Перейти до вмісту

Присутність чоловіка при пологах

Повідомлень в темі: 454

Опитування: Присутність чоловіка при пологах (134 користувачів проголосувало)

Присутність чоловіка при пологах:

1. Я - за! (68 голосів [50.75%])

Процент голосів: 50.75%

2. Я - проти! (36 голосів [26.87%])

Процент голосів: 26.87%

3. Нейтрал і інші пофігістичні відповіді (30 голосів [22.39%])

Процент голосів: 22.39%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київщина

Відправлено 14.07.2008 – 17:20

Перегляд дописуreyneke (14.07.2008 15:24) писав:

А для вас зрілий реаліст, це хто?
Я десь читала про хімічну речовину,яка є відсутня в підлітковому віці,так звані людські гальма.
От для мене і є зрілий реаліст - це людина в якої вже розвинулись гальма.
Не буду казати,що я вже така мудра і розумна,і з гальмами,але деякий досвід маю і в цьому
питанні теж.
Шановний ZAV,відповідаю - ймовірно,не здивувало,травм не маю.
  • 1

#42 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 14.07.2008 – 18:28

Народ, я перепрошую, але в мене в попередньому дописі банальна очепятка не бля, а Для
  • 1

#43 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 14.07.2008 – 18:54

Перегляд дописуЛука (14.07.2008 18:20) писав:

Я десь читала про хімічну речовину,яка є відсутня в підлітковому віці,так звані людські гальма.
Посилання наведете?

Перегляд дописуЛука (14.07.2008 18:20) писав:

Не буду казати,що я вже така мудра і розумна,і з гальмами,але деякий досвід маю і в цьому
питанні теж.
Півтеми лякають якимось мрячним досвідом, але ніхто той досвід чомусь не розповідає. Дивно, знаєте...
  • 0

#44 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 14.07.2008 – 19:24

Перегляд дописуzav (14.07.2008 19:54) писав:

Посилання наведете?

Півтеми лякають якимось мрячним досвідом, але ніхто той досвід чомусь не розповідає. Дивно, знаєте...
Є речі, надто інтимні, щоб розповідати на загал, є люди з тактом, тому пане ЗАВ, йдіть на пологи і нам розкажете власні відчуття :prapor3: В кожного вони різні...
  • 1

#45 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.07.2008 – 20:12

Перегляд дописуzav (14.07.2008 19:54) писав:

Моя дуже гарна знайома нещодавно народила партнерськими пологами - я у неї зараз все розпитую про цю тему. Вона на іншому форумі описувала, що це таке, то можу скопіювати.

детальніше про партнерство. Практикують майже всі пологові, крім, здається, ПАГа. Ми народжували у другому, там це коштувало 500гр за окремий родзал. Від тата вимагали флюорографію, баквисів на стаф і RW. Ну, і одежу на сам процес - ми купили хірургічний набір, але він не знадобився - тато був просто у чистій змінній одежі. Я сама запаслась червоною (!!!) футболкою ледь не до колін з гардеробу чоловіка)))) - набагато краще за ночнушку. Скажу чесно одразу - я пройшла повз кілька дзеркал у пологовому, і у санвузлах були, але у жодне не глянула...от тільки щойно збагнула... Ну, по барабану мені, шо поробиш... Волосся розпустила, єдине, ледь не зубами тримала, але не збирала - кажуть нічого не зав*язувати і все відкрити - гарна прикмета. Спокійні обидва були, як удави. По-перше, вже чекати стомились))), по-друге, чоловік своє віднервував тижнем раніше, у п*ятницю, 13-го))))) Кількома днями раніше я прочитала йому історію про турботливого чоловіка))), який жінку у пологах заспокоював приблизно так :"это не больно - как комарик укусит - и все...", після чого дружина пообіцяла вишвирнути його з 3-го поверху, якщо він не заткнеться. Ну, поки були сили на гумор, ми того комара згадували...поки він не перетворився на бегемота, судячи з відчуттів і я вже іншої заспівала...Поки перейми були, чоловік просто опікувався - подавав, витирав, тримав, піднімав....зуби заговорював)))), коли особливо дошкуляв біль - чіплялась йому за руку... Слухали разом серце маленької на ЕКГ - контролюють постійно. Чесно кажучи, все, що робив чоловік, описувати навіть ніяково, але мені на думку не спадало чогось там соромитись... Після того, як відійшли води, як я вже писала, стало важче, і я вже і висіла на ньому, і стрибала, а найліпше, виявилось, лежачи мордою на столі, стояти на одній нозі ластівкою. Другу ногу тримав чоловік - коли лікар це побачила - ледь не впала)))) Каже, багато бачила, але так ще ніхто не стояв)))) Щодвіхвилини я бурмотіла якусь мантру, потім заспокоювала чоловіка - не важливо, що я кажу, хоч гімн СРСР бубню - так треба! І печива просила...А він не давав...))))Я й сама знала, що не варто, але так хотілось їсти.... Десь о 21.45 лікарка сказала, що та бісова шийка не хоче відкриватись - а що таке перейми під окситоцином, я вже знаю.... Щодо подробиць далі - вразливим краще пропустити. ЇЇ відкривали вручну. Отоді я загорлала вперше, досі мовчала, крехтіла і стогнала. Від епідуральної анестезії я відмовилась, але в той момент просила що небудь, куди небудь і швидше. Лікар сказала - поки знайдуть анестезіолога, поки вколе, поки подіє - я тричі народжу))) Так і сталось - можу пишатись, обійшлись без хімії. Особливо мене втішає, що перейми самі йшли, бо перші пологи розпочались з відсутності родової діяльності, і як наслідок - окситоцину.... Під час власне пологів чоловік обнімав мене за шию, бо руками я трималась за ручки. Народили за три потуги. Головне, спасибі акушерці - все ціле залишилось. Та всім їм спасибі... Вже не знаю, чи поталанило, чи справді татова присутність так впливає на персонал, але ну такі уважні всі, такі чуйні... Першого разу - шо санітарка, що акушерка геть інакше ставились до породіль(троє нас було), а під час пологів не встанеш і не вийдеш, єслі шо... Заручник тих людей, для яких твоє чудо - буденна праця..... Єдине, де мені є на що скаржитись - катетер... Ну піпєц, як поставила...досі рука ниє... Чоловік потім сказав, що ніколи не бачив, щоб всі судинки так на обличчі видно було...але теж, ттт, навіть очні не постраждали. Чоловікові віддали Єву, він сидів поруч, і відповідав кожного разу, як я приходила до тями - все добре. Бо я знову і знову питала. Взагалі, він сказав, що нічого страшного чи неприємного у процесі немає

Ось так, пані та панове, виглядає "реальний досвід".
  • 0

#46 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 14.07.2008 – 21:57

Ну незнаю.. Якби я була чоловіком, я б не пішла дивитись на пологи. Хіба шоб мені закрили очі, бо я не годна на то дивитись, мені просто бриидко!
( я знаю, шо мені ше народжувати. Я знаю. Але я того бриджусь.)Одним словом, насолоджуйтесь щасливими митями життя БЕЗ дитини. Я ж знаю, бо у самої 11-місячна сестра є)
  • 0

#47 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 15.07.2008 – 08:28

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (14.07.2008 10:45) писав:

Пташечко та чого ти так. Якби чоловіки були присутні при пологах, то і жінці було б легше народжувати, і чоловік дитину любив би силльніше, і шлюб був би міцнішим. Я до такої практики ставлюся дуже позитивно.
Не згоден. Все залежить від бажання чоловіка. Я не хотів би бути присутнім при пологах. Матері притаманний материнський інстинкт і вона сприйме свою дитину у будь - якому вигляді, а чоловікові це не притаманно. Може виникнути відчуття огиди і не тому, що це такий поганий чоловік і батько, а тому, що у кожної людини в її підсвідомості є такі закапелки, куди краще не зазирати, бо невідомо, яка реакція буде, навіть у найкращих чоловіків. У жінки ця програма закладена генетично і вона прекрасно усвідомлює, що таке пологи, а чоловікові можуть і не допомогти всілякі курси. Було багато випадків коли чоловіки непритомніли під час пологів і лише заважали лікарям.
  • 0

#48 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 15.07.2008 – 08:35

відмодерувала я.
  • 0

#49 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.07.2008 – 09:01

Перегляд дописуТемний ангел (15.07.2008 09:28) писав:

Матері притаманний материнський інстинкт і вона сприйме свою дитину у будь - якому вигляді, а чоловікові це не притаманно.

І що ж тоді йому притаманно - тільки трахати?
Які цікаві чоловіки виходять...

Може виникнути відчуття огиди

Я не бачу сенсу теоретизувати. Я вказав реальний досвід - мати більш ніж задоволена, батько теж на сьомому небі від щастя і дитину з рук не випускає.
А обговорювати "можливе почуття огиди у батька" людям, у яких дітей взагалі нема, не бачу сенсу і сам цим займатись не буду. Це всеодно, що в дитсадку обговорювати статевий акт - смішно...
  • 0

#50 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 15.07.2008 – 09:18

Матері притаманний материнський інстинкт і вона сприйме свою дитину у будь - якому вигляді, а чоловікові це не притаманно.

Не завжди жінка сприймає свою дитину. Психологи кажуть, що більшість жінок, після нарождення починають відчувати до дитини _теплі_відчуття_, але велика кількість залишається байдужими, або навіть відчувать неприязнь.

Так що це всьо відмазки.

ЗІ: Пошукайте в інтернеті, знайдете багато цікавого стосовно нелюбові жінкою власної дитини.
  • 0

#51 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.07.2008 – 09:18

Перегляд дописуЛастiвочка (14.07.2008 20:24) писав:

Є речі, надто інтимні, щоб розповідати на загал, є люди з тактом, тому пане ЗАВ, йдіть на пологи і нам розкажете власні відчуття :prapor3: В кожного вони різні...
Ви хотіли налякати, але у вас не вийшло.
Наступного разу перед залякуванням потурбуйтеся про наявність того досвіду, на котрому самі ж наголошуєте.

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (14.07.2008 22:57) писав:

Ну незнаю.. Якби я була чоловіком, я б не пішла дивитись на пологи. Хіба шоб мені закрили очі, бо я не годна на то дивитись, мені просто бриидко!
( я знаю, шо мені ше народжувати. Я знаю. Але я того бриджусь.)Одним словом, насолоджуйтесь щасливими митями життя БЕЗ дитини. Я ж знаю, бо у самої 11-місячна сестра є)
Вам 14 років, і я не здивований, що ця тема вам далека.

бо невідомо, яка реакція буде, навіть у найкращих чоловіків
Чому ж невідомо? Усе добре відомо: в найкращих чоловіків буде найкраща реякція. Аюлі?

Перегляд дописуЛастiвочка (15.07.2008 09:35) писав:

відмодерувала я.
Пані не відмодерувала, а вчергове уникнула питання - питання пана x-man щодо змісту теми.
  • 0

#52 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 15.07.2008 – 09:21

-=VJ=- Хороша розповідь і реальна.

пане ЗАВ останнє усне попередження за флейм. Маєте що сказати - у приват
  • 0

#53 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.07.2008 – 09:52

Перегляд дописуЛастiвочка (15.07.2008 10:21) писав:

-=VJ=- Хороша розповідь і реальна.

То значить не все так погано, і таки деяким варто бути присутнім? :prapor3:
  • 0

#54 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 15.07.2008 – 10:13

Я от подивилась нещодавно відео пологів.....Так, не дивно, що деякі не витримують і втрачають свідомість. Та мене, на місці чоловіка, то не спинило б.
  • 0

#55 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 15.07.2008 – 10:41

Перегляд дописуzav (15.07.2008 10:18) писав:

Чому ж невідомо? Усе добре відомо: в найкращих чоловіків буде найкраща реякція. Аюлі?
Для деяких чоловіків це може стати шоком. Це сильні, дуже сильні емоції і реакція може бути непередбачуваною. Я знаю декілька прикладів, коли чоловіки були добрими, люблячими батьками, допомагали жінкам у всіх питаннях виховання дитини, але ніколи в житті вони не зробили би лише одного - не поміняли підгузники, бо це їм огидно. Вони купали дітей, вдягали, носили на руках, але цієї речі не могли робити. Я все хочу звести до того, що такі речі можуть не сприйматися на підсвідомому рівні і не можна на основі чогось одного робити висновки. У темі про аборт дуже емоційну реакцію викликав відеоролик і деякі дописувачі почали критикувати аборт у будь - яких випадках, тобто шокова реакція може бути сильнішою, ніж батьківські почутитя і т. д.
  • 0

#56 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.07.2008 – 10:54

Перегляд дописуТемний ангел (15.07.2008 11:41) писав:

Я знаю декілька прикладів, коли чоловіки були добрими, люблячими батьками, допомагали жінкам у всіх питаннях виховання дитини, але ніколи в житті вони не зробили би лише одного - не поміняли підгузники, бо це їм огидно. Вони купали дітей, вдягали, носили на руках, але цієї речі не могли робити.
Якісь нездорові люди, вибачте на слові. Я не розумію різниці між "носити дитину, котра може всертися, на руцях" і "змінити памперс дитині, котра всерлася".
  • 0

#57 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 15.07.2008 – 10:55

Оскільки виникли суперечки щодо періоду чи то терміну присутності чоловіка, уточнюю, що назва теми звучить: "Присутність чоловіка при пологах", звідки:

Цитата

Поло́ги — фізіологічний процес, який завершує вагітність; вихід з тіла матері зрілого плоду й посліду (плаценти та зародкових оболонок).
П. відбуваються за 3 періоди:

підготовчий,
період народження плоду
період виділення посліду.
Тому це не лише "м"ясо", а і підготовчий процес, що цілком включає в себе і описане вище тримання за руку у період, коли відходять води і відбуваються перші скорочення матки.
  • 0

#58 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 15.07.2008 – 11:29

Перегляд дописуТемний ангел (15.07.2008 11:41) писав:

вони не зробили би лише одного - не поміняли підгузники, бо це їм огидно.
Ги. Можна подумати, жінка тіки й мріє, аби підгузники міняти... А якщо обом огидно, то що не мінятимемо?
Чи не кормитимемо, бо діти після кормління зригують, а це теж огидно. А ще в них слюні весь час течуть... Сенс в такому разі заводити дитину?
  • 0

#59 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 15.07.2008 – 11:41

Перегляд дописуreyneke (15.07.2008 12:29) писав:

Ги. Можна подумати, жінка тіки й мріє, аби підгузники міняти... А якщо обом огидно, то що не мінятимемо?
Чи не кормитимемо, бо діти після кормління зригують, а це теж огидно. А ще в них слюні весь час течуть... Сенс в такому разі заводити дитину?
Ну ні фіга сє :prapor3: аж мову відняло....................

Як це в чому сенс - то ж ДІТИ........то твоє сонце, твоя радість, твій біль, твоя кров і плоть, твої страхи і перестороги, недоспані ночі й недоплакані сльози, посмішка болю і натиск радості, твій сором, твоя гордість, твій сенс життя - ТО Є ТИ..........................
  • 0

#60 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 15.07.2008 – 11:43

Перегляд дописуbendera.UA (15.07.2008 12:41) писав:

Ну ні фіга сє :prapor3: аж мові відняло....................

Як це в чому сенс - то ж ДІТИ........то твоє сонце, твоя радість, твій біль, твоя кров і плоть, твої страхи і перестороги, недоспані ночі й недоплакані сльози, посмішка болю і натиск радості, твій сором, твоя гордість, твій сенс життя - ТО Є ТИ..........................
ну-ну..тс... думаю, її слова були сарказмом
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних