Перейти до вмісту

Чому дівчатам так подобаються старші хлопці, інколи, набагато старші? що вони у них бачать?

Повідомлень в темі: 475

#121 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 649 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:if.ua

Відправлено 22.10.2008 – 17:57

Раніше мені подобались тільки старші хлопці, однолітків я вважала дурними. Але тут, несподівано для себе полюбила свого однолітка. І мені з ним набагато краще, ніж з усіма, хто був старший за мене.
  • 0

#122 ---

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 22.10.2008 – 20:45

ну то все по випадку і залежить від людей.
"Шаблонізації не піддається" (с) і крапка!)
  • 0

#123 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 22.10.2008 – 22:38

Перегляд допису-=VJ=- (22.10.2008 09:54) писав:

Проблема тільки в тому, що вона в результаті цих стосунків втратить.
А взагалі я не розумію людей, які власну слабкість списують на гормони, життєві обставини чи ще якісь дурниці.
На рахунок цього цитата: "... Якщо внутрішні подразники, наприклад статеві гормони, підготовлюють статевий акт тим, що викликають неконтрольований свідомістю статевий потяг, то зовнішні фактори (предмети, еротичні образи, переживання, присутність статевого партнера і т.д.) викликають або підсилюють статеве збудження. Психоеротична настроєність є могутнім фактором виникнення статевого потягу та його регуляції...." Повне посилання тут
Крім того Вікі оцінює статевий потяг , як з основних інстинктів людини на рівні інстинкту самозбереження!!! За статевий потяг, як відомо відповідають гормони. Саме в підлітковий вік, як відомо, перебудовується організм , і саме в цьому віці спостерігається найвищий загальний рівень гормонів, які відповідають за сексуальність і статеві ознаки людини.
Думка спеціалістів щодо підлітків від 13 до 18 років (найбільший пік ) зводиться до одного:" Бочка гормонів з ногами". Це я цитую з однієї документальної передачі, що дивився два дні назад.

Повідомлення відредагував B.U.B.L.I.K: 22.10.2008 – 22:39

• 0

#124 Усміхнена

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 116 повідомлень
  • Місто:Січеслав

Відправлено 23.10.2008 – 06:02

Мені подобається хлопець, на 9 років старший за мене. І я йому. І... це не через вік.
Просто ми розуміємо одне одного.
  • 0

#125 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень
  • Місто:7 верств до небес, в кінці лісу...

Відправлено 23.10.2008 – 07:44

Перегляд дописуMarcos (23.07.2008 10:30) писав:

Тема - черговий крик душі покинутого чи відторгнутого мужчини молодих років.

Якщо з вами не хочуть зустрічатися дівчата однолітки, то варто подумати що у вас не так. Нормальна дівчина завжди хоче бачити біля себе дорослого( морально), самостійного, або хоча б відповідального чоловіка( хлопця). В
більшості випадків юнаки для такої штуки як " відносини" готові значно пізніше ніж дівчата.... а про оцих " гроші, машина", так вони зустрічаться і з молодшими можуть. Так шо афтор теми, ви пишете на емоціях, а не на здоровому глузді.

Абсолютно погоджуюся. Просто з такими чоловіками почуваэш себе в більшій безпеці. Більш впевнено, захищено і цікавіше... Хоча є однолітки і хлопці за віком молодші дуже розумні... Але оця дурна думка, що ніби дівчатам потрібна лише машина, гроші і так далі... Від однієї такої фрази хочеться дати ляпаса і піти.... Адже це показує істине ставлення до дівчини... Ваше ставлення... :rolleyes: А якщо дівчина нормальна, то вона ніколи не зустрічатиметься з тим, хто намагається її купити такими речами... ІМХО
  • 0

#126 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 27.11.2008 – 02:30

Перегляд дописуHirosima Nagasaki (23.10.2008 07:44) писав:

ця дурна думка, що ніби дівчатам потрібна лише машина, гроші і так далі... Від однієї такої фрази хочеться дати ляпаса і піти.... Адже це показує істине ставлення до дівчини... Ваше ставлення... :rolleyes: А якщо дівчина нормальна, то вона ніколи не зустрічатиметься з тим, хто намагається її купити такими речами... ІМХО
нормальні якраз такі. в меншості залишаюцця ті, котрих можна купити іншими речами: увагою до їхніх тарганів в голові та примітивних інтересів ;)
  • 0

#127 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 27.11.2008 – 10:30

Більшість сучасного покоління Ч-роду віком 15-20 років зараз по поведінці як діти 9-10 років, в них різні "приколи" в голові, погнати би з когось, "паганяти кантру", "вскружити на районі" і тп. В той час як дівчатам такого віку хочеться якогось серйозного, романтичного, відповідального хлопця. Все цілком очевидно, якщо ті що є не можуть дати того що потрібно, тоді треба розширювати діапазан пошуку.
  • 0

#128 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 22.12.2008 – 14:05

Старші мужчини... Дійсно, кого вважати "старшим"? Особисто я не можу зустрічатися з однолітками, або з хлопцями, які на 2-5 років старше за мене. Мені просто немає про що з ними говорити. Вони не мужчини, вони хлопці. І не вважайте, що якщо хлопець переспав з дівчиною, то він стає мужчиною. Ні! Мужчина - це людина з встановленими пріоритетами в житті, стабільністю у стосунках. Вони вже після тридцяти думають про одруження, а не про те, як знайти наступну дівку для ліжка на певний період. Це нормально. Він вже знає, чого він хоче, а ще краще знає, чого він НЕ хоче. Моєму мужчині близько 35. Він більше, ніж на 10 років старше за мене. Але після спілкування з ним всі "хлопчаки" відпали на задній план. І не справа в тому, що він якийсь особливий. Ні! Він самий звичайний мужчина (правда, для мене найкращий). А справа у відношенні до життя. Я вважаю несправедливою точку зору про те, що старші мужчини "вирощують" для себе дівчину, майбутню дружину. Це неправда. Навпаки, вони розуміють тебе і цінують тебе таку, якою ти є!
  • 0

#129 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 22.12.2008 – 14:09

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (22.12.2008 14:05) писав:

Старші мужчини... Дійсно, кого вважати "старшим"? Особисто я не можу зустрічатися з однолітками, або з хлопцями, які на 2-5 років старше за мене. Мені просто немає про що з ними говорити.
а їм є про що з тобою поговорити? чи це не важливо, аби давала?
  • 0

#130 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 22.12.2008 – 15:00

Перегляд допису_saljama_ (22.12.2008 14:09) писав:

а їм є про що з тобою поговорити? чи це не важливо, аби давала?

Їм є про що зі мною поговорити. Мова в даній темі йде не про дружбу, а про кохання.
  • 0

#131 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 22.12.2008 – 15:05

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (22.12.2008 15:00) писав:

Їм є про що зі мною поговорити. Мова в даній темі йде не про дружбу, а про кохання.
а до чого тут дружба. просто повально всі тупі блонди стверджують(не бери на свій рахунок), що вони зі старшими, бо з однолітками нема про що говорити. і то так смішно, бо треба якщо не бути рівнею по інтелекту, то хоч би маю можливість дорости.
  • 0

#132 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 22.12.2008 – 15:19

Перегляд допису_saljama_ (22.12.2008 15:05) писав:

а до чого тут дружба. просто повально всі тупі блонди стверджують(не бери на свій рахунок), що вони зі старшими, бо з однолітками нема про що говорити. і то так смішно, бо треба якщо не бути рівнею по інтелекту, то хоч би маю можливість дорости.

*нахальний голос із гальорки*
Памятаєцця тут хтось недавно теж писав про те шо однолітки - тупі і потрібне міцне чоловіче плече.
От тільки не можу пригадати хто саме :ggggg:
  • 0

#133 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 22.12.2008 – 16:18

ой, як дратують оці всі слова дівчат, типу "та з однолітками нема про що поговорити навіть" чи "всі вони якісь дитячі, в них обмежений кругозір" грррррр :ggggg:
І ніякій дівці при цьому не приходить в голову, що це ЧЕРЕЗ НЕЇ ж нема тем для розмов з однолітками(бо вона нічим по суті не цікавиться і нічим по суті і не займається).А потім починаються розмови про те,як добре з хлопцями на 10 років старшими від тебе.А все через те, що отой чоловік вже на голову розвинутіший від тебе, він здатен тягти на собі розмову, а однолітки в більшості випадків не дурніші і не обмеженіші за неї, просто ще не настільки досвідчені, щоб вести розмову, а дівчина при цьому лиш зрідка додавала щось своє і звісно ж мило усміхалася.
  • 0

#134 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 22.12.2008 – 16:25

Я не можу сказати, що всі однолітки тупі і без мужнього чоловічого плеча. Але природаю створено так, що хлопці на кілька років відстають від дівчат у розвитку. Тому це нормально, що хлопець повинен бути старший. А наскільки це дуже індивідуально. Можливо, мені просто не зустрілося достойного однолітка.

saljamКА, я не блондинка!:ggggg:)))))))))
  • 0

#135 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 22.12.2008 – 16:28

А я от пробуваф з дзеркалом говорити. Якесь воно тупе, немає про що. Треба буде почекати пару років, хай відображення порозуміншає, можливо розмова піде.
  • 0

#136 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 22.12.2008 – 16:31

Перегляд дописуaAa(against all authority) (22.12.2008 16:18) писав:

ой, як дратують оці всі слова дівчат, типу "та з однолітками нема про що поговорити навіть" чи "всі вони якісь дитячі, в них обмежений кругозір" грррррр :ggggg:
І ніякій дівці при цьому не приходить в голову, що це ЧЕРЕЗ НЕЇ ж нема тем для розмов з однолітками(бо вона нічим по суті не цікавиться і нічим по суті і не займається).А потім починаються розмови про те,як добре з хлопцями на 10 років старшими від тебе.А все через те, що отой чоловік вже на голову розвинутіший від тебе, він здатен тягти на собі розмову, а однолітки в більшості випадків не дурніші і не обмеженіші за неї, просто ще не настільки досвідчені, щоб вести розмову, а дівчина при цьому лиш зрідка додавала щось своє і звісно ж мило усміхалася.

Мені здається, Шановний, що Ви також юного віку. Хоча, правда, я можу і помилятися! А як Ви думаєте, як сорокалітньому спілкуватися з двадцятилітньою? Легше? Не думаю! А про себе можу сказати, що не відношуся до дівчат, які нічим не цікавляться і не займаються по суті. Я вже не студентка і мені не 20 років.
Який же той хлопець, який не може словесно справитися з дівчинкою. Правильно! Залишається тільки мило посміхатися!
  • 0

#137 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 22.12.2008 – 16:39

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (22.12.2008 16:31) писав:

Мені здається, Шановний, що Ви також юного віку. Хоча, правда, я можу і помилятися! А як Ви думаєте, як сорокалітньому спілкуватися з двадцятилітньою? Легше? Не думаю! А про себе можу сказати, що не відношуся до дівчат, які нічим не цікавляться і не займаються по суті. Я вже не студентка і мені не 20 років.
Який же той хлопець, який не може словесно справитися з дівчинкою. Правильно! Залишається тільки мило посміхатися!

Скажіть скіки Вам років шоб ми марно не старалися
  • 0

#138 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 22.12.2008 – 18:39

Перегляд дописуNomad (22.12.2008 16:39) писав:

Скажіть скіки Вам років шоб ми марно не старалися
Я постарався, об‘єкту, за його словами, 21-24 роки. Насправді причину треба шукати в собі, а потім вже інших однолітків звинувачувати. І ні в якому разі не треба проводити градацію людей за віком, хоч я так і сам роблю))
  • 0

#139 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 22.12.2008 – 18:44

Перегляд дописуFT232BM (22.12.2008 18:39) писав:

Я постарався, об'єкту, за його словами, 21-24 роки. Насправді причину треба шукати в собі, а потім вже інших однолітків звинувачувати. І ні в якому разі не треба проводити градацію людей за віком, хоч я так і сам роблю))

21-24 роки- це тіпа вибери число собі до вподоби, гг?
Тема тупо холіварна, але все рівно тут весело
  • 0

#140 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 22.12.2008 – 19:02

Перегляд дописуNomad (22.12.2008 18:44) писав:

21-24 роки- це тіпа вибери число собі до вподоби, гг?
Тема тупо холіварна, але все рівно тут весело

Цитата

Моєму мужчині близько 35. Він більше, ніж на 10 років старше за мене.

Тему в гумор! Стьоб може бути безкінечним. Простіше сказати "на вкус і цвєт таваріща нєт" чи "моя хата зкраю". Корче кажучи кому що.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних