Перейти до вмісту

А ти зважишся на "голі" фотки?

Повідомлень в темі: 214

#101 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 15.10.2008 – 23:37

Перегляд дописуLady Erato (29.09.2008 11:12) писав:

ну вось, тут мені в приваті притикнули, що не виставила фотозвіту і доказів, просю :ggggg:
Зображення
Ти мені подобаешся. Ми повинні поспілкуватися ближче у приемному місці :happytwo:

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 15.10.2008 – 23:38

• 0

#102 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 16.10.2008 – 11:48

Гм , усе залежить від суми, яку запропонують. Якщо сума гідна - то хоч на масовий тираж :ggggg: Але оскільки мої фотки і нафіг нікому не потрібні, то моя остаточна відповідь - гіпотетично "так", фактично - "ні" :happytwo: От минулого року мене вламували оголеним попозувати для картини, але я морознувся. Нєфіг мені більше чого робити, тим більше, задурно :angry12:
  • 0

#103 sooz

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 106 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Рівне

Відправлено 16.10.2008 – 19:30

я вже зважилась і не пошкодувала. парочка таких фото коханому на мейл творять дива)))
  • 0

#104 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.10.2008 – 19:58

Ні за что!.. може... :alakh:
  • 0

#105 Sergik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Leopolis

Відправлено 16.10.2008 – 20:14

Перегляд дописуryvol (15.10.2008 13:12) писав:

:alakh: ого та тут і моє "обличчя" присутнє!! - я справа!!

p/s. Sergik про самовільне розміщення пікантних фото без згоди учасників полялкаємо - без пива не відвертишся!!! ;)
де обличчя ? :huh: я його тут небачу, бачу лише потилицю і шматочок вуха :) , і взагалі самовільне признавання пивом необкладається)) :P , а так то 1л пива в холодильнику в мене є)))
  • 0

#106 RyVOL

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 267 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.10.2008 – 21:07

Перегляд дописуSergik (16.10.2008 21:14) писав:

де обличчя ? ;) я його тут небачу, бачу лише потилицю і шматочок вуха :huh: , і взагалі самовільне признавання пивом необкладається)) :P , а так то 1л пива в холодильнику в мене є)))

там усе вірно було написано - "обличчя" , зверни увагу на "" :P . кажеш в холодильнику пиво стоїть - "тоді ми йдемо до вас!" :alakh: :)
  • 0

#107 bastard

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.10.2008 – 19:51

Гі...Можна було б і сфоткатися для якогось глямурного жіночго журнальчику :) :D
  • 0

#108 Sergunik

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 30.10.2008 – 18:24

Я тільки ЗА такі фотосесії.
В самого вже назбирався невеличкий альбом з моїми моделями (екс-дівчатами).
раніше фотографував стареньким раритетним фотоапаратом, а тепер купив професійний апарат, і знімки тепер відповідни будуть.
На вихідних буду тестувати новий апарат, так що колекція поповниться.

а щодо ставлення до таких фоток — то жодна дівчина не соромилась роздягнутись перед моїм об'єктивом. Хоча перед цим я обіцяв, що крім мене ніхто більше фоток не побачить.
А обіцянки я дотримую
  • 0

#109 МаЛа ВрЕдНа ЖаБа

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:далеко далеко...

Відправлено 02.11.2008 – 17:05

незнаю......покищо ні
а в майбутньому все можливо!
але мабуть ні!

незнаю......покищо ні
а в майбутньому все можливо!
але мабуть ні!
  • 0

#110 @Zu

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 264 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.12.2008 – 01:58

ні.а навіщо це треба?
  • 0

#111 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.12.2008 – 10:48

Не бачу нічого такого у фотках в оголонему вигляді. Інше діло,коли ці фотки викладаєш у інтернет. Спеціально поцікавилась у свого хлопця на цю тему. Він,канєш,не диктатор,але мені б за таке по одному місцю надавав би. Навіть по двох- "па мазгам" теж проїхався б,моралізатор коханий)Назвав це *********. У кіті-бон,мабуть, хлопець не такий консервативний.Може він навіть допомагав їй,радив які саме фотки цицьок у ванній сюди завантажувати. :prapor3:

bendera.UA: Причина редагування - п. 2,2,2 Правил порталу
  • 0

#112 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 05.12.2008 – 11:02

Перегляд дописуSensssorika (5.12.2008 10:48) писав:

Не бачу нічого такого у фотках в оголонему вигляді. Інше діло,коли ці фотки викладаєш у інтернет. Спеціально поцікавилась у свого хлопця на цю тему. Він,канєш,не диктатор,але мені б за таке по одному місцю надавав би. Навіть по двох- "па мазгам" теж проїхався б,моралізатор коханий)Назвав це *********. У кіті-бон,мабуть, хлопець не такий консервативний.Може він навіть допомагав їй,радив які саме фотки цицьок у ванній сюди завантажувати. :prapor3:
Але ж від того що фото викладаєш в нет вони не змінюються)) Змінюється відношення до того хто це робить, особливо якщо це "коханий\кохана".
  • 0

#113 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.12.2008 – 11:24

Перегляд дописуБоБриК (5.12.2008 11:02) писав:

Але ж від того що фото викладаєш в нет вони не змінюються)) Змінюється відношення до того хто це робить, особливо якщо це "коханий\кохана".
Хлопець-фотограф йому видніше) голі АМАТОРСИКІ фотки зазвичай виглядають по-*********. Якшо не вмієш гарно займатись мистецтвом фотографі- не займайся.))
Ти був би у захваті дізнавшись шо твоя дівчина всіма можливими способами піариться в інтернеті,викладаючи свої оголені фотки?! Демократ.Моя дівчина Лєночка Бєркова :prapor3: ) Я таку поведінку не розумію. Як у хлопця, так і у дівчини)

bendera.UA: Причина редагування - п. 2,2,2 Правил порталу
  • 0

#114 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 05.12.2008 – 11:40

Перегляд дописуSensssorika (5.12.2008 11:24) писав:

Хлопець-фотограф йому видніше) голі АМАТОРСИКІ фотки зазвичай виглядають по-*********. Якшо не вмієш гарно займатись мистецтвом фотографі- не займайся.))
Ти був би у захваті дізнавшись шо твоя дівчина всіма можливими способами піариться в інтернеті,викладаючи свої оголені фотки?! Демократ.Моя дівчина Лєночка Бєркова :kozak: ) Я таку поведінку не розумію. Як у хлопця, так і у дівчини)
Аматорські так. Але всі починали аматорами...Зразу неможливо нічим почати якісно займатися.
Я б не був у захваті. Всього має бути в міру. Хоча навіть припускати не хочу, бо у мене такої не було б.

Перегляд дописуLady Erato (29.09.2008 10:12) писав:

ну вось, тут мені в приваті притикнули, що не виставила фотозвіту і доказів, просю :prapor3:
Повезло тедді біру. Кльова подушечка і ковдра. Завжди мріяв побувати серед зірок...

Перегляд дописуБілий Дракон (15.10.2008 23:37) писав:

Ти мені подобаешся. Ми повинні поспілкуватися ближче у приемному місці :happy1:
Ну якщо дівчина повернута задом і те що ти бачиш тобі подобається то логічно припустити що тобі подобається її зад а не вона сама))
  • 0

#115 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.12.2008 – 11:47

Перегляд дописуБоБриК (5.12.2008 11:40) писав:

Я б не був у захваті. Всього має бути в міру. Хоча навіть припускати не хочу, бо у мене такої не було б.
Чому? цум Байсшпіль,твоя дівчина виклала у інтернет свої сіськи. На "всєобщєє абазрєніє".А ти не знав.Дізнався вже потім... Був би проти?! Чому проти?а коли чужа дівчина таке виробляє,то це тільки "прівєтствуєцца"? політика подвійних стандартів.Ай-ай-ай)))
  • 0

#116 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 05.12.2008 – 12:46

Перегляд дописуSensssorika (5.12.2008 11:47) писав:

а коли чужа дівчина таке виробляє,то це тільки "прівєтствуєцца"? політика подвійних стандартів.Ай-ай-ай)))
Подвійні стандарти є, були і будуть. І нічого поганого в цьому немає. Скажімо, чоловік дарує дружині золоті прикраси. Тут підходить якась ліва діваха з вулиці і каже:"от ти даруєш дружині прикраси а мені - ні. Ай-ай-йай, подвійні стандарти, купуй мені теж!"
  • 0

#117 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 06.12.2008 – 00:58

По-перше: я самотня, в мене немає хлопця
по-друге: Я ДОРОСЛА ЛЮДИНА і сама в праві вирішувати, що мені робити
По-третє: "оголених" тобто голих фоток я не викладала, там було видно рівно стільки скільки з-під ліфчика
По-четверте: я вважаю, що дехто має вибачитись!
  • 0

#118 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 06.12.2008 – 01:18

Не бачу нічого такого у фотках в оголонему вигляді. Інше діло,коли ці фотки викладаєш у інтернет. Спеціально поцікавилась у свого хлопця на цю тему. Він,канєш,не диктатор,але мені б за таке по одному місцю надавав би. Навіть по двох- "па мазгам" теж проїхався б,моралізатор коханий)Назвав це *********. У кіті-бон,мабуть, хлопець не такий консервативний.Може він навіть допомагав їй,радив які саме фотки цицьок у ванній сюди завантажувати. :lol:
Ех... Чудово іронізуєте... Але остання фраза: "Може він навіть допомагав їй,радив які саме фотки цицьок у ванній сюди завантажувати. " - якось трішки нижче рівня! Всім і так стало зрозуміло, що і до чого. Тільки от цікаво до чого тут Кіті-Бон? Тема звучить :"Чи зважитесь ВИ на голі фотки?"
  • 0

#119 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 06.12.2008 – 02:02

для домашнього архіву, то вже є, а для інету - ні.
  • 0

#120 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 06.12.2008 – 14:12

Перегляд дописуkitty_bon (6.12.2008 00:58) писав:

По-перше: я самотня, в мене немає хлопця
По-четверте: я вважаю, що дехто має вибачитись!
Мені твої вибачення щодо твоєї теми "як врятувати кохання" де ти нила про свого хлопця,а тепер кажеш що його взагалі немає непотрібні.Мир,дружба,жвачка)))

Перегляд дописуМій_Травень (6.12.2008 01:18) писав:

Ех... Чудово іронізуєте... Але остання фраза: "Може він навіть допомагав їй,радив які саме фотки цицьок у ванній сюди завантажувати. " - якось трішки нижче рівня! Всім і так стало зрозуміло, що і до чого. Тільки от цікаво до чого тут Кіті-Бон? Тема звучить :"Чи зважитесь ВИ на голі фотки?"
Це НЕ іронія. І на питання я відповіла)))

Перегляд дописуВареник (6.12.2008 02:02) писав:

для домашнього архіву, то вже є, а для інету - ні.
Саме це і мала на увазі))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних