Перейти до вмісту

Присутність чоловіка при пологах

Повідомлень в темі: 454

Опитування: Присутність чоловіка при пологах (134 користувачів проголосувало)

Присутність чоловіка при пологах:

1. Я - за! (68 голосів [50.75%])

Процент голосів: 50.75%

2. Я - проти! (36 голосів [26.87%])

Процент голосів: 26.87%

3. Нейтрал і інші пофігістичні відповіді (30 голосів [22.39%])

Процент голосів: 22.39%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 16.07.2008 – 17:58

Перегляд допису-=VJ=- (15.07.2008 10:01) писав:

вказав реальний досвід - мати більш ніж задоволена, батько теж на сьомому небі від щастя і дитину з рук не випускає.
яке відношення має реальний досвід одних до досвіду інших? :)
  • 0

#82 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 16.07.2008 – 18:09

Перегляд дописуzav (15.07.2008 17:23) писав:

Як доречно зауважив пан VJ, усе залишає свій слід - цигарки, питне, наркотики, повії і "брудна російська лайка"© так само, як і пологи. Чомусь відмовляються лише від останнього.
Дійсно, доречно пан зауважив, от тільки забув додати "більшість відмовляються лише від останнього" :)
  • 0

#83 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 16.07.2008 – 19:20

Перегляд дописуБлискавиця (16.07.2008 18:07) писав:

Я вважаю, що в майбутньому будуть винайдені штучні "інкубатори" (або інші прогресивні способи народження), аби звільнити жінку від цих тілесних страждань і знущань над організмом :)

Я чоловічої статі, може я шось не розумію, та я думаю шо навіть якшо такі технології і будуть, то краще все одно дитину виношувати і народжувати стандартним способом. Все ж таки під час вагітності і пологів напевно відбуваються якісь енергетичні процеси між матір'ю і дитиною.

По сабжу - все залежить від жінки і чоловіка. Я не горю бажанням побувати на пологах своєю майбутньої жінки, та якшо вона того захоче, то може й буду.
  • 0

#84 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.07.2008 – 20:15

Перегляд дописуSergiy_K (16.07.2008 18:58) писав:

яке відношення має реальний досвід одних до досвіду інших? :)

Де цей досвід? Волію порівняти...

Перегляд дописуБлискавиця (16.07.2008 18:07) писав:

Тож медицина від коновальських засобів прогресувала до високотехнічних електронних, але пологи відбуваються і досі так, як тисячоліття тому.
(між іншим так само, як не винайдено захисту від зґвалтування, хоча впоратися із потенцією нападника досить просто сучасними медичними засобами)
Я вважаю, що в майбутньому будуть винайдені штучні "інкубатори" (або інші прогресивні способи народження), аби звільнити жінку від цих тілесних страждань і знущань над організмом :)

Пологи відбуваються абсолютно інакше.
Захист від згвалтування я навіть собі уявити не можу. Це як - розпилювати над містом засіб, який знижує потенцію? Так гвалтують і в квартирах з під"їздами.
А от щодо інкубаторів - тоді людство, як на мене, зникне взагалі. Залишаться одні біороботи.
  • 0

#85 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 16.07.2008 – 21:31

Перегляд допису-=VJ=- (16.07.2008 21:15) писав:

Де цей досвід? Волію порівняти...
та як же такий досвід можна порівняти? він дуже особистий :) , ну хіба оповідками про враження від пологових будинків поділитися :)
  • 0

#86 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 17.07.2008 – 08:31

Перегляд дописуSergiy_K (16.07.2008 22:31) писав:

та як же такий досвід можна порівняти? він дуже особистий :) , ну хіба оповідками про враження від пологових будинків поділитися :)
Оце вродили на 5 сторінок:). Сергій добре каже: в кожного свій досвід чи практика? :). Хтось пройшов через це, хтось категорично проти (чомусь таким симпатизую тихенько), хоча розповідь ВіДжея теж сподобалась. Така присутність прийнятна. Думки Блискавиці - не знаю...чомусь не хочу інкубаторного народження. Хочу все сама. :) (вірніше ми разом з коханим)
  • 0

#87 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 17.07.2008 – 10:09

Перегляд дописуЛастiвочка (17.07.2008 09:31) писав:

Думки Блискавиці - не знаю...чомусь не хочу інкубаторного народження. Хочу все сама. :) (вірніше ми разом з коханим)
ґґґ...панно Ластівко, якби ж то у вас чи у мене був вибір))...інкубаторів поки що ніхто й не пропонує

Перегляд дописуDarkSun (16.07.2008 20:20) писав:

Все ж таки під час вагітності і пологів напевно відбуваються якісь енергетичні процеси між матір'ю і дитиною.
Обмін енергіями - відбувається дистанційно, для цього достатньо духовного контакту:) А от від того, що дитина буквально "їсть" внутрішні ресурси матері, в жінок під час вагітності випадає волосся, гіршає стан шкіри і зубів, загострюються хронічні та інфекційні хвороби, послаблюється загальний стан та імунітет тощо. Крім того використовується і фізіологічний резерв організму, тобто процеси старіння після народження відбуваються швидше.

Перегляд допису-=VJ=- (16.07.2008 21:15) писав:

Пологи відбуваються абсолютно інакше.
Захист від згвалтування я навіть собі уявити не можу. Це як - розпилювати над містом засіб, який знижує потенцію? Так гвалтують і в квартирах з під"їздами.
А от щодо інкубаторів - тоді людство, як на мене, зникне взагалі. Залишаться одні біороботи.
Дехто з хлопців не любить, коли жінки базікають про футбол. От якби ви, пане Віджею, пояснили чим саме пологи "відбуваються абсолютно інакше"....
Захист від зґвалтування - то не масовий засіб, а індивідуальний...чи ви припускаєте, що в кожному місті всі чоловіки - то є тотально ґвалтівники?))

Тепер про інкубатори (ну чисто мої фантазії :)...це стосується і присутності чоловіка при пологах, тож не сприйміть за офтоп)
Для гармонійного розвитку людині потрібна атмосфера любові та розуміння, якщо це здатні дати батьки, то не має значення - чи є вони рідними по крові.
Вчені вже давно вміють вирощувати клітини, тому інкубатор цілком можна створити із клітин матері, вона до нього може навідуватися скільки завгодно і читати своєму ембріону казки та співати пісень :)...причому робити це разом з батьком, або по черзі.
  • 0

#88 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 17.07.2008 – 10:21

Ну, інкубатор, то хіба для курчат добре :) Я знаю про випадки, коли лікарі радили жінці народити дитину, щоб позбутися певних проблем із здоров'ям, не знаю що за проблеми, але факти такі були. Щодо того, що під час вагітності погіршується стан здоровя жінки, то це трапляється тому, що жінка не хоче міняти свого стилю життя, а далі продовжує жити, як лише для свого організму, а дитина, відповідно, забирає частину поживних речовин на себе. Якщо жінка здорова і добре, а головне якісно харчується під час вагітності, то ніяких проблем бути не повинно. Проблеми виникають, коли жінка перетворюється в машину для народження дітей, бо вважає, що котрацепція - це гріх, от тоді і виснажуються резерви організму. А щодо навідувань до ембріону, то я проти, хіба для науковців це видовище було б цікавим :)
  • 0

#89 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 17.07.2008 – 10:26

Угу, є такі "мудрі лікарі", які радять завдати організму ще більшої травми, аби позбутися меншої проблеми)). Це на зразок - якщо у вас болить пальчик - відріжте руку і проблеми з пальцем відпадуть самі собою))

Хоч-не хоч, а дитина забирає ресурси матері, це не може бути позитивним для організму.

А щодо інкубатору. Я ще трохи пофантазувала. Приміром, можна було б його мати і в себе вдома, але щоб його отримати, батьки повинні були б проходити тест "на батьківство" і отримувати "ліцензію на народження дитини", тобто пройти підготовку батьківства і мати схильності до виховання дітей, тоді скалічених людей було б менше))
  • 0

#90 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.07.2008 – 11:06

Перегляд дописуБлискавиця (17.07.2008 11:09) писав:

А от від того, що дитина буквально "їсть" внутрішні ресурси матері, в жінок під час вагітності випадає волосся, гіршає стан шкіри і зубів, загострюються хронічні та інфекційні хвороби, послаблюється загальний стан та імунітет тощо.

Слідкувати за собою потрібно нормально - то й не буде нічого випадати.

Дехто з хлопців не любить, коли жінки базікають про футбол.

Я не люблю, коли про нього базікають взагалі - все одно хто.

От якби ви, пане Віджею, пояснили чим саме пологи "відбуваються абсолютно інакше"....

Доступних кваліфікованих лікарів, ліки, стерильні палати, сучасні інструменти та обладнання ми, звісно, рахувати не будемо - справді, подумаєш, практично все те саме, що і тисячу років тому. І помирають породіллі та діти теж так само - через одного.

Захист від зґвалтування - то не масовий засіб, а індивідуальний...чи ви припускаєте, що в кожному місті всі чоловіки - то є тотально ґвалтівники?))

Потенційно - так. Чи Ви зібрались їх тестувати на предмет нахилів до згвалтування? За якою методою?

Вчені вже давно вміють вирощувати клітини, тому інкубатор цілком можна створити із клітин матері, вона до нього може навідуватися скільки завгодно і читати своєму ембріону казки та співати пісень :)...причому робити це разом з батьком, або по черзі.

Жоден інкубатор ніколи в світі не замінить для створення дитини матері.
  • 0

#91 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 17.07.2008 – 11:15

ґґґ...панно Ластівко, якби ж то у вас чи у мене був вибір))...інкубаторів поки що ніхто й не пропонує
Як це не пропонують - ще й як розповсюджено зараз, після винайдення штучного запліднення. Тільки то називається "сурогатні матері"..............зазвичай то пропонують парам в яких в когось з батьків проблеми з заплідненням, або жінкам які за медичними показниками неспроможні виносити плід самостійно (тоді береться матеріал обох батьків - сперму та яйцеклітину). Задоволення звичайно не з дешевих (крім самої процедури штучного запліднення ще й значний гонорар "сурогатній матері" заплатити доведеться), але наскільки я чув то стає доволі популярною процедурою за кордоном і в навіть в Росії........в Україні також - але ми переважно стаємо постачальниками "сурогатних матерей". Ось приклад обьяв які без проблем можна знайти в мережі - "Стану суррогатной матерью для Вашего ребенка. Возраст 38 лет, имею двух здоровых дочек. Лена. Харьков, Украина ...".
І до речі - більшість батьків (і жінок і чоловіків) БАЖАЮТЬ і ставлять за вимогу бути присутніми при родах......... напевно таким чином вони залучаються до цього процесу
  • 0

#92 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 17.07.2008 – 17:47

Ну не знаю...народжувати жінці на мою думку потрібно...це ж дано природою. Інкубатори ...а ви б хотіли народитися в інкубаторі? Я - ні. Тоді в жінки і материнський інстинкт може не прокинутися і тоді не буде ні материнської любові, ні тепла, ні ласки.
Хотіла, щоб чоловік був поряд, поряд думками і в сусідній кімнаті :) чи принаймі в приміщенні лікарні, щоб міг хоч трішки контролювати дії лікарів і мед.персоналу, бо після розповідей знайомих народжувати страшно... Але ні в якому разі не в тому самому приміщенні де я буду народжувати...
  • 0

#93 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 17.07.2008 – 18:10

Перегляд дописуБлискавиця (17.07.2008 11:26) писав:

Хоч-не хоч, а дитина забирає ресурси матері, це не може бути позитивним для організму.

Моя мама, розповідає, що коли була вагітна мною, то була дуже щасливою. І не настільки тому, що у неї нарешті мала народитися дитина, а просто стан такий був - щасливий. І таке розповідає не тільки вона.

Чула таку сумну історію про жінку, що була вагітна під час чорнобильської аварії. Жінка не постраждала, бо дитина взяла всю радіацію на себе. Тому про те що тіко забирає ресурси, то спірне питання... крім того жінки самі винні, що такі слабенькі. Коли жінка здорова і фізично витривала, то вона не буде страждати від вагітності і ресурсів її вистачить на двох:) чи на трьох:)

народ, тема - чоловіки і пологи, так що не з"їзжаємо з теми :)
  • 0

#94 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 17.07.2008 – 18:36

От і сюди забродила. Так подумала собі - та ніколи, не хочу я бачити батька дитини під час пологів. Чому? Не знаю, все таки під час пологів сильна біль і т. д. (не знаю, не родила) і тоді буде не до батька дитини. Та і потім чи є факт, що йому це все буде легко дивитись, ну звісно, є такі, правда мало, а ще після того дуже змінується погляд на такі речі, і не завжди в кращу сторону. Чоловікам не завжди потрібно бачити другу сторону картини.
  • 0

#95 Ромашечка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 18.07.2008 – 08:19

У мене мама працює у пологовому будинку. То стільки історій є смішних з цими майбутніми татками у пологовому залі. Багато хто непритомніє тільки так. :) Навіть лікарі вже звикли до цього. :) А ще коли чоловік каже дружині щось на зразок: "Я вийду перекурю, зараз повернуся", а вона чіпляється у нього мертвою хваткою так, що і кроку йому не зробити, то він сіро-селений мусить уже залишатися на місці.
А ще... Моя подруга нещодавно народила, і її чоловік був присутнім на пологах. Він ще кілька днів після того ходив наче у трансі, з такими от очима :) :) , а коли його запитували, що трапилося, відповідав: "Я ТАКЕ бачив!"...
А взагалі - пологи ж тривають кілька годин. То нехай більшу частину часу чоловік буде поруч, підтримуватиме, розважатиме. Але у найвідповідальніший момент нехай почекає у палаті. :)
  • 0

#96 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.07.2008 – 10:37

Перегляд дописуMargo (17.07.2008 19:36) писав:

Не знаю, все таки під час пологів сильна біль і т. д

Не факт. Деякі не встигають навіть приготуватись, як дитина вже "вилітає". Особливо, наскільки я зрозумів зі спілкування з матусями, впливає фізична форма - чим вона краща, тим легше.

Перегляд дописуMargo (17.07.2008 19:36) писав:

чи є факт, що йому це все буде легко дивитись, ну звісно, є такі, правда мало, а ще після того дуже змінується погляд на такі речі, і не завжди в кращу сторону. Чоловікам не завжди потрібно бачити другу сторону картини.

Здуріти можна, як чоловіків зараз оберігають... І щоб крівці вони не побачили, і не перенервувались зайвий раз... А потім дивуються, чому на світі нормальних чоловіків катма - одни інфантилізовані метросексуали.
  • 0

#97 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 18.07.2008 – 12:05

Перегляд допису-=VJ=- (18.07.2008 11:37) писав:

Здуріти можна, як чоловіків зараз оберігають... І щоб крівці вони не побачили, і не перенервувались зайвий раз... А потім дивуються, чому на світі нормальних чоловіків катма - одни інфантилізовані метросексуали.
вопчєм нада організовувати екскурсії на пологи ще з дитсадківського віку. виростуть настаящімі мужиками :)
  • 0

#98 Ромашечка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 18.07.2008 – 20:43

Перегляд допису-=VJ=- (18.07.2008 10:37) писав:

Деякі не встигають навіть приготуватись, як дитина вже "вилітає".
Ой, ну це ти вже загнув. Звучить прямо наче гарматний постріл. ))
  • 0

#99 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 23.07.2008 – 09:34

Ну і я ще напишу.:rolleyes:

Не факт. Деякі не встигають навіть приготуватись, як дитина вже "вилітає".
Але 3-5 години все ж встигає пройти. :itshe:

Перегляд допису-=VJ=- (17.07.2008 12:06) писав:

Доступних кваліфікованих лікарів, ліки, стерильні палати, сучасні інструменти та обладнання ми, звісно, рахувати не будемо - справді, подумаєш, практично все те саме, що і тисячу років тому. І помирають породіллі та діти теж так само - через одного.

Ну, я б сказала, що відрізняється тим, що відкачати можуть, якщо щось не так. А якщо усе гаразд, то воно йде само по собі, лікар лише заходить подивитися, чи все нормально. Загалом, як я знаю, під час нормальних пологів перевіряють серцебиття дитини (може ще щось, ото тими сучасними інструментами), перевіряють розкриття шийки матки (здається то робиться пальцями - сучасне обладнання, егеж...). Якщо родова діяльність слабка - стимулюють її медикаментами, і ще можуть надрізати зовнішнх органи, якщо дитина "не пролазитъ". А, ще є анастезія, але про неї я вже казала. Ну і кесарів розтин, як найбільший прогрес людства, в області пологів. От, по великому рахунку, і все.

Недавно народила знайома, хоча вона народжувала у Голандії. З чоловіком. Кому цікаво - можу вислати розповідь листом в лічку. Розписала все дуже "красочно".
До речі, в них дивно швидко виписують з пологового будинку. В 9 з копійками ранку народила - в 2 години дня вже була вдома... Ще кажуть, у Голандії велика смертність серед немовлят та породіль. Вона там дуже боялася народжувати. Отаке.
  • 0

#100 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 23.07.2008 – 10:24

Це не чоловіків оберігають, а радше жінок і майбутню дитину, щоб ставлення до неї не стало поганим через усе побачене. Жінкам дано природою народжувати, а нам це бачити не обов'язково. Століттями було так, що при пологах присутні лише породілі і люди, що ці пологи приймають. В жінках діють генетичні програми на рахунок таких речей, а в чоловіках - ні. І страх чи огида перед таким не є критерієсм оцінки мужності чоловіка, чи щось в тому роді.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних