Перейти до вмісту

Усиновлення

Повідомлень в темі: 61

#41 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 19.08.2008 – 15:46

Перегляд дописуbulbashka_aero (19.08.2008 16:25) писав:

До речі, щодо достатку... Нещодавно передачу про дитячий будинок дивилася. Там діток питали, чого вони хочуть. Жоден з них не сказав, що хоче смачної їжі чи гарні шмотки.
Тата, маму, дідуся, бабусю...

Так, бо зараз більшість дитячих будинків є досить забезпеченими. Ці дітки і за кордон мають змогу поїхати, і поїсти і одягнутись, чого іноді не мають діти в простих сім"ях. Але що з того достатку, коли дійсно не вистачає дитині батьків?...
  • 0

#42 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 663 повідомлень

Відправлено 31.08.2008 – 18:13

я наприклад досить серйозно до всиновлення відношусь. у мене є подруга, котра вже давненько подумує про всиновлення(хоча їй ще до такого далеко), але вона стоїть на своєму. у майбутньому хоче народити двох своїх дітей і всиновити багатьох. така її поведінка цілком оправдана. вона вже 5-ть років їздить у дитбудинок, до діток які живуть без батьків і повірте бачити оті очі... просто плакати хочеться аби їм сім'ю найти(знаю бо теж не раз їздила з нею). я просто не розумію тих батьків, які родять дітей, а потім їх віддають у дитбудинки, які б у них добрі наміри не були. сама я ще над всиновленням не думала, хоча обіцяю що буду приходити до тих діток у дитбудинки і надалі.
  • 0

#43 ..маленька Мігерка..

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 31.08.2008 – 18:59

..якщо ти можеш дати дитині любов і опіку і маєш відважність взяти на себе відповідальність за ще одне життя..тоді причин відступати не має..але якщо ти заледве справляєшся зі своїм малюком не забезпечуючи його належною увагою і любов*ю, тоді не варто брати приклад з голівудських зірок, який би ще табір циган удочирили/усиновили..

..хоча можливо я і помиляюся..

..просто згадалися слова з "Маленького принца" А.Екзюпері "ми відповідальні за тих кого приручили..

• 0

#44 Яскрава

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 134 повідомлень

Відправлено 28.12.2010 – 22:09

Sensssorika
для мене шлюб то вінчання в церкві. не знаю шо воно для тебе :happy1:
Обов*язково народжувати? Є повно інших варіантів. Всиновити, удочерити, сурогатна матір....хоча остатнє троха не канає.
  • 0

#45 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.12.2010 – 22:18

я мала на увазі кохання. коли двоє людей люблять один одного і живуть разом. стосунки серйозні.

Якшо людина знаходить свою кохану людину аж після 30, то по-моєму в цієї людини як мінімум 30 дарма прожитих років.
Бо ніщо не радує так,як кохання.

і дітей,канєш, можна і всиновити, але це все одно не твоя дитина буде, як би ти її не любив.
  • 0

#46 Яскрава

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 134 повідомлень

Відправлено 28.12.2010 – 22:32

Життя без кохання то звичайно фігня, але ж не всім щастить те кохання зустріти у молодому віці. А як то кажуть кохати ніколи не пізно. Можливо та жанка до 30 років була закохана там скажімо в освіту й будування кар*єри, і тепер файно стоїть на ногах. То ті роки що вона мурдувалася, й дряпалася по кар*єрній драбині теж марно втрачені?
Не думаю, що потрібно ганятися за своїм коханням, прийду то прийде. Не прийде то так і бути.

Цитата

і дітей,канєш, можна і всиновити, але це все одно не твоя дитина буде, як би ти її не любив.
не згідна, але то так моя думка.
  • 0

#47 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 28.12.2010 – 23:27

Перегляд дописуSensssorika (28.12.2010 22:18) писав:

Відповідність "БАТЬКО/МАТИ - ДИТИНА" - це в першу чергу ставлення, емоції та почуття між відповідними суб'єктами, а не наявність аналогічних генетичних даних.
Спробуйте таку думку (це все одно не твоя дитина) висловити людині , що нездатна мати дітей. Є також багато інших ситуацій, коли дитина стає найголовнішим в житті, найдорожчим, часто й гордістю, хоча батько/мати не брали безпосередньої участі у її "створенні".
  • 0

#48 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.12.2010 – 23:38

пфф

я думаю, жінці приємно самій пережити вагітність і народити свою дитину. принаймні дял мене це сакральне.

да, ті роки, що вона сама мордувалася, марно втрачені.

крім того.

здебільшого жінки виходять заміж за своїх однолітків, або старших чоловіків.
а старші чоловіки хочуть молоду дружину. якось і не до кохання їм навіть :happy1:
винятки є, їх повно, але ...)))
  • 0

#49 Яскрава

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 134 повідомлень

Відправлено 28.12.2010 – 23:55

Якщо жінка за собою дивтиься то в 30 років можно гору дати 20. :happy1: Молода дружина це яка? 30 річні то вже певно первісні.
І взагалі то для кожного дуже індивідуально, і говорити що жінці приємно бути вагітною і тирипири то марно. Є жінки які панічно бояться народжувати, є жінки які не моужть народжувати. Моя мама казала що ті 9 місяців вагітності одні з найгірших.
Я особисто теж не горю бажанням народжувати свою дитину, а ось усиновити діток мрію ще з малого віку.
  • 0

#50 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 29.12.2010 – 00:27

Перегляд дописуSensssorika (28.12.2010 23:38) писав:

я думаю, жінці приємно самій пережити вагітність і народити свою дитину. принаймні дял мене це сакральне.
У більшості жінок це бажання закладено природою. У деяких (як вже вище писалося) все навпаки.
Але я запитаю тепер конкретно : якби Ви не мали можливості завагітніти і мали непереборне бажання мати дітей - хіба всиновлена дитина була би вам такою чужою, щоби думати/казати про то, що не Ви її народили? Чи тим паче вішати на неї ярлика на загальний огляд "Не моя!" ?!
  • 0

#51 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 29.12.2010 – 02:05

Перегляд дописуSensssorika (28.12.2010 22:18) писав:

Якшо людина знаходить свою кохану людину аж після 30, то по-моєму в цієї людини як мінімум 30 дарма прожитих років.
Бо ніщо не радує так,як кохання.
Мені здавалося, що не брак у вас розуму є предметом цієї теми. Але як скажете...

Перегляд дописуТітонька ÈMMY (29.12.2010 00:27) писав:

У більшості жінок це бажання закладено природою. У деяких (як вже вище писалося) все навпаки.
Але я запитаю тепер конкретно : якби Ви не мали можливості завагітніти і мали непереборне бажання мати дітей - хіба всиновлена дитина була би вам такою чужою, щоби думати/казати про то, що не Ви її народили? Чи тим паче вішати на неї ярлика на загальний огляд "Не моя!" ?!
А я би почепив. Гордо. Дитина не моя, але виховання моє. Наставник, юлі. Талановитий наставник робить багато більше батьків. Неталановитий, правда теж, да.
  • 0

#52 Монблан

Писар

• Користувачі
  • 442 повідомлень

Відправлено 29.12.2010 – 09:16

Перегляд дописуzav (29.12.2010 02:05) писав:

А я би почепив. Гордо. Дитина не моя, але виховання моє. Наставник, юлі. Талановитий наставник робить багато більше батьків. Неталановитий, правда теж, да.
Ага,і дитина буде казати,що в неї не батьки,а наставники?
  • 0

#53 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.12.2010 – 09:25

Перегляд дописуТітонька ÈMMY (29.12.2010 01:27) писав:

відповім як жінка,якій проблема не завагітніти,а виносити ту дитину. я хочу свою. хочу ходити з пузом,хочу відчувати в собі нове життя, хочу народжувати. та йопт, я хочу дитину від свого чоловіка, а не від невідомо кого, хочу нашу з ним дитину.

всиновлена дитина не буде чужою в плані любові до неї. всі дітки заслуговують на любов. але вона буде чужою генетично.
  • 0

#54 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 29.12.2010 – 10:08

ну це кагби по дефолту зрозуміло, що дитина буде чужою) Батьки які йдуть на всиновлення і тому подібні процедури про це швидше за все здогадуються :happy1:
Але тут і говориться про людей, які всиновлюють, коли не можуть мати своїх дітей. От не може жінка пережити цього всього - пуза, радості і тп. Так що, помирати бездітною і без дітей? У такому випадку всиновлення єдиний вихід. Ну або всі вищезазначені процедури.
Так ніби якась жінка бажає мати дитину від чужого чоловіка, не коханого. Або взагалі від інших батьків. Такого бояться хіба що ті, що панічно бояться вагітності або ті, кому здоров"я не дозволяє.
Якби в мене таке (тьху-тьху) сталося, я б не вагалась зі всиновленням.
  • 0

#55 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.12.2010 – 10:24

Перегляд дописуМонблан (29.12.2010 09:16) писав:

Ага,і дитина буде казати,що в неї не батьки,а наставники?
Бо батьки дитину кинули - нехай усвідомить і не чинить дурні сама.
  • 0

#56 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.12.2010 – 15:36

в темі "неодружені" пішла мова про всиновлення дітей.

Перегляд дописуТітонька ÈMMY (29.12.2010 00:27) писав:

Відповідність "БАТЬКО/МАТИ - ДИТИНА" - це в першу чергу ставлення, емоції та почуття між відповідними суб'єктами, а не наявність аналогічних генетичних даних.
Спробуйте таку думку (це все одно не твоя дитина) висловити людині , що нездатна мати дітей. Є також багато інших ситуацій, коли дитина стає найголовнішим в житті, найдорожчим, часто й гордістю, хоча батько/мати не брали безпосередньої участі у її "створенні".

Перегляд дописуТітонька ÈMMY (29.12.2010 01:27) писав:

- хіба всиновлена дитина була би вам такою чужою, щоби думати/казати про то, що не Ви її народили? Чи тим паче вішати на неї ярлика на загальний огляд "Не моя!" ?!

Перегляд дописуКрихітка (29.12.2010 11:08) писав:

ну це кагби по дефолту зрозуміло, що дитина буде чужою) Батьки які йдуть на всиновлення і тому подібні процедури про це швидше за все здогадуються :happy1:
Але тут і говориться про людей, які всиновлюють, коли не можуть мати своїх дітей. От не може жінка пережити цього всього - пуза, радості і тп. Так що, помирати бездітною і без дітей? У такому випадку всиновлення єдиний вихід. Ну або всі вищезазначені процедури.
Так ніби якась жінка бажає мати дитину від чужого чоловіка, не коханого. Або взагалі від інших батьків. Такого бояться хіба що ті, що панічно бояться вагітності або ті, кому здоров"я не дозволяє.
Якби в мене таке (тьху-тьху) сталося, я б не вагалась зі всиновленням.

пізніше додумаю голосування. щас так ліньки.

я думаю,більшість би погодилася на всиновлення, ніж не мати дітей узагалі. але шо це за мода така заміняти народження своєї дитини всиновленням? о_О

цікаво, як гендерно це бажання висловлюється. жінка вона в принципі ..ну.материнський інстинкт в се таке. вона може і всх дітей любити. хоча приклад злої мачухи теж не рідке явище. деякі чоловіки сахаються самотніх жінок з дітьми, саме тому, що не хочуть бути батьком чужій дитині.
це чоловіки падлюки такі безсердечні, чи може це нормальне чоловіче бажання.. і що це за бажання таке? щоб "рід продовжувала" власна кровиночка?
брр. жахливо останнє слово звучить,але нічим наразі замінити не можу))
  • 0

#57 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.12.2010 – 15:36

тема пішла якось однобоко. адже не лише жінки дітей хочуть. я думаю, чоловік краще одружиться і завепде з дружиною дитину, ніж буде сам один всиновлювати.

i 

Дописи приєднано

Повідомлення відредагував bamik: 29.12.2010 – 16:08

• 0

#58 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 29.12.2010 – 19:07

Ніколи не можна щось категорично заперечувати щодо майбутнього. Молода жінка - ще не означає можливість завагітніти; вагітність - ще не народжена дитина; народжена дитина - ще не означає, що з дитиною все буде добре далі і теде. Життя насправді набагато жорстокіше, аніж сподіваємось. Тому не варто зарікатись щодо будь-чого.
А Бог завжди дає діток тим, хто всиновлює чужу дитину.

Перегляд дописуManfred (29.12.2010 10:16) писав:

А я собі думав нафіга ті індуси малих діточок одружують? А це виявляється для того, щоб вони "роки дарма не проживали" :happy1:
:lol: Або щоби не потягнуло на непротилежну стать.)))

Повідомлення відредагував Олеська: 29.12.2010 – 19:07

• 0

#59 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 29.12.2010 – 23:28

Перегляд дописуОлеська (19.08.2008 15:46) писав:

Так, бо зараз більшість дитячих будинків є досить забезпеченими.
ну від недотраху там дітки точно не страждють наскільки я чув гг

Перегляд дописуОлеська (29.12.2010 19:07) писав:

А Бог завжди дає діток тим, хто всиновлює чужу дитину.
якщо керуватись принципом "все що трапляєцця - по волі боха", то - логічно :happy1:

i 

Три дні спочинку, п.п. 4.5

Повідомлення відредагував bamik: 29.12.2010 – 23:50

• 0

#60 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 09.01.2011 – 14:24

усиновлення .....на словах+бажання то одне, а на справді це зовсім інша історія....
прийомні діти - це і відповідальність (див. вище), але на мою думку найголовніше - психологічна стійкість батьків до цього, бо не кожна сім'я з цим впорається, я наприклад маючи бажання не зміг би всиновити, і питання не в можливостях, а в самому мені (моїй сім'ї)........
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних