Перейти до вмісту

Усиновлення

Повідомлень в темі: 61

#21 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 17.07.2008 – 15:26

Виховання в родині (ба навіть в дитячих будинках сімейного типу де не робиться таємниці з самого факту усиновлення перед дітьми) ніколи не порівняється з "коллективним" вихованням в дитячих будинків навіть за умови, що то буде ідеальний заклад де в педагогів по справжньому "болітеме душа" за своїх вихованців. Атмосферу "родини" ніяк і нічим не заміниш.  Я вже не кажу про більшість наших сьогоднішніх закладів де ставлення до дітей ледь не "начхатєльське"............... Варто лише згадати давішній скандал в пресі (Черкаси здається - але скорше за все помиляюсь) де директор дит.будинку здавав 12-14 річних дітей місцевому бізнесмену на розвантаження вугілля.  Але виховання цих дітей в самому закладі то ще пів справи (не виключено, що там будуть гарні педагоги від бога які вкладатимуть душу в цих дітей)................ то справа відношення держави до цієї категорії громадян - стукне ім 18 і адью - гуляй як вітер в полі............. без житла, без нормальної освіти і професії (маляр-штукатур то максимум на що можуть розраховувати), без рідних і близьких що можуть підтримати в скруті і з мізерним вихідним "пособієм" від рідного уряду.................. Тому я однозначно за усиновлення. Щиро схиляюсь перед людьми, що виховують крім рідних ще й усиновлених дітей (а зазвичай декілька).
З негативу що для себе можу відзначити - то загальна фінансова скрута в країни (говорю зараз принаймі про свій власний приклад). Дуже хочу 3 дитину (власну), але стримує розуміння того, що на це потрібні ті гроші яких зараз і не має (бо хочеться не лише виростити, а виростити їх в достатку - щоб вони не змушені були відмовляти собі ні в чому). Думаю якби не це НО - давно б була і 3 дитина і не втримався б від того щоб усиновити чужу - справа дійсно благородна.............
  • 0

#22 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.07.2008 – 20:33

Чи я готова? Не знаю, звісно свої діти то свої. І жаль тих, хто без батьків залишились... хіба що б моя кохана людина цього захотіла, тоді б погодилась.
  • 0

#23 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.07.2008 – 22:02

а в мене є такий гарний друг, такий гарний, що я думав його усинвити, але одна перепона, в нього є дочка
  • 0

#24 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 20.07.2008 – 18:25

:) Давно таке робити треба було - 11 багатодітних сімей (більшість з усиновлинеми дітьми) на Закарпатті отримала нове житло від фонду Рената Ахметова в рамках державного проекту "Зігрій любов'ю дитину".

Детальніше про державний проект:

Цитата

Спільний проект влади та бізнесу «Зігрій любов'ю дитину» - благодійництво на підтримку багатодітних родин - започатковано на зустрічі Президента України Віктора Ющенка з представниками бізнесу та влади 11 грудня 2007 року.
Проект спрямовано на вирішення найболючіших проблем багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Пріоритетним завданням проекту на 2008 рік Президент України визначив вирішення житлових та інших проблем багатодітних сімей, які виховують 10 та більше неповнолітніх дітей.
Представники великого бізнесу підтримали ініціативу Глави держави та долучились до реалізації проекту в регіонах.
Для розвитку належної правової бази для благодійницької діяльності створено консультативно-дорадчий орган при Президентові України - Національну раду з питань благодійництва «Зігрій любов'ю дитину».
і ще деяке підгрунття:

Цитата

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 1205/2007
Про проведення в Україні у 2008 році Року підтримки національного усиновлення та інших форм сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

З метою посилення уваги суспільства до проблем дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх прав та законних інтересів, створення умов для реалізації права кожної дитини на виховання в сім'ї постановляю:

1. Провести в Україні у 2008 році Рік підтримки національного усиновлення та інших форм сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

2. Кабінету Міністрів України:

1) утворити до 1 січня 2008 року організаційний комітет з підготовки та проведення в Україні у 2008 році Року підтримки національного усиновлення та інших форм сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та затвердити його персональний склад;

2) розробити та затвердити до 20 січня 2008 року план заходів з підготовки та проведення в Україні у 2008 році Року підтримки національного усиновлення та інших форм сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

3) розробити та внести до 1 квітня 2008 року в установленому порядку на розгляд Верховної Ради України законопроекти щодо:

державної підтримки сімей, які усиновили дитину, з урахуванням міжнародного досвіду державної підтримки національного усиновлення;

спрощення порядку усиновлення громадянами України дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і запровадження механізму стимулювання громадян України до усиновлення таких дітей;

4) опрацювати у тримісячний строк питання щодо запровадження виплати одноразової допомоги громадянам України при усиновленні дитини;

5) вжити додаткових заходів щодо запровадження з 1 січня 2008 року надання державної соціальної допомоги для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою (піклуванням) і проживають у сім'ях опікунів (піклувальників), за принципом «гроші ходять за дитиною».

3. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям розробити та здійснити заходи з проведення в Україні у 2008 році Року підтримки національного усиновлення та інших форм сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, спрямовані, зокрема, на:

активізацію роботи щодо підвищення поінформованості населення з питань усиновлення громадянами України дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, формування культури національного усиновлення;

підвищення ефективності діяльності місцевих органів виконавчої влади щодо розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, підтримки сімей, які усиновили дітей, удосконалення роботи органів опіки і піклування, посилення відповідальності за додержання законодавства у цій сфері;

забезпечення всебічної підтримки благодійницької діяльності щодо дітей.

4. Державному комітету телебачення та радіомовлення України забезпечити широке висвітлення заходів з підготовки та проведення в Україні у 2008 році Року підтримки національного усиновлення та інших форм сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

11 грудня 2007 року
а ось хто безпосередньо буде відповідати за цю роботу в регіонах:

Цитата

Список
українських підприємців, закріплених за регіонами України в рамках реалізації спільного проекту влади і бізнесу «Зігрій любов'ю дитину», започаткованого Президентом України В. Ющенком і спрямованого на підтримку багатодітних сімей, в яких виховується 10 і більше дітей

Ахметов Рінат Леонідович
Народний депутат України
Донецька, Луганська, Закарпатська, АР Крим

Безпалько Людмила Василівна
Генеральний директор ЗАТ «Науково-виробничий центр «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод»
Рівненська

Боголюбов Геннадій Борисович
Співвласник групи «Приват» («Приватбанк»)
Івано-Франківська, Київська

Бойко Володимир Семенович
Почесний голова правління ВАТ «Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча»
Сумська

Буряк Олександр Васильович
Народний депутат України
Рівненська

Васадзе Таріел Шакрович
Народний депутат України
Рівненська

Губський Богдан Володимирович
Народний депутат України
Рівненська

Єремеєв Ігор Миронович
співвласник групи «Контініум»
Рівненська

Жеваго Костянтин Валентинович
Народний депутат України
Рівненська

Ісак Валентин Михайлович
Президент корпорації «СТОЛИЦЯ»
м. Київ

Клімов Леонід Михайлович
Народний депутат України
Одеська

Клюєв Сергій Петрович
Народний депутат України
Волинська

Колесніков Борис Вікторович
Народний депутат України
Волинська

Коломойський Ігор Валерійович
співвласник групи «Приват»
Івано-Франківська, Київська

Косюк Юрій Анатолійович
ЗАТ «Миронівський хлібопродукт»
Чернігівська

Куровський Іван Іванович
Народний депутат України
Херсонська

Ландик Валентин Іванович
Народний депутат України
Івано-Франківська

Мхітарян Нвєр Мнацаканович
Народний депутат України
Рівненська

Новинський Вадим Владиславович
Президент ЗАТ «СМАРТ-ХОЛДИНГ»
Волинська

Парцхаладзе Лев Ревазович
Компанія «XXI век»
Житомирська

Пінчук Віктор Михайлович
Президент НВІГ «Інтерпайп»
Львівська, Дніпропетровська

Поляченко Володимир Аврамович
Народний депутат України
Кіровоградська

Порошенко Олексій Іванович
Генеральний директор ЗАТ «Укрпромінвест»
Вінницька

Риженков Олександр Миколайович
Генеральний директор - Голова правління ЗАТ «Донецьксталь» - Металургійний завод» (Концерн «Енерго»)
Черкаська

Святаш Дмитро Володимирович
Народний депутат України
Полтавська

Слободян Олександр В'ячеславович
Народний депутат України
Житомирська

Сігал Євген Якович
Народний депутат України
Рівненська

Суркіс Григорій Михайлович
Президент Федерації футболу України
Тернопільська

Тарута Сергій Олексійович
Голова Ради директорів корпорації «Індустріальний союз Донбасу»
АР Крим, Волинська

Тігіпко Сергій Леонідович
Голова правління АКБ «ТАС-Комерцбанк»
Миколаївська

Толмачов Микола Григорович
Власник компанії «Т.М.М.»
м. Київ

Тополов Віктор Семенович
Народний депутат України
Волинська

Фельдман Олександр Борисович
Народний депутат України
Харківська

Фірташ Дмитро Васильович
Власник бізнес-групи Highrock Properties
Тернопільська, Чернівецька

Хорошковський Валерій Іванович
Голова Наглядової ради АТЗТ «Українська незалежна ТВ-корпорація» (телеканал «Інтер»)
Хмельницька
Цехмістренко Віталій Григорович Президент групи «Райз» Житомирська

Шифрін Едуард Володимирович
Голова Спостережної ради ВАТ «Запоріжсталь»
Запорізька

Шпіг Федір Іванович
Фінансово-промислова група «Престиж»
м. Київ

Янковський Микола Андрійович
Голова правління ВАТ «Концерн Стирол»
Волинська

Ярославський Олександр Владиленович
Президент АКІБ «УкрСиббанк»
м.Київ

• 0

#25 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 20.07.2008 – 18:41

Вважаю, що гени, спадковість мають свій вплив на подальше становлення людини. Але це не вирішальний чинник. Головне - родинне виховання.
Цікаво, що раніше не було сиріт. Зовсім не було. Був старовинний покон, за яким дружина померлого чи загиблого чоловіка ставала другою чи двадцятою дружиною його брата чи іншого найближчого родича в Роду. І діти загиблого також вважалися його дітьми і виховувалися в одній спільній родині. Якщо гибли обоє батьків, то в нову родину переходили лише діти. Цей покон свято дотримувався, доки не вигадали йому на заміну "хресних" батьків. А це нововведення, як і всі інші з того ж джерела, формалізувалося вщент, про що свідчить катастрофічна кількість безбатченків.

Повідомлення відредагував Sotnik: 20.07.2008 – 18:42

• 0

#26 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 22.07.2008 – 16:00

Перегляд дописуSotnik (20.07.2008 19:41) писав:

Якщо гибли обоє батьків, то в нову родину переходили лише діти.

до моєї прабабусі так перейшло троє дітей , в неї самої своїх було ще семеро і вона цих всіх дітей виховувала сама в шевченківській хаті

в мене знайома взяла свою племінницю з дитячого будинку , дитина в дитячому будинку пробула 5 років , незнаю що з мамою а батька посадили , через півтора роки вийде з містя позбавлення волі. Так ця жінка взяла кредит на квартиру сину ( раніше недавали бо невистачало прибутку , а за дитину отринує +1000 грн в місяць ) а коли батько вийде на волю то дівчинка піде жити до батька а гроші все ж таки будуть капати на рахунок цієї жінки , вдягає вона цю дівчинку виключно з секонд хенду , харчує переважно продуктами з села !!! взяла на виховання виключно з матеріальної вигоди .
  • 0

#27 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 22.07.2008 – 16:09

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (22.07.2008 17:00) писав:

в мене знайома взяла свою племінницю з дитячого будинку , дитина в дитячому будинку пробула 5 років , незнаю що з мамою а батька посадили , через півтора роки вийде з містя позбавлення волі. Так ця жінка взяла кредит на квартиру сину ( раніше недавали бо невистачало прибутку , а за дитину отринує +1000 грн в місяць ) а коли батько вийде на волю то дівчинка піде жити до батька а гроші все ж таки будуть капати на рахунок цієї жінки , вдягає вона цю дівчинку виключно з секонд хенду , харчує переважно продуктами з села !!! взяла на виховання виключно з матеріальної вигоди .
Чогось я тут не догнав - так вона усиновила чи оформила опіку? І які саме кошти вона отримує - як опікуну то там взагалі ніц не передбачено, тому.................... а якщо всиновила, то по перше мав бути факт позбавлення батьківства - і як тоді дитина може перейти назад до батька?.......Нє - ну по суду поновити звичайно можна, але тоді треба скасовувати й фак усиновлення (і матдопомогу звичайно автоматом). А якщо просто поверне дитину - то на це є наглядові органи опіки і піклування - вони думаю зреагують на таке мит’єво.
  • 0

#28 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 22.07.2008 – 16:34

Перегляд дописуbendera.UA (22.07.2008 17:09) писав:

Чогось я тут не догнав - так вона усиновила чи оформила опіку? І які саме кошти вона отримує - як опікуну то там взагалі ніц не передбачено, тому.................... а якщо всиновила, то по перше мав бути факт позбавлення батьківства - і як тоді дитина може перейти назад до батька?.......Нє - ну по суду поновити звичайно можна, але тоді треба скасовувати й фак усиновлення (і матдопомогу звичайно автоматом). А якщо просто поверне дитину - то на це є наглядові органи опіки і піклування - вони думаю зреагують на таке мит’єво.

наскільки я зрозуміла з розмови то дитина перейде до батька неофіційно , він буде піклуватися про дитину без всякого там права , а так я незнаю як там піде діло після того як батько вийде на волю
  • 0

#29 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 22.07.2008 – 19:37

я би дуже хотіла всиновити малятко. колись. може.
прживаю тільки, наскільким я зможу відсунути на другий план, що це не моя рідна дитина, не мною народжена.
але не якесь там афренятко, а наше, українське))
але досі не вирішила, на якому етапі говорити з дитиною про т, що вона усиновлна.
ще думатиму...
  • 0

#30 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 22.07.2008 – 22:31

Тему переміщено. Прошу модератора розділу чи супермодератора об"єднати з цією темою: УСИНОВЛЕННЯ

bendera.UA - слухаю і підкоряюсь))))))))) Теми об’єднав.
  • 0

#31 sooz

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 106 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 25.07.2008 – 15:13

всі матеріальні питання відходять на другий план після того як відвідуєш дитячий будинок. коли дивишся на тих діток хочеться забрати їх усіх. я б і сама не проти вдочерити дівчинку, проте сама ще не надто доросла)
  • 0

#32 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 26.07.2008 – 11:48

Мамина подруга вдочерила китаянку і українку. Такі дві лялечки)) :happy1:
  • 0

#33 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 26.07.2008 – 12:25

Перегляд дописуДарця_Борхес (26.07.2008 12:48) писав:

Мамина подруга вдочерила китаянку і українку. Такі дві лялечки)) :happy1:
Китаянку я би не ризикнула удочеряти. Та й взагалі дитину другої раси. Хоча все, мабуть, по обставинах.
Вже кілька разів було таке бажання, особливо після відвідування дитячих будинків. Ці оченята, які дивляться на тебе з надією... не передати...
Якби мала можливість, то взяла би весь будинок. Правда, дітей тих шкода би було - виховувала б в спартанському режимі.)
  • 0

#34 МаЛа ВрЕдНа ЖаБа

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:далеко далеко...

Відправлено 18.08.2008 – 21:29

ті дітки такі бідні......їм не вистачає любові....і уваги....варто усиновляти.....
ми потім дивуємось де берться стіки бандитів!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#35 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 18.08.2008 – 21:47

Не розумію, якщо у Вас 4 своїх дитини навіщо ще когось? Так, мені теж до болю шкода тих дітей. Але саме у цій ситуації варто побути трішки егоїстом та подумати про своє чадо. Якщо вільна площа лише у кімнати 13річної доньки, а цей вік та подальший досить складний, то Ви ж робите гірше, в першу чергу, лише їй.
Можливо, хтось і каже "так! беріть! звісно!". Та в більшості випадків це ті, у кого одна чи дві дитини в сім"ї та ті, хто не задумується про побутові та інші проблеми. Я в сім"ї третя дитина. Чесно кажучи, інколи важко. З братом та сестрою колись досить часто сварилася. Але фішка в тому, що я їх все одно люблю) А чому? Чому що вони мої рідні. Хай хто та що не каже - це має досить велике значення.

Повідомлення відредагував даринка: 18.08.2008 – 21:49

• 0

#36 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.08.2008 – 22:19

Перегляд дописударинка (18.08.2008 22:47) писав:

Не розумію, якщо у Вас 4 своїх дитини навіщо ще когось? Так, мені теж до болю шкода тих дітей. Але саме у цій ситуації варто побути трішки егоїстом та подумати про своє чадо. Якщо вільна площа лише у кімнати 13річної доньки, а цей вік та подальший досить складний, то Ви ж робите гірше, в першу чергу, лише їй.
Можливо, хтось і каже "так! беріть! звісно!". Та в більшості випадків це ті, у кого одна чи дві дитини в сім"ї та ті, хто не задумується про побутові та інші проблеми. Я в сім"ї третя дитина. Чесно кажучи, інколи важко. З братом та сестрою колись досить часто сварилася. Але фішка в тому, що я їх все одно люблю) А чому? Чому що вони мої рідні. Хай хто та що не каже - це має досить велике значення.
Та шо ти не кажеш :) Підростеш - зрозумієш!
  • 0

#37 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 18.08.2008 – 22:22

Перегляд дописуФруктик (18.08.2008 23:19) писав:

Та шо ти не кажеш :) Підростеш - зрозумієш!
Вибачте, за втручання в особисте життя, але у Вас є брат, сестра?
  • 0

#38 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 19.08.2008 – 11:43

Розумію сім"ї, які не можуть мати дітей і усиновлюють... Розумію сім"ї, які мають хороші достатки і вирішують таким чином допомогти хоча б одній людині мати хороше життя.... Але важко зрозуміти людей, які усиновлюють дітей заради наживи...

якщо вже є четверо дітей, не думаю, що варто усиновлювати ще... Ростіть своїх діточок, бо є багато прикладів, коли дітей багато, а вони не мають відчуття затишку і родинності... вкладайте в них все те добро, що є у вашій душі..

Я, напевне б, зважилась.... І може навіть так і буде.. В скорому часі....
  • 0

#39 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 19.08.2008 – 15:25

Перегляд дописуVakuolka (19.08.2008 12:43) писав:

якщо вже є четверо дітей, не думаю, що варто усиновлювати ще... Ростіть своїх діточок, бо є багато прикладів, коли дітей багато, а вони не мають відчуття затишку і родинності... вкладайте в них все те добро, що є у вашій душі..
Практика показує, що дітей нерідко всиновлюють саме багатодітні сім’ї. Звісно, вони не можуть їм запропонувати матеріального достатку (як, до речі, і держава), але натомість можуть дати їм нормальну сім’ю, любов, почуття потрібності комусь.
"Ліпше матиму одну дитину і дам їй все" - розповсюджена думка. Тільки от - не повірите - всього дати не можливо.
Тож залиште відмовки - ви не готові до такого. І цілком маєте на це право.

До речі, щодо достатку... Нещодавно передачу про дитячий будинок дивилася. Там діток питали, чого вони хочуть. Жоден з них не сказав, що хоче смачної їжі чи гарні шмотки.
Тата, маму, дідуся, бабусю...
  • 0

#40 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 19.08.2008 – 15:31

Перегляд дописуbulbashka_aero (19.08.2008 15:25) писав:

"Ліпше матиму одну дитину і дам їй все" - розповсюджена думка. Тільки от - не повірите - всього дати не можливо.
Тож залиште відмовки - ви не готові до такого. І цілком маєте на це право.
Я не говорила, що "ЗА" те, щоб у сім"ї була тільки одна дитина... Це не правильно... І знову ж, та сама практика, не одноразово це довела... Як то кажуть - одна дитина - не дитина, дві дитини - пів дитини, а три дитини - ото дитина.. :rolleyes:

Щодо того чи отримують достатню кількість любові і добра діти в сім"ях багатодітних, можна довго сперечатись... Є як позитивні відгуки, так і негативні..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних