописані норми сімейного права. У них визначений шлюбний вік, який для жінок складає сімнадцять років, а для чоловіка - вісімнадцять. Але і передбачені шлюби до досягнення шлюбного віку, якщо це буде на користь цих осіб. Та це є винятком, а не правилом. Також є кримінальна відповідальність за розбещення неповнолітніх. Кримінально карними є вчинення розпусних дій щодо особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку. Такі норми є не видумкою авторів Сімейного та Кримінального кодексу та інших актів, а склалися з практикою протягом століть, а отже цьому можна довіряти.
От для мене серйозними стосунками є ті стосунки, коли створюється і розбудовується сім΄я, коли жінка і чоловік будуть готові не лише втішатися один одним, але й народити і належно виховати дитину. Медики кажуть, що жінка може бути готовою до материнства у віці 18 років. У цьому віці жіночий організм найкраще готовий і до статевих відносин і до материнства, слово медикам.
Вище наведені аргументи слід враховувати при оцінці пар з великою різницею у віці, якщо є такі обставини.
А щодо найкращого віку для материнства детальніше читайте тут і тут.
  • 0

#375 Кошечка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень

Відправлено 24.09.2011 – 08:27

у мене були стосунки з старшим на 20 років чоловіком. з 17 років. тривали майже 5 років. але все ж таки життя я повязала з однолітком. перевага була в тому, що ця людина багато дала саме моїй особистості. без нього я б зараз блукала не знавши куди і для чого йду. і я дуже йому вдячна насправді.
він не вимагав нічого. я запросто дозволяла собі інтрижки на стророні, запросто дозволяла собі говорити, що ми не завжди будем разом. а він все розумів.
але йому вдалось дати мені в руки зброю раціональності, впевненості і розуміння реального життя. йому вдалось запалити вогонь гордості і дав зрозуміти, що мої можливості величезні... дякую долі за таку людину.

досі іноді спілкуємось (по інтернету) у нього вже своє життя а в мене своє.
  • 0

#376 Balazur

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень

Відправлено 21.10.2012 – 02:14

Перегляд дописуalec (23.07.2008 – 08:30) писав:

Я все якось не можу зрозуміти, чому більшість дівчат надає перевагу старшим хлопцям)))) Всів ж знають, що хлопці люблять "розводить малолєток"))))) а вони дурні ведуться . . . :angry1:
Йопта... Так зона комфорту ж блін...
Думає ж дорослий - знач впевнений... Знач перспективно...
+ деякі люблять коли їх розводять... Тільки їм явно не вистачить духу визнати це...

Ну і перед подружками піжонитись зручно - профіт... ХД
  • 0

#377 Izdesbyll

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 29.11.2012 – 23:27

Я тут напишу так, між іншим. Щоб було рівно 400.
Мені 17 і я майже повністю пасивний в цьому плані. В моєму віці стосунки - трата дорогоцінного часу.
В моєму класі є дівчина, так у неї вже -надцятий. І нащо?
  • 0

#378 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 29.11.2012 – 23:40

Перегляд дописуIzdesbyll (29.11.2012 – 23:27) писав:

Мені 17 і я майже повністю пасивний в цьому плані.
Зображення
  • 2

#379 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 09:49

Перегляд дописуIzdesbyll (29.11.2012 – 23:27) писав:

Я тут напишу так, між іншим. Щоб було рівно 400.
То ти патріот форуму, адже дбаєш про рівне число. Що ж, зараховано.

Цитата

Мені 17 і я майже повністю пасивний в цьому плані. В моєму віці стосунки - трата дорогоцінного часу.
Гарні, хороші стосунки - це тільки окраса життя.

Цитата

В моєму класі є дівчина, так у неї вже -надцятий. І нащо?
Для життя. У кожного ж своя мірка.
  • 1

#380 Izdesbyll

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 30.11.2012 – 14:58

Перегляд дописуДруг Бобер (30.11.2012 – 09:49) писав:

Гарні, хороші стосунки - це тільки окраса життя.
Не повіриш: у мене з усіма гарні, хороші відносини.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних