Перейти до вмісту

Ви отримували прочухана у дитинстві від батьків?

Повідомлень в темі: 115

#41 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 14.09.2008 – 14:58

Перегляд допису-=VJ=- (14.09.2008 15:22) писав:

Серйозного - двічі. Саме ці випадки стали основою мого подальшого виходу з сім"ї.
А що означає "вихід із сімї" ??
  • 0

#42 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 14.09.2008 – 17:51

Вчасно тема появилась,я якраз сижу "заліковую рани"...В мами настрій поганий-в мене синяки :D. Відповідь-отримувала і отримую.
  • 0

#43 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 15.09.2008 – 00:04

Перегляд дописуaAa(against all authority) (14.09.2008 15:58) писав:

ну як, раніше був в Гамбіно, а перейшов в Дженовезе
  • 0

#44 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 15.09.2008 – 11:05

Звичайно били, але синяків не було. Зараз думаю, що били заслужено, бо дуже нечемна була.
На мою думку, краще коли батьки не вдаються до рукоприкладства, але... Іноді дивлюсь на деяких підлітків і думаю, що мало їх били батьки в дитинсві, інколи це корисно, якщо інші засоби не допомагають.
  • 0

#45 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 20.12.2008 – 13:07

Перегляд дописуenergizer82 (20.07.2008 18:45) писав:

Ви отримували прочухана у дитинстві від батьків? Як ви ставитеся до фізичного покарання дітей?

Отримував! Ще й як! Я винуватий був, тому не маю образи до батьків за це. Певною мірою вдячний навіть їм за це, тому що більше такого не роблю.
Били за те, що вкрав в своїй власній сім"ї гроші. За те, що прогулював школу багато і за погані оцінки.
  • 0

#46 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 20.12.2008 – 20:57

били!! і нічо, жива... тепер не бють - в сімї дипломатичні стосунки та й я спокійніша.
  • 0

#47 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 21.12.2008 – 11:52

Отримувати прочуханку? Що у цій фразі? Я й зараз можу отримати добрячу. Не рукоприкладство, надто дорослі ми з сестрою вже:rolleyes: А в дитинстві лупашили)))тріпачкою по дупі...але то рідко...більше в куток ставили а я там умудрялась сидіти, присідати, колупати стіну і відривати потрошку обої...коротше я знаходила собі заняття)))а сестра дівчина з норовом, то вона могла стояти нерухомо дуже довго:happy1:. Я просила пробачення, а сестра - ніколи...Ото характер;). А потім якось виросли ми, мама захворіла, і з тих пір мама сказала: невідомо скільки часу мені там відміряно, щоб витрачати його на дурне;). Мама добряча душа, моя подруга і порадниця, але коли ми всі її дістанемо, то: ховайся хто може:blink:. Дуже сильно не любить коли хтось затримується і не попереджає.
  • 0

#48 Одісей

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 12:20

Мене в дитинстві виховували дуже ліберально. Я не памятаю щоб хтось із батьків підняв на мене руку. Натомість мене дуже дивували сімї моїх друзів де життя велося не зовсім так... Найбільшою проблемою для моїх батьків було те, як примусити мене більше гіляти (я увесь час сидів за книгами) чи переконати що написання нової "Історії України від середньовічча до раннього модерну" - не першочергова справа для десятилітнього хлопчика. В дитинстві я ставився до життя аж надто серйозно і навіть намагався читати дорослі книги. В нас в квартирі була (тай тепер є) величезна, просто гігантська бібліотека. Особливо імпозантно наші будні виглядали в роки економічної кризи коли розвалювались заводи і зупинялись фабрики... Я до тепер не можу читати Вальда, бо він став для мене символом тих важких часів... Втім це багато в чому мене навчило. Моя мама навіть в найважчі дні невтрачала присутності духу і була доброю до нас з сестрою. Я буду виховувати своїх дітей так само...
  • 0

#49 bdrFsg

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 137 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 22.12.2008 – 00:19

О, я не раз отримував по попі. Хе, та я робив все що хотів включаючи багаття на килимі і роздарування "зайвих" іграшкових пістолетів)))
  • 0

#50 Ромашечка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 04.01.2009 – 12:07

Перегляд дописуenergizer82 (20.07.2008 19:45) писав:

Ви отримували прочухана у дитинстві від батьків? Як ви ставитеся до фізичного покарання дітей?
Ніколи не була битою. Якась сама чемна була чи що.) Навіть не пам’ятаю, щоб лякали мене ременем. Брата, наприклад, лякали так і в куток теж ставили - ще той бешкетник був.)
Зате добре пам’ятаю, як у дитячому садочку отримала по м’якому місцю від виховательки за те, що не хотіла спати у тиху годину. Так образливо було тоді і боляче. :)
А взагалі я проти того, щоб дітей били. Не знаю, як воно виховує, але якась злість усередині у дитини, мабуть, з’являється.
  • 0

#51 ТікТак

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 60 повідомлень
  • Місто:місто, де я живу

Відправлено 04.01.2009 – 14:50

Ще й як отримував. Хоч і не сильно, але часто. Проте з часом мої батьки зрозуміли, що це все марно і почали по іншому мене виховувати :happytwo:
  • 0

#52 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.01.2009 – 19:28

Перегляд дописуaAa(against all authority) (14.09.2008 14:58) писав:

Ти диви, пропустив.
Це означає, що я пішов з дому. Назавжди.
  • 0

#53 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 04.01.2009 – 19:55

Я взагалі в дитинстві була тихим кошмаром. Якось годинник тата розбила. Цеглою. Я ващет просто хотіла подивитися як він працює. Розкрутити не додумалась. Ото скандал був....
А найобідніше моє покарання було за поламану мамину китайську троянду. Там таке шикарне "нєчто" в величезному вазоні росло. Мій молодший брат пообривав квіточки і заодно пару гілок зламав. Так як найбільша капосна западлістка в сім"ї була я,то ніхто мені тоді не повірив,що то НЕ я зламала. ...
  • 0

#54 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 04.01.2009 – 20:03

бити ні, але кричать на мене по сей день)))))))отримую за свою меншу сестру... найбільше мене вбиває відповідь на моє закономірне питання "чому я?": "бо ти старший"...
  • 0

#55 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 05.01.2009 – 12:51

Було діло - добряче по дупі на дають. Але я такої натури що це мені не помагало і всеодно(ніби на зло) далі продовжувала ще більше пакостити. Ну я ж дитиною була, мені все цікаво... всюди вспіти потрібно було... Фізичні методи в розумних межах потрібні у вихованні підростаючого покоління.
  • 0

#56 )Юльчик

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень
  • Місто:Файна Украйна

Відправлено 20.01.2009 – 18:07

Перегляд дописуenergizer82 (20.07.2008 18:45) писав:

Так!!! Мені добряче перепадало від батька ( майже завжди нізащо )!!! Коли бачила його оскаженіле від люті лице, перепрошую, але дзюрила в штани від страху!!! Не ображаюся на нього за це, адже з роками прийшла до висновку, що так проявлялася його любов і хвилювання про мене, в стресових ситуаціях, ну наприклад коли він мене загубив у чожому місті, а мені було лишень 4 роки, свій страх і хвилювання він передав моїй дупі!!!! -_-
Нажаль, як я не намагалася відгородити моїх синів, від таких переживань - мені не вдалося! Чоловік теж їх бив!! До слова, мій чоловік наймолодший у родині - викоханий і випестуваний батьками, отже про його тілесне покарання і мови не може бути!!! Отже, робимо висновки!

Повідомлення відредагував )Юльчик: 20.01.2009 – 18:08

• 0

#57 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 13.03.2009 – 16:57

Отримувала по дупі від мами і по лівій руці в школі від вчительки(бо лівша і лівою писала).Тепер я все ще лівша, але пишу і правою, і лівою.Вдома стояла в кутку.На гречці стояла з братом...за компанію.Шкода було халамидника... :happytwo: Своє мале бісеня не б"ю, хіба іноді по дупі плесну, як вертиться, шило...Виховую морально - виводжу в другу кімнату і даю час заспокоїтися(бо провини дитячі, не серйозні).
  • 0

#58 Reltih floda

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 13.03.2009 – 17:34

мене билим коли я нечемно поводився або коли батько був п'яний, так він мене закаляв... у той день коли я перший раз не заплакав від його побоїв батько сказав, що нарешті він за мене спокійний, і майже ніколи не бив. Пам'ятаю такий діалог з батьком:
батько : дівчата люблять пісюна
я: ні, вони казали, що він їм огидний ..... після чого я отримаю нищівний удар головю об стіну ....
  • 0

#59 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.03.2009 – 18:05

Перегляд допису-=VJ=- (14.09.2008 15:22) писав:

О, я не один... :happytwo:
Не один... То точно... Правда, мене вистачило до 24 років. били регулярно (і заслужено, і не заслужено) років так до 18.. Потім попустились... А останньою краплею було, коли захищала маму від тата.... Приревнував і вдарив маму. Я влізла. вдарила тата кулаком. за що відлетіла далеченько. Наступного дня мене вдома і в місті вже не було... Зараз б"ємося на словах..
  • 0

#60 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 13.03.2009 – 19:42

Били, і морально тиснули. У дитинстві думав, що це все фігня, що я сильний і справлюся, а на них мені начхати. Але зараз розумію, що це наклало відбиток на наші стоснки на все життя.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних