Перейти до вмісту

Чому дівчатам так подобаються старші хлопці, інколи, набагато старші? що вони у них бачать?

Повідомлень в темі: 475

#261 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 09.09.2010 – 11:11

Почистила
Смайлик та Comari4ka - усне попередження за офф-топ

• 0

#262 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 11.10.2010 – 12:30

Перегляд дописуNatalie) (28.08.2010 11:20) писав:

А мені старші не подобаються, особливо ненавиджу одружених дядьків, які маючи сім"ю, дітей, лізуть до молодих гарненьких дівчат. Так і хочеться в харю такому плюнути.
Не соромся своїх бажань, плюй! Молоді дівчата теж повинні отримати задоволення від "лазання до них"!

Перегляд дописуHalka (28.08.2010 14:25) писав:

"Кам'яна стіна" - це людина надійна. Людина яка тебе завжди підтримає, і прийде на допомогу коли це необхідно. Людина, якій ти можеш подзвонити вночі і просто попросити щоб він прийшов, бо тобі хочеться його побачити - і він прийде, тому що не хоче тебе втратити, тому що ти йому дорога.
це треба перенести сюди. нове вособлення стіни - хлопчик на побігеньках для вгамування нічних страхів нервових дєвучок! Зображення
  • 0

#263 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 11.10.2010 – 22:06

Перегляд дописуNatalie) (28.08.2010 11:20) писав:

А мені старші не подобаються, особливо ненавиджу одружених дядьків, які маючи сім"ю, дітей, лізуть до молодих гарненьких дівчат. Так і хочеться в харю такому плюнути

Шось чудне. Молоді і гарні дівчата (якщо вони дійсно такі) як правило, розібрані молодими хлопцями, та чоловіками. І до них, ніхто не "лізе", бо "місце зайняте". Тож плюватись може тільки "залишок", котрий непотрібен ровесникам. Якщо ж мається на увазі серйозна гарна дівчина, котра зайнята питанням навчання і кар*єри (що я схвалюю), то тим більше - не зростається, адже дівчата такої категорії є зайняті справою, і зустріти їх у місцях де "пристають" старші чоловіки, (та і молоді теж), практично неможливо. Питання : хто плюється ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 11.10.2010 – 22:07

• 0

#264 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.10.2010 – 09:51

Перегляд дописуБезбожник (11.10.2010 23:06) писав:

адже дівчата такої категорії є зайняті справою, і зустріти їх у місцях де "пристають" старші чоловіки, (та і молоді теж), практично неможливо.
А "на роботі" - такий варіант виключений?

Та й філософія у Вас м"яко кажучи застаріла. Це колись вискакували заміж після школи, бо після 18-ти вже вважалась старою дівою. Зараз в такому віці виходять заміж хіба по зальоту. Нащо обсідати себе в молодому віці дітьми, чоловіком, побутом та нестачою грошей? Розумно спочатку стати на ноги, а вже потім поєднувати своє життя з кимось іншим.

Офтоп видалено.
  • 0

#265 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 12.10.2010 – 09:55

а от не треба моїх постів витирати.

Перегляд дописуNеmesis (12.10.2010 09:36) писав:

є можливість прокинутися у 30 старою і нікому непотрібною. але тоді теж можна одружитися по зальоту, чи просто налякавши якогось молодчика. всяко буває.

все вірно. не треба засуджувати дівчат за те, шо вони хочуть сім"ю. комусь вдається створити її у 20, комусь у 30. комусь ще пізніше, а комусь вона навіть і не потрібна. так от,власне, зі старшим чоловіком більша вірогідність створити ту сім"ю, якшо він,звісно,вже не є жонатим. Коли один з подружжя вже стоїть на ногах, то інший разом з ним ставатиме. комусь так легше.
  • 0

#266 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 12.10.2010 – 10:14

При чому тут засуджувати? Так, кожен влаштовує своє життя як хоче, вірніше як може. Але ранні шлюби мають просто купу проблем.
По-перше: ті почуття, які виникають в молодому віці часто є тимчасовими і не витримують випробування часом. (До речі, цікаво було б знайти десь статистику розлученнь по віковому цензі).
По-друге: добре, якщо батьки допомагають (ну а як же інакше, коли діти не мають роботи, навчаються, а якщо ще й дітки в тих дітей пішли...), то подружжя може стати на ноги, але: це яких забезпечених батьків треба мати, аби обох дітей (я про подружжя) вивчити в інститутах? Часто буває так (принаймні я по своїх знайомих бачу): домовляються, що вивчиться у виші спочатку одне, а потім інше. Вивчається чоловік, а жінка в цей час вибавлює дітей. Добре, якщо вони переборють оте все разом і не розлучаться. А якщо розлучаться? З чим залишається жінка? Без освіти, без роботи і з дітьми на голові? Класна перспектива.)
І по-третє: молодь не встигає побачити життя. Не маю на увазі нагулятись, хоча і це часто є приводом для тріщини в сім"ях. До того, як одружуватись, треба пожити трохи для себе.
  • 0

#267 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 12.10.2010 – 10:19

Перегляд дописуБезбожник (11.10.2010 23:06) писав:

Шось чудне. Молоді і гарні дівчата (якщо вони дійсно такі) як правило, розібрані молодими хлопцями, та чоловіками. І до них, ніхто не "лізе", бо "місце зайняте". Тож плюватись може тільки "залишок",
А шо, на обличчі написано, що "місце зайняте"?

Перегляд дописуОлеська (12.10.2010 10:51) писав:

Це колись вискакували заміж після школи, бо після 18-ти вже вважалась старою дівою. Зараз в такому віці виходять заміж хіба по зальоту. Нащо обсідати себе в молодому віці дітьми, чоловіком, побутом та нестачою грошей? Розумно спочатку стати на ноги, а вже потім поєднувати своє життя з кимось іншим.
Тіко мінус. Чим старша дівчина, тим менше шанс знайти хлопця, що не був одружений (це ще нічьо...), і в якого нема дітей від першого шлюбу.
  • 0

#268 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 12.10.2010 – 10:29

завжди як варіант можна знайти молодшого хлопця,але аби йому потім мамочкою не стати. 

зав вже в темі про неодружених казав, шо жінці чи не вкрай необхідно народити дитину(першу) до 28 років. думаю, логічно було б і народжувати її не з якимось чоловіком,а зі своїм. а тут вже дійсно, спробуй знайди такого, що ще не побував у шлюбі.
  • 0

#269 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 12.10.2010 – 10:35

Перегляд дописуreyneke (12.10.2010 11:19) писав:

Тіко мінус. Чим старша дівчина, тим менше шанс знайти хлопця, що не був одружений (це ще нічьо...), і в якого нема дітей від першого шлюбу.
А чим заважають діти від першого шлюбу?
Коли я обирала чоловіка, я теж не хотіла, аби був розлучений і мав дітей від першого шлюбу. Але якщо взяти до уваги, що таких діток-результатів невдалих шлюбів чимало, то постає запитання: їх виховувати і доглядати теж хтось має? А чоловіки теж шукають жінок без дітей від попередніх шлюбів.
  • 0

#270 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 12.10.2010 – 10:36

Перегляд дописуОлеська (12.10.2010 11:14) писав:

А якщо розлучаться? З чим залишається жінка? Без освіти, без роботи і з дітьми на голові? Класна перспектива.)
І по-третє: молодь не встигає побачити життя. Не маю на увазі нагулятись, хоча і це часто є приводом для тріщини в сім"ях. До того, як одружуватись, треба пожити трохи для себе.
А в чому проблема із навчанням? Заочка в такому випадку допоможе.
  • 0

#271 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 12.10.2010 – 10:44

Перегляд дописуОлеська (12.10.2010 11:35) писав:

А чим заважають діти від першого шлюбу?
Тим, що час і фінанси чоловіка йтимуть на сторону.

Перегляд дописуNеmesis (12.10.2010 11:29) писав:

завжди як варіант можна знайти молодшого хлопця,але аби йому потім мамочкою не стати. 
Це якщо подобаються молодші. А де-хто такого не переживе:lol:
  • 0

#272 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 12.10.2010 – 10:49

Перегляд дописуreyneke (12.10.2010 10:44) писав:

Це якщо подобаються молодші. А де-хто такого не переживе :lol:
та якби тільки чоловік надійним був. можна і старшого знайти як дитину. В мене знайомий вперше одружився в 32 роки і вже мав до цього двох дітей від жінок, зя кими навіть у серйозних стосунках не перебува ніколи. ну і нащо таке треба? старший- не обов"язково серйозніший.
  • 0

#273 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 12.10.2010 – 10:50

Перегляд дописуreyneke (12.10.2010 11:36) писав:

А в чому проблема із навчанням? Заочка в такому випадку допоможе.
Заочку по-любому треба оплачувати, правда? А два інститути, навіть заочно, далеко не кожне подружжя потягне, навіть з допомогою батьків.

Перегляд дописуreyneke (12.10.2010 11:44) писав:

А аліменти? Хоча так, розумію, що більшість чоловіків платять мінімум...

Перегляд дописуJustaman (12.10.2010 11:49) писав:

Треба поступати як лев, прикінчувати дитину народжену від іншого самця, і спокійно совокуплятися з колишньою мамою.
не смішно.
  • 0

#274 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 12.10.2010 – 10:55

Перегляд дописуОлеська (12.10.2010 10:50) писав:

Заочку по-любому треба оплачувати, правда? А два інститути, навіть заочно, далеко не кожне подружжя потягне, навіть з допомогою батьків.

є така штука. бюджет називається. я там вчилася. отримувала стипендію і не платила за навчання. вау, еге ж? нема такого в Україні? 

Повідомлення відредагував Nеmesis: 12.10.2010 – 10:57

• 0

#275 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 12.10.2010 – 11:02

Перегляд дописуNеmesis (12.10.2010 11:55) писав:

є така штука. бюджет називається. я там вчилася. отримувала стипендію і не платила за навчання. вау, еге ж? нема такого в Україні? 
Так, в Україні не так легко і далеко не всім потрапити в інститут на бюджетній основі.

А що, в Польші теж спішать рано виходити заміж? Ніби в Європі, наскільки знаю, спочатку стають на ноги, а вже потім думають про одруження.
  • 0

#276 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 12.10.2010 – 11:05

Перегляд дописуJustaman (12.10.2010 11:01) писав:

Так не всі мають такий високопарний лоб як ти.
От приїдь, дізнаєшся, як діла обстоять на практиці. Сидячи дупою у Польщі легко розглагольствувати
не всі, не всі.

ну то моя справа де я і куди мені їздити, але якщо людина прагне вчитися, то вона зазвчичай більше вчиться, ніж про створення родини думає. 
  • 0

#277 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 12.10.2010 – 11:07

Justaman поки що усне за флуд.
  • 0

#278 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 12.10.2010 – 11:09

Перегляд дописуОлеська (12.10.2010 11:02) писав:

Ну, те, що ти не любиш Україну, - це давно стало ясно (тільки не зрозуміло, що ти тут робиш, на українському форумі?).
Так, в Україні не так легко і далеко не всім потрапити в інститут на бюджетній основі.

А що, в Польші теж спішать рано виходити заміж? Ніби в Європі, наскільки знаю, спочатку стають на ноги, а вже потім думають про одруження.
ну чого ви мені ту Польщу всюди згадуєте?  :lol:  

коли виходити заміж- це особиста справа кожного. я щаслива у свої роки, ти стала щасливою(?) у 30 з чимось. моє щастя житиме трошки довже,ніж твоє. може я просто спішу жити. не знаю. життя коротке )))
  • 0

#279 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 12.10.2010 – 11:11

Перегляд дописуОлеська (12.10.2010 10:51) писав:

А "на роботі" - такий варіант виключений?

Це мізерний процент від загалу.

Цитата

Та й філософія у Вас м"яко кажучи застаріла.

Це ти про що ? Про те що розбираються, в першу чергу, гарні дівчата ? Це, не застаріле, Олесько. Це - вічне. Так було і буде завжди.

Цитата

Це колись вискакували заміж після школи, бо після 18-ти вже вважалась старою дівою.

От якраз навпаки було. Заміж, після школи, це було рідкісне явище. Та і неможливо було вийти заміж до повноліття, оскільки жоден РАГС не реєєстрував. Хіба що, як нині, "громадянський шлюб", але в ті часи виникало багато проблєм, наприклад, з дружиною не можливо було влаштуватись в одну кімнату в готелі, якщо ви кудись поїхали, оскільки окрім зареєєстрованого РАГСом, все інше було недійсним. 18 літня дівчина вважалась (я перепрошую) сцикухою. До армії женились рідко, не те, що нині. Це може підтвердити будь хто з тих, хто тоді служив. Жонаті хлопці строкової служби це було дуже рідкісне явище. Це є факт. Хлопець ішов до армії. Служив там три роки, а на флоті - чотири. Коли він повертався, йому було 21-22 роки. (Це від 60-х років. А ще раніше, від післявоєнного періоду, служили по 5-7 років, оскільки у війну вибили багато молодих хлопців і треба було чекати на підростаюче покоління.) Себто, ці хлопці повертались в 23-25 років, як мій батько, наприклад. Додай до цього два три роки на "розкрутку", і виходить близько 30-ти років. Ну...і він шо? женився на 18-ти літні ? Не без тОго, як виняток, але основна маса сімей мала різницю у віці, 4-5 років. Пізніше, після 70-х, років, хлопці повертались в 20-21. Крім цього, тре було "построїтись", щоби було куди повести молоду дружину, це для сільської місцевості. Хлопці женились в 24-27 років, а то і пізніше. У місті ж, стояло питання квартири, але тисячі молодих сімей пристроювались в гуртожитках та на приватних квартирах. Відсоток тих хто жив "у приймах" чи "біля свекрухи" не переважав тих, хто жив окремо. Себто, як мінімум, 50 на 50. До того ж, дівчатам особливо то і нікуди було спішити, адже навчання, як таке було доступним для всіх, від профтехучилища починаючи, так що спеціальність не була проблємою - було б бажання вчитись. Тож, Олесько, переважна частина дівчат виходили заміж після 20-ти років.
Звісно ж, я говорю про те, як воно було в питанні шлюбу, не маючи на увазі ефімерні переваги комуністиного минулого, загалом.

Цитата

Зараз в такому віці виходять заміж хіба по зальоту.

Не згоден.

Цитата

Нащо обсідати себе в молодому віці дітьми, чоловіком, побутом та нестачою грошей? Розумно спочатку стати на ноги, а вже потім поєднувати своє життя з кимось іншим.

А хто ж проти ?
  • 0

#280 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 12.10.2010 – 11:15

Перегляд дописуОлеська (12.10.2010 11:50) писав:

Нє. Заочку оплачують по-любому, якщо то друга олсвіта. А перший раз можна пройти на бюджет. Якщо людині треба, то хоч в один універ пройде.

Перегляд дописуОлеська (12.10.2010 11:50) писав:

А аліменти? Хоча так, розумію, що більшість чоловіків платять мінімум...
Так я ж і кажу. З сімейного бюджету виділяти на аліменти, ще й вихідними чоловік їздитиме до іншої дитини.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних