Перейти до вмісту

Чому дівчатам так подобаються старші хлопці, інколи, набагато старші? що вони у них бачать?

Повідомлень в темі: 475

#321 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 13.10.2010 – 10:34

Перегляд дописуManfred (13.10.2010 10:40) писав:

Тоді, самодостатність тільки заважатиме, бо хтось має бути човном, а хтось рікою, якої він пливтиме. Дві самодостатні істоти поряд житимуть у паралельних світах без жодної точки доторку. Тут можна сперечатися лише про прийнятність тих чи инших ступенів самодостатности-залежности, як на мене.
Ви дрібно метикуєте: самодостатніх людей легко об'єднує несамодостатня, з огляду на вік, дитина, наприклад. Ги.

Перегляд дописуManfred (13.10.2010 10:57) писав:

Самодостатньому і впевненому чоловікові — жінка потрібна хіба для сексу на 1-2 рази, шлюб же йому, як 5-е колесо до воза.
Тоді слід починати не зі шлюбу, котрий-то загалом заради родини, котра суть діти, а, власне, з дітей, котрі тому чоловікові нах не потрібні. І тут можна сперечатися.

Перегляд дописуManfred (13.10.2010 11:11) писав:

Саме так. Шлюб — прихисток для слабких. Для сильних є свобода. Поясніть навіщо шлюб самодостатній і впевненій людині, яка може знайти все що захоче і коли захоче будь-якої кількости і якости?
Дадад! Будь-якої кількості і якості дітей! Бармалєйчік просто, гиии.

Перегляд дописуManfred (13.10.2010 11:23) писав:

Сильний може мати вдосталь позашлюбних дітей, яких може забезпечувати, ба навіть приймати якусь участь у їх вихованні, чому ні? От тільки звертаю вашу увагу на те, що це не моя позиція, позаяк не вважаю себе сильним-самодостатнім-упевненим, тому і живу у шлюбі і дитину маю у цьому ж шлюбі. Це лише мої думки про тих, у кого щось инакше, як у мене, і, як на мене, ці думки цілком логічні, принаймні, наразі не знаходжу у них жодної прогалини. Може ви знайдете?
Приймати участь - це круто. Наче "ми орали!"(с), ага.
  • 0

#322 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.10.2010 – 11:31

Цитата

Шось чудне. Молоді і гарні дівчата (якщо вони дійсно такі) як правило, розібрані молодими хлопцями, та чоловіками. І до них, ніхто не "лізе", бо "місце зайняте". Тож плюватись може тільки "залишок", котрий непотрібен ровесникам. Якщо ж мається на увазі серйозна гарна дівчина, котра зайнята питанням навчання і кар*єри (що я схвалюю), то тим більше - не зростається, адже дівчата такої категорії є зайняті справою, і зустріти їх у місцях де "пристають" старші чоловіки, (та і молоді теж), практично неможливо. Питання : хто плюється ?

оце наплів, докупи нічого не в"яжеться.
Зайняті дівчата ще мають таку особливість час від часу з подругами зустрічатись і ходити на каву, і, як правило, вони не носять з собою табличку- занято)

Я так розумію для безбомжика поняття гарна серйозна дівчина - це людина, яка сидить вдома за книжками і не висуває носа з хати.
  • 0

#323 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 13.10.2010 – 11:42

Перегляд дописуManfred (13.10.2010 11:46) писав:

Не готовий відповісти на це питання, тре запитати когось сильного-самодостатнього-упевненного, та ще й такого, що живе вільним від шлюбу життям, наскільки йому / їй потрібні діти та все, що з ними пов'язане? Тут моя хвантазія буксує, бо з одного боку наче діти йому мають бути потрібні, а з иншого, навіщо, коли самодостатній?
А ви не плутайте самодостатність із сенсом та метою життя самодостатніх людей. Чи ви наївно вирішили, що сенс життя самодостатньої людини полягає в самодостатності?
  • 0

#324 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.10.2010 – 11:58

Самодостатній - слово саме за себе говорить , він достатній і він сам. Тобто йому достатньо і себе самого коханого.
  • 0

#325 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 13.10.2010 – 12:01

Перегляд дописуManfred (13.10.2010 12:50) писав:

А у чому полягає "сенс та мета життя" самодостатніх?
У тому ж самому, в чому полягає сенс життя несамодостатніх людей - в особистому смаку, ги.
  • 0

#326 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 13.10.2010 – 12:17

Перегляд дописуNatalie) (13.10.2010 12:58) писав:

Самодостатній - слово саме за себе говорить , він достатній і він сам. Тобто йому достатньо і себе самого коханого.
І йому не потрібна автівка, наприклад? Чи будинок уласний? Адже він самодостатній - як равлик, ги.
Самодостатність означає, що людина не одружується і не народжує дітей для довершення себе любого. Одружується, аби виховати дітей, виховує дітей, аби принести "світло" цьому мрячному "світу".

Перегляд дописуManfred (13.10.2010 13:05) писав:

Цілком з вами згоден, а зараз побачимо, як викручуватимуться ті, хто вважають себе самодостатніми :ggggg:
Мда... самодостатні люди не викручуються - вони викручують інших.

Перегляд дописуManfred (13.10.2010 13:05) писав:

Чи правильно я вас зрозумів, що різниці між самодостатністю, та не самодостатністю для вас не існує?
Наразі спостерігаю, що ви не зрозуміли навіть себе: питання було про потрібність самодостатній людині дітей і всьго іншого, і ви особисто чомусь вирішили, що краще знаєте бажання та розумієте сенс життя самодостатніх людей. Я ж лише натякнув, що сенс життя визначається кожною людиною цілком особисто - самодостатня вони чи ні. Й особисто мене не здивує бажання самодостатньої людини виховувати дитину, адже в кожного власне гобі й смак.
А ви чомусь за самодостатністю забули про останній рівень піраміди Маслоу, хоча самодостатність має означати лише те, що решту рівнів цього пагорба людина здолала.
  • 0

#327 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 13.10.2010 – 12:24

Перегляд дописуManfred (13.10.2010 11:23) писав:

Сильний може мати вдосталь позашлюбних дітей, яких може забезпечувати, ба навіть приймати якусь участь у їх вихованні, чому ні? От тільки звертаю вашу увагу на те, що це не моя позиція, позаяк не вважаю себе сильним-самодостатнім-упевненим, тому і живу у шлюбі і дитину маю у цьому ж шлюбі. Це лише мої думки про тих, у кого щось инакше, як у мене, і, як на мене, ці думки цілком логічні, принаймні, наразі не знаходжу у них жодної прогалини. Може ви знайдете?
нефальсифіковність як показник блаблабла, як відрізнити самотнього самодостатнього від самотнього несамодостатнього?

Перегляд дописуManfred (13.10.2010 11:46) писав:

моя хвантазія буксує
може не варто було продукти її життєдіяльності оприлюднювати? Зображення

Перегляд дописуzav (13.10.2010 13:17) писав:

А ви чомусь за самодостатністю забули про останній рівень піраміди Маслоу, хоча самодостатність має означати лише те, що решту рівнів цього пагорба людина здолала.
це має означати, що масловщина - гон
  • 0

#328 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 13.10.2010 – 13:44

Перегляд дописуManfred (13.10.2010 14:33) писав:

Дуже просто, за кількісним показником :ggggg:
чого саме?
  • 0

#329 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 13.10.2010 – 14:26

Тоді це не самодостатні, бо навіщо це їм?
Дик, аби не заважали.

А яким боком там притулився "смак"? Щось на кшталт того, що самодостатня людина може дозволити собі розкіш керуватися власними смаками, а шлюбна — ні?
До того, що сенс життя - річ така ж особиста, як і смак. І не сенс життя визначає чи самодостатня людина, чи ні. Самодостатність визначається способами досягнення мети життя у впровадженні його сенс.

Дуже просто, за кількісним показником :ggggg:
Не забувайте лише, що кількість не завжди переходить в якість.
  • 0

#330 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 13.10.2010 – 14:30

Перегляд дописуManfred (13.10.2010 08:09) писав:

А що саме тре пропонувати, просвітіть, блск.? І чому жалітися — це аж так огидно і погано?
відповідь настільки банальна і очевидна, що я не думала, що хтось це запитається. Так от: існують речі безцінні.
Я не казала, що жалітись погано й огидно. Мені просто не подобається, коли починається оте "жінкам потрібні лише гроші, блаблабла". якщо єдине, що може зацікавити в тобі жінку - це твій банківський рахунок, то хто тобі винен. Тоді, відповідно ти й притягуватимеш лише відповідний тип жінок.
  • 0

#331 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 13.10.2010 – 14:34

Перегляд дописуManfred (13.10.2010 15:32) писав:

Хто / що може заважати самодостатнім?
Е... самодостатнім, а по суті анархістам, в усі часи заважало лише одне - суспільство.
  • 0

#332 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 13.10.2010 – 14:42

Перегляд дописуManfred (13.10.2010 15:37) писав:

Практика будь-яких тренувань у тому і полягає, що людина багато разів щось робить і нарешті це щось починає давати все кращі результати.
От тільки не треба плутати ваші мрячні хорові практики з поміркованістю та ремесністю.

Це не самодостатні, а просто анархісти, ги )
Будь-який просто анархіст є самодостатнім за визначенням.

Це які саме?
Треба розуміти, для вас безцінних речей не існує, гигиги.
  • 0

#333 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 13.10.2010 – 14:46

Перегляд дописуManfred (13.10.2010 14:42) писав:

Це які саме?

"Чоловіків люблять не за їх гроші, а за ту силу, що дає змогу ті гроші заробляти."
— Хтось з мудрих
Ну нема в мене ніякого бажання пояснювати за що кому любити. В тебе є сім'я? Наче є. От думай сам, чесслово.

А я не поважаю ніодного мужика на крутій тачці, які неодноразово думали, що мене можна цим підкупити і я їм дам. і мені глибоко десь скільки сил вони приклали, щоб заробити гроші, які вони мені можуть запропонувати
  • 0

#334 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 13.10.2010 – 14:53

Перегляд дописуManfred (13.10.2010 15:46) писав:

Це загальне правило і мрячних і не мрячних практик.

Анархіст це доведення до абсурду, а самодостатня людина — гармонійна і уникає крайнощів )
Ви, котрий категорично претендує на несамодостатність, звідки Ви знаєте, якою є самодостатня людина?
Абсурд - це демократія, насправді. Анархізм, як раз, цілком логічний і природний.
  • 0

#335 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 13.10.2010 – 14:56

Перегляд дописуManfred (13.10.2010 15:50) писав:

У кожного вони свої, часто люди вбивають одне одне саме через ці безцінні речі, тому вважаю за розумне поцікавитись.
Що, в кого і навіщо ви вточнюєте? Ви занурюєтеся в якісь мрячні глибини непотрібу, намагаючись затягти туди й співрозмовників, щиро дивуючись, що вони вбачають у цьому звичайний злив теми, ги
  • 0

#336 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 13.10.2010 – 14:58

Перегляд дописуManfred (13.10.2010 15:53) писав:

А що саме вони мусили вам запропонувати — сім'ю?
За фактом, це вона мала би їм бути винна, бугога.

Перегляд дописуManfred (13.10.2010 15:56) писав:

Я ж писав вище — хвантазія :ggggg:

Перегляд дописуSergiy_K (13.10.2010 13:24) писав:

може не варто було продукти її життєдіяльності оприлюднювати? Зображення

• 0

#337 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 13.10.2010 – 14:59

Перегляд дописуManfred (13.10.2010 14:50) писав:

Чи правильно я вас зрозумів, що безцінна річ для вас — сім'я?
я про себе нічого не говорила наче
  • 0

#338 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 13.10.2010 – 15:00

Перегляд дописуManfred (13.10.2010 14:53) писав:

А що саме вони мусили вам запропонувати — сім'ю?
омг, я тебе прошу
  • 0

#339 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 13.10.2010 – 15:02

Перегляд дописуManfred (13.10.2010 15:01) писав:

Та наче писали:
я не писала про те, що є безцінним для мене, щоб ти міг зробити якісь висновки.
  • 0

#340 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 13.10.2010 – 15:34

заходжу в тему "чому дівчатам так подобаються старші хлопці..." і що я бачу?

до дівчини чіпляються старші хлопці! обидва одружені та з дітьми.

і взагалі: про шо мова?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних