Перейти до вмісту

Приклад хороший vs поганий

Повідомлень в темі: 32

#21 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 21.07.2008 – 10:17

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (19.07.2008 16:01) писав:

але якщо будеш показувати дитині погану сторону життя , то й такою вона може і ворости , теж резиковано
Тому що треба пояснювати різницю між "погано" і "добре", про що вище зазначили.
Мій начальник своєму сину розповідає, як він погано вчився, і за навчання не лаїть - і все гаразд!

Перегляд дописуNameless One (19.07.2008 16:22) писав:

Дитина виходе в світ і зтикається з життям ше в садочку ну накрайняк в школі. Такшо всьо нормально)
Не всіх дітей ходють в садочок, тому от.

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (19.07.2008 18:26) писав:

а хто говорить про підбирання друзів ? моя мала ( сестра ) пішла до бабусі у двір то там такого навчилася " Вишла зіна з магазіна ..." шо вуха в'януть ) але ж ніхто некаже негудяй з тим хлопчиком бо він поганий , бо вона всеодно непослухає )))
А чому він поганий?..

Перегляд дописуBadTempered (19.07.2008 21:06) писав:

Думаю, що ніяким чином неможливо нередбачити, якою виросте дитина, тому що в житті на неї впливає надто багато різноманітних чинників, в тому числі й виховання, бо це теж чинник.
Навіщо передбачти, якщо можна виховати?
Я тримаюся думки "знання деяких принципів компенсує незнання деяких фактів"©, тому приклади дитині треба давати не "хороші" чи "погані", а явні й життєві.

Повідомлення відредагував zav: 21.07.2008 – 10:22

• 0

#22 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 21.07.2008 – 10:22

Перегляд дописуzav (21.07.2008 11:17) писав:

Тому що треба пояснювати різницю між "погано" і "добре", про що вище зазначили.
Мій начальник своєму сину розповідає, як він погано вчився, і за навчання не лаїть - і все гаразд!

ото ж то що ВЧИВСЯ , а навічщо лаїти ? від цього він навчатися краще нестане

Не всіх дітей ходють в садочок, тому от.

більшість всекаки їх відвідують

А чому він поганий?..

обично батьки нав'зують дитині негативну думку про дитину яка щось погане зробила або сказала

Повідомлення відредагував LoNeLy RoMaNtiC gIrl: 21.07.2008 – 10:39

• 0

#23 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.07.2008 – 11:09

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (21.07.2008 11:22) писав:

більшість всекаки їх відвідують
обично батьки нав'зують дитині негативну думку про дитину яка щось погане зробила або сказала
Надайте статистику, бо в мене інші відомості щодо відвідування дитячих садків.
А що поганого зробив чи сказав той хлопчик?

Повідомлення відредагував zav: 21.07.2008 – 11:10

• 0

#24 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень

Відправлено 22.07.2008 – 15:37

Перегляд дописуzav (21.07.2008 12:09) писав:

Надайте статистику, бо в мене інші відомості щодо відвідування дитячих садків.
А що поганого зробив чи сказав той хлопчик?

я не маю наувазі всю країну а навожу приклад нашого міста )
а якщо я скажу про діти вчать один одного , то мене просто забанять модери
  • 0

#25 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.07.2008 – 16:16

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (22.07.2008 16:37) писав:

а якщо я скажу про діти вчать один одного , то мене просто забанять модери
Ну, тут я вам допоможу - поставлю питання інакше: чому ви вважаєте, що зроблене хлопчиком - це "погано"? Або: чого саме він навчив іншу дитину, і чому це "погано"?
p.s. Якщо ви і цього разу злякаєтесь медіяторів, то я просто ризикну висловити думку щодо події з хлопчиком без уточнення обставин.

Повідомлення відредагував zav: 22.07.2008 – 16:17

• 0

#26 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень

Відправлено 22.07.2008 – 16:30

Перегляд дописуzav (22.07.2008 17:16) писав:

Ну, тут я вам допоможу - поставлю питання інакше: чому ви вважаєте, що зроблене хлопчиком - це "погано"? Або: чого саме він навчив іншу дитину, і чому це "погано"?
p.s. Якщо ви і цього разу злякаєтесь медіяторів, то я просто ризикну висловити думку щодо події з хлопчиком без уточнення обставин.

по перше : це не я так вважаю
по друге : якщо уважніше ще раз прочитати мої попередні дописи то там вказано , якщо одна дитина щось поганого навчає іншу , то батьки настроюють свою дитину проти іншої , мовляв цей хлопчик поганий
ПЕС : цікаво було б почути вашу версію
  • 0

#27 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 23.07.2008 – 08:04

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (22.07.2008 17:30) писав:

по друге : якщо уважніше ще раз прочитати мої попередні дописи то там вказано , якщо одна дитина щось поганого навчає іншу , то батьки настроюють свою дитину проти іншої , мовляв цей хлопчик поганий
ПЕС : цікаво було б почути вашу версію
Справа в тому, що неможливо навчити поганому. Погані - суто дії, але не уміння. Якщо погано, що дитина ліїться "брудною російькою лайкою"©, то проблема ж не у лайці як такій? І я, і ви, й усі інші тут присутні чудово обізнані на цій лайці, але в її вживанні. Як можна "навчити" диниу вживати лайку недоречно? Тільки набрехавши про "крутість", "модність" або "дорослість" цього шляху. Але "крутим", "модним" і "дорослим" є багато чого, і тут батьки мають заздалегідь пояснити дитині, що вищезазначені умови не є істотини при виборі її поведінки, що дорослі люди керуються насамперед вищими поняттями виховання, культури та моралі, а не ницими "круто" або ,"модно", тим більше "доросло".
Відповідно, якщо хлопчик навчив іншу дитину матів, то сам факт знання матів не є приводом для їхнього вживання; якщо ж хлопчик навчив дитину матюкатися - тобто вживати мати "наче дорослі", то він не поганий, а невихований, а по простому - дурень; якщо хлопчик навчив брехати, то погано не вміти брехати, а робти це /мій начальник, доречі, із захопленням спостерігав, як його син вчився брехати - протроху так, поступово, але не зі злості, а задля дрібничок типу "плякаєш? - ні, не плякаю! - що сталося? - нічого не сталося"/; можна ще навчити шипки бити, але знову таки, проблема не у бити, а в робити, і у поясненнях дитині, що то є злочин й адміністративна відповідальність.
Тому хлопчик про мене не винен, а винні як раз батьки тої дитини, що не запобігли або не усунули вади нових знань власної дитини.
Поки що якось так.
  • 0

#28 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2191 повідомлень

Відправлено 23.07.2008 – 08:23

zav, многа букафф. Але думка загалом зрозуміла. Але фішка в тому що батьки того хлопчика якраз може і казали йому що не можна матюкатись. А він всупереч їм це робить. Типу: я крутий, я роблю що хочу, і пофіг що кажуть батьки. Кажуть не матюкатись - я матюкаюсь. Кажуть ходити до школи - я прогулюю уроки. Кажуть не пити і не курити - я бухаю і димлю як шмаровоз. І т.д. Крім того тут ше така фішка що дитина бере приклад з самих батьків. Типу батьки самі матюкаються. При дитині. А їй кажуть - "тобі не можна, ти замалий". Що на думку дитини означає - "тобі можна буде коли ти станеш дорослий". От тобі і пояснення тої "дорослості" про яку ти говорив.

Повідомлення відредагував Nameless One: 23.07.2008 – 08:24

• 0

#29 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень

Відправлено 23.07.2008 – 09:20

Перегляд дописуzav (23.07.2008 09:04) писав:

Справа в тому, що неможливо навчити поганому. Погані - суто дії, але не уміння. Якщо погано, що дитина ліїться "брудною російькою лайкою"©, то проблема ж не у лайці як такій? І я, і ви, й усі інші тут присутні чудово обізнані на цій лайці, але в її вживанні. Як можна "навчити" диниу вживати лайку недоречно? Тільки набрехавши про "крутість", "модність" або "дорослість" цього шляху. Але "крутим", "модним" і "дорослим" є багато чого, і тут батьки мають заздалегідь пояснити дитині, що вищезазначені умови не є істотини при виборі її поведінки, що дорослі люди керуються насамперед вищими поняттями виховання, культури та моралі, а не ницими "круто" або ,"модно", тим більше "доросло".
Відповідно, якщо хлопчик навчив іншу дитину матів, то сам факт знання матів не є приводом для їхнього вживання; якщо ж хлопчик навчив дитину матюкатися - тобто вживати мати "наче дорослі", то він не поганий, а невихований, а по простому - дурень; якщо хлопчик навчив брехати, то погано не вміти брехати, а робти це /мій начальник, доречі, із захопленням спостерігав, як його син вчився брехати - протроху так, поступово, але не зі злості, а задля дрібничок типу "плякаєш? - ні, не плякаю! - що сталося? - нічого не сталося"/; можна ще навчити шипки бити, але знову таки, проблема не у бити, а в робити, і у поясненнях дитині, що то є злочин й адміністративна відповідальність.
Тому хлопчик про мене не винен, а винні як раз батьки тої дитини, що не запобігли або не усунули вади нових знань власної дитини.
Поки що якось так.

оце настрочили ))) да мені впринципі всеодно винен-невинен , але мені цікаво , як можна навчиту адміністративного права в 5 років , і пояснити що це таке ??? маєте приклад ???
  • 0

#30 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 23.07.2008 – 09:38

Перегляд дописуNameless One (23.07.2008 09:23) писав:

Але фішка в тому що батьки того хлопчика якраз може і казали йому що не можна матюкатись. А він всупереч їм це робить. Типу: я крутий, я роблю що хочу, і пофіг що кажуть батьки. Кажуть не матюкатись - я матюкаюсь.
Ну, й дурні батьки тому що. Не варто забороняти "неможна, нізззя"© дитині будь-що, але треба пояснити чому це робити не є правильно або доречно /не плутати з добре-погано/.

Перегляд дописуNameless One (23.07.2008 09:23) писав:

Крім того тут ше така фішка що дитина бере приклад з самих батьків. Типу батьки самі матюкаються. При дитині. А їй кажуть - "тобі не можна, ти замалий". Що на думку дитини означає - "тобі можна буде коли ти станеш дорослий". От тобі і пояснення тої "дорослості" про яку ти говорив.
Тому що треба не просто "давати приклад", а пояснювати суть прикладу - погано чи хорошого - нема різниці.
Узагалі більшість прблем виховання вилазять із батьківських хитрощів попередніх років: колись сказали дитині, що от так, а вона згодом робить так,як сказали, а батьки дивуються, бо не очікували такого швидкого прогресу дитячого інтелекту. Нефіґ, тому що, хитрувати у вихованні - все-одно вилізе!

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (23.07.2008 10:20) писав:

оце настрочили ))) да мені впринципі всеодно винен-невинен , але мені цікаво , як можна навчиту адміністративного права в 5 років , і пояснити що це таке ??? маєте приклад ???
По-перше, у п'ять років дитина доволі розумна й багато чого може зрозуміти, тмоу не треба лякатися пояснень.
По-друге, можна тупо розбити шибку самому /в ювелірному магазині або ще десь, ґґ/, можна пояснити на прикладі купівлі-ламання іграшки дитини /тут недосвідченим батьками настанова купляти одраз дві іграшки, щоби після ламання було чим втішити дитину, ги/.
По-третє, якщо у 5 років батьки не змогли пояснити дитині правила поведінки, то чого карати дитину? Вони ж нездари, а не дитина, тому що "нема поганіх учнів, проте погані вчителі©.
  • 0

#31 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 30.07.2008 – 07:42

Цитата

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (19.07.2008 15:55) писав:

виховуючи дитину потрібно показувати лише позитивну сторону медалі , а гіршу їй життя покаже

Перегляд дописуСварус (19.07.2008 16:00) писав:

Це типу з воза та й у піч? Прямо як у "Бійцівському клубі"? Ризиковано.
а то.

Зображення

(Одинадцятирічний Абдалла дивицця крізь діру, яку напередодні лишила куля, що вбила його матір. ЇЇ було вбито пострілом ізраїльського снайпера коли вона сиділа на кушетці разом з дітьми в їх домівці в Рамаллі)

• 0

#32 Reltih floda

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 12:56

дитині потрібна увага, і якщо він бачить реакцію на поганий вчинок він буде коїти його ще раз, на погані вчинки реагувати не треба досить сильно, якщо є можливість краще зовсім не звертати увагу, а гарні вчинки треба заохочувати. Таким чином дитина зрозуміе, що вона отримае увагу чи заохочення тільки у випадку правильної моделі поведінки.
  • 0

#33 NAU

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 12:57

в дитини буде психічний розлад
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1