Перейти до вмісту

Чи заставали ви батьків на "гарячому"?

Повідомлень в темі: 39

#21 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 10.09.2008 – 18:27

Чогось не хотілось би, щоб дитина, яку я виховую, вкладаю душу, яка є часточкою мене...щоб вона колись на якомусь форумі обговорювала такі інтимні й особисті речі...дуже не хотіла б... B)
  • 0

#22 Юля Ільчишин

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 10.09.2008 – 18:43

Перегляд дописуЛастiвочка (10.09.2008 19:27) писав:

Чогось не хотілось би, щоб дитина, яку я виховую, вкладаю душу, яка є часточкою мене...щоб вона колись на якомусь форумі обговорювала такі інтимні й особисті речі...дуже не хотіла б... B)
а я би не хотіла шоб мої діти заставали мене на гарячому!))))
  • 0

#23 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 10.09.2008 – 20:18

відмодерувала
  • 0

#24 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 11.09.2008 – 21:45

Я шокована,цією темою.Звичайно, батьки повинні думати про свою поведінку,лишній раз не травмувати
дітей,але в якій формі це описують, так звані "очевидці"....Різні є сім"Ї і атмосфера в них,також,різна модель
поведінки,так що якісь узагальнення страшно навіть робити.
Завжди поважала своїх батьків і буду поважати,а їхні прогалини в вихованні та в поведінці,вже зараз
аналізуючи,не вважаю страшними.
  • 0

#25 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 11.09.2008 – 22:38

Не заставала, але чула вночі характерні звуки :ggggg: , бо спала в сусідній кімнаті. Якось коли ще була мала, і не розуміла, що це вони роблять, зранку їх спитала, що це вони так шуміли вночі і не давали мені спати... Тепер розумію що. :wub:
  • 0

#26 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 625 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 02.10.2008 – 12:56

Навіщо це обговорювати? Всі ми люди і якщо ви є то батьки робили це мінімум 1, а якщо є браття-сестри то і не раз) я не бачила ніколи, або просто не пам'ятаю) а якби й бачила то не сказала б! бо совість не дозволила б))
  • 0

#27 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 05.10.2008 – 10:54

Перегляд дописуkitty-bon (2.10.2008 13:56) писав:

Навіщо це обговорювати? Всі ми люди і якщо ви є то батьки робили це мінімум 1, а якщо є браття-сестри то і не раз) я не бачила ніколи, або просто не пам'ятаю) а якби й бачила то не сказала б! бо совість не дозволила б))

Правильно! Ми розуміємо, що батьки робили і роблять "ЦЕ", це їхня особиста справа і мені, напрклад, було б дуже соромно писати про такі речі, "застукувала" б я їх чи ні. Одне діло обговорювати те, в яких позах любимо займатися сексом ми, а до батьків потрібно мати повагу, вони нас виростили, виховали, вклали свою надію.
  • 0

#28 Юля Ільчишин

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.10.2008 – 12:18

Перегляд дописуNana (5.10.2008 11:54) писав:

Правильно! Ми розуміємо, що батьки робили і роблять "ЦЕ", це їхня особиста справа і мені, напрклад, було б дуже соромно писати про такі речі, "застукувала" б я їх чи ні. Одне діло обговорювати те, в яких позах любимо займатися сексом ми, а до батьків потрібно мати повагу, вони нас виростили, виховали, вклали свою надію.

ну и..хто їм винуватий шо вони такі необережні і допускають своїх дітей до такого=)

Особисто мене ніхто не виховав так, що не можна нікому розказувати про своїх батьків, та і нічого в тому поганого нема! Навпаки можна посміятись)) Але надіюсь шо мої батьки ніколи не зайдуть на цей форум і не почитають мої відповіді))))бо я помру від сорому..вони ж не знають що я це знаю)))

хм..хоча.... :)
  • 0

#29 d3dxdll

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Колись був Львів

Відправлено 17.10.2008 – 17:18

ні , і я б не хотів , якось так :alakh:
  • 0

#30 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 28.11.2008 – 21:36

Перегляд дописуMargo (19.07.2008 09:34) писав:

я ні разу в житті не бачила, щоб мої батьки взагалі спали на одному ліжку :ggggg: Мама навіть тата по імені ніколи не кликала.
Та я проти і не була. Так що нічого ясно що застукати не було)))
гага, тему треба розвинути в напрямку адюльтеру))
  • 0

#31 Амфітамінка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 26.10.2009 – 20:26

Хе,тема в тєму) Тиждень тому читала укрбаш....і почитала ну дууууже ржачний прикол...ржу...йду,думаю,мамі розкажу в іншу кімнату...заходжу нестукаючи(при тому ше лахаю з того прочитаного)...а там...мама з татом...кх...того)))))) Ну я ше більше заржала...і вийшла! Я б на їх місці тапком в мене кинула,шо кайф наламала.
А ше в дитинстві колись,коли ще жили в однокімнатній квартирі...мені все казали:" Сонечко,повертайся до стіни і спи...."...а самі на сусідньому ліжку такеееееее чудили.....така травма для дитячої психіки! Не робіть так,батьки! :rolleyes:
  • 0

#32 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 26.10.2009 – 21:36

Перегляд дописуАмфітамінка (26.10.2009 20:26) писав:

Хе,тема в тєму) Тиждень тому читала укрбаш....і почитала ну дууууже ржачний прикол...ржу...йду,думаю,мамі розкажу в іншу кімнату...заходжу нестукаючи(при тому ше лахаю з того прочитаного)...а там...мама з татом...кх...того)))))) Ну я ше більше заржала...і вийшла! Я б на їх місці тапком в мене кинула,шо кайф наламала.
А ше в дитинстві колись,коли ще жили в однокімнатній квартирі...мені все казали:" Сонечко,повертайся до стіни і спи...."...а самі на сусідньому ліжку такеееееее чудили.....така травма для дитячої психіки! Не робіть так,батьки! :rolleyes:
а слабо це батькам сказати?
  • 0

#33 Амфітамінка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень

Відправлено 26.10.2009 – 21:40

Перегляд дописуЛастiвочка (26.10.2009 22:36) писав:

а слабо це батькам сказати?
Ти про що? Про моральну "дитячу травму".....та смисл? Тепер то вже?
  • 0

#34 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 26.10.2009 – 21:42

в загалі я про це:

Цитата

Не робіть так,батьки!
і про бла-бла-бла....(аби щось свистанути)
  • 0

#35 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 26.10.2009 – 22:07

Перегляд дописуАмфітамінка (26.10.2009 20:26) писав:

Круті в тебе батьки! Мабуть коли вони тим займалися їм було не до тебе і вони якби тебе не замічали)))
  • 0

#36 Амфітамінка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень

Відправлено 26.10.2009 – 22:22

Перегляд дописуCastiel (26.10.2009 23:07) писав:

Круті в тебе батьки! Мабуть коли вони тим займалися їм було не до тебе і вони якби тебе не замічали)))
Батьки як батьки нічо особливого!))))) Тіко,я на них чогось підозріло не схожа в різних аспектах...ги-ги)))))
  • 0

#37 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 27.10.2009 – 01:04

Перегляд дописуАмфітамінка (26.10.2009 22:22) писав:

Батьки як батьки нічо особливого!))))) Тіко,я на них чогось підозріло не схожа в різних аспектах...ги-ги)))))
та ладно, не прибідняйся, нічого особливого всі таким займаюця
  • 0

#38 rusjavyj

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 07.11.2009 – 15:12

ну тема у вас....Я раз в житті заслухав своїх батьків...Коли малий був...Потім спитав що то вони робили, а мама мені відповіла - мене тато скуботав...Я питаю - як пів ночі???!!!!)))))))))))
Коротше тема трохи дурна....Берем як дурні і пише про своїх батьків...........Цеж батьки, а вони теж люди...........
  • 0

#39 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 21.05.2011 – 14:08

Зображення
  • 0

#40 Белла

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 06.08.2011 – 20:57

Це жахливо(((((ця картина ще довго в мене стояла перед очима...треба батькам*це* робити коли немає нікого дома!!!!!!! B)

Це жахливо(((((ця картина ще довго в мене стояла перед очима...треба батькам*це* робити коли немає нікого дома!!!!!!! :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних