Перейти до вмісту

Чому дівчатам так подобаються старші хлопці, інколи, набагато старші? що вони у них бачать?

Повідомлень в темі: 475

#141 Tybalt

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Verona

Відправлено 22.12.2008 – 21:03

Клас!!! То зовсім як моя курсова по психології підсвідомості!!! По Вам, шановна, Фрейд плаче!
Не хочу сказати нічого поганого, але дозволю собі висказати свою скромну думку з приводу того що Ви написали...

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (22.12.2008 14:05) писав:

Старші мужчини... Дійсно, кого вважати "старшим"? Особисто я не можу зустрічатися з однолітками, або з хлопцями, які на 2-5 років старше за мене. Мені просто немає про що з ними говорити. Вони не мужчини, вони хлопці. І не вважайте, що якщо хлопець переспав з дівчиною, то він стає мужчиною. Ні! Мужчина - це людина з встановленими пріоритетами в житті, стабільністю у стосунках. Вони вже після тридцяти думають про одруження, а не про те, як знайти наступну дівку для ліжка на певний період. Це нормально. Він вже знає, чого він хоче, а ще краще знає, чого він НЕ хоче. Моєму мужчині близько 35. Він більше, ніж на 10 років старше за мене. Але після спілкування з ним всі "хлопчаки" відпали на задній план. І не справа в тому, що він якийсь особливий. Ні! Він самий звичайний мужчина (правда, для мене найкращий). А справа у відношенні до життя. Я вважаю несправедливою точку зору про те, що старші мужчини "вирощують" для себе дівчину, майбутню дружину. Це неправда. Навпаки, вони розуміють тебе і цінують тебе таку, якою ти є!
З цього посту можна зробити висновок, що Вам не вистачало (свого часу) уваги від однолітків, можливо у Вас була надмірна вага, або щось таке. Ви вкинулися в науку і виробили в собі "сволочизм" тобто "найкращий захист - атака". Можливо Вам не вистачало спілкування з батьком, і бажаючи старшого чоловіка Ви намагаєтеся компенсувати це (латентний комплекс Електри). Насправді Вам було б про що поспілкуватися з однолітками, якби Ви самі не давали собі установку "вони мене недостойні". Ви просто намагаєтеся підганяти всіх чоловіків під один стандарт, і якщо вони не підходять - то вони "хлопчаки" , а якщо відповідають Вашим вимогам - "чоловіки". Насправді все простіше - якщо Ваш обранець справді такий чудовий чоловік, то чому ж він до 35 років не одружився і не обзавівся дітками? Адже 35 - це вже відповідний вік.

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (22.12.2008 15:00) писав:

Їм є про що зі мною поговорити. Мова в даній темі йде не про дружбу, а про кохання.
Мова йде не про дружбу і не про кохання, і навіть не про секс... Ви просто шукаєте захисту, того якого у Вас не було в дитинстві.

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (22.12.2008 16:25) писав:

Я не можу сказати, що всі однолітки тупі і без мужнього чоловічого плеча. Але природаю створено так, що хлопці на кілька років відстають від дівчат у розвитку. Тому це нормально, що хлопець повинен бути старший. А наскільки це дуже індивідуально. Можливо, мені просто не зустрілося достойного однолітка.
Ви просто не підпускали до себе однолітків - тому і не знайшли достойного. Дійсно - чоловіки відстають від жінок на кілька років, але це тут ні до чого. Вся справа в Вашій внутрішній установці "Навіть якщо він всесторонньо розвинутий геній, спортсмен, лінгвіст, син міліонера, і взагалі чуйний ангел - він мені не підходить бо він мій одноліток"

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (22.12.2008 16:31) писав:

Мені здається, Шановний, що Ви також юного віку. Хоча, правда, я можу і помилятися! А як Ви думаєте, як сорокалітньому спілкуватися з двадцятилітньою? Легше? Не думаю! А про себе можу сказати, що не відношуся до дівчат, які нічим не цікавляться і не займаються по суті. Я вже не студентка і мені не 20 років.
Який же той хлопець, який не може словесно справитися з дівчинкою. Правильно! Залишається тільки мило посміхатися!
Наскільки я зрозумів то Вам справді 21-24 роки, але ви намагаєтеся мислити на 40 років і одночасно залишатися маленькою дівчинкою (судячи з Вашого ніку) яка потребує захисту від старшого дяді, і за цей захист і спілкування здатні полюбити його.

Прошу на мене не ображатися, висловлюючи свою думку я грунтувався на книгах по психології, і на тому, що мене вчать в університеті. Але оскільки я ще не дипломований спеціаліст і тому можу помилятися. Тим більше - ви можете не погодитися зі мною, але ви самі не можете безсторонньо і повноцінно оцінити свій психологічний стан.
  • 0

#142 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 22.12.2008 – 22:19

Tybalt відсмалив напалмом- пеши ісче!
+1, Фройд кермує.
  • 0

#143 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.12.2008 – 22:40

Перегляд дописуaAa(against all authority) (22.12.2008 16:18) писав:

ой, як дратують оці всі слова дівчат, типу "та з однолітками нема про що поговорити навіть" чи "всі вони якісь дитячі, в них обмежений кругозір" грррррр :ggggg:
І ніякій дівці при цьому не приходить в голову, що це ЧЕРЕЗ НЕЇ ж нема тем для розмов з однолітками(бо вона нічим по суті не цікавиться і нічим по суті і не займається).А потім починаються розмови про те,як добре з хлопцями на 10 років старшими від тебе.А все через те, що отой чоловік вже на голову розвинутіший від тебе, він здатен тягти на собі розмову, а однолітки в більшості випадків не дурніші і не обмеженіші за неї, просто ще не настільки досвідчені, щоб вести розмову, а дівчина при цьому лиш зрідка додавала щось своє і звісно ж мило усміхалася.
А ти не спілкуйся з "ДІВКАМИ" )) от ти сам,наприклад,чим таким відрізняєшся від основної маси своїх же однолітків? Які в тебе інтереси? ))
Не настільки досвідчені?...так от в тому-то й справа)

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (22.12.2008 16:31) писав:

Який же той хлопець, який не може словесно справитися з дівчинкою. Правильно! Залишається тільки мило посміхатися!
Браво! еплоз!)))
  • 0

#144 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 22.12.2008 – 22:45

Всю люблять сильніших. Ось і вся філософія=)
  • 0

#145 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 22.12.2008 – 22:48

Перегляд дописуNomad (22.12.2008 15:19) писав:

*нахальний голос із гальорки*
Памятаєцця тут хтось недавно теж писав про те шо однолітки - тупі і потрібне міцне чоловіче плече.
От тільки не можу пригадати хто саме :ggggg:
але ж я можу їм відповідати за рівнем інтелекту :ggggg: у цьому і все питання. я цікавила, чи може вона
  • 0

#146 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 22.12.2008 – 22:50

Перегляд дописуEverlast (22.12.2008 22:45) писав:

Всю люблять сильніших. Ось і вся філософія=)
Або багатших, що в принципі рівноцінно.

Повідомлення відредагував yushchenko: 22.12.2008 – 22:51

• 0

#147 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.12.2008 – 22:52

Перегляд дописуTybalt (22.12.2008 21:03) писав:

Прошу на мене не ображатися, висловлюючи свою думку я грунтувався на книгах по психології, і на тому, що мене вчать в університеті. Але оскільки я ще не дипломований спеціаліст і тому можу помилятися. Тим більше - ви можете не погодитися зі мною, але ви самі не можете безсторонньо і повноцінно оцінити свій психологічний стан.
Розумні люди не ображаються на кого-попало. Теж без образ. Я маю на увазі те,щ сприймаю думку тільки друзів,людей які мене знають)) Я навіть більше скажу: я сама повноцінно свій псих.стан оцінити не можу,але І ТИ ЦЬОГО ЗРОБИТИ НЕ МОЖЕШ)))
Не треба мати диплом,щоб бути психологом.Або такі здібності є,або їх нема) Мій хлопець на 7 років за мене старший. Він жонатий. Кохає мене. З жінкою своєю він прожив майже рік,потім вони розійшлися. Не розвівся досі тільки з жалю. Мені його розлучення на фіг не потрібно,я заміж не збираюся,тобто офіційно оформлювати їх не бачу сенсу. Все і так дуже кльово. Хоча він і на 7 років старший))
В мене набагато більше спільного з людьми які за віком старші від мене. Інтереси майже по всіх сферах співпадають. Взаєморозуміння.Чому, докторе?)))
  • 0

#148 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 22.12.2008 – 22:55

Перегляд дописуyushchenko (22.12.2008 23:50) писав:

Або багатших, що в принципі рівноцінно.
Ну то просто різні види сили - гроші, фізика, розум, перспективи, особисті якості якісь) Думаю дівчата мене виправлять, якщо помилюсь)
  • 0

#149 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 22.12.2008 – 23:17

Перегляд дописуEverlast (22.12.2008 22:55) писав:

Ну то просто різні види сили - гроші, фізика, розум, перспективи, особисті якості якісь) Думаю дівчата мене виправлять, якщо помилюсь)
Нєа.. щось тут ще не то....

Є ще один важливий фактор.
Жінки скоро старіють, вірніше для жінки бути красивою набагато важливіше ніж для мужика. Тому можливо на інтуїтивному рівні жінка собі підбирає чоловіка старшого, щоб для нього завжди бути красивою, молодшою і таким чином забезпечити більш тривалі й пристрасні відносини. Молодість завжди асоціюється з красою. Вибачаюсь, якщо когось образив.
  • 0

#150 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 22.12.2008 – 23:17

Перегляд дописуSensssorika (22.12.2008 23:52) писав:

Розумні люди не ображаються на кого-попало. Теж без образ. Я маю на увазі те,щ сприймаю думку тільки друзів,людей які мене знають)) Я навіть більше скажу: я сама повноцінно свій псих.стан оцінити не можу,але І ТИ ЦЬОГО ЗРОБИТИ НЕ МОЖЕШ)))
Не треба мати диплом,щоб бути психологом.Або такі здібності є,або їх нема) Мій хлопець на 7 років за мене старший. Він жонатий. Кохає мене. З жінкою своєю він прожив майже рік,потім вони розійшлися. Не розвівся досі тільки з жалю. Мені його розлучення на фіг не потрібно,я заміж не збираюся,тобто офіційно оформлювати їх не бачу сенсу. Все і так дуже кльово. Хоча він і на 7 років старший))
В мене набагато більше спільного з людьми які за віком старші від мене. Інтереси майже по всіх сферах співпадають. Взаєморозуміння.Чому, докторе?)))
Нехай він буде старшим, чи молодшим - в нього сім'я, і створив він її не просто так, а тому що йому хотілось жити з тою людиною, на той час. Нехай він і старший - а розуму як в підлітка - і сам нормально не живе, і іншим не дає. Хто казав, що розум приходь з роками?
  • 0

#151 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 22.12.2008 – 23:20

Перегляд дописуHalka (23.12.2008 00:17) писав:

Нехай він буде старшим, чи молодшим - в нього сім'я, і створив він її не просто так, а тому що йому хотілось жити з тою людиною, на той час. Нехай він і старший - а розуму як в підлітка - і сам нормально не живе, і іншим не дає. Хто казав, що розум приходь з роками?
Випадки різні. Не варто з старту судити когось, тим паче незнайомого. :angry2:
  • 0

#152 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 22.12.2008 – 23:23

Перегляд дописуEverlast (22.12.2008 23:20) писав:

Випадки різні. Не варто з старту судити когось, тим паче незнайомого. :angry2:
та й не збираюсь. Просто якщо в людини є сім'я, то для чогось вона була створена, і не варто туди лізти.
  • 0

#153 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 23.12.2008 – 08:39

Клас!!! То зовсім як моя курсова по психології підсвідомості!!! По Вам, шановна, Фрейд плаче!
Не хочу сказати нічого поганого, але дозволю собі висказати свою скромну думку з приводу того що Ви написали...

З цього посту можна зробити висновок, що Вам не вистачало (свого часу) уваги від однолітків, можливо у Вас була надмірна вага, або щось таке. Ви вкинулися в науку і виробили в собі "сволочизм" тобто "найкращий захист - атака". Можливо Вам не вистачало спілкування з батьком, і бажаючи старшого чоловіка Ви намагаєтеся компенсувати це (латентний комплекс Електри). Насправді Вам було б про що поспілкуватися з однолітками, якби Ви самі не давали собі установку "вони мене недостойні". Ви просто намагаєтеся підганяти всіх чоловіків під один стандарт, і якщо вони не підходять - то вони "хлопчаки" , а якщо відповідають Вашим вимогам - "чоловіки". Насправді все простіше - якщо Ваш обранець справді такий чудовий чоловік, то чому ж він до 35 років не одружився і не обзавівся дітками? Адже 35 - це вже відповідний вік.

Мова йде не про дружбу і не про кохання, і навіть не про секс... Ви просто шукаєте захисту, того якого у Вас не було в дитинстві.

Ви просто не підпускали до себе однолітків - тому і не знайшли достойного. Дійсно - чоловіки відстають від жінок на кілька років, але це тут ні до чого. Вся справа в Вашій внутрішній установці "Навіть якщо він всесторонньо розвинутий геній, спортсмен, лінгвіст, син міліонера, і взагалі чуйний ангел - він мені не підходить бо він мій одноліток"

Наскільки я зрозумів то Вам справді 21-24 роки, але ви намагаєтеся мислити на 40 років і одночасно залишатися маленькою дівчинкою (судячи з Вашого ніку) яка потребує захисту від старшого дяді, і за цей захист і спілкування здатні полюбити його.

Ніфігасє..... :) :) :shok: А де можна на прийом записатися? Скільки послуги вартують? :angry2:
  • 0

#154 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 23.12.2008 – 08:48

Перегляд допису_saljama_ (22.12.2008 22:48) писав:

але ж я можу їм відповідати за рівнем інтелекту :angry2: у цьому і все питання. я цікавила, чи може вона

Нескромно, але правда.
Вона мабуть теж може- принанні чом би їй не написати про це? ТАк шо на чисту воду важко вивести однако
  • 0

#155 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 23.12.2008 – 12:45

Дуже було цікаво прочитати даний допис! Насправді цікаво і захоплююче! З Вас получиться справжній психолог. Я зрозуміла вашу дучку, але в ній не все відповідає моєму психологічному стану. Перш за все мені ніколи не бракувало уваги однолітків, і я ніколи не страждала від надмірної ваги, чи закоплексованості в своїй зовнішньості. На рахунок батька... Тут Ви праві! Мені дійсно не вистачало його уваги. А на рахунок мого обранця - то в кожної людини є свої власні причини, чому він до 35 не одружився. Це не повинно Вас стосуватися!

Малюсінька квіточка - це так мене називає кохана людина. Для нього я насправді малюсінька. А на рахунок захисту і спілкування, то не тільки тому я його полюбила. І навіть не за те, що він старший, а не мій одноліток. Ні! Зовсім ні! Тільки за те, що в ньому я знайшла рідну душу. І не важливо скільки цій душі років. Повірте мені!

КОХАЙТЕ І БУДЬТЕ КОХАНИМИ! І НЕ ЗВЕРТАЙТЕ УВАГИ НА ВІК!

Перегляд допису_saljama_ (22.12.2008 22:48) писав:

але ж я можу їм відповідати за рівнем інтелекту :angry2: у цьому і все питання. я цікавила, чи може вона

Я думаю, що можу!
  • 0

#156 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 23.12.2008 – 13:00

Малюсінька квіточка, не забувайте що часто не "чоловік дурніший за жінку", а просто-напросто існує різниця в інтересах. От взяти мене. Я не переварюю попсову музику. Відповідно я геть не орієнтуюсь в попсових виконавцях. Також я абсолютно не дивлюсь ТБ і відповідно не орієнтуюсь в російських телесеріалах та ток-шоу. На цьому грунті мені дівчина заявляє що я взагалі якийсь неук і вирвався десь з лісу :angry2: Натомість якщо я почну говорити про хеві-металістів і їх перепетії, про альфа- і бета-зорі, які я фоткав вночі чи про китайську філософію - мене знову ж таки відсікають що я мелю якусь нікому не потрібну дурню :) Звісно, в такому випадку я, як і Ви, міг би репетувати що це дівчина дурна і мені потрібно шукати "старшу". Але ж очевидним є факт, що це в корені невірно. Так само як не можна сказати що спеціаліст-будівельник є дурнішим за спеціаліста-радіотехніка. Просто-напросто їм не дуже буде цікаво разом поговорити на професійну тему і кожен думатиме що співбесідник - дурень і геть нічого не тямить.
  • 0

#157 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 23.12.2008 – 15:08

Перегляд дописуHalka (22.12.2008 23:17) писав:

Ти ДУЖЕ упереджена. Судиш людей навіть не те шо не знаючи їх,а просто не подобається тобі хтось,так в нього одпразу все повинно бути негативно. Ти навіть не намагалася "внікнуть в сітуацию". Мій хлопець справжній чоловік.Я написала, що він одружений,але я не писала,що в них сім"я. Він з нею вже більше 5-ти років не живе. Вона його кинула на гроші,вбила їхню дитину(аборт),а як потім виявилось,то навіть не його дитина була.Але він її кохав. А вона взяла і втікла з якимось більш перспективним на той час МЧ.Повернулася до нього через рік,хвора на СНІД та ще й наркоманка. А не розлучився він з нею досі тільки тому, що вона просто помре. В неї жодної живої душі нема,нема кому доглядати. Я особисто до неї в лікарню ходила, коли їй гірше стало,а Артем не міг цього зробити,бо був у іншому місті. Вона мене вдарила. Наговорила купу неприємних слів... а мені її жаль. А ти кажеш, що я відбиваю в неї чоловіка. Дєлать мнє больше нєчєго. Я не маю такої звички при знайомстві з чоловіком вимагати у нього паспорт. Ти мабуть так робиш,або ж екстрасенсорні здібності маєш.Що мій Йожик одружений я взнала тільки після того як три місяці з ним прозустрічалась.
З роками приходить досвід.А розум або є,або нема.

Перегляд дописуКиря (23.12.2008 13:00) писав:

Малюсінька квіточка, не забувайте що часто не "чоловік дурніший за жінку", а просто-напросто існує різниця в інтересах. От взяти мене. Я не переварюю попсову музику. Відповідно я геть не орієнтуюсь в попсових виконавцях. Також я абсолютно не дивлюсь ТБ і відповідно не орієнтуюсь в російських телесеріалах та ток-шоу. На цьому грунті мені дівчина заявляє що я взагалі якийсь неук і вирвався десь з лісу :angry2: Натомість якщо я почну говорити про хеві-металістів і їх перепетії, про альфа- і бета-зорі, які я фоткав вночі чи про китайську філософію - мене знову ж таки відсікають що я мелю якусь нікому не потрібну дурню :) Звісно, в такому випадку я, як і Ви, міг би репетувати що це дівчина дурна і мені потрібно шукати "старшу". Але ж очевидним є факт, що це в корені невірно. Так само як не можна сказати що спеціаліст-будівельник є дурнішим за спеціаліста-радіотехніка. Просто-напросто їм не дуже буде цікаво разом поговорити на професійну тему і кожен думатиме що співбесідник - дурень і геть нічого не тямить.
ООоо! То тобі не ті дівчата попадаються. Їх не цікавить те що цікавить тебе. А навпаки? Щось з їх інтересів тебе може зацікавити? Професійні теми- то трошки не то. От я,наприклад, цікавлюся іноземними мовами,культурою...якшо музика,то надаю перевагу класиці,фолк,рок,метал,джаз,диско,попсу за музику не вважаю,але що це теж якась частина культурної епохи визнаю. Література- я просто обожнюю читати!!Я от не думаю,що тобі цікаво буде слухати як я з захопленням розказуватиму про подробиці інтимного життя Бальзака та Ганської)) Іноді сама щось пишу. Історія,релігія,філософія...Якшо коли мене питають яка в мене релігія,а відповідаю "Дуалізм і йога" ,на мене дивляться як на негроїдну блондинку "Шо то таке?.." то я дивакувата,чи то люди недостатньо "освєдомльонниє"?) І це не обмежені інтереси,я цікавлюся усім. Якшо я ненавиділа в школі фізику,то це не значить шо мені нецікаво. Просто я чула тільки нецікаві формули,а от коли на прикладах щось розказують то з задоволенням послухаю. Я не вмію вишивати. Зате я вмію класти плитку(кахлі) і стелити вагонку,що для дівчини і справді дивно.
--
Я не знаю як це сказати...просто ..,ну,наприклад, мої однолітки просто й гадки не мають чим ще можна займатися з дівчиною окрім сексу. Бідні стосунки,приречені. На фіг мені зустрічатися з хлопцем,який навіть у цьому єдиному інтересі0-сексі- ще не досвідчений,навіть не те що в сексі,а просто- близькості))
  • 0

#158 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 23.12.2008 – 19:36

Перегляд дописуSensssorika (23.12.2008 16:08) писав:

Ти ДУЖЕ упереджена. Судиш людей навіть не те шо не знаючи їх,а просто не подобається тобі хтось,так в нього одпразу все повинно бути негативно. Ти навіть не намагалася "внікнуть в сітуацию". Мій хлопець справжній чоловік.Я написала, що він одружений,але я не писала,що в них сім"я. Він з нею вже більше 5-ти років не живе. Вона його кинула на гроші,вбила їхню дитину(аборт),а як потім виявилось,то навіть не його дитина була.Але він її кохав. А вона взяла і втікла з якимось більш перспективним на той час МЧ.Повернулася до нього через рік,хвора на СНІД та ще й наркоманка. А не розлучився він з нею досі тільки тому, що вона просто помре. В неї жодної живої душі нема,нема кому доглядати. Я особисто до неї в лікарню ходила, коли їй гірше стало,а Артем не міг цього зробити,бо був у іншому місті. Вона мене вдарила. Наговорила купу неприємних слів... а мені її жаль. А ти кажеш, що я відбиваю в неї чоловіка. Дєлать мнє больше нєчєго. Я не маю такої звички при знайомстві з чоловіком вимагати у нього паспорт. Ти мабуть так робиш,або ж екстрасенсорні здібності маєш.Що мій Йожик одружений я взнала тільки після того як три місяці з ним прозустрічалась.
З роками приходить досвід.А розум або є,або нема.
Мені здається що до старших чоловіків лізуть не тому, що вони такі суперові, а тому що вже стоять на ногах - мають роботу, можливо квартиру, машину , інші вигоди.
Не всі однолітки це мають, а тут з корабля на бал - і гроші, і чоловік з стабільною роботою, і вже можна закрити очі на його колишніх, бо він тебе утримує, і тобі добре, що ти ні за що не маєш хвилюватись. А коли таке набридне, тебе потягне до однолітків, або взагалі до молодших за себе, і вже ти когось утримувати будеш.
  • 0

#159 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 23.12.2008 – 21:13

Перегляд дописуHalka (23.12.2008 00:23) писав:

та й не збираюсь. Просто якщо в людини є сім'я, то для чогось вона була створена, і не варто туди лізти.
перше речення повністтю протирічить другому.

Перегляд дописуSensssorika (23.12.2008 16:08) писав:

Я не знаю як це сказати...просто ..,ну,наприклад, мої однолітки просто й гадки не мають чим ще можна займатися з дівчиною окрім сексу. Бідні стосунки,приречені. На фіг мені зустрічатися з хлопцем,який навіть у цьому єдиному інтересі0-сексі- ще не досвідчений,навіть не те що в сексі,а просто- близькості))
Знову ж таки узагальнення. Можливо у 60% саме так, але є інші варіанти. Цікаво ж скільки років Вашим одноліткам?
  • 0

#160 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 23.12.2008 – 23:03

йомайо....таку дискусію розгорнули... :)

був і в мене такий період, коли не було цікаво спілкуватися з однолітками...хоча і зі старшими не завжди знаходила спільну мову. :angry2:
Був навіть старший на 9 років...але як виявилося з часом, він мене використовував, щоб мати гарну іграшку...бо я через те, що він старший просто ціпеніла від його погляду. Тепер я розумію, що мені хотілося бути захищеною...думала, що він має сталі погляди на життя...а виявився поганим...хоч не шкодую за тим, що було :) взяла з того якийсь урок, чомусь навчилася від нього.
Зараз мій хлопець молодший за мене на 2 тижні))))) і мені цікаво з ним спілкуватися, бо у нас є спільні інтереси, подібне ставлення до людей і оточуючого світу.
Питання не у віці, а у спільних інтересах, якщо ви знайдете їх у чоловікові на 10 років старшому - дуже добре, якщо в однолітка чи молодшому - теж :shok: Любіть і шануйте одне одного. І буде вам щастя.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних