Перейти до вмісту

Наскільки різняться теревенчани в віртуалі та в реалі?

Повідомлень в темі: 148

#101 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1037 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 15.12.2009 – 15:55

Перегляд дописуВареник (15.12.2009 16:52) писав:

позвони до Крохи і спитай бгггг

її думку я і так знаю)
  • 0

#102 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.08.2011 – 14:19

ухаха я знайшла цю тему!

за останній тиждень я чимало теревенчан бачила і більшість з них уперше. Ділюся враженнями:

1. Яна ВТФ - брехуха. Не помітила я в ній ніякої громадності і жиру, про який вона весь час казала. Гарна дівчина з шикааарним волоссям. І тонееньким дзвінким голосочком(бо не курить і не п.є і взагалі хароша дєвочка!!11). Володарка колодязю, який дає дуууже смачну воду гг Гостинна хазяйка і взагалі дуже приємна людина. Трохи сором.язлива, але можливо то через мене, бо я балакуча і бідній Яні весь час доводилося слухати мої дурні розповіді ніачьом. З чого випливає, шо вона ще й дууже терпляча)

2. Демоман - Падлюка(це не образа,а присвоєний йому титул). І він сам знає чому. Дурні звички!!!! Любить давати поради(скільки продуктів купити. як правильно смажити картоплю), але насправді нічо в цьому не шарить, практика довела) Нєвазмутіім! Довів до сказу жебрачку гг

3. Чобі - Манюня гарнюня дівчина з великими очиськами. Її шкідливі звички їй навіть личать. Здається що все, що вона каже, вона дуже ретельно обдумує, це мені виключно з інтонацій так здалося, ніби вона кожне своє слово смакує гг Також ми познайомилися з ї мужем і Донованом(неймовірної краси голден ретрівером). Обоє прекрасні.

4-5. Кроха і Фолен- всі сходини не відлипали один від одного, таке враження, ніби ми їм заважили. Окремо про кожного враження якось не склалося. Бо вони постійно між собою сюсюкалися, не знаю як інші, я намагалася такого контакту(втручання) уникати, шоб і їм не заважати, і щоб самій не бігти потім Тьомі дзвонити(я скучила, лпочка,бла-бла-бла) ))) Зожерли половину м.яса розраххованого на 7 чи 8 чоловік, шо кагбе натякає на нескромноість і гарний апетит) Загалом помітила, шо обоє тихі, тобто Фолен взагалі тихий-тихий, а Кроха трошки тихіша.ніж в неті. Але то все,мабуть, особисто мною надумане, бо якось поспілкуватися випала нагода лише одразу як вони приїхали і потім в день,коли ми лише 4ро залишилися.

6. Пауліна - ууууїїї!!! Я нарешті побачилася зі своєю кібер-сестрою! Нижча за мене зростом і худеенька така акуратна дівчина. Дуже швидко як для іноземки говорить українською. А ЯК говорить! Це варто чути. Оті її незвичні наголоси змушували замилуватися чи не кожного, хто був на сходинах. Інколи переходила на польську, не спеціально, та й говорила нею лише з Романом. Але говорила так швидко, шо я майже нічо не розуміла, хіба окремі слова(я лох, але я вчора в Києві купила собі словника, я вивчу, обіцяю!!). Момент, коли ми мусили прощатися, чи не найтрагічніший в моєму житті(

7. Мізеркорд Роман - людина, яку чомусь на форумі майже не помічають. А я скажу, шо це ви дарма, бо Роман дуже цікава людина. Але якось спочатку тримався від від нас окремо, хіба з Немі про щось говорив. Але мені таки вдалося з ним поспілкуватися нормально, вдома, після їхнього з Немі і Гетьманом уроку преферансу ми потім до 2ої ночі говорили гг) Вміє вирішувати всі свої задуми ..як би це так пояснити.. ну от щось він захтів, придумав собі- одразу і втілив ту ідею у життя. Привіз мені польського пива, яке я успішно забула на зйомній квартирі, бо ідіотка, а інші мені вчасно не нагадали *реве*

8. Гетьман - Людина-пазітівчік. Мабуть, єдина людина, про яку в мене враження до сходин було трохи інше. Не погане. ні. Я чогось думала, шо він мовчазний. І була примно здивована, бо Іван виявився дуже ..еем.. абщітєльною людиною, постійно нам шось розказував і взагалі був нашим гідом по Львову. Водив нас вночі на кладовище, розказува придумні ним легенди, чим мене постійно лякав(нє, я не трусіха, то просто Гетьман так розказує!). Трохи сором.язливий, бо відмовлявся їсти і ночувати з нам на квартирі, хоча, можливо ми йому за добу так набридали, шо він просто хтів нас здихатися хоч на якийсь час. жартую,звісно. До Львова вже можна їхати заради одного Гетьмана, шоб поспілкуватися, бо людина він і справді цікава,весела, з ним якось так легко і ненапряжно, я таких люблю.

9. Неорландіна - З нею ми вже бачилися до і після Львівських сходин(буквально вчора влаштувала мені екскурсію Києвом). Враження лише найкращі, взагалі з нею дуже приємно спілкуватися, вона такий собі живчик, людина, з якою ніколи не буде скучно. має в голові упу різноманітної інформації, якою з усіма ділиться. Обіцяла мені скинути посилання на сайт з азіатськими фільмами і забула)

10-11. адмін МрГалл і Зимова - Їх теж пишу разом, бо вони разом і такі милі) Їх я теж бачила ще до сходин. Галл постійно все фотографував, здається, це не дуже подобалося Олександрі, але то лише здалося, бо я впевнена, шо фотачкі вона любить(щоб скачати ваші всі архіви, треба мати багато терпіння,бо нет в мене галімий *плаче*).

12. Смайлик ака Зелений молоток - про сходини йому не повідомляли, як і чого прийшов- ніпанятна. Ще більша загадка- чого він пішов. Бо я шось нічо не зрозуміла, він не прощався з нами, якось махнув на всіх рукою і пішов кудись *здивований смайл*. Був з нами невеличкий проміжок часу: піднімався з нами на Високий замок і потім спускався. Обіцяв провести екскурсію підземеллями, але втік! Також сказав мені, що він думав, що я вища. ну хз. в мене зріст 175 без підборів, а на сходинах я була сае без підборів - в сандалях- і постійно мерзла)

13. Веснянка - щаслива матір двох дітей,якій навіть вдалося вирватися на сходини! *всі разом аплодуємо* на жаль, погода була ацтой, тому з веснянчатами познайомитися не вдалося. Аня,здається,найбільше за всіх раділа сходинам, можливо тому, шо їй важко вирватися до Львова. Їй були абсолютно побоку всі еккурсії. вона насолоджувалася саме спілкуванням з нами всіма)

14. Твінкл - остання, кого ми зустріли. По тихості і скромності може конкурувати хіба з Фоленом. Раділа сходинам як і веснянка- бо важко було вирватися. Жаль, шо не ходила з нами вночі по кладовищу, лякалася б разом зі мною, а то з мене всі реготали)

Загалом, враження в мене лише приємні. Всі форумчани в реалі такі самі як і в неті, хіба Гетьмана я для себе більше відкрила. Було приємно з вами всіма "познайомитися" і поспілкуватися. Сподіваюся, побачимось ще. Поки я це писала, моя мама зожерла фісташки, які мені Кроха з Іспанії привезла. Чорт, я вдома.
  • 2

#103 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 03.08.2011 – 14:50

хаха, ці батли в кухні Сенсі vs. Макс - наше всьо B)
найбільше різняться, як на мене, Макс і Чобі.
Макс має погляд такого серійного вбивця і почуваєш себе як у фільмі жахів з ганібалом лектером. а тут він такий білий і пухнастий :)
Чобі. тут прям навпаки, на форумі злюка, а в реалі так тихенько говорить, так гарно блимає очима, всім допомагала, хоча казала, що нікому не буде допомагати))
і да, Гетьман і Мізеркорд теж відрізняються, але я з ними познайомилася раніше, так що я знала, що мене чекає від них.
решта така, якою я собі уявляла)
  • 0

#104 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.08.2011 – 14:56

а ще а ще

Вареник дуже сильно відрізняється! Тут він такий весь веселий, жартує і взагалі. а в реалі він гризе собі лікті та тихенько плаче в подушку бо не приїхав до Львова!
бугогашенька)
  • 2

#105 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 981 повідомлень
  • Місто:Sadistic Village of Remarkable Misfortune

Відправлено 03.08.2011 – 14:56

Мізеркорда дійсно дарма не помічають тут
  • 1

#106 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.08.2011 – 15:08

Перегляд дописуSensssorika (3.08.2011 15:19) писав:

з ї мужем і Донованом(неймовірної краси голден ретрівером). Обоє прекрасні.

От блін, чому я не знала, що це голден ретрівер? Я б плюнула на все і пішла подивитися ;)

6. Пауліна - ууууїїї!!! Я нарешті побачилася зі своєю кібер-сестрою! Нижча за мене зростом і худеенька така акуратна дівчина. Дуже швидко як для іноземки говорить українською. А ЯК говорить! Це варто чути. Оті її незвичні наголоси змушували замилуватися чи не кожного, хто був на сходинах.

Дуже рада була її знову побачити :) Я досі в позитивному шоці від того факту, що їй цікаво було вивчати українську мову ) Кажу "було", бо вона її вже вивчила, ось так. Можете не сумніватися.

7. Мізеркорд Роман ... Роман дуже цікава людина. ... Вміє вирішувати всі свої задуми ..як би це так пояснити.. ну от щось він захтів, придумав собі- одразу і втілив ту ідею у життя.

Так, Роман справді цікавий хлопець. Спокійний такий, розсудливий. З ним можна на серйозні теми поговорити, а я це люблю B)

Неорландіна ... взагалі з нею дуже приємно спілкуватися, вона такий собі живчик, людина, з якою ніколи не буде скучно. має в голові упу різноманітної інформації, якою з усіма ділиться.

Це правда, підтверджую. Коли я була в Києві, вона теж мене поводила і купу всього понарозказувала :)

14. Твінкл - остання, кого ми зустріли. По тихості і скромності може конкурувати хіба з Фоленом. Раділа сходинам як і веснянка- бо важко було вирватися. Жаль, шо не ходила з нами вночі по кладовищу, лякалася б разом зі мною, а то з мене всі реготали)

Яка гарна характеристика :) То тільки моєму хлопцеві здається, що я балакаю без упину? :)

І взагалі. На цвинтарі я б не лякалася: мене, коли ще студенткою була, одногрупник на це кладовище гуляти водив )) І нічого, жива залишилася )

Перегляд дописуNeorlandina (3.08.2011 15:41) писав:

просто я писала вчора зі свого новенького зелененького мобільничка і не розібралася у налаштуваннях трохи))

І тепер ти хочеш, щоб я отут сиділа і дико заздрила? Зелений - мій улюблений колір :))

15. Рена. Я, якщо чесно, думала, що ти шумніша :)) Чи то ти при мені небагато балакала? :)

Перегляд дописуDemoman (3.08.2011 15:56) писав:

Мізеркорда дійсно дарма не помічають тут

Це не те, що не помічають, він просто не часто дописує, переважно спостерігає :)

А, і ще. Ось мені чомусь здавалося, що всі дівчата вищі. Взагалі більші якісь ) А вони всі тут такі тендітні. Чобі - то окрема історія. Маленька, худенька, але очі - це щось ))
  • 1

#107 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • 981 повідомлень
  • Місто:Sadistic Village of Remarkable Misfortune

Відправлено 03.08.2011 – 16:57

дівчат вважав теж вищими
особливо не помітив різниці між онланйн і ріал лайф версією форумчан
хіба шо Мізеркорд (я його взагалі ніби не читав раніше) дешо був для мене відкриттям - цікава людина, часом здавався тихим, але з ним цікаво спілкуватися
і Чобі, з якою я мало спілкувався онлайн, мілєйшая дєвушка, гнобила мене весь час (я майже жаліюся), але це гноблення було приємним, важко ображатися на неї за будь шо. гарне почуття гумору, приємна міміка і цікаве спілкування

я за всіма вже починаю скучати B)
  • 2

#108 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 03.08.2011 – 17:51

Я теж хочу враженнями поділитись. Дякую Сенсі, що склала список.)
І так:
Сенсі. Ще приємніша, ніж це можна було уявити. прям така лапочка. легка у спілкуванні, добрюща і хоч до рани прикладай.
Донован тобі привіт передає :)

Кроха і Фолен. Теж їх якось окремо не бачу. Впевнена, що десь в обидвох вмонтовано по магніту і тому вони не були прикріплені одне до другого, тільки коли дзвонила мама фолена))) Думала, що Юля балакучіша. Але мабуть вона все вибалакувала своєму коханому, тому на нас не дуже вистачало. Ну і румянець знатний)

Немі. я розумію, що це вже говорили. але мені бракуватиме твоєї вимови. я намагатимусь читати твої дописи так, як би їх прочитала ти. ну і твоя фраза стане крилатою для мене. і як я вже казала, ти для мене більше не троль, вибачай. )))

Мізеркорд. Ну в мене вже й з форуму було враження, що людина розумна. Не змінилось.) Стриманий, не скаже зайвого, але попри це теж легкий у спілкуванні. Та ще й компаньйон (ну, ви знаєте по чому). *пише це пускаючи дим

Гетьман. Чесно кажучи, думала, що в нього до мене є певна неприязнь. Ну, навіть якщо й є, вона не проявилась. Трошки в своєму світі (і тут має бути картинка з брошурок свідків Єгови))))) (він ніколи б не поставив цю кількість дужечок, до речі). Цікавий, звичайно, що ж тут скажеш. Про кокос я йому ніколи не вибачу B)

Нео. Шкода, що бачились ми з нею мало. Але я все ж встигла потикати пальцем, як воно й було заплановано. А загалом я її такою кльовою і уявляла, да.

Галл і Зимова. Їх теж бачила мало. але одразу відчувається, що пара така гармонійна.

Веснянка вже як рідна, що ж тут скажеш.)

Твінкл. От власне Настю я уявляла вищою, як і вона мене. Яка взаємність.) А насправді дрібненька, делікатна така.) Ну і як я і з форуму зрозуміла, дуже вихована дівчинка.

Демоман. Ем... Мабуть він став для мене найбільшим відкриттям. Тепер при спілкуванні з ним мені дико не вистачає його міміки(. Я всіх заставила увірувати, що він маньячина, бо погляд канєшна же, убивчий. Але насправді він такий мілашечка. ^^ Так радісно гнобити одне одного навзаєм! Я би могла написати про нього багацько, але ж сенсі знову скаже "А чому вона тільки з Максом?")
  • 1

#109 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 03.08.2011 – 23:39

я вже хотіла лягати спати, але таки зайшла написати сюди про те,як я полюбила реальні образи усіх троленят)
по пурядку
отже,Гетьман - ми майже як родичі - я була на їхньому з Яною весіллі, вони подарували мені Форсайтів Голсуорсів, моя Яринка дерлася до Йвана на руки і взагалі виказувала неприховану радість із їхнього візиту до мене, тому на сходинах Іван був давно свой чілавєк))
Чобі - ще одна родичка :) ,що тут скажеш - це мілєйша людина.:)Як і її сім"я)
Сенс - це ж обіймашки, хороша українська, пресимпатична в"язана сумочка (в якій небезпечні спиці гг), це гарне волосся, голос і щирість. шкода, що я не могла спробувати твого салату)Я б ще й його хвалила)
Павлина - от що запам"яталося -це суперукраїнська!!Ходячий позитив і сором"язливість.Зі своєю польською я і так облажалася,щастя, що ніхто не помітив,шкода, що я була так мало - можливо, більше б побалакали;)
Василь_Крихітка - скромняжки ще ті, особливо Юля:)але рум"янець такий милий.Ну і у вас гарні стосунки. Ви одне за одного турбуєтеся, може й не помітили, що там веснянка була B)
Макс_Демоман - такими і мають бути тролі)Вони з Чобі тролилися навзаєм.Дякую, що тримав парасолю і галантно поводився.:)
Майізеркорд - ми дуже мало розмовляли за браком часу і відстані між стільцями)але враження справив приємне, так.:)
Зимова дівчина і МрГалл-дякую!це перші столичні,які відкрили для мене пречудову місцину у Львові ,ну і самі позитивні й гарні.:)
Нео - ми мало балакали, я просто не встигла, але завдяки їй я бачила сумного і веселого Мао.А ще - вона приїде ще й ми поговоримо точно)*плани на майбутнє
Настя - то теж майже своя, якщо виконає обіцяне і приїде в гості)А так, то вона для мене - Дюймовочка:)
шкода що не побачила Монблан,але у нас усе ще попереду)Ну і Ваще не мачо вітання.
п.с. Сенс має просто дивовижне вміння запалювати людей,як-от і з цими спогадами-відгуками навіть)
  • 1

#110 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 04.08.2011 – 14:57

i 

Всі дописи що не стосуються відмінностей між враженням від користувачів форуму при віртуальному спілкуванні та зустрічі в житті я переніс в створену користувачем Antares тему у якій обговорюється зустріч кількох користувачів даного форуму у Львові 31 липня 2011 року. Надалі будь-які спроби офтопити у цій темі будуть каратися модераторами.

• 0

#111 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 03.06.2014 – 15:40

о.
я собі дозволю відновити тему, оскільки за той час встигла познайомитися в реалі зі Світлоносним (який тут в принципі вже не буває) та з Касею.
Світлоносного на форумі я завжди боялася, мені здавалося, що це грізний чувак, який рішуче справляється з усіма, хто з ним незгодний, а в нього самого досить радикальний світогляд. в реалі він величезний чувак, але зовсім не грізний, навпаки, в нього класне почуття гумору))
Кася - більш менш такою, якою уявляла, тільки мені здавалося, що вона значно вища))
  • 0

#112 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.06.2014 – 15:53

Перегляд дописучорно-біла (03.08.2011 – 17:51) писав:

Сенсі. Ще приємніша, ніж це можна було уявити. прям така лапочка. легка у спілкуванні, добрюща і хоч до рани прикладай.
Донован тобі привіт передає ;)
о боги
в мене зараз настільки фіговий настрій, шо я з коментаря аж просльозилася.
серйозно.
  • 1

#113 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 03.06.2014 – 15:59

Теж перечитала тему, приємно згадати про усіх
  • 1

#114 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 03.06.2014 – 16:05

нікого не знаю в реалі)
  • 0

#115 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 03.06.2014 – 16:08

Перегляд дописуФабрегас (03.06.2014 – 16:05) писав:

нікого не знаю в реалі)
якби ти був дівчиною, то я б тебе назвала козою.
був у кракові та нічого мені не написав.

та ладно.
фаб, ти коза))
  • 0

#116 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 03.06.2014 – 16:08

Перегляд дописуФабрегас (03.06.2014 – 16:05) писав:

нікого не знаю в реалі)
от і дарма, бачиш скільки хорошого про всіх кажуть) якби я жила там, де ти, я б уже з усіма юзерами перезнайомилась, а так обмежує відстань.
  • 0

#117 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 03.06.2014 – 17:01

Перегляд дописуНемі (03.06.2014 – 16:08) писав:

якби ти був дівчиною, то я б тебе назвала козою.
був у кракові та нічого мені не написав.

та ладно.
фаб, ти коза))
Я навіть не один раз був))) три здається
та сподіваюсь, ще не раз буду)

Повідомлення відредагував Фабрегас: 03.06.2014 – 17:01

• 0

#118 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 03.06.2014 – 17:02

Перегляд дописуСенсоріка (03.06.2014 – 15:53) писав:

о боги
в мене зараз настільки фіговий настрій, шо я з коментаря аж просльозилася.
серйозно.

ну так заходьте ще.) я скоріш за все цього разу донована з собою привезу
а я потім ще одного коментаря напишу, наче вперше тебе бачу. а ти через 3 роки знову просльозишся

я теж перечитала і мушу сказати одну річ:

Перегляд дописуСенсоріка (03.08.2011 – 14:19) писав:

Демоман - Падлюка(це не образа,а присвоєний йому титул). І він сам знає чому. Дурні звички!!!! Любить давати поради(скільки продуктів купити. як правильно смажити картоплю), але насправді нічо в цьому не шарить, практика довела) Нєвазмутіім! Довів до сказу жебрачку гг
от неправда! він смачно картоху смажить)

А взагалі, саме час перезнайомитись всім нам знову. Бо, знаєте, повно часу пройшло і багато чого змінилось. Ну, крім цього, звичайно

Перегляд дописуDemoman (03.08.2011 – 16:57) писав:

Чобі, з якою я мало спілкувався онлайн, мілєйшая дєвушка, гнобила мене весь час (я майже жаліюся),
я досі мілєйша, а він досі майже жаліється)
  • 1

#119 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень

Відправлено 03.06.2014 – 17:53

Перегляд дописуСенсоріка (03.08.2011 – 14:19) писав:

6. Пауліна - ууууїїї!!! Я нарешті побачилася зі своєю кібер-сестрою! Нижча за мене зростом і худеенька така акуратна дівчина. Дуже швидко як для іноземки говорить українською. А ЯК говорить! Це варто чути. Оті її незвичні наголоси змушували замилуватися чи не кожного, хто був на сходинах. Інколи переходила на польську, не спеціально, та й говорила нею лише з Романом. Але говорила так швидко, шо я майже нічо не розуміла, хіба окремі слова(я лох, але я вчора в Києві купила собі словника, я вивчу, обіцяю!!). Момент, коли ми мусили прощатися, чи не найтрагічніший в моєму житті(
Немі прочитай якись віршик та виложи сюди, я теж хочу це послухати.
  • 0

#120 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 03.06.2014 – 18:53

гг, давай краще нє))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних