Перейти до вмісту

Присутність чоловіка при пологах

Повідомлень в темі: 454

Опитування: Присутність чоловіка при пологах (134 користувачів проголосувало)

Присутність чоловіка при пологах:

1. Я - за! (68 голосів [50.75%])

Процент голосів: 50.75%

2. Я - проти! (36 голосів [26.87%])

Процент голосів: 26.87%

3. Нейтрал і інші пофігістичні відповіді (30 голосів [22.39%])

Процент голосів: 22.39%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#421 ahaulya

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 24.10.2010 – 21:01

я був на пологах. правда незаплпновано. пологи передчасні були. і дружині від того таки було легше.
  • 0

#422 Oblachko

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 09.11.2010 – 14:32

В мене чоловік також був присутнім на пологах, до останньої хвилини вагався. Договорилися що він зі мною буде до самих родів. Плюси для мене в чому - підтримка колосальна, він замість мене ( мені було не дого) випитувався, що колять , для чого, що за чим слідує і т. п.. Тримався сильно, сама того не очікувала. Потім перерізав пуповину. Я вам не можу передати, наскільки він був тоді зворушеним і щасливим. На перших пологах він не був, і ви знаєте відношення до малечі інакше. До старшої доні він відносився мало не по книжці - дисципліна і т.п. А до другого карапуза ну явно інакше, ніжніше.Але в нас були легкі і швидкі роди, якщо б щось пішло не так, не знаю як би він себе повів. Відновини зараз супер, як після одруження. Тому я за!!!
  • 0

#423 Леся Українська

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Ode$$a

Відправлено 22.11.2010 – 21:29

Перегляд допису_saljama_ (14.07.2008 01:26) писав:

Присутність чоловіка при пологах: початок єднання чи зайвий стрес?
Стрес, але аж ніяк не зайвий.
  • 0

#424 Great

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Місто:Найкраще в Україні

Відправлено 05.07.2012 – 12:32

Для мого трохи був стрес, за то, знає які муки я пережила і мені легше було
  • 0

#425 Nafanya

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 16.07.2012 – 15:43

Перегляд дописуOblachko (09.11.2010 – 14:32) писав:

В мене чоловік також був присутнім на пологах, до останньої хвилини вагався. Договорилися що він зі мною буде до самих родів. Плюси для мене в чому - підтримка колосальна, він замість мене ( мені було не дого) випитувався, що колять , для чого, що за чим слідує і т. п.. Тримався сильно, сама того не очікувала. Потім перерізав пуповину. Я вам не можу передати, наскільки він був тоді зворушеним і щасливим. На перших пологах він не був, і ви знаєте відношення до малечі інакше. До старшої доні він відносився мало не по книжці - дисципліна і т.п. А до другого карапуза ну явно інакше, ніжніше.Але в нас були легкі і швидкі роди, якщо б щось пішло не так, не знаю як би він себе повів. Відновини зараз супер, як після одруження. Тому я за!!!

Я б напевно була проти..Хіба може змінитись ставлення до дитини після того як чоловік побував на пологах... цікаво було б послухати думку чоловіків???
  • 0

#426 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1966 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 16.07.2012 – 16:49

Перегляд дописуNafanya (16.07.2012 – 15:43) писав:

Я б напевно була проти..Хіба може змінитись ставлення до дитини після того як чоловік побував на пологах... цікаво було б послухати думку чоловіків???
Можливо би змінилося би ставлення чоловіка до тебе, якби побачив, в яких муках народжуєш дитину. Одне чути, інше - бачити.
  • 1

#427 Тюха

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень
  • Місто:Камінь-Каширський, Волинська область

Відправлено 03.08.2012 – 20:35

Привіт всім. Я вважаю, що присутність чоловіка на пологах не обов,язкова,але бажана. особисто я, хотіла би, щоб мене підтримала кохана людина. а то мало того, що і згодом я сама роститиму дітей, так нехай зараз він побачить, як це...народжувати...)))
  • 0

#428 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1746 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 04.08.2012 – 01:48

Все повинно вирішуватися на основі оцінки наявности якоїсь користи сторонам які в цьому братимуть участь. І відповідно відсутности шкоди. Якшо воно має вигоду в зазначеному аспекті, це може бути. А коли з цього роблять моду і вся користь псується тим шо це робиться бо це круто, або тіке цим і обмежується, - то як і про всю іншу попсу і балакати не хочеться.
  • 1

#429 TaVa

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.03.2013 – 22:55

Після перших пологів (без присутності чоловіка) я вирішила, що на другі пологи беру його з собою. В результаті після других я була страшенно рада, що чоловік відмовився (то були 4 години не для слабонервових :brovy: )
  • 0

#430 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 15.03.2013 – 00:29

Перегляд дописуTaVa (12.03.2013 – 22:55) писав:

Після перших пологів (без присутності чоловіка) я вирішила, що на другі пологи беру його з собою. В результаті після других я була страшенно рада, що чоловік відмовився (то були 4 години не для слабонервових :brovy: )
а чого відмовився?
  • 0

#431 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 18.03.2013 – 21:52

Перегляд дописуTaVa (12.03.2013 – 22:55) писав:

любите ви свого чоловіка.......та бережете його нервову систему............
  • 0

#432 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 19.03.2013 – 00:04

Я — за, якщо жінка не буде проти. Їй потрібна підтримка, також думаю треба захищати її від лікарів, яким аби кесареве і швидше з роботи змотати/більше бабла виставити за пологи.

А взагалі, до пологів потрібно заздалегідь готуватися і фізично і психологічно. Одна знайома ходила весь час на якісь курси, де їх дуже муштрували з цього приводу, качали прес, робили спеціяльні вправи у воді. Так вона народила, наче ще один раз у спортзал сходила. Щось на зразок того, що замість звичайного тренування взяла максимальну вагу.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 19.03.2013 – 00:07

• 0

#433 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 19.03.2013 – 20:49

Цитата

Присутність чоловіка при пологах
Якщо чоловік завагітнів і зібрався народити дитинча, нехай буде присутнім. А куди ж дітись ?
  • 1

#434 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 20.03.2013 – 11:54

Якщо кесарів розтин, то я б ліпше чоловіка не брала, хай би після операції зайшов уже до пологової аплати: взяти дитя, поносити, коли його зважують-вимірюють. В решті випадків - вирішувати парі. Але якщо жінка надто хвилюється, то краще чоловікові піти їй назустріч, себто бути присутнім, хоча б у допологовій палаті (там взагалі нічого травмуючого психіку він не побачить: крапельниця, кушетка...)
  • 0

#435 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 20.03.2013 – 16:49

так чоловікові ж і не можна бути присутнім при кесаревому. на такі операції не допускаються НЕлікарі.
  • 1

#436 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 20.03.2013 – 17:04

Перегляд дописуKassandra (20.03.2013 – 16:49) писав:

так чоловікові ж і не можна бути присутнім при кесаревому. на такі операції не допускаються НЕлікарі.
Ну і правильно, все-таки порожнинна операція, все має бути стерильно і без зайвих нервів.
  • 0

#437 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.04.2013 – 23:18

щодо кесарева, здається за останніми протоколами, після кесарева чоловік має бути в операційній, бо малюка викладають на нього.

І я був на пологах, тільки зараз дійшов до цієї теми. І Олі було спокійніше зі мною, і мені було спокійніше за Олю, і за малого теж було спокійніше.
Якщо правильно себе налаштувати, то перебувати під час пологів дуже корисно, чоловіки, як коти, передають впевненість.
  • 0

#438 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 05.04.2013 – 02:39

Перегляд дописуKatod (04.04.2013 – 23:18) писав:

щодо кесарева, здається за останніми протоколами, після кесарева чоловік має бути в операційній
Так то ж уже після, мені теж таке говорили лікарі. От справді цікаво, чи це є обов»язковим.
  • 0

#439 karbunkul

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 30.09.2013 – 11:59

я до самих родів думавб що буду присутнім, але потім що в мені зминилося і я не зміг себе здолати, але супруга взагалі то не сильно хотіла бачити мене на родаХ
  • 0

#440 Paveldz

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 17.05.2016 – 08:32

Я приїхав навідати дружину в лікарню зранку, а мені жінка яка на вході зазвичай стояла, сказала що я вже тато. Я був в шоці. Правда в нас кесареве було. Тут дівчата кажуть, що ЗА те щоб чоловіки були на пологах

Повідомлення відредагував Kassandra: 17.05.2016 – 17:22

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних

• Bing