Перейти до вмісту

Чому дівчатам так подобаються старші хлопці, інколи, набагато старші? що вони у них бачать?

Повідомлень в темі: 475

#21 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6639 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 23.07.2008 – 11:55

alec (23.07.2008 09:30) писав:

Я все якось не можу зрозуміти, чому більшість дівчат надає перевагу старшим хлопцям)))) Всів ж знають, що хлопці люблять "розводить малолєток"))))) а вони дурні ведуться . . . :rolleyes:
Це ще з якого боку подивитись - хто кого розводить?! Якщо мова про підлітків - то більшість хлопців підлітків такі дурні, що дівчат нудить від тої тупості. Малолітні дівки неслабо використовують хлопців постарше в своїх інтересах - і в фізичному задоволенні, і щоб перед подружками похизуватися.

А якщо мова вже про старших - то чоловіки зазвичай полюбом помирають раніше жінок, а вдові треба встигнути знову вийти заміж. Тому намагаються овдовіти молодшими :itshe:

Заміть - дівки лише раз плачуть через те що їх ***, і постійно плачуть через те, що їх вже не хочуть ***
  • 0

#22 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 23.07.2008 – 12:00

Я все якось не можу зрозуміти, чому більшість дівчат надає перевагу старшим хлопцям)))) Всів ж знають, що хлопці люблять "розводить малолєток"))))) а вони дурні ведуться . . . :rolleyes:
У мене виникає зустрічне запитання: " Чому хлопці звертають увагу на гарненьких молоденьких дівчаток, а не на своїх одноліток?"
Може я повторюсь, але я читала що дівчата за розумовим розвитком і світосприйняттям опереджають хлопців на 3-4 роки. Але не в цьому суть.
Старші хлопці хочуть буи поряд з молоденькою гарненькю дівчиною, і цим самим вихваляються і виглядають самі ж молодшими. А дівчата не проти такого, тому що старший забезпечений хлопець може не тільки зводити у дорогий ресторан за гроші, які він сам заробив, а й з ними спілкування цікавіше.
  • 0

#23 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 23.07.2008 – 12:16

DarkLordVillis (23.07.2008 12:55) писав:

Заміть - дівки лише раз плачуть через те що їх трахнули, і постійно плачуть через те, що їх вже не хочуть трахати.

Суто чоловіча точка зору...Не сподівалася такого від Вас, шановний DarkLordVillis...:rolleyes:
Кожній дівчині, жінці хочеться бути захищеною, відчувати мужнє плече...мабуть ще одна причина вибору старшого хлопця.
  • 0

#24 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень

Відправлено 23.07.2008 – 12:51

Цитата

Старші хлопці хочуть буи поряд з молоденькою гарненькю дівчиною, і цим самим вихваляються і виглядають самі ж молодшими.
- фігня! Якщо хлопці хочуть похизуватися перед друзями, то аж ніяк не малолітками - для показухи краще підійдуть шикарні, навіть старші, жінки. Старшою жінкою хизуватися значно доцільніше. Старші хочуть бути поряд з малолітками, лише тому, що малолітки того хочуть.

Цитата

Не сподівалася такого від Вас, шановний DarkLordVillis
Правда очі коле? отак і розкрив ваші таємниці?

Ну і ще одне:
Хлопцю краще з малоліткою тим, що якщо дівка ще без досвіду, ненавчена, то її можна навчити по своєму. В такій ситуації не треба підстроюватись під її звички, а можна навязати свої.
  • 0

#25 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 23.07.2008 – 12:51

DarkLordVillis (23.07.2008 13:36) писав:

Правда очі коле? отак і розкрив ваші таємниці?

:prapor3: Як Ви помиляєтеся стосовно мене))))) Проблема в одному - чого немає, те і не буде колоти )))))) :prapor3: Злі Ви сьогодні :prapor3:
А тепер по темі : Мій знайомий казав, що знайде собі "малолєтку" і виховає її так, щоб було ЙОМУ! з нею добре жити :rolleyes: , вона буде його слухатися - бо він старший і матиме більший авторитет :itshe: ...хіба це нормально?
Дівчата можливо більше бояться відповідальності, старший чоловік може вирішувати їхні проблеми замість них, тобто бути таким собі "татечком", а молодша дівчина окрім отакої слухняної дівчинки, буде додавати престижу чоловіку в очах друзів ( я крутий, бо зі мною така молоденька дівчина....) Вигідно обом. От тільки є інша категорія людей, які ще вірять в кохання і справжні почуття, які не звертають уваги на присутність чи відсутність різниці у віці і які прагнуть, щоб тій людині, яка поруч з ними було комфортно, незалежно від обставин.
  • 0

#26 alec

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень
  • Місто:Костопіль

Відправлено 23.07.2008 – 13:06

_saljama_ (23.07.2008 10:47) писав:

:itshe:

визнаю цю тему найбільш гонською за весь тиждень)))
все, написане вище, буде абсолютно суб"єктивним:
по-перше, я не зустрічаюся з хлопцями свого віку. І це не принцип, просто так виходить. З хлопцями 18-20 років зазвичай немає чого говорити. Як можна відчувати в ньому опору, якщо він тієї оори навіть внутрішньо для себе не має? Несформованість і, я перепрошую, недорозвиненісь внутрішнього світу може запросто відщтовхнути.
Для мене ідеальна різниця - років 10. До таго чоловіка хочеться тягнутися, його поважаєш. А за що поважати 18-річних? Що вони, за невеликим виключенням, досягли в житті?
Далі, щодо того, хто там кого розводить.
Чоловік - істота, що пермарнентно хоче сексу, хоч у 16, хоч у 20, хоч у 25)))). Тому, ще не ясно у якому віці хто більше розводить) стосунки "просто секс" формуються як і в 18, так і в 40, тому... ета брєд.
Тобто головне, по твоїм словам, - щоб був захист )))) а на стосунки - пос...ть))) :rolleyes:
  • 0

#27 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень

Відправлено 23.07.2008 – 13:12

Цитата

Мій знайомий казав, що знайде собі "малолєтку" і виховає її так, щоб було ЙОМУ!
- я й сам колись теж так думав - не склалося.

Цитата

я крутий, бо зі мною така молоденька дівчина....
- туфта! Навпаки, "я крутий, бо на мене увагу звернула така шикарна досвідчена (старша) жінка. "

Звісно, якщо поряд з молодим хлопцем значно-значно (20-40 років) старша жінка, то можна підозрювати його у матеріальній зацікавленості. Але якщо жінка приваблива, і не дуже старша (0-15 років) - то це респект для хлопця! Бо він почуває себе рівним старшим, досвідченішим чоловікам + має молодість.

От, наприклад, у мене була дівчина на 10 років молодша, і на 10 років старша. різниця колосальна, і в кожному випадку свої плюси.
І обидві використовували мене більше, ніж я їх.

Повідомлення відредагував DarkLordVillis: 23.07.2008 – 13:20

• 0

#28 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 23.07.2008 – 13:38

DarkLordVillis (23.07.2008 14:12) писав:

- я й сам колись теж так думав - не склалося.

- туфта! Навпаки, "я крутий, бо на мене увагу звернула така шикарна досвідчена (старша) жінка. "

Звісно, якщо поряд з молодим хлопцем значно-значно (20-40 років) старша жінка, то можна підозрювати його у матеріальній зацікавленості. Але якщо жінка приваблива, і не дуже старша (0-15 років) - то це респект для хлопця! Бо він почуває себе рівним старшим, досвідченішим чоловікам + має молодість.

От, наприклад, у мене була дівчина на 10 років молодша, і на 10 років старша. різниця колосальна, і в кожному випадку свої плюси.
І обидві використовували мене більше, ніж я їх.
незнаю шановний, я стосунками насолоджуюся, і коли добре і коли погано, адже так відчуваєш смак життя, і я неможу зрозуміти про яку вигоду ви кажети, про секс? так це також насолода для двох...
  • 0

#29 energizer82

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Місто:Дрогобич, Львівська обл.

Відправлено 23.07.2008 – 14:42

а хто сказав що вони люблять старших? п...ьош це! хто перший підійшов, той і вкусив, а будеш чекати поки виростеш, ніц не будеш мати.
До речі, жіночкам 30-35 років ДУЖЕ подобаються хлопчики 20-26 років, просто вони не носять на собі табличок "ВІЗЬМИ МЕНЕ, ХЛОПЧЕ".
Не витрачай часу
  • 0

#30 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 23.07.2008 – 16:00

energizer82 (23.07.2008 15:42) писав:

а хто сказав що вони люблять старших? п...ьош це! хто перший підійшов, той і вкусив, а будеш чекати поки виростеш, ніц не будеш мати.
До речі, жіночкам 30-35 років ДУЖЕ подобаються хлопчики 20-26 років, просто вони не носять на собі табличок "ВІЗЬМИ МЕНЕ, ХЛОПЧЕ".
Не витрачай часу
шось я сьогодні нетямущий, вкусить це як? переспить? позбавить цноти?почне зустрічатися? і з якого віку ви пропонуєте "кусати", адже виростить то поняття неточне, і що це, чи як це " ніц не будеш мати"?
  • 0

#31 Санька Колосок

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 376 повідомлень

Відправлено 23.07.2008 – 16:59

А що нам і їм їще треба???
Одружуватись ти не будеш до 25 років, от ми шукаємо менших, щоб розважитись,
або
щоб ще зрання виховати в них ті риси, які нам подобаються, так сказати, підстроїти під себе))

Доречі:
Мій батько старший за матір на 9 років (він був учителем англ. мову, вона учиницею) і все нормально
  • 0

#32 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 23.07.2008 – 19:11

Nameless One (23.07.2008 11:20) писав:

Та все набагато простіше ніж здається. Дівчата(наголошую на слові дівчата) шукають собі замінника батька. Оте саме - самостійний, мужній, сильний, щоб захищав, щоб як за стіною ля-ля-ля. І взагалі - читайте Лоліту.
Тільки малалєткі не можуть дозволити собі з батьком те, що можуть дозволити собі з фацетом :rolleyes: куроче зі старшим прікол в багато чому але якшо в нього є і клепкі і досвід - то бонус дєвкам! Потім тобі прікінь яка зварйована однолітка попадеця, буш тащитись до самої стелі! Такшо нема поганого шоб на добре вийшло :prapor3: Успіхів і терпіння!

energizer82 (23.07.2008 15:42) писав:

Ага, вони носять таблички: "ЗГАМАЙ МЕНЕ!!! ВКУСИ МЕНЕ !!!" :itshe:
  • 0

#33 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 23.07.2008 – 19:24

Дівчата в шкільному віці ведуться на старших, і це всім ясно.
Так само хлопці проходять 3 стадії - спочатку подобаються старші дівчата, потім підростають цицьки в однокласниць і починається охота на них, а згодом, коли вже і однокласниці і однолітки не прикалують, починається пошук молодших. Таке життя от, гг))

:itshe:

визнаю цю тему найбільш гонською за весь тиждень)))
все, написане вище, буде абсолютно суб"єктивним:
по-перше, я не зустрічаюся з хлопцями свого віку. І це не принцип, просто так виходить. З хлопцями 18-20 років зазвичай немає чого говорити. Як можна відчувати в ньому опору, якщо він тієї оори навіть внутрішньо для себе не має? Несформованість і, я перепрошую, недорозвиненісь внутрішнього світу може запросто відщтовхнути.
Для мене ідеальна різниця - років 10. До таго чоловіка хочеться тягнутися, його поважаєш. А за що поважати 18-річних? Що вони, за невеликим виключенням, досягли в житті?
Далі, щодо того, хто там кого розводить.
Чоловік - істота, що пермарнентно хоче сексу, хоч у 16, хоч у 20, хоч у 25)))). Тому, ще не ясно у якому віці хто більше розводить) стосунки "просто секс" формуються як і в 18, так і в 40, тому... ета брєд.

Ну ти розбавила субєктивну тему ще більш субєктивною своєю думкою, ага :rolleyes:
Ржу коротше.
  • 0

#34 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень

Відправлено 23.07.2008 – 20:15

Якщо мова про те, що дорослі хлопці використовують малолітніх дівчат, то давайте обговоримо як саме:
Вважається, що хлопець використовує дівчину, якщо хоче тупо сексу, пофіг з ким, аби не страшна, і бере ту яка ведеться.
Малолітки зваблюють старших хлопців, щоб похизуватись перед подругами, і пізнати задоволення, якого вони точно незможуть пізнати з ровесником. Тобто малолітки нібито ведуться.

Хлопці задовольняють малолітні дівочі баджання, але вони прагнуть більшого - прагнуть стати досвідченішими, і достойними своїх ровесниць! Малолітки ж їх нервують своєю малолітньою дурістю.

Я сказав:

Цитата

постійно плачуть через те, що їх вже не хочуть ***
мав на увазі - не хочуть конкретно їх. Хлопці хочуть задовольнити свої бажання, і користуються можливістю, не відмовляються від неї. Але хлопці хочуть дівчат ровесниць, а то й старших, а з молодшими вони просто здобувають досвід.

Це вже чоловіки за 40 хочуть дівчат до 20 щоб похизуватися перед друзями, що ніби вони ще не старі.
Якщо ж мова про хлопців років 18-28, то вони зовсім не бажають зв'язуватися з малолітками, це лише через те, що їх не сприймають ровесниці.

Був я свідком, коли дівчина хотіла хлопця, а у хлопця іноді стоїть, то чому б і не ***ти?
А вона просто не вміла його звабити, не зуміла розбудити в ньому бажання конкретно до себе.
От і плакала. Виходить, ніби хлопець її використовує. Але він того не хотів, він просто не противився її домаганням.
Усне попередження
  • 0

#35 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.07.2008 – 22:06

Дуже просто - чоловіки дорослішають морально пізніше, аніж жінки. Тому з однолітками дівчатам зазвичай нецікаво. До того ж сучасні однолітки ще програють по купі параметрів. А дорослий чоловік - це упевненість, гроші, статус і який-не-який, а розум і життєвий досвід, в тім числі і поводження з жінками.
  • 0

#36 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 24.07.2008 – 01:47

по-перше, я не зустрічаюся з хлопцями свого віку. І це не принцип, просто так виходить. З хлопцями 18-20 років зазвичай немає чого говорити. Як можна відчувати в ньому опору, якщо він тієї оори навіть внутрішньо для себе не має? Несформованість і, я перепрошую, недорозвиненісь внутрішнього світу може запросто відщтовхнути.
Для мене ідеальна різниця - років 10. До таго чоловіка хочеться тягнутися, його поважаєш. А за що поважати 18-річних? Що вони, за невеликим виключенням, досягли в житті?
є така штука "татова дочка". шукають собі підходящого чоловіка на 10-20 років старшого зазвичай
  • 0

#37 alec

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень
  • Місто:Костопіль

Відправлено 24.07.2008 – 09:00

Олеська (23.07.2008 11:08) писав:

Дійсно гонська тема.

Хлопче, справа не в тому, що дівчата бачать в тобі малолєтку, - справа в тобі: видно ти поки що і є ще дитиною і фізично, і морально. Сорі, звичайно...

Дівчата люблять впевнених в собі хлопців, дорослих, принаймні, морально. Так що рости.)
:rolleyes: капець) ти мене вбила. І що мені робити????? бути самому до того часу поки мені буде 20 ??? :itshe:
  • 1

#38 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 24.07.2008 – 09:13

alec (24.07.2008 10:00) писав:

:rolleyes: капець) ти мене вбила. І що мені робити????? бути самому до того часу поки мені буде 20 ??? :itshe:

розумнішати
  • 0

#39 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 24.07.2008 – 09:32

alec (24.07.2008 10:00) писав:

:happy1: капець) ти мене вбила. І що мені робити????? бути самому до того часу поки мені буде 20 ??? :wacko:
"бути самому до того часу поки мені буде 20" звучить в твому випадку так ніби "І що мені робити????? іти на електричний стілець????"
Людину, яка буде з тобою все життя треба вибирати не в пориві підліткових бажань, коли не особливо важливо, з ким зустрічатись, а після того як вже все буде в голові сформовано))) Тобто десь так після 20 років B)
  • 0

#40 Івгєша

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 172 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 24.07.2008 – 09:37

Хлопці в віці 16-25 років шукають молодші тому що однолітки не хочуть з ними зустрічатися,дівчатам-одноліткам треба більшого, щоб хлопець домігся їх прихильності. Як сказава один мій друг - "Ровесниці не дають -буду малолетку шукать". А дівчатам треба старшого, щоб похизуватись, і грошенята є, і фізично більш зрілий, і виглядає дорослішою поряд з ним. А він зазвичай її не цінує, а буває, що і "Паматросіл і бросіл"
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних