Перейти до вмісту

Присутність чоловіка при пологах

Повідомлень в темі: 454

Опитування: Присутність чоловіка при пологах (134 користувачів проголосувало)

Присутність чоловіка при пологах:

1. Я - за! (68 голосів [50.75%])

Процент голосів: 50.75%

2. Я - проти! (36 голосів [26.87%])

Процент голосів: 26.87%

3. Нейтрал і інші пофігістичні відповіді (30 голосів [22.39%])

Процент голосів: 22.39%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 15.07.2008 – 11:45

Перегляд допису_saljama_ (15.07.2008 12:43) писав:

ну-ну..тс... думаю, її слова були сарказмом
Тоді вибачаюсь - не допер якось..........................
Маю двох............... і з здивуванням дізнався що то огидно

А з приводу теми то пригадав такий реальний випадок з життя:
Одному залізячнику таки довелось приймати пологи прямо під час руху потягу. При тому всьому, що більшість провідницької бригади були жінки - вони категорично відмовились брати участь в тому процесі............. тож довелося начальнику потягу (мужчина в самому розквіті сил близько 35 років) брати відповідальність на себе й приймати пологи прямо в купе плацкарту (переводити баришню в інший вагон вже ніхто не наважився)................... І нічого - впорався.

Самому пологи приймати не доводилось (якось нагоди не було) але думаю в критичній ситуації (коли іншого виходу просто не буде) хош-не-хош а мусиш............... не спасував би принаймі.

Крім того мабуть треба розділяти такі ситуації:
1 - робота (як ні як а більшість генікологів саме чоловіки і вони в будь якому випадку на пологах присутні);
2 - коли то пологи не твоєї дитини і рожає стороння жінка (зовсім інше напевно моральне навантаження);
3 - і коли народжує твоя кохана твоє дитя (от тут напевно мандраж по повній).......................................

Кожен з цих варіантів різні емоції супроводжуватимуть............
  • 0

#62 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 649 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:if.ua

Відправлено 15.07.2008 – 13:20

Перегляд дописуzav (15.07.2008 10:18) писав:

Вам 14 років, і я не здивований, що ця тема вам далека.
так, але ознайомлена, що таке вагітність.( поки не практично, лиш теоретично))І як на мене, то чоловік повинен сам обирати.
  • 0

#63 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 15.07.2008 – 13:39

Підводимо підсумок. Отже думки розділилися. Факт 1. Хочеш - будь присутній, не хочеш - не будь. Але в будь якому випадку чоловік повинен вирішувати сам, хоче він цього чи ні.
  • 0

#64 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 15.07.2008 – 13:43

додала голосування
  • 0

#65 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.07.2008 – 13:49

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (14.07.2008 22:57) писав:

мені просто бриидко! я знаю, шо мені ше народжувати. Я знаю. Але я того бриджусь.

Мені це нагадало мою троюрідну сестру - вона, коли була маленька, страшно бридилась поцілунків. А нещодавно вийшла заміж.
Думайте :prapor3:
  • 0

#66 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.07.2008 – 14:01

Перегляд дописуБоБриК (15.07.2008 14:39) писав:

Підводимо підсумок. Отже думки розділилися. Факт 1. Хочеш - будь присутній, не хочеш - не будь. Але в будь якому випадку чоловік повинен вирішувати сам, хоче він цього чи ні.
Якийсь підсумок кволенький...
Пропоную прийняти мою редакцію!
"Незважаючи на неодноразові вигуки "досвід кермує", останній спромігся надати лише пан VJ у вигляді цитати знайомої. Як наслідок цей єдиний досвід приймається за основу."©zav

Повідомлення відредагував zav: 15.07.2008 – 14:02

• 0

#67 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 15.07.2008 – 14:04

А досвід мого знайомого і досвід Ластівки? Якщо брати до уваги то усі досвіди!!!
  • 0

#68 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.07.2008 – 14:47

Перегляд дописуБоБриК (15.07.2008 15:04) писав:

А досвід мого знайомого і досвід Ластівки? Якщо брати до уваги то усі досвіди!!!
Прошу розповісти, якщо це можливо, докладніше про те, що саме викликало нервовий розлад вашого знайомого? Який факт пологів?
Ластівочка вважає свій досвід недоречним у цій темі, зважаючи, що мова про чоловіків.
  • 0

#69 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 15.07.2008 – 14:58

Перегляд дописуzav (15.07.2008 15:47) писав:

Прошу розповісти, якщо це можливо, докладніше про те, що саме викликало нервовий розлад вашого знайомого? Який факт пологів?
Що саме? Нема мені що робити як його розпитувати))) Нащо мені викликати в нього негативні спогади і емоції. Який факт? Та прямий)
  • 0

#70 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 15.07.2008 – 15:11

Перегляд дописуzav (15.07.2008 11:54) писав:

Якісь нездорові люди, вибачте на слові. Я не розумію різниці між "носити дитину, котра може всертися, на руцях" і "змінити памперс дитині, котра всерлася".
Дитину то в основному не голу на руках носять, а в памперсі, тому різниця є і відчутна - ви того, що в памперсі не бачите і не відчуваєте :prapor3:
  • 0

#71 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.07.2008 – 15:58

Як не банально, але не всі люди здатні бути батьками, як жінки, так і чоловіки;
...звідси й виникає у багатьох "відчуття огиди" як до народження, так і до подальшого догляду за дітьми, це цілком нормально - люди переважно ставляться з відразою до будь-яких речовин, що "виходять з їх організму"))...наприклад, соплі, сеча, блювотиння, кров, відкриті тканини рани тощо;

тому я вважаю, що народжувати дітей мають далеко не всі подружні пари, не кажучи про самотніх жінок.
  • 0

#72 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 15.07.2008 – 16:11

Є інша сторона питання - капуста. За сумісні пологи (на яких присутні члени сімї) потрібно платити додаткові кошти пологовому будинку. Тому й відбувається популяризація таких пологів :prapor3: + чоловікові і справді "незручно" психологічно, мяко кажучи. І це залишає свій слід...
З.І. Це не моя думка, це думка знайомого, що брав участь при пологах своєї жінки. А я ще маленький :happy1:
  • 0

#73 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.07.2008 – 16:23

Перегляд дописуБоБриК (15.07.2008 15:58) писав:

Що саме? Нема мені що робити як його розпитувати))) Нащо мені викликати в нього негативні спогади і емоції. Який факт? Та прямий)
Суд вимагає пояснень! БУГОГА!

Перегляд дописуТемний ангел (15.07.2008 16:11) писав:

Дитину то в основному не голу на руках носять, а в памперсі, тому різниця є і відчутна - ви того, що в памперсі не бачите і не відчуваєте :prapor3:
Це ви з власного досвіду чи за чутками? Бо можу з вланого довіду ствердити протилежне - дитину багато носять не вдягнену.

Перегляд дописуСварус (15.07.2008 17:11) писав:

Є інша сторона питання - капуста. За сумісні пологи (на яких присутні члени сімї) потрібно платити додаткові кошти пологовому будинку.
$200 - київська ціна.

Перегляд дописуСварус (15.07.2008 17:11) писав:

Тому й відбувається популяризація таких пологів :happy1: + чоловікові і справді "незручно" психологічно, мяко кажучи. І це залишає свій слід...
Як доречно зауважив пан VJ, усе залишає свій слід - цигарки, питне, наркотики, повії і "брудна російська лайка"© так само, як і пологи. Чомусь відмовляються лише від останнього.

Повідомлення відредагував zav: 15.07.2008 – 16:28

• 0

#74 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 15.07.2008 – 16:34

Мммм... хоча мені про дітей думати ще рано, але щодо пологів. я добре знаю, що коли себе погано почуваю, то страждають всі, хто намагаються підійти - втішити- допомогти. Тому, коли відчуваю, що хвора, або мені щось болить, то краще закриюся у кімнаті і не попадатимусь нікому на очі. Тому краще щоб ніхто з близьких при моїх пологах не був присутній... ІМХО:prapor3:

Крім того, я б мабуть переймалася за чоловіка, а пологи то такий процес, коли треба тіко за себе думати.
  • 0

#75 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 663 повідомлень

Відправлено 15.07.2008 – 19:42

Ніколи! повторюю ніколи! не допущу присутність чоловіка при народженні моєї дитини! не хочу шоб хтось мені над вухом шось говорив, типу: "спокійно, спокійно..." ну не хочу я такої допомоги. і не хочу шоб чоловік дивився на все. я проти. категорично. і ніхто мене не переконає. нічиї скупі докази, що чоловік допомагає... :prapor3:

Повідомлення відредагував Красунечка: 15.07.2008 – 19:44

• 0

#76 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.07.2008 – 19:57

Перегляд дописуКрасунечка (15.07.2008 20:42) писав:

Ніколи! повторюю ніколи! не допущу присутність чоловіка при народженні моєї дитини! не хочу шоб хтось мені над вухом шось говорив, типу: "спокійно, спокійно..." ну не хочу я такої допомоги. і не хочу шоб чоловік дивився на все. я проти. категорично. і ніхто мене не переконає. нічиї скупі докази, що чоловік допомагає... :prapor3:

Не здається, що в 15 років ранувато говорити "ніколи" щодо таких речей?
  • 0

#77 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 15.07.2008 – 20:09

Перегляд допису-=VJ=- (15.07.2008 20:57) писав:

Не здається, що в 15 років ранувато говорити "ніколи" щодо таких речей?
Чому це рано? Форум вільний і кожен вправі висловлювати свою думку, скільки б років йому не було...
Сказала ні, значить ні, а як воно буде потім - побачимо :lol:
одні за присутність, інші проти...а суперечки? переконати опонента? тоді в чому?і головне навіщо? Я висловила лише свою думку: я не хочу бачити поряд чоловіка(в палаті потім - так) і я не хотіла б(якби мене хто питав :prapor3:) бачити чийихось чоловіків коли я на роботі. от і все:happy1:
  • 0

#78 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.07.2008 – 20:21

Перегляд дописуЛастiвочка (15.07.2008 21:09) писав:

Чому це рано? Форум вільний і кожен вправі висловлювати свою думку, скільки б років йому не було...
Сказала ні, значить ні, а як воно буде потім - побачимо :lol:

Я ж не кажу "не говори". Я мав на увазі, чи не здається автору думку, що їй самій для себе ще зарано висовувати настільки упевнені переконання в чомусь, що їй світить щонайменше років за десять... :happy1:
Наприклад, я в 14 років був упевнений, що ніколи не одружусь. Ніколи-ніколи. Категорично. :prapor3:
  • 0

#79 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.07.2008 – 20:35

Перегляд дописуМурзілка (14.07.2008 11:49) писав:

Це ж чудово якщо чоловік хоче підтримати свою кохану в таку хвилюючу мить. Я була б дуже вдячна своєму чоловікові, якби він захотів бути присутнім під час народження нашого дитятка. Та я також згодна з Дарцею Борхес, якщо чоловік не хоче цього то його не треба силоміць тягнути.
А хто каже силоміць? Деколи чоловіку треба намікнути, типу лагідно спитати чи не хотів би він бути при родах спільної з дружиною дитини?(як приємно вимовляти це слово :prapor3: ) Просто бувають "пробуксовкі" деколи в чоловіків, і шоб зняти їх з того стану, тре лише спитати/намікнути/довести словесно до суті :happy1: Завжди цінуються такі жінки які вміють зняти з пробуксовкі чоловіка :lol:
  • 0

#80 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.07.2008 – 17:07

Тепер щодо мого особистого ставлення))...Я б хотіла, щоб мій чоловік був присутнім при пологах. Це мені створило б комфортніші умови і захистило б від бездушних тіток-акушерок, для яких мої пологи - то "щоденна робота" :)
Нажаль людина втрачає здатність до співчуття, відбувається "емоційне вигоряння" у багатьох професіях, які стосуються роботи з людьми.
Тож мені було б приємніше народжувати в атмосфері співчуття і любові, замість атмосфери діловитої байдужої маніпуляції.

Інша справа, що я вважаю пологи взагалі застарілим явищем.
В той час, як наукою жінкам було заборонено займатися до 18 століття (чи до 19, точно не згадаю зараз), про винайдення інших способів безболісного продовження роду ніхто не замислювався (ібо навіщо воно чоловікам...еге ж?)).
Тож медицина від коновальських засобів прогресувала до високотехнічних електронних, але пологи відбуваються і досі так, як тисячоліття тому.
(між іншим так само, як не винайдено захисту від зґвалтування, хоча впоратися із потенцією нападника досить просто сучасними медичними засобами)

Я вважаю, що в майбутньому будуть винайдені штучні "інкубатори" (або інші прогресивні способи народження), аби звільнити жінку від цих тілесних страждань і знущань над організмом :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних