Перейти до вмісту

Присутність чоловіка при пологах

Повідомлень в темі: 454

Опитування: Присутність чоловіка при пологах (134 користувачів проголосувало)

Присутність чоловіка при пологах:

1. Я - за! (68 голосів [50.75%])

Процент голосів: 50.75%

2. Я - проти! (36 голосів [26.87%])

Процент голосів: 26.87%

3. Нейтрал і інші пофігістичні відповіді (30 голосів [22.39%])

Процент голосів: 22.39%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#441 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6778 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 17.05.2016 – 10:52

я не напрошувався. посидів у коридорі. обійшлися й без мене. хоча можливість така була.
  • 0

#442 Paveldz

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 17.05.2016 – 14:12

8758947589473958 (17.05.2016 – 11:32) писав:

Судячи зі світлини ви з Азербайджану або Таджикистану. Чого в Україні народжували?

Ніколи ще такого мені не казали))) Я Українець! Мама українка з київщини, а тато українець з коломийщини. А так то так, є щось азербайджанське)))
  • 0

#443 Paveldz

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 17.05.2016 – 17:06

8758947589473958 (17.05.2016 – 16:50) писав:

Припиняйте. В вас тюркські риси обличчя. Хтось з ваших предків є тюрк. Його гени домінантні.

Зі мною працював один тюрк з Закарпаття та азербайджанець. Різниці нуль.
Не буду з вами спорити) Може дійсно хтось є, а може фото таке вийшло...
  • 0

#444 Кристина

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 20.05.2016 – 20:23

Я була проти народжувати в присутності чоловіка. З одного боку мені ніяково перед ним, з іншого я б не хотіла, щоб він бачив весь той кошмар, читала на різних форумах, що у багатьох чоловіків після побаченого виникає відраза до жінки.
  • 0

#445 Auga

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 06.08.2016 – 19:28

Мій чоловік наполіг, щоб народжувала вдома, в його присутності. Я теж боялася, що в нього потім виникне відраза, але він мене зміг заспокоїти і вмовити. І я йому, чесно кажучи, за це вдячна!
  • 0

#446 Pala

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 24.08.2016 – 12:48

Ні, немає ніякої відрази. Я народжувала разом з чоловіком наших близнюків, чоловік сам захотів, я не була проти, він мені так допомагав в пологах, така сильна підтримка, яку не може дати ніхто з мед персоналу. А відносини навпаки стали більш близькими в плані сексу.
  • 0

#447 Drezdenstpz

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 04.11.2016 – 14:21

Як реагували ваші чоловіки на Вашу вагітність, чи готові вони були до цього.
Яка реація у них була під час того як вони зідналися що Ви вагітні? яка поведінка у них була під час вашої усієї вагітності, моральний настрій, фізична тяга та інш?
  • 0

#448 Kara

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 11.11.2016 – 17:58

Мій сказав, що в жодному разі не хоче бути присутнім на пологах. Напевно, боїться більше за мене :wink2:
  • 0

#449 Seto4ka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 14.11.2016 – 14:44

Не варто травмувати психіку чоловіка? Ви серйозно? А про психіку жінки ніхто не подумав? Я б без нього народила б звичайно, але проблем було б без нього набагато більше/ Чооловік потрібен не тільки як підтримка, а ще й як спострерігач і організатор. Я особисто при переймах не могла навіть обмінну карту знайти і дати відповідь на елементарні питання, ну і після пологів я відразу заснула, бо знала, що чоловік залишився з дитям. Про психіку ні мою ні чоловіка не йшлося, просто ми сімя і завжди разом.
  • 0

#450 Lero4ka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 16.01.2017 – 13:39

Для мене присутніст чоловіка на пологах, то вирішення всіх організаційних і супутніх проблем і можливість зосередитись на собі, дитині і пологах.
  • 0

#451 Mirrra

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 116 повідомлень

Відправлено 19.06.2017 – 15:47

Якщо чоловік має велике кохання та залізні нерві, тоді може і варто спробувати. Але він точно буде шокований.
  • 0

#452 Osinaiarr

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 03.08.2017 – 13:17

100% буде шокований, краще не треба, повірте мені дурному:)
  • 0

#453 Mirrra

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 116 повідомлень

Відправлено 10.08.2017 – 10:35

Особисто я не вважаю, що татові нерви здатні витримати народження дитини. Особисто моя думка.
  • 0

#454 Zoreslava

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.12.2017 – 20:31

Я як тільки дізналася, що вагітна, відразу почала штурмувати інтернет в пошуках різної корисної інформації. Також вирішила пошукати курси для вагітних, бо це була моя перша вагітність, я дуже хвилювалась, щоб все було добре. І мій чоловік сам проявив зацікавленість і ініціативу, щоб ми разом ходили на курси. Але з його графіком роботи виявилось дуже складною задачею знайти такі курси. І я знайшла на stykit.com.ua онлайн курси, розповіла чоловіку і він погодився, що так буде досить зручно. Після курсу я почувалася набагато більше готовою до змін, що мене очікують. Чоловік також дізнався багато нового і корисного. І, мені здається, саме після курсів чоловік захотів бути присутнім при пологах. Думаю, вони додали йому впевненості і розуміння, що мені потрібна буде підтримка від дорогої мені людини) Я не була проти, бо я дуже некомфортно себе почуваю поруч з малознайомими людьми, а в той день мені потрібно було комусь вчепитися в руку і жалісно казати, що я "передумала і поїхали додому, потім якось приїдемо")))) На той момент не було ніякого відчуття сорому перед чоловіком чи ще чогось.
  • 1

#455 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6778 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 07.12.2017 – 12:57

То дуже добре, що українською мовою, але скажи чесно, оця писанина лише для того щоб лінк на той сайт засвітити?

То дуже добре, що українською мовою, але скажи чесно, оця писанина лише для того щоб лінк на той сайт засвітити?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних