←  Дім та сім’я

Теревені

»

Приклад хороший vs поганий

світлина zav 21.07.2008

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (19.07.2008 16:01) писав:

але якщо будеш показувати дитині погану сторону життя , то й такою вона може і ворости , теж резиковано
Тому що треба пояснювати різницю між "погано" і "добре", про що вище зазначили.
Мій начальник своєму сину розповідає, як він погано вчився, і за навчання не лаїть - і все гаразд!

Перегляд дописуNameless One (19.07.2008 16:22) писав:

Дитина виходе в світ і зтикається з життям ше в садочку ну накрайняк в школі. Такшо всьо нормально)
Не всіх дітей ходють в садочок, тому от.

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (19.07.2008 18:26) писав:

а хто говорить про підбирання друзів ? моя мала ( сестра ) пішла до бабусі у двір то там такого навчилася " Вишла зіна з магазіна ..." шо вуха в'януть ) але ж ніхто некаже негудяй з тим хлопчиком бо він поганий , бо вона всеодно непослухає )))
А чому він поганий?..

Перегляд дописуBadTempered (19.07.2008 21:06) писав:

Думаю, що ніяким чином неможливо нередбачити, якою виросте дитина, тому що в житті на неї впливає надто багато різноманітних чинників, в тому числі й виховання, бо це теж чинник.
Навіщо передбачти, якщо можна виховати?
Я тримаюся думки "знання деяких принципів компенсує незнання деяких фактів"©, тому приклади дитині треба давати не "хороші" чи "погані", а явні й життєві.
Повідомлення відредагував zav: 21.07.2008 – 10:22
Відповісти

світлина milochka 21.07.2008

Перегляд дописуzav (21.07.2008 11:17) писав:

Тому що треба пояснювати різницю між "погано" і "добре", про що вище зазначили.
Мій начальник своєму сину розповідає, як він погано вчився, і за навчання не лаїть - і все гаразд!

ото ж то що ВЧИВСЯ , а навічщо лаїти ? від цього він навчатися краще нестане

Не всіх дітей ходють в садочок, тому от.

більшість всекаки їх відвідують

А чому він поганий?..

обично батьки нав'зують дитині негативну думку про дитину яка щось погане зробила або сказала
Повідомлення відредагував LoNeLy RoMaNtiC gIrl: 21.07.2008 – 10:39
Відповісти

світлина zav 21.07.2008

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (21.07.2008 11:22) писав:

більшість всекаки їх відвідують
обично батьки нав'зують дитині негативну думку про дитину яка щось погане зробила або сказала
Надайте статистику, бо в мене інші відомості щодо відвідування дитячих садків.
А що поганого зробив чи сказав той хлопчик?
Повідомлення відредагував zav: 21.07.2008 – 11:10
Відповісти

світлина milochka 22.07.2008

Перегляд дописуzav (21.07.2008 12:09) писав:

Надайте статистику, бо в мене інші відомості щодо відвідування дитячих садків.
А що поганого зробив чи сказав той хлопчик?

я не маю наувазі всю країну а навожу приклад нашого міста )
а якщо я скажу про діти вчать один одного , то мене просто забанять модери
Відповісти

світлина zav 22.07.2008

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (22.07.2008 16:37) писав:

а якщо я скажу про діти вчать один одного , то мене просто забанять модери
Ну, тут я вам допоможу - поставлю питання інакше: чому ви вважаєте, що зроблене хлопчиком - це "погано"? Або: чого саме він навчив іншу дитину, і чому це "погано"?
p.s. Якщо ви і цього разу злякаєтесь медіяторів, то я просто ризикну висловити думку щодо події з хлопчиком без уточнення обставин.
Повідомлення відредагував zav: 22.07.2008 – 16:17
Відповісти

світлина milochka 22.07.2008

Перегляд дописуzav (22.07.2008 17:16) писав:

Ну, тут я вам допоможу - поставлю питання інакше: чому ви вважаєте, що зроблене хлопчиком - це "погано"? Або: чого саме він навчив іншу дитину, і чому це "погано"?
p.s. Якщо ви і цього разу злякаєтесь медіяторів, то я просто ризикну висловити думку щодо події з хлопчиком без уточнення обставин.

по перше : це не я так вважаю
по друге : якщо уважніше ще раз прочитати мої попередні дописи то там вказано , якщо одна дитина щось поганого навчає іншу , то батьки настроюють свою дитину проти іншої , мовляв цей хлопчик поганий
ПЕС : цікаво було б почути вашу версію
Відповісти

світлина zav 23.07.2008

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (22.07.2008 17:30) писав:

по друге : якщо уважніше ще раз прочитати мої попередні дописи то там вказано , якщо одна дитина щось поганого навчає іншу , то батьки настроюють свою дитину проти іншої , мовляв цей хлопчик поганий
ПЕС : цікаво було б почути вашу версію
Справа в тому, що неможливо навчити поганому. Погані - суто дії, але не уміння. Якщо погано, що дитина ліїться "брудною російькою лайкою"©, то проблема ж не у лайці як такій? І я, і ви, й усі інші тут присутні чудово обізнані на цій лайці, але в її вживанні. Як можна "навчити" диниу вживати лайку недоречно? Тільки набрехавши про "крутість", "модність" або "дорослість" цього шляху. Але "крутим", "модним" і "дорослим" є багато чого, і тут батьки мають заздалегідь пояснити дитині, що вищезазначені умови не є істотини при виборі її поведінки, що дорослі люди керуються насамперед вищими поняттями виховання, культури та моралі, а не ницими "круто" або ,"модно", тим більше "доросло".
Відповідно, якщо хлопчик навчив іншу дитину матів, то сам факт знання матів не є приводом для їхнього вживання; якщо ж хлопчик навчив дитину матюкатися - тобто вживати мати "наче дорослі", то він не поганий, а невихований, а по простому - дурень; якщо хлопчик навчив брехати, то погано не вміти брехати, а робти це /мій начальник, доречі, із захопленням спостерігав, як його син вчився брехати - протроху так, поступово, але не зі злості, а задля дрібничок типу "плякаєш? - ні, не плякаю! - що сталося? - нічого не сталося"/; можна ще навчити шипки бити, але знову таки, проблема не у бити, а в робити, і у поясненнях дитині, що то є злочин й адміністративна відповідальність.
Тому хлопчик про мене не винен, а винні як раз батьки тої дитини, що не запобігли або не усунули вади нових знань власної дитини.
Поки що якось так.
Відповісти

світлина Nameless One 23.07.2008

zav, многа букафф. Але думка загалом зрозуміла. Але фішка в тому що батьки того хлопчика якраз може і казали йому що не можна матюкатись. А він всупереч їм це робить. Типу: я крутий, я роблю що хочу, і пофіг що кажуть батьки. Кажуть не матюкатись - я матюкаюсь. Кажуть ходити до школи - я прогулюю уроки. Кажуть не пити і не курити - я бухаю і димлю як шмаровоз. І т.д. Крім того тут ше така фішка що дитина бере приклад з самих батьків. Типу батьки самі матюкаються. При дитині. А їй кажуть - "тобі не можна, ти замалий". Що на думку дитини означає - "тобі можна буде коли ти станеш дорослий". От тобі і пояснення тої "дорослості" про яку ти говорив.
Повідомлення відредагував Nameless One: 23.07.2008 – 08:24
Відповісти

світлина milochka 23.07.2008

Перегляд дописуzav (23.07.2008 09:04) писав:

Справа в тому, що неможливо навчити поганому. Погані - суто дії, але не уміння. Якщо погано, що дитина ліїться "брудною російькою лайкою"©, то проблема ж не у лайці як такій? І я, і ви, й усі інші тут присутні чудово обізнані на цій лайці, але в її вживанні. Як можна "навчити" диниу вживати лайку недоречно? Тільки набрехавши про "крутість", "модність" або "дорослість" цього шляху. Але "крутим", "модним" і "дорослим" є багато чого, і тут батьки мають заздалегідь пояснити дитині, що вищезазначені умови не є істотини при виборі її поведінки, що дорослі люди керуються насамперед вищими поняттями виховання, культури та моралі, а не ницими "круто" або ,"модно", тим більше "доросло".
Відповідно, якщо хлопчик навчив іншу дитину матів, то сам факт знання матів не є приводом для їхнього вживання; якщо ж хлопчик навчив дитину матюкатися - тобто вживати мати "наче дорослі", то він не поганий, а невихований, а по простому - дурень; якщо хлопчик навчив брехати, то погано не вміти брехати, а робти це /мій начальник, доречі, із захопленням спостерігав, як його син вчився брехати - протроху так, поступово, але не зі злості, а задля дрібничок типу "плякаєш? - ні, не плякаю! - що сталося? - нічого не сталося"/; можна ще навчити шипки бити, але знову таки, проблема не у бити, а в робити, і у поясненнях дитині, що то є злочин й адміністративна відповідальність.
Тому хлопчик про мене не винен, а винні як раз батьки тої дитини, що не запобігли або не усунули вади нових знань власної дитини.
Поки що якось так.

оце настрочили ))) да мені впринципі всеодно винен-невинен , але мені цікаво , як можна навчиту адміністративного права в 5 років , і пояснити що це таке ??? маєте приклад ???
Відповісти

світлина zav 23.07.2008

Перегляд дописуNameless One (23.07.2008 09:23) писав:

Але фішка в тому що батьки того хлопчика якраз може і казали йому що не можна матюкатись. А він всупереч їм це робить. Типу: я крутий, я роблю що хочу, і пофіг що кажуть батьки. Кажуть не матюкатись - я матюкаюсь.
Ну, й дурні батьки тому що. Не варто забороняти "неможна, нізззя"© дитині будь-що, але треба пояснити чому це робити не є правильно або доречно /не плутати з добре-погано/.

Перегляд дописуNameless One (23.07.2008 09:23) писав:

Крім того тут ше така фішка що дитина бере приклад з самих батьків. Типу батьки самі матюкаються. При дитині. А їй кажуть - "тобі не можна, ти замалий". Що на думку дитини означає - "тобі можна буде коли ти станеш дорослий". От тобі і пояснення тої "дорослості" про яку ти говорив.
Тому що треба не просто "давати приклад", а пояснювати суть прикладу - погано чи хорошого - нема різниці.
Узагалі більшість прблем виховання вилазять із батьківських хитрощів попередніх років: колись сказали дитині, що от так, а вона згодом робить так,як сказали, а батьки дивуються, бо не очікували такого швидкого прогресу дитячого інтелекту. Нефіґ, тому що, хитрувати у вихованні - все-одно вилізе!

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (23.07.2008 10:20) писав:

оце настрочили ))) да мені впринципі всеодно винен-невинен , але мені цікаво , як можна навчиту адміністративного права в 5 років , і пояснити що це таке ??? маєте приклад ???
По-перше, у п'ять років дитина доволі розумна й багато чого може зрозуміти, тмоу не треба лякатися пояснень.
По-друге, можна тупо розбити шибку самому /в ювелірному магазині або ще десь, ґґ/, можна пояснити на прикладі купівлі-ламання іграшки дитини /тут недосвідченим батьками настанова купляти одраз дві іграшки, щоби після ламання було чим втішити дитину, ги/.
По-третє, якщо у 5 років батьки не змогли пояснити дитині правила поведінки, то чого карати дитину? Вони ж нездари, а не дитина, тому що "нема поганіх учнів, проте погані вчителі©.
Відповісти

світлина Sergiy_K 30.07.2008

Цитата

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (19.07.2008 15:55) писав:

виховуючи дитину потрібно показувати лише позитивну сторону медалі , а гіршу їй життя покаже

Перегляд дописуСварус (19.07.2008 16:00) писав:

Це типу з воза та й у піч? Прямо як у "Бійцівському клубі"? Ризиковано.
а то.

Зображення

(Одинадцятирічний Абдалла дивицця крізь діру, яку напередодні лишила куля, що вбила його матір. ЇЇ було вбито пострілом ізраїльського снайпера коли вона сиділа на кушетці разом з дітьми в їх домівці в Рамаллі)
Відповісти

світлина Reltih floda 30.07.2008

дитині потрібна увага, і якщо він бачить реакцію на поганий вчинок він буде коїти його ще раз, на погані вчинки реагувати не треба досить сильно, якщо є можливість краще зовсім не звертати увагу, а гарні вчинки треба заохочувати. Таким чином дитина зрозуміе, що вона отримае увагу чи заохочення тільки у випадку правильної моделі поведінки.
Відповісти

світлина NAU 30.07.2008

в дитини буде психічний розлад
Відповісти

світлина Kirra 01.09.2017

Не тільки ми виховуємо дитину, але і вона нас. Дуже цікава книга Барановського. пізнавально)
Відповісти