Перейти до вмісту

Чому дівчатам так подобаються старші хлопці, інколи, набагато старші? що вони у них бачать?

Повідомлень в темі: 475

#161 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 23.12.2008 – 23:09

Amili (23.12.2008 23:03) писав:

Питання не у віці, а у спільних інтересах, якщо ви знайдете їх у чоловікові на 10 років старшому - дуже добре, якщо в однолітка чи молодшому - теж :angry2: Любіть і шануйте одне одного. І буде вам щастя.
А секс теж спільний інтерес, отже висновок- займатись сексом всюди і завжди, щоб всім було цікаво...і вік тут нідочого.
  • 0

#162 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 23.12.2008 – 23:14

yushchenko (23.12.2008 23:09) писав:

А секс теж спільний інтерес, отже висновок- займатись сексом всюди і завжди, щоб всім було цікаво...і вік тут нідочого.
Секс це складова спільності. Тільки на сексі стосунків не побудуєш.
А щодо ваших слів про швидку втрату краси жінками....ну, якщо чоловік любить і шанує жінку, то вона буде квітнути все життя. :angry2: і для нього буде найкращою. Теж саме можна сказати і про чоловіків ( не всі гарнішають з роками:) ). Тяга чоловіків до молодших дівчат, то все ж таки мені здається втеча від старості, намагання продовжити молодість і можливість "козирнути" перед друзями. Звичайно бувають й інші причини. Світ різноманітний. Скільки є людей, стільки і історій...

Повідомлення відредагував Amili: 23.12.2008 – 23:17

• 0

#163 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 23.12.2008 – 23:15

yushchenko (23.12.2008 23:09) писав:

Хоч я збочений цинік та прагматик, але все ж таки вважаю, що секс не головне. Ні не так, не те щоб не головне, а те, що тільки його не достатньо для стосунків. :angry2:
  • 0

#164 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 23.12.2008 – 23:33

Amili (23.12.2008 23:14) писав:

Секс це складова спільності. Тільки на сексі стосунків не побудуєш.
А щодо ваших слів про швидку втрату краси жінками....ну, якщо чоловік любить і шанує жінку, то вона буде квітнути все життя. :) і для нього буде найкращою.
Тобто вік неважливий лиш би кохання було справжнє, а не просто статевий потяг до ідеальної форми бедер чи грудей. Згідний.

FT232BM (23.12.2008 23:15) писав:

Хоч я збочений цинік та прагматик, але все ж таки вважаю, що секс не головне. Ні не так, не те щоб не головне, а те, що тільки його не достатньо для стосунків. :angry2:
А що ще треба? :)
  • 0

#165 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 23.12.2008 – 23:47

yushchenko (23.12.2008 23:33) писав:

А що ще треба? :angry2:
Як мінімум голова на плечах у дівчини. Дівчина без голови — то велике горе для тебе і для твого гаманця в тому числі.
  • 0

#166 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 23.12.2008 – 23:57

FT232BM (23.12.2008 23:47) писав:

Як мінімум голова на плечах у дівчини. Дівчина без голови — то велике горе для тебе і для твого гаманця в тому числі.
А може навпаки - вона настільки розумна, що крутить тобою, як хоче і пашеш тільки на її ліфчики з кружевами?
  • 0

#167 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 24.12.2008 – 00:35

yushchenko (23.12.2008 23:57) писав:

А може навпаки - вона настільки розумна, що крутить тобою, як хоче і пашеш тільки на її ліфчики з кружевами?

Плі! Я дума, що ти відрізняєш пустий гаманець від повного. Шось ми від теми відхилились.
Короче я вважаю, що дівчатам подобаются старші хлопці тому, що вони типу самостійніші від їх однолітків, і як сказано вище: почувають себе захищеними, але разом з тим дівчата не розуміють, що вони теж малеча і зі сторони іноді дуже смішно дивитись на таке. Разом з тим є небезпека, що їх будуть використовувати особи протилежної статі, старші від них, а вони навіть не здогадуватимуся про це. Це для 13-16 річних підлітків, а для дівчат по старше: ну що ж, головне щоб щасливими були))
  • 0

#168 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 24.12.2008 – 01:03

Мда... Розкрутили ви тему...)))

Так от. Мої думки з цього приводу.

1. Дівчина дійсно шукає старшого хлопця для стосунків, коли:
- вона пасивна в плані сексу, або поки що не дійшла до піку сексуальної активності (30 рр і більше),
- вона шукає когось, хто замінив би батька,
- вона хоче "легкого" становлення в суспільстві, тобто шукає хлопця, який би твердо стояв на ногах в матеріальному та моральному плані,
- вона "домосєдка",
- їй пофіг з ким зустрічатись, аби не бути самій,
- кохання (рідкість, насправді :angry2: ).

2. Кілька причин, через які стосунки пари, різниця в яких більше 10-ти років (дівчина молодша):
- той самий секс: пік сексуальної активності чоловіків - 20-30-ть років, а жінок - 30-40-к років. Тобто коли дівчині 20-ть з копійками, а хлопцеві - 30-ть з лишнім, то все добре, все всіх влаштовує. Зате, коли все посунути на років десять вперед, - можна здогадатись, кому більше того сексу захочеться. Хіба що жінку обкласти дітьми та хатніми клопотами - тоді не захочеться вже ніц.)
- чоловіка, якому під 30-ть і за, не так легко обкрутити і женити на собі, а тим більше безнадійно намагатись його змінити. В нього вже все розставлено на свої місця. Тому влаштує його саме та жінка, яка не заважатиме звичному вже плину його життя.
- нагадаю статистику: жінки довше від чоловіків живуть,
- це поки чоловік молодий, то він цікавий, приємний, розумний - ну, словом, "мєчта ідіота", - на старості вони гірше від дітей. Тож, коли тобі сорок і ти саме ще хочеш жити, - чоловіку вже все глибоко десь, окрім їжі, риболовлі та друзів.

Звичайно ж, є винятки і приємні, і не дуже. Але...
  • 0

#169 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 24.12.2008 – 09:24

Киря (23.12.2008 13:00) писав:

Малюсінька квіточка, не забувайте що часто не "чоловік дурніший за жінку", а просто-напросто існує різниця в інтересах. От взяти мене. Я не переварюю попсову музику. Відповідно я геть не орієнтуюсь в попсових виконавцях. Також я абсолютно не дивлюсь ТБ і відповідно не орієнтуюсь в російських телесеріалах та ток-шоу. На цьому грунті мені дівчина заявляє що я взагалі якийсь неук і вирвався десь з лісу :angry2: Натомість якщо я почну говорити про хеві-металістів і їх перепетії, про альфа- і бета-зорі, які я фоткав вночі чи про китайську філософію - мене знову ж таки відсікають що я мелю якусь нікому не потрібну дурню :) Звісно, в такому випадку я, як і Ви, міг би репетувати що це дівчина дурна і мені потрібно шукати "старшу". Але ж очевидним є факт, що це в корені невірно. Так само як не можна сказати що спеціаліст-будівельник є дурнішим за спеціаліста-радіотехніка. Просто-напросто їм не дуже буде цікаво разом поговорити на професійну тему і кожен думатиме що співбесідник - дурень і геть нічого не тямить.

Я з Вами згідна! Однозначно! Але, перш за все Ви ніколи не будете зустрічатися з дівчинкою, якщо Вам немає про що з нею поговорити, якщо немає спільних інтересів. Ви можете спокуситися на зовнішність і фігуру, але майбутнього у таких почуттів просто немає. Це нормально! І неважливо чи вона старша, чи молодша. Це немає різниці. Вона і в 15 і 40 буде любити попсу!

І ніхто не говорив, що чоловік дурніший за жінку! Вони просто різні за світосприйняттям... І не тільки...

Amili (23.12.2008 23:03) писав:

Питання не у віці, а у спільних інтересах, якщо ви знайдете їх у чоловікові на 10 років старшому - дуже добре, якщо в однолітка чи молодшому - теж :) Любіть і шануйте одне одного. І буде вам щастя.

Як гарно сказано! І головне - в тему!
  • 0

#170 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.12.2008 – 15:55

Halka (23.12.2008 19:36) писав:

Мені здається що до старших чоловіків лізуть не тому, що вони такі суперові, а тому що вже стоять на ногах - мають роботу, можливо квартиру, машину , інші вигоди.
Не всі однолітки це мають, а тут з корабля на бал - і гроші, і чоловік з стабільною роботою, і вже можна закрити очі на його колишніх, бо він тебе утримує, і тобі добре, що ти ні за що не маєш хвилюватись. А коли таке набридне, тебе потягне до однолітків, або взагалі до молодших за себе, і вже ти когось утримувати будеш.
Я сама досить забезпечена людина,дякувати батькам,канєш. І саме по цій причині до мене багато хто залицяється.А таких чоловіків,що хочуть жити на утриманні у жінок все більше і більше.На фіга мені альфонси?Я дуже цілеспрямована людина,що багатьох однолітків просто відлякує,бо я за характером набагато сильніша за них.ну і як бути? Або жити з альфонсом,або з чоловіком,який просто слабший за тебе?
Моя мати,наприклад,не працює. тато против,щоб його кохана жінка працювала,заробляла гроші,в яких по суті не "нуждаєтся".Це зайве.То що ж виходить,по-твоєму,моя мама- легковажна жінка? Аж ніяк.Моя мамуля- наша українська Хіларі Клінтон.
Такі інстинкти як інстинкт виживання та материнський інстинкт завжди провокуватимуть жінок обирати з того,хто більщ забезпечений. Це психологія.Закрити очі на його колишніх? Так це найрозумніше, що може зробити жінка. Яка мені різниця хто у нього був до мене,скільки і які? Адже я з ним одним стосунки будую.

Everlast (23.12.2008 21:13) писав:

Знову ж таки узагальнення. Можливо у 60% саме так, але є інші варіанти. Цікаво ж скільки років Вашим одноліткам?
Узагальнення побудоване на експериментальних дослідженнях та "наблюдєніях". Крім того,всім відомо,що чоловіки до 25 років ростуть))
  • 0

#171 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 625 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 24.12.2008 – 17:39

О! розкажу))) Ну от розійшлася я зі своїм 21-річним хлопцем, і щоб не збожеволіти вирішили шукать щастя. знайшла його в особі 28-річного чоловіка) Чесно скажу різниця ВЕЛИЧЕЗНА! Все інакше і розмова і ставлення і відношення до мене) особливо те шо я тут на своєму місці, себто мене розуміють і нема всяких істерик на порожньому місці))
  • 0

#172 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 24.12.2008 – 17:41

kitty_bon (24.12.2008 17:39) писав:

О! розкажу))) Ну от розійшлася я зі своїм 21-річним хлопцем, і щоб не збожеволіти вирішили шукать щастя. знайшла його в особі 28-річного чоловіка) Чесно скажу різниця ВЕЛИЧЕЗНА! Все інакше і розмова і ставлення і відношення до мене) особливо те шо я тут на своєму місці, себто мене розуміють і нема всяких істерик на порожньому місці))

Ну зупиняйся на досягнутому- в світі мільйони 40-ка літніх неодружених мужиків(ну або одружених, якшо ти серцеїдка)
  • 0

#173 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 24.12.2008 – 17:46

kitty_bon (24.12.2008 17:39) писав:

иииии)) То він тебе навколо пальця водить. Істерик нема тому, що йому пофіг. З чого взяла що 21річні хлопці не розуміють тебе, вони такі ж як 28річні тільки на 7 років молодше.

Повідомлення відредагував FT232BM: 24.12.2008 – 17:48

• 0

#174 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 25.12.2008 – 14:31

Sensssorika (22.12.2008 22:52) писав:

Мій хлопець на 7 років за мене старший. Він жонатий. Кохає мене. З жінкою своєю він прожив майже рік,потім вони розійшлися. Не розвівся досі тільки з жалю. Мені його розлучення на фіг не потрібно,я заміж не збираюся,тобто офіційно оформлювати їх не бачу сенсу. Все і так дуже кльово. Хоча він і на 7 років старший))
В мене набагато більше спільного з людьми які за віком старші від мене. Інтереси майже по всіх сферах співпадають. Взаєморозуміння.Чому, докторе?)))
В тебе мабуть мозок пришвидшено розвивається. Чув є така патологія.
  • 0

#175 SHYTTJAMRIJI

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 25.12.2008 – 15:03

все просто:
підртимку
захист
безпеку
досвід
в деякій мірі свого батька

Запам/ятай кохання це просто мрія..............
  • 0

#176 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.12.2008 – 15:33

БоБриК (25.12.2008 14:31) писав:

В тебе мабуть мозок пришвидшено розвивається. Чув є така патологія.
Ага.І помру я як усі генії- років у 30 рокыв років)) з яких це пір норму стали називати патологією?ну це ж не я винна,що сучасна молодь безвідповідальна і нічим не цікавиться. В мене з такою молоддю нічого спільного- от і все)

Повідомлення відредагував Sensssorika: 25.12.2008 – 15:37

• 0

#177 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 25.12.2008 – 17:56

Amili (23.12.2008 23:14) писав:

Тяга чоловіків до молодших дівчат, то все ж таки мені здається втеча від старості, намагання продовжити молодість і можливість "козирнути" перед друзями. Звичайно бувають й інші причини. Світ різноманітний. Скільки є людей, стільки і історій...
та ні, по-моєму, все значно простіше B) 1. Пік жіночої краси десь в 21-22 роки 2.чоловік звертає увагу звичайно ж на найкрасивіших. А тому якщо йому вже за ті 21-22 , то він більше звертатиме увагу на молодших на себе))
  • 0

#178 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 25.12.2008 – 18:01

aAa(against all authority) (25.12.2008 17:56) писав:

1. Пік жіночої краси десь в 21-22 роки 2.чоловік звертає увагу звичайно ж на найкрасивіших.
Жінка найкрасивіша, коли: 1. Закохана. 2. Вагітна. 3. Божевільна.
Словом, коли щаслива.
  • 0

#179 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.12.2008 – 20:29

Олеська (25.12.2008 18:01) писав:

Жінка найкрасивіша, коли: 1. Закохана. 2. Вагітна. 3. Божевільна.
Словом, коли щаслива.
шось тут перший пункт з другим тісно переплітається...))) а божевільні й справді найщасливіші. Та чи щасливі ті хто робить нас божевільними?...((
  • 0

#180 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 19.12.2009 – 03:28

недавно переписувався з одною американкою яка висказала таку фразу шо їй НЕ подобаються старші хлопці:happy1:)
так шо стереотип можна вважати розбитим)))ггг
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних