Перейти до вмісту

Чому дівчатам так подобаються старші хлопці, інколи, набагато старші? що вони у них бачать?

Повідомлень в темі: 475

#341 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 13.10.2010 – 15:37

Перегляд дописуNeorlandina (13.10.2010 16:34) писав:

заходжу в тему "чому дівчатам так подобаються старші хлопці..." і що я бачу?

до дівчини чіпляються старші хлопці! обидва одружені та з дітьми.

і взагалі: про шо мова?
та щось не в той степ зава з манфредом занесло...
  • 0

#342 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 13.10.2010 – 15:45

Перегляд дописуKassandra (13.10.2010 16:37) писав:

та щось не в той степ зава з манфредом занесло...

мабуть їм не подобаюцця старші хлопці
  • 0

#343 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 14.10.2010 – 10:44

Перегляд дописуManfred (13.10.2010 11:23) писав:

Сильний може мати вдосталь позашлюбних дітей, яких може забезпечувати, ба навіть приймати якусь участь у їх вихованні, чому ні? От тільки звертаю вашу увагу на те, що це не моя позиція, позаяк не вважаю себе сильним-самодостатнім-упевненим, тому і живу у шлюбі і дитину маю у цьому ж шлюбі. Це лише мої думки про тих, у кого щось инакше, як у мене, і, як на мене, ці думки цілком логічні, принаймні, наразі не знаходжу у них жодної прогалини. Може ви знайдете?
І це пише вірний християнин? :ggggg: Це перекреслює більшість Ваших дописів в релігійній тематиці. (Я вже, було, й повірила, що людина дійсно настільки віруюча і праведна...)

Якщо би дійсно сильні люди були б самотніми, а право на сім"ю мали б лише невпевненні в собі закомплексовані люди, то уявляю, яким в результаті було б суспільство?.. Я проти такого суспільства.

Перегляд дописуManfred (13.10.2010 11:46) писав:

Тут моя хвантазія буксує,
Це була всього лиш фантазія??? А це перекреслило всю суперечку до того...

Перегляд дописуManfred (13.10.2010 15:32) писав:

Хто / що може заважати самодостатнім?
Як самодостатня людина скажу: несамодостатні люди.)
  • 0

#344 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 14.10.2010 – 12:54

Перегляд дописуManfred (14.10.2010 12:26) писав:

Чим саме перескреслює? Швидше за все ви не зрозуміли, як те, що я пишу там, так і те, що я пишу тут )
Та куди ж нам!) Але справді віруюча людина ніколи не буде виступати "за" позашлюбних дітей і навіть думати про таке не буде.

Тоді, ви проти суспільства у якому живете :)
Якої ж ви все-таки поганої думки про суспільство, в якому живете...
Якщо суспільство складатиметься виключно з слабаків, то воно просто загине.

Коли ми мріємо — ми справжні ©

А мріяти без фантазії неможливо, а отже і пізнавати себе. Звідси, люди, що не осягнули значення фантазії, фактично живуть самообманом.
Ви щось поплутали. Або у вас настільки обмежені мрії.
А фантазувати... Стоячи перед дубом фантазувати, що це береза - це якось...

Тоді ви — несамодостатня :ggggg:
Абсолютно самодостатня.
  • 0

#345 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 14.10.2010 – 12:56

Заве,
Вам не здається, що підтема вигаданої вами самодостатности одружених цими словами Neorlandin'и нівроку розкрита, га?
Знаєте, я почитала дописи зава і ваші. Там тільки ви чіпляєтеся до дівчини... :ggggg:
  • 0

#346 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.10.2010 – 13:51

Тоді, ви проти суспільства у якому живете :ggggg:
Вона анархістка, в'явіть.

Коли ми мріємо — ми справжні ©

А мріяти без фантазії неможливо, а отже і пізнавати себе. Звідси, люди, що не осягнули значення фантазії, фактично живуть самообманом.
Із цим до фахівця раджу звернутися.

Заве,
Вам не здається, що підтема вигаданої вами самодостатности одружених цими словами Neorlandin'и нівроку розкрита, га?
Мені здається, Neorlandina хтіла пожартувхать, але в неї не вийшло.
  • 0

#347 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 16.10.2010 – 23:30

До речі, прикольно ось це читати:

Перегляд дописуSensssorika (12.10.2010 18:57) писав:

зустрічала таке в жінок за 30. вони вже і дорослі , і самостійні і життя їх потріпало.. але нікому непотрібні. отож бояться залишитися самотніми до кінця життя і тому вискакують заміж за першого, хто поведеться. навіть якшо той хтось ідіотом буде.

Перегляд дописуSensssorika (13.10.2010 08:49) писав:

зважаючи, що тема про старших чоловіків, то на твоїх престарілих 30річних тьотках мають одружуватися ще старіші діди. бгг
після ось цього (колисьнаписаного):

Перегляд дописуРена (3.10.2008 21:46) писав:

Що я хотіла цим сказати? те шо стосунки повинні розвиватися певний час,і досить довгий час,перед тим,як їх узаконити. А одразу після шлюбу ходити з животом- така перспектива мене не приваблює. І ще одне. Головне: не кожна жінка до 25 років впевнена у своїй другій половині- раз.не кожна жінка її знаходить- два)))

• 0

#348 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 16.10.2010 – 23:34

Перегляд дописуОлеська (16.10.2010 23:30) писав:

До речі, прикольно ось це читати:

після ось цього (колисьнаписаного):
а де протиріччя?
  • 0

#349 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.10.2010 – 23:52

Перегляд дописуРена (3.10.2008 21:46) писав:

Що я хотіла цим сказати? те шо стосунки повинні розвиватися певний час,і досить довгий час,перед тим,як їх узаконити. А одразу після шлюбу ходити з животом- така перспектива мене не приваблює. І ще одне. Головне: не кожна жінка до 25 років впевнена у своїй другій половині- раз.не кожна жінка її знаходить- два)))
мм.. я така умнічка. минуло два роки. я стала ше більшою умнічкою.
зустрічалася я на той час(2008 рік) з людиною, яка кохала мене, а я не могла відповісти їй взаємністю. в мене були почуття до іншого, який був за 2 тисячі кілометрів. відчай і всьо такоє.. бачу, шо це на мені таки "сказивалось".

і шо? я досі впевнена, шо не варто виходити заміж за першого-ліпшого чи впопихах. і шо дітей не варто одразити одразу після шлюбу. під шлюбом я розумію сумісне проживання, а не штамп. і не кожна жінка впевнена у своїй "половині" до 25 років. і не завжди залишається впевненою навіть після 25 років подружнього життя. кому як.
я в своєму чоловікові впевнена. хоспаді, він же святий. не те шо я.

зараз скажу, що життя коротке. насправді дууже коротке. і особисто я спішу жити. надто багато поганого пережила, щоб відкладати своє життя на "потім". жити лише для самої себе - це найгірше, шо може статися.
  • 0

#350 змій

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 16.10.2010 – 23:59

Перегляд дописуSensssorika (17.10.2010 00:52) писав:

зараз скажу, що життя коротке. насправді дууже коротке. і особисто я спішу жити. надто багато поганого пережила, щоб відкладати своє життя на "потім". жити лише для самої себе - це найгірше, шо може статися.
Життя не таке вже і коротке. Можна пожити певний час і для себе. А той хто цей час не змарнує а витратить на покращення себе, на удосконалення той потім і знайде своє щастя. Бо саме на таких дівчат звертають увагу розумні хлопці.

Повідомлення відредагував змій: 17.10.2010 – 00:01

• 0

#351 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 17.10.2010 – 00:05

Перегляд дописузмій (17.10.2010 00:59) писав:

Життя не таке вже і коротке. Можна пожити певний час і для себе. А той хто цей час не змарнує а витратить на покращення себе, на удосконалення той потім і знайде своє щастя. Бо саме на таких звертають увагу розумні хлопці.
певний час - то у школі дітки так живуть. навчаючись в вузі чи працюючи людина вже кагбе дорослим життям починає жити. як істота соціальна, людині потрібно спілкування, часто душевне. часто це кохання. і тоді вже починаються стосунки між двома людьми. пара. а в парі не можна жити лише для себе. а "покращуються" люди все життя. і краще,коли вони роблять це разом з кимось, аніж егоїстично наодинці,а потім при такій самій проапгрейдженій людині. тоді і виникають конфлікти. кто кручє і все таке.

-------------
давайте оцінимо некрофільські вміння Олеськи вишукувати старе і померле і всі скажемо який в мене тоді був гарний нік. може ото знову поміняти?..
  • 0

#352 змій

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 17.10.2010 – 00:09

Перегляд дописуSensssorika (17.10.2010 01:05) писав:

певний час - то у школі дітки так живуть. навчаючись в вузі чи працюючи людина вже кагбе дорослим життям починає жити. як істота соціальна, людині потрібно спілкування, часто душевне. часто це кохання. і тоді вже починаються стосунки між двома людьми. пара. а в парі не можна жити лише для себе. а "покращуються" люди все життя. і краще,коли вони роблять це разом з кимось, аніж егоїстично наодинці,а потім при такій самій проапгрейдженій людині. тоді і виникають конфлікти. кто кручє і все таке.
Ніфіга. Вдосконалюватися самому краще бо ніхто час не забирає, а значить результат може бути вищим. Разом з тим можна удосконалюватися і разом з іншою людиною, так веселіше , але результат буде нижче.
  • 0

#353 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 17.10.2010 – 00:20

Перегляд дописузмій (17.10.2010 01:09) писав:

Ніфіга. Вдосконалюватися самому краще бо ніхто час не забирає, а значить результат може бути вищим. Разом з тим можна удосконалюватися і разом з іншою людиною, так веселіше , але результат буде нижче.
мій чоловік вже досконалий. не знаю куди йому там ше вдосконалюватися. думаю, він твій 35 річний план самовдосконалення опанував за 17 років. плюс ше роки вдосконалення зі мною.
в мене час ніхто не забирає, я залюбки проводжу свій час з коханим чоловіком. щастя є результатом.
я а чьом. в мене досвіду в стосунках більше, ніж у тебе. якщо він в тебе взагалі є, звісно. тобто, я вже маю те, чого ти прагнутимеш після самовдосконалення.
  • 0

#354 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 17.10.2010 – 00:24

Перегляд дописуSensssorika (17.10.2010 01:20) писав:

мій чоловік вже досконалий. не знаю куди йому там ше вдосконалюватися. думаю, він твій 35 річний план самовдосконалення опанував за 17 років. плюс ше роки вдосконалення зі мною.
в мене час ніхто не забирає, я залюбки проводжу свій час з коханим чоловіком. щастя є результатом.
я а чьом. в мене досвіду в стосунках більше, ніж у тебе. якщо він в тебе взагалі є, звісно. тобто, я вже маю те, чого ти прагнутимеш після самовдосконалення.
та ну))0якби був чоловік то фігу б дві в неті висіла цілодобово.
по темі: Мені подобаються старші хлопці, з ними цікаво
  • 0

#355 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 17.10.2010 – 00:28

Перегляд дописуЛастiвочка (17.10.2010 01:24) писав:

та ну))0якби був чоловік то фігу б дві в неті висіла цілодобово.
по темі: Мені подобаються старші хлопці, з ними цікаво
оприкинь) я в неті лише тоді, коли чоловік на роботі))) да, він в мене багато працює. умнічка.
по темі: старші хлопці не цікавлять. кохаю свого на півроку за мене старшого чоловіка)))
  • 0

#356 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 17.10.2010 – 00:49

Почистила
змій, усне попередження

• 0

#357 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 30.10.2010 – 11:00

Перегляд дописуNatalie) (13.10.2010 12:31) писав:

оце наплів, докупи нічого не в"яжеться.
Зайняті дівчата ще мають таку особливість час від часу з подругами зустрічатись і ходити на каву, і, як правило, вони не носять з собою табличку- занято)

Я належу до тих, хто читаючи будь яку книгу, незалежно від кількості сторінок, завжди пам*ятають з чого вона починається, про що в ній ідеться, і яка центральна ідея закладена автором. Цьому вчать ще в школі.

Цитата

Я так розумію для безбомжика поняття гарна серйозна дівчина - це людина, яка сидить вдома за книжками і не висуває носа з хати.

Це не розуміння, а враження. Дитяче бажання видати власне враження за правильний висновок, завжди ставить бажаючого у смішне становище і підкреслює відсутність уміння усвідомити цільну думку. В молоді це тепер називаться : "много букафф". От тільки те бажаюче дитя, навряд чи про відсутність уміння відає. Нічим допомогти не можу. Завітай до пані Логіки.

Повідомлення відредагував Безбожник: 30.10.2010 – 11:01

• 0

#358 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 10.11.2010 – 17:55

Блін хто постійно витирає пости наталі! Вона теж має право на свої думки =)
Безбожнику, будь-яких книг краще не читай
  • 0

#359 _Maryana_

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Місто:Файне місто Тернопіль

Відправлено 24.11.2010 – 21:13

вибачаюсь...що влізаю у вашу розмову без запрошення))
:blink: ..та не всім дівчатам подобаються старші хлопці)).... але більшість обирає старших....ну подумаєш,
досвідченіший.... :cry:
і не треба дівчатам думати, що із хлопцем-однолітком нецікаво))
різні ж бувають.....може бути так, що і 15-тирічний серйозніший за 20-тирічного...то вже як у кого і якими темпами відбувається становлення як особистості))
  • 0

#360 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 24.11.2010 – 22:10

Перегляд допису_Maryana_ (24.11.2010 21:13) писав:

вибачаюсь...що влізаю у вашу розмову без запрошення))
:blink: ..та не всім дівчатам подобаються старші хлопці)).... але більшість обирає старших....ну подумаєш,
досвідченіший.... :cry:
і не треба дівчатам думати, що із хлопцем-однолітком нецікаво))
різні ж бувають.....може бути так, що і 15-тирічний серйозніший за 20-тирічного...то вже як у кого і якими темпами відбувається становлення як особистості))
Все правильно, буває навіть, коли вже не зовсім дівчатка увлікаються значно молодшими хлопчиками. Мухаха.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних