Перейти до вмісту

Наскільки різняться теревенчани в віртуалі та в реалі?

Повідомлень в темі: 148

#21 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 19.07.2008 – 13:40

Цитата

Наскільки різняться теревенчани в віртуалі та в реалі?, можна правду?
можна правду.
хз (^_^)
  • 0

#22 N@TO

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 19.07.2008 – 15:23

Перегляд дописуСварус (19.07.2008 12:18) писав:

А себе? Можна ж і себе порівнювати.
за себе можу сказати точно що мабуть більше матюкаюся в реалі:)
  • 0

#23 G27

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 470 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.07.2008 – 16:03

Я трохи тай відрізняюсь а як то тре не в мене питати а в тих хто мене знає в реалі і так :)

Повідомлення відредагував G27: 19.07.2008 – 16:04

• 0

#24 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 19.07.2008 – 16:48

Перегляд дописуСварус (19.07.2008 13:18) писав:

А себе? Можна ж і себе порівнювати.
Коли я вперше себе побачив, то був у шоці.
  • 0

#25 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.07.2008 – 17:35

Перегляд дописуБілий Дракон (19.07.2008 17:48) писав:

Коли я вперше себе побачив, то був у шоці.
Не бреши, Дракон! Ти навіть в дзеркало не дивився! То ми з Лесьою були в шоці :)
  • 0

#26 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 19.07.2008 – 19:29

ґи, а я ше ні одного живого теревенчанина не бачив.
  • 0

#27 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 19.07.2008 – 21:33

В мене таке враження, що в реалі зустрічав усіх найширіших і найвідкритіших :) кого знаю - ні про кого враження не змінилося після реального знайомства. Частковий виняток - Андрон, на форумі він обрав собі статус "інтелігент", та в мене виникали певні сумніви з цього приводу. А побачив у реалі - таки так, інтелігент, не брехав :)
  • 0

#28 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 20.07.2008 – 12:03

Тепер і я можу сказати, звичайно різниця є, але не дуже велика. Всі кого бачив справили лише позитивні враження.

Флуд видалено.
  • 0

#29 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 20.07.2008 – 21:19

Віртуальне спілкування - річ дуже цікава, складна і малодосліджена. Віртуальне спілкування має ряд значних особливостей. Людина, яка більш-менш активно цим займається створює свою віртуальну личину, маску. Інколи люди у віртуалі майже такі самі як і в реалі. Іноді кардинально інші. Також ця віртуальна личина може мати різні розміри. Це може бути просто нік в асьці, а може бути купа сторінок, блогів, профілів на різних форумах і т.д. Характерною особливістю віртуального спілкування є те що воно не сприймається серйозно. Здебільшого це просто обмін малозмістовними репліками жартівливого чи напівжартівливого тону. Це часто можна замітити по смайлах або просто гіпнотичних символах "))))". Найважливішим питанням що до ВС є - чи віртуальна личина ближча до справжньої сутності людини чи ні? Тобто що саме керує людиною коли вона набирає повідомлення співрозмовнику в асьці? Можливо саме у віртуалі людина позбавлена всіх тих речей які заважають їй спілкуватись у повсякденному житті. І у віртуалі вона може бути самою собою.

Що до мене то я лише 4-х людей бачив в реалі після віртуального спілкування.

Margo: Перша людина, віртуальне спілкування з якою я пробував перенести в реал. Відповідно я надавав їй великого значення. Не буду приховувати що зпочатку Марго мені сподобалась, і я хотів би з нею потоваришувати. Але вона відмовилась бути моїм другом. Як би це не дивно звучало але так буває. В реалі вона виявилась для мене іншою ніж я її уявляв віртуально. Очевидно аналогічна ситуація була і в неї.

Lady Erato: Тут я можу дуже багато писати. Це один з унікальних випадків справжньої дружби по асьці. Принаймні я надіюсь на це. З нею що в реалі що в віртуалі дуже приємно балакати. І вона завжди різна. Тому тут немає різниці між віртуальним образом і реальним. Вона вміє бути такою якою її хочуть бачити.
І взагалі історія з моєю музою ше далека від завершеня)

Kellis: На цьому форумі вона довго не затрималась, але її змістовні дописи одразу привернули мою увагу. Спілкування по асьці ще більше підтвердило мою думку. що вона досить незвичайна дівчина. І в реалі мені було дуже цікаво її слухати, хоча в асьці вона здалась мені більш впевненою, таємничою, сильною... А в реалі вона виявилась попри все, простою дівчиною зі своїми буденними проблемами які трохи заважають роздумувати і дискутувати на різні філософські теми. Але незважаючи на це ми стали друзями і час від часу підтримуємо зв'язок. Бажаю щоб її мрія поїхати на рік в Африку здійснилась.

Ромашечка: А це чудова, добра, щира, розумна, весела і спокійна дівчина причому з хорошою фігурою) Правда трохи неуважна, несмілива і безініціативна. В чому схожа на мене. Це в реалі. У віртуалі вона приблизно така сама, але більш говірка) Ромашечка це людина з якою можна просто виключити мізки і розслабитись, в невимушеній розмові або просто мовчанні. Одним словом - мегапозитивна людина.

Як бачите все дуже суб'єктивно і залежить від кожної людини. Але зазвичай віртуальне спілкування не так вже і просто перенести в реал. Людей з якими познайомився віртуально хочеться і далі знати лише віртуально. Не раз я ловив себе на думці що під час зустрічі з кимось з тих людей, мені хочеться зайти в аську і говорити з нею повідомленнями, а не віч на віч. Є ще такий нюанс що з людьми з якими раніше познайомився в реалі а потім додав собі в контакт ліст їх номер аськи, зовсім не хочеться говорити в асьці. З своїми однокласниками з якими я дуже дружив і за якими трохи сумую, я майже не говорю в асьці, хоча маю їх номера. З одногрупниками виключно ділова переписка а погнати собі ми встигаєм на парах.

Але чомусь мені подобається зустрічатись в реалі з моїми віртуальними друзями і просто спостерігати за ними, дивитись які вони, наскільки відрізняються від мого уявлення. Аналізувати. Не всім правда це подобається)

Надіюсь, Олеська, я дав достатньо повну відповідь))

To be continued....

Повідомлення відредагував Nameless One: 20.07.2008 – 21:24

• 0

#30 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.07.2008 – 10:00

Нема ніякої різниця, тому що звідкіля їй узятися? Людина - вона й в інтернеті людина, юлє?
  • 0

#31 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 21.07.2008 – 10:06

Чо ж, є такі шо в реалі тіше вади ніже трави, а як сідають за комп і дориваються до влади(модери) то просто дємани і маніяки. Просто вони то шо їх попускають і гноблять в житті хочуть хоч якось компенсувати. Така от психологія людини))
Marcos: ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 2.2.).
  • 0

#32 Теревені.org.ua

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Відправлено 21.07.2008 – 11:39

Цитата

не так цікаво виявилось, як на форумі, а було навпаки

Просто на форумі в людині є час, щоб подумати, що сказати, як грамотно викласти свою думку. А спілкування в реальному часі, часу бракує. Потрібно швидко думати... ось чому так :). В мене аська є але не з ким не спілкуюся. Сам собою незадоволений... для мене краще форум. Дякую Адміністрації за цю можливість спілкуватись :).
  • 0

#33 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 21.07.2008 – 12:54

Перегляд дописуНевдаха (21.07.2008 12:39) писав:

Просто на форумі в людині є час, щоб подумати, що сказати, як грамотно викласти свою думку. А спілкування в реальному часі, часу бракує. Потрібно швидко думати... ось чому так :). В мене аська є але не з ким не спілкуюся. Сам собою незадоволений... для мене краще форум. Дякую Адміністрації за цю можливість спілкуватись :).
Я ні в реалі не думаю, ні на форумі... На форумі - переважно тому що мені наплювати що тут про мене подумають, так як тут мене і так майже ніхто не знає... А в реалі зазвичай спілкуюся з людьми, які мене чудово знають і тому те, що я скажу для них не так важливо. Ось так... Тому відрізняюся від реалу хіба ініціативністю, хоча і то не надто.
  • 0

#34 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.07.2008 – 14:37

Ок, пишу власні враження. Спробую переважно приємні...

Фрукт - уявляла таким-собі мачо, який не має жодних комплексів та з абсолютною відсутністю сором"язливості. Помилилась. Це таке-собі домашнє котеня.)

Марго - уявляла собі собі високу худощаву флегматичну, вірніше меланхолійну дівчину. Знову ж таки помилилась. Дуже весела, цікава і досить доросла дівчина.

Сварус - мовчазний, але дуууууже симпатичний вовчик-братик. Допишу. Сварус - одна з двох людей форуму, від яких я була в повному захваті. Розум, одним словом.)

Білий Дракон - теж небагатослівний, доки не розговориш - типу два пальці в двері і... Ідеальної вроди та статури. Дівчата! Ідеальний хлопець на форумі! Налітай! Правда має одне "але" - чорне почуття гумору.

Аничка - уявляла собі теж високу грізну молодицю. Виявилась худенька маленька пташка. Досить спокійна, як на грізну опонентку Маркоса.)))

Равена - чудове малятко. Теж невисокого зросту. Крихітна позитивна симпатяшка. Зовсім не така, як на студійних фото (не така доросла).)))

Світлоносний - такий, як я його і уявляла. Хіба симпатичніший, ніж на фото.

Атеїст - готична особа, але надто ранимий насправді, ніж може здаватись, і одночасно може бути надто різким для спокійного хлопця. Тобто іноді може робити поступки, які не очікуєш від нього.

Фобос - любить поспівати, коли вип"є. А якщо серйозно, то завжди не такий, як ти очікуєш. Або надто спокійний, або надто пофігістичний, або надто реалістичний, або жорсткий - все в залежності від... а від чого - це він лиш знає. Загалом, високий симпатичний хлопець.

Маркос - не такий грізний, як здається. І не такий простий, як хочеться від нього очікувати. Великий добрий ведмідь, якого не треба будити в зимовій сплячці. Прошу вибачення. Редагую: насправді він і є таким, яким його бачать флудери. Недавно то зрозуміла. Але краще пізно, ніж ніколи.

Бендера.ЮА - трохи нижчий зростом, ніж думається. Дуууууже приємний, цікавий і веселий. Душа компанії.

Якобз - трохи більший в "об"ємі", ніж думається... Пиво...))) Але страшенно шармовий. Дівчата, тільки не бийтеся, але ще один хлопець-мрія на форумі.

Мавка - приємна симпатична дівчина. Хіба трохи на фото виглядає іншою. Інтелігентна особа.)

Зав - такий, як я його і уявляла в плані зовнішності - худощавий. Тільки голос дуже тихенький. Словом, спокійний і зовсім не агресивний.

Націоналіст, Мік та Х-мен - такі ж, якими я їх і уявляла: симпатичні, приємні і спокійні хлопці.

П.С. Попередження тут, на мою думку, зайві - тема ж про наші враження, а не про наші позитивні враження...
  • 0

#35 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 22.07.2008 – 14:54

Флуд видалено
  • 0

#36 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 22.07.2008 – 20:32

інша в реалі..добріша і краща
  • 0

#37 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 22.07.2008 – 21:12

Перегляд дописуЛастiвочка (22.07.2008 21:32) писав:

інша в реалі..добріша і краща
Ластівочко, ти про себе? Так чого ж ти не з"являєшся ніде народу, аби усі переконались в твоїй доброті та красі?)
  • 0

#38 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 22.07.2008 – 21:32

Перегляд дописуОлеська (22.07.2008 22:12) писав:

Ластівочко, ти про себе? Так чого ж ти не з"являєшся ніде народу, аби усі переконались в твоїй доброті та красі?)
Я про себе:rolleyes: Про красу - ти перебільшуєш - така як всі, нічим не примітна...а в реалі таки добріша...зла я тут якась стала чи шо...(то так...настроєве - думки вголос)
  • 0

#39 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 22.07.2008 – 21:42

Перегляд дописуЛастiвочка (22.07.2008 22:32) писав:

Я про себе:rolleyes: Про красу - ти перебільшуєш - така як всі, нічим не примітна...а в реалі таки добріша...зла я тут якась стала чи шо...(то так...настроєве - думки вголос)
Так тому і кажу, що треба трохи на люди виходити. Повір, пиво з Якобзом (тобто з чоловіком) на природі - сильна штука для настрою.)
  • 0

#40 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 22.07.2008 – 21:48

Перегляд дописуОлеська (22.07.2008 22:42) писав:

Так тому і кажу, що треба трохи на люди виходити. Повір, пиво з Якобзом (тобто з чоловіком) на природі - сильна штука для настрою.)
Я виходжу. Тема, власне не про то, але наскільки..я сказала наскільки і як.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних