Перейти до вмісту

Чому ми видаляємо людей?

Повідомлень в темі: 122

Опитування: Чому ми видаляємо людей? (93 користувачів проголосувало)

у разі чого ви видаляєте контакти?

1. банальна сварка (3 голосів [3.23%])

Процент голосів: 3.23%

2. генприбирання (41 голосів [44.09%])

Процент голосів: 44.09%

3. ненаходження надалі спільної мови (26 голосів [27.96%])

Процент голосів: 27.96%

4. свій варіант (23 голосів [24.73%])

Процент голосів: 24.73%

чи повертаєте контакти назад?

1. так (4 голосів [4.30%])

Процент голосів: 4.30%

2. по обставинах (65 голосів [69.89%])

Процент голосів: 69.89%

3. ні (24 голосів [25.81%])

Процент голосів: 25.81%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 17.10.2009 – 23:04

видаляю по 20 за раз
  • 0

#82 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Донбас

Відправлено 18.10.2009 – 01:45

Кожного дня додаюпо 10-20 контактів. Поспілкувавшись на певну тему, втрачаємо необхідність один в одному. Тому видаляю, щоб не засмітчувати контакт-лист. Плюс деяких видаляю за зруйновані відносини.
  • 0

#83 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 18.10.2009 – 08:31

В Асьці було колись біля 100 людей. Потім психанув і залишилось біля 20. Тепер біля 30, хто додався опісля цього - не рухаю, хоч і не пишуть, бо список не розтягують. Плюз маю секретний номерок, де можна сидіти, щоб не бачили тебе ті, кому не треба. (втім, застаріла це інфа, ті, що там є - уже давно в Асьці не сидять майже всі)

вКонтакті колись кількість друзів коливалася біля числа 60. Після завершення універу, кількість друзів скоротилася з 88 до 31, навіть зафіксував цей момент у альбомах. Зараз кількість друзів коливається від 35 (додав бо кількох цікавих співрозмовниць) до 50 (перед щомісячним видаленням).

Чому видаляю - основна причина неактивність. Якщо копати глибше - в першу чергу людина не цікавить мене. А далі уже наслідком є її неактивність. Ібо коли людина мене цікавить - вона сама видаляє мене (якщо зацікавлення від неї до мене немає) - за гіперактивність, ґґ.
  • 0

#84 Natali93

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 18.10.2009 – 08:39

видаляю в двох випадках.По-перше, коли вже не можемо знайти спільної мови, коли розмова стає вже натягнутою і розумієш,шо вже все, а друга причина - сварки( не суперечки через якісь переконання, а просто людина не має де виявити негативні емоції і виплескує на тобі
  • 0

#85 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.10.2009 – 10:31

Додавання і видалення людей - це така собі гра в "Бога" :). Вось, я створила собі людину (задля розваги, користі, експерименту тощо), вось я її знищую. Набридла, ну її. Створю собі нову.
Допомагає мати ілюзію, що я керую своїм оточенням, своїм спілкуванням тощо. Хоча насправді це двосторонній процес, як гра в теніс, скажімо.

Я можу стояти із "футбольним м*ячем" і додати того, хто з "воротами" - тоді буде спілкування. Хоча, можливо, і трохи одноманітне, бо футбол - то командна гра, тож із "м*ячем" краще не сидіти в асьці, а йти на форум.
Якщо ж я із шайбою і додаю собі людину у ластах, то маю усвідомлювати - таким і буде наше спілкування : ластами по шайбі ґґ.
У мене в асьці ніколи не було більше 20-30-ти людей. Причому список в основному стабільний, бо перш ніж когось додати, я спочатку думаю - яким видом спорту будемо займатися)).
У Вконтакті більше року в мене було лише 7 друзів. Зараз - 14.

Останнім часом міркую про те, щоб виставити номер аськи в профіль. Думаю, що надмірно серйозний підхід до спілкування в інеті - це теж зайве :).
  • 0

#86 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 18.10.2009 – 11:18

зараз в асьці коло 100 чоловік.. з половиною вже не спілкувався напевно більше року)) от думаю - видалити напевно... а то контакт лист не резиновий...
  • 0

#87 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 18.10.2009 – 13:07

Перегляд дописуБлискавиця (18.10.2009 11:31) писав:

Останнім часом міркую про те, щоб виставити номер аськи в профіль. Думаю, що надмірно серйозний підхід до спілкування в інеті - це теж зайве :).

А я Вам скажу так: коли зареєструвалася ВКонтакті, одразу виставила там і номер асі (я тоді в ній взагалі ще не сиділа, та й Контакт тоді ще тільки починав набувати популярності). А потім якось то все почало різко зростати в популярності, люди почали масово мене додавати ВКонтакті і, за сумісництвом, в асі - оскільки була виставлена там: дивіться всі, кому треба і не треба. Таким чином я "нахапала" досить багато нових контактів в асі. Потім довелося видаляти. Тоді я схаменулася і забрала номер з Контакту. От відтоді у мене в асі число контактів коливається в межах 20.

Більше я номер асі публічно доступним не робитиму)
  • 0

#88 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 18.10.2009 – 13:30

Перегляд дописуБлискавиця (18.10.2009 11:31) писав:

Додавання і видалення людей - це така собі гра в "Бога" :). Вось, я створила собі людину (задля розваги, користі, експерименту тощо), вось я її знищую. Набридла, ну її. Створю собі нову.
Допомагає мати ілюзію, що я керую своїм оточенням, своїм спілкуванням тощо. Хоча насправді це двосторонній процес, як гра в теніс, скажімо.

Я можу стояти із "футбольним м*ячем" і додати того, хто з "воротами" - тоді буде спілкування. Хоча, можливо, і трохи одноманітне, бо футбол - то командна гра, тож із "м*ячем" краще не сидіти в асьці, а йти на форум.
Якщо ж я із шайбою і додаю собі людину у ластах, то маю усвідомлювати - таким і буде наше спілкування : ластами по шайбі ґґ.
У мене в асьці ніколи не було більше 20-30-ти людей. Причому список в основному стабільний, бо перш ніж когось додати, я спочатку думаю - яким видом спорту будемо займатися)).
У Вконтакті більше року в мене було лише 7 друзів. Зараз - 14.

прикольний і розумний спосіб фільтрації кола осіб, з якими варто спілкуватися. Це я щодо асі. Щодо контакту, то мене найбільше смішить сама назва збірного поняття людей "Друзі" - там, радше, треба поміняти назву на "Всі, хто хоче" :) . А загалом у мене там трохи дивна ситуація..Із тими,кого я знаю в реалі і навіть щодня бачуся, та з тими, з ким, бува, ніколи в реалі не спілкувалася. Та все одно я трохи до цього легковажно ставлюся, тобто з ким можу перекинутися кількома словами, то додаю))Але з ким подовгу не спілкуюся, і хто не є мені брат, сват чи одногрупник за кордоном, то видаляю без докорів сумління.
  • 0

#89 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.10.2009 – 13:46

маю в асьці зараз 6 контактів і десь 50-60 в контакті.

видаляю рідко. коли втрачаю інтерес до людини,або просто не спілкуюся з нею(як от всіх моїх однокласників повидаляла)

а ше регулярно видаляю одну людину. ну то ми вже з ним з розуму сходимо))))

Перегляд дописуСаляма (18.10.2009 00:04) писав:

видаляю по 20 за раз
нашо додавала?
  • 0

#90 BOXER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 155 повідомлень

Відправлено 18.10.2009 – 13:52

Є багато причин чому видаляємо.... І всі вони перечислені в голосуванні.. Більшість людей видаляю тому що не навчилися спілкуватись.(хамлять і т.д).
Ну є ще таке що просто людина не цікава, не спілкується, а просто добавляється в контакти щоб була більша цифра друзів... отак-от.. :)
  • 0

#91 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 18.10.2009 – 14:09

а я рідко когось видаляю, мабуть тому, що рідко когось і додаю. Це я про аську. Хоча там є люди з якими я ну дуже рідко спілкуюсь, але видаляти все одно не хочеться, я їх тримаю на потім)). Частіше всього взагалі ігнорую новоприбулих, які чекають підтвердження заявки.
Вконтакті майже та сама історія. Сама рідко когось додаю, але ж самі додаються і деколи незручно відмовити, хоча знаю, що вони мені нафіг непотрібні, особливо це стосується знайомих мого хлопця. Я дупля не даю, чого вони додаються, якщо ми з ними знайомі на рівні "привіт"
  • 0

#92 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 18.10.2009 – 14:13

Перегляд дописуSensssorika (18.10.2009 14:46) писав:

нашо додавала?
потрібні були для роботи
  • 0

#93 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 18.10.2009 – 14:18

Перегляд дописучорно-біла (18.10.2009 15:09) писав:

особливо це стосується знайомих мого хлопця. Я дупля не даю, чого вони додаються, якщо ми з ними знайомі на рівні "привіт"

А у мене таке ж зі студентами. Я веду семінари на цілих потоках, то завжди на початку семестру вони тоннами в друзі просяться. А потім, звісно ж, мовчать, бо більшості таки насправді нема про що зі мною спілкуватися.
  • 0

#94 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 18.10.2009 – 16:09

Користуюсь месенджерами порівняно недавно, особливого перевантаження контактами нема. Хай будуть наразі.
  • 0

#95 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 19.10.2009 – 09:58

Перегляд дописучорно-біла (18.10.2009 14:09) писав:

Я дупля не даю, чого вони додаються, якщо ми з ними знайомі на рівні "привіт"
Гиги)) я це називаю "колекціонуванням покемонів", тобто люди, які хочуть показати (або для свого самозакоханого задоволення - фіг його знає), що в них 2 тисячі знайомих)) і пофіг, що вони із ними спілкуються чи ні, і чи взагалі кажуть один одному привіт)) а спробуй відмовити то дійсно якось дико - і саме тому я вже давно скасувала аккаунт в одній соціальній мережі, де були всі реальні знайомі (ВКонтакті в принципі їх там немає, 2-3 особи), бо дійшла висновку, що не братиму участі у цьому цирку, а ВК якийсь мені мало шкідливий здається (саме через відсутність реальних знайомих, 90% то люди з якими я познайомилася через інтернет), тому залишила. В асі - контактів теж мало, видаляла, якщо давно не спілкувалася, в джаббері ще нікого не видалила, в ґаду-ґаду... ну... тут історія занадто довга, щоб її розповідати, але в принципі то багато контактів втратила, оскільки імпорт друзів не спрацював, сама теж видаляла, коли не балакала довго з кимось. Тобто нічого оригінального, як усі).

Повідомлення відредагував Nеmesis: 19.10.2009 – 10:07

• 0

#96 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 19.10.2009 – 10:00

Мій антиспам мене береже,ги
  • 0

#97 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.10.2009 – 19:39

Ну якщо не спілкуєшся з людиною і особого бажання немає для чого тримати її?
  • 0

#98 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 25.10.2009 – 19:45

Перегляд допису-=Ярий=- (25.10.2009 19:39) писав:

Ну якщо не спілкуєшся з людиною і особого бажання немає для чого тримати її?
гм... а шо? руки сі вірвут? :rolleyes:
часом виявляється за пару років, що і якраз є ниточка...
  • 0

#99 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 25.10.2009 – 19:49

Я не видаляю, хай будуть, поки сапомом не задовбуть, або список занадто великий виросте.
  • 0

#100 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 25.10.2009 – 19:50

Перегляд дописуZuzik (25.10.2009 19:45) писав:

гм... а шо? руки сі вірвут? :rolleyes:
часом виявляється за пару років, що і якраз є ниточка...

От недавно один студент мені сказав: "Чому Ви мене ВКонтакті не додали?" Я чесно й віповідаю: "Бо Ви й так мені не писатимете". А він мені: "А я вже університет закінчую, треба зв'язки підтримувати!" Які в біса зв'язки? Я є ВКонтакті, мене там легко можна знайти за моїм іменем і написати мені повідомлення, а якщо я видалю свій аккаунт, то користі з того - був він другом чи ні.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних